Договір довічного утримання

Договір довічного утримання

   договір довічного утримання київ   Договір довічного утримання. Всі ми не вічні, поступово ми всі старіємо, а в декого з нас по тій чи іншій причині відсутні доглядальники, які б допомогли комфортно зустріти старість. Маємо на увазі спадкоємців, хоча буває так що спадкоємці є, а доглянути нажаль нікому. Але світ не без добрих людей. Звісно є люди, які можуть запропонувати таку допомогу, частіше всього на умовах отримання за такі послуги плати, наприклад у вигляді квартири.

         Будемо вважати, що  ви вже знайшли таких людей. Але постає питання, як це оформити документально. Документально в даному випадку вам необхідно укладати Договір довічного утримання.

       По-перше Вам необхідно визначитися з нотаріусом, який цей договір буде оформлювати.

       По-друге записатися на консультацію, бажано БЕЗКОШТОВНУ як у нас.

       По-трете, принести всі наявні документи для того щоб отримати якісну консультацію.

       І нарешті зібрати повний комплект документів та визначитись з датою укладання договору.

        Шо  це за Договір довічного утримання і в чому саме полягає його суть?

   Договір довічного утримання – це договір в якому одна сторона  (далі будемо казати  – відчужувач) передає у власність другій стороні (далі – той хто набуває нерухоме майно), взамін чого набувач зобов’язується довічно утримувати відчужувача, забезпечувати його необхідною допомогою, доглядом, продуктами харчування, медикаментами тощо.

    Після укладання договору, той хто набуває, одразу стає власником нерухомого майна (наприклад квартири), при цьому на квартиру одразу накладається заборона відчуження. Внаслідок чого набувач хоча і є власником, але розпоряджатися і продати подарувати, чи будь-яким іншим шляхом або способом відчужити квартиру не може.

     Квартира залишається у довічному користуванні відчужувача. Він залишається проживати в цій квартирі та користуватися нею.

   В залежності від умов договору та домовленості між відчужувачем та набувачем в договорі може бути зазначено матеріальне утримання у грошовій формі або зазначено еквівалент вартості наданих продуктів харчування, одягу, медикаментів та наданого догляду.

   Головним обов’язком набувача є догляд (утримання) відчужувача, а також у разі його смерті поховання відчужувача.

Як можна припинити дію (розірвати) Договір довічного утримання?

    Договір довічного утримання – припиняється (розривається) за згодою всіх сторін, або на вимогу однієї з сторін, як результат судового розгляду.

Хто сплачує комунальні платежі після укладання Договору довічного утримання?

    Комунальні платежі по квартирі після укладання Договору довічного утримання, сплачує той хто набуває з тим, що з тієї миті як він уклав Договір довічного утримання він став власником даного нерухомого майна.

Яким чином знімається заборона по Договору довічного утримання?

Заборона по Договору довічного утримання знімається після припиненняЯ договору (після смерті відчужувача або у випадку розірвання договору в судовому порядку).

+38 (099) 755-9449

+38 (097) 977 9449

+38 (093) 377 9449

+38 (044) 360 6695

На головну          Довіренності              Безкоштовна консультація                      Нотаріус в суботу         Російською