Нотаріус Київ субота

нотариус киев суббота

нотариус киев суббота

     Нотаріус Київ. Нотаріус субота. Нотаріус в суботу. Нотаріус Київ субота. Безкоштовна консультацію нотаріуса в суботу. Нотаріальні дії. Нотариус киев субботаУ сьогоднішньому швидкому потоці часу ми намагаємося все встигнути. І як на зло в будні дні ми всі плідно працюємо на благо себе і своїх сімей, на роботі. Але крім роботи є ще маса моментів, вирішення яких можливе лише в робочий час. Не у всіх у нас є можливість «відпроситися» з роботи, або просто приділити таким речям час, не відриваючись від виробничого процесу. Нотариус киев суббота

нотариус киев суббота

    Сьогодні ми не будемо занурюватися у всіляку рутину справ, які можна зробити тільки в робочий час. Ми запропонуємо Вам нотаріальні послуги в суботу. Насправді нотаріуси точно такі ж люди, як і ви, і їм теж треба відпочивати. Тому, далеко не кожен нотаріус в Києві працює в суботу.
Ми раді повідомити, що у нас нотаріус працює в суботу за графіком з 9:00 по 16:00, звісно винятком бувають святкові дні і лікарняний.

Які нотаріальні дії можна зробити у нотаріуса в суботу?

    У нотаріуса в суботу можна зробити будь-які нотаріальні дії, які не передбачають попередньої підготовки. Наприклад: нотаріальну довіреність, запрошення, заяву, заяву на виїзд дитини в суботу ви можете зробити без попередньої підготовки і маючи при собі лише паспорт та ідентифікаційний податковий номер. Але це не означає, що інші нотаріальні дії нотаріус в суботу зробити не може.

нотариус киев суббота

    Нотаріус в суботу може зробити будь-яку нотаріальну дію, навіть найскладнішу, таку, як договір купівлі-продажу квартири, будинку, земельної ділянки або нотаріальний договір дарування нерухомого майна.

   До речі, ви в курсі, що нотаріусам з 2016 року делегували правом здійснювати реєстраційні дії. Тобто нотаріус є повноцінним реєстратором. Що це означає?

   Що тепер нотаріус в суботу, може зареєструвати ТОВ, суб’єкта підприємницької діяльності або іншу юридичну особа. Крім того, нотаріус в суботу може зареєструвати ваше нерухоме майно. Включаючи первинну реєстрацію.
Просто треба заздалегідь підготувати і зібрати необхідні документи. Як же це зробити запитаєте ви? Адже я вільний лише в суботу, і тільки в цей день можу приділити цьому час.

нотариус киев суббота

     Для цього ми пропонуємо записатися Вам на безкоштовну консультацію нотаріуса в суботу за телефонами:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

   Після безкоштовної консультації нотаріуса, у Вас з’явиться вичерпний список документів, яких не вистачає для здійснення договору купівлі-продажу, договору дарування або реєстрації юридичної особи. У Вас з’явиться цілий робочий тиждень що б зібрати, ці документи.

   При цьому на безкоштовній консультації нотаріуса в суботу ви зможете відразу записатися на наступну суботу до нотаріуса на зручний для Вас час, для здійснення необхідного Вам нотаріальної дії.

На головну          Довіренності              Безкоштовна консультація                      Нотаріус в суботу         Російською

Нотаріус Київ. Нотаріус субота. Нотаріус в суботу. Нотаріус Київ субота. Безкоштовна консультацію нотаріуса в суботу. Нотаріальні дії в суботу.

нотариус киев суббота