Договора

нотаріус договір купівлі-продажу

нотаріус договір купівлі-продажу

нотаріус договір купівлі-продажу;оформлення договору купівлі-продажу квартири; купівля продаж квартири 2018; купівля продаж будинку з земельною ділянкою 2018; нотаріальний договір купівлі продажу; нотаріальне оформлення договору купівлі-продажу нерухомості; скільки коштує купівля продаж будинку; які документи потрібні для продажу будинку; які документи потрібні для продажу будинку 2019; купівля продаж квартири 2019; купівля продаж земельної ділянки 2019; нотариус оформление сделок с недвижимостью; сколько стоит оформить куплю-продажу дома 2019; сколько стоит оформление квартиры при покупке в украине 2019; оформление купли продажи дома в украине 2019;До будь якої купівлі треба підходити виважено та з розумінням справи, а особливо коли ви плануєте придбати нерухоме майно.

Що саме відноситься до нерухомого майна:

будинки ( в тому числі дачні), ваші квартири, земельні ділянки ( з цільовим призначенням – «під забудівлю житлового будинку», «під садівництво», «осг», нежитлові приміщення тощо.

нотаріус договір купівлі-продажу

Чому потрібно оформлювати договір купівлі продажу нерухомості нотаріально?

Договір купівлі-продажу нерухомого майна та договір купівлі-продажу державного майна повинні оформлюватись нотаріально бо це передбачено законодавством України. Відзначимо, що недотримання обов’язкової нотаріальної форми укладання договору купівлі-продажу, тягне за собою нікчемність такого договору, а отже він не має ніякої юридичної сили.

нотаріус договір купівлі-продажу

Хто саме може проводити нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу нерухомого майна?

Нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу проводиться державним або приватним нотаріусом в його офісі у відповідності до законодавства України. У виключних випадках нотаріус може здійснити виїзд для оформлення нотаріального договору купівлі продажу квартири, дому, земельної ділянки, нежилого приміщення за адресою клієнта. В процесі нотаріального оформлення нотаріус посвідчує договір, ставить на ньому печатку,  свій посвідчувальний напис, підпис та проводить необхідні реєстраційні дії.

нотаріус договір купівлі-продажу

Чи потрібно їхати в БТІ після укладання договору купівлі-продажу нерухомого майна?

 Нотаріуси в  Україні з  2013 року, реєструють право на нерухоме майно, шляхом внесення записів до Реєстру прав на нерухоме майно. При цьому реєстрація права власності на нерухоме майно проводитися одночасно з посвідченням договору купівлі продажу. Тому їхати нікуди не потрібно.

 

Які договора можна посвідчити нотаріально?

 Якщо сторони досягли згоди і бажають нотаріально посвідчити договір, який не входить в список обов’язкових, нотаріус має право на його посвідчення, якщо тільки такий договір не суперечить нормам чинного законодавства.

Наприклад купівля-продаж автомобіля може бути проведена без нотаріального посвідчення, для цього Вам потрібно завітати до територіальних органів ДАІ. Договори щодо продажу товарів народного споживання, послуг, прав та іншого майна не підлягають обов’язковому нотаріальному посвідченню.

нотаріус договір купівлі-продажу

Які ж документи необхідні для оформлення договору купівлі-продажу?

1) паспорта, ідентиф. коди сторін, якщо сторони в шлюбі — свідоцтво про шлюб,

паспорт, РНОКПП чоловіка, якщо покупець вдова / вдівець — свідоцтво про смерть чоловіка;

2) правовстановлюючі документи – тобто документи, що підтверджують право власності продавця на нерухомість. Це може бути: договори купівлі-продажу, міни, дарування, свідоцтво про право на спадщину, свідоцтво про право власності (приватизація) і т. д.);

3) експертна оцінка;

4) технічний паспорт (у разі необхідності, наприклад якщо є неспівпадіння площу в документах, його бажано переробити та отримати відповідну довідку щодо причин неспівпадіння площ );

5) довідка з ЖЕКу або квартального комітету про зареєстрованих в квартирі з зазначенням року народження.  На даний час нотаріуси, які підключені до відповідного реєстру можуть її самостійно замровити.

Якщо прописано малолітня або неповнолітня особа (або така особа бере участь в угоді) — потрібна Згода органу опіки на укладення угоди;

6) квитанція про сплату податку (при необхідності оплати) + квитанція про оплату 1% в ПФ.

 А можливі і додаткові документи, але це  Ви дізнаетесь на БЕЗКОШТОВНІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ у нас в офісі. При наявності всіх первинних документів нотаріус визначиться чи достатній їх обсяги, чи всі вони дійсні, чи відомості зазначені в них відповідають дійсності.

Скільки коштує договір купівлі – продажу  квартири, дома, земельної ділянки?

Вартість оформлення договору купівлі-продажу складається із багатьох складових частини. До них можна віднести вартість послуг нотаріуса, яка встановлюється самим нотаріусом або за домовленістю з клієнтом, обов’язкові платежі на користь держави (1% до Пенсійного фонду і 1% державного мита) в деяких випадках існує ймовірність додаткових витрат, бо кожен випадок індивідуальний.

Де можна оформити договір купівлі-продажу в Києві?

Договір купівлі-продажу в Києві можна нотаріально оформити за адресою: Харківське Шосе 170 оф.254. У нас в офісі створені всі умови для проведення нотаріального оформлення договорів купівлі-продажу Вашої нерухомості.

По-перше нотаріус, підключений до Реєстру територіальної громади – тобто у Вас відсутня необхідність для самостійного отримання довідки про зареєстрованих осіб у ваші нерухомості. Нотаріус самостійно отримує такі дані.

По-друге, поряд з офісом нотаріуса знаходиться Агентство нерухомості та БТІ, в яких ви можете замовити послуги, які необхідні для нотаріального оформлення договору купівлі продажу вашої нерухомості.

По-трете, в офісі нотаріуса обладнано спеціальне приміщення для розрахунків. Безкоштовно надаються засоби підрахунку та перевірки банкнот.

нотаріус договір купівлі-продажу

Чи можливо оформити купівлю-продаж нерухомого майна, якщо зареєстрований в Києві, а майно знаходиться в Київській області?

Будь-який договір купівлі-продажу нерухомості можна оформити у нотаріуса за місцем знаходження майна або за місцем реєстрації однієї зі сторін. Частіше за Все питання стосовно оформлення договору бере на себе ріелтор або агентство нерухомості, за допомогою яких відбувається продаж або купівля нерухомості.

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

На головну          Довіренності              Безкоштовна консультація                      Нотаріус в суботу         Російською