Оформити договір нотаріус

оформити договір нотаріус

оформити договір нотаріус

 

   Оформити договір нотаріус. Безкоштовна КОНСУЛЬТАЦІЯ НОТАРІУСА. Оформити договір купівлі-продажу квартири, землі, дома. Позняки, Осокорки, Харківський.  У цьому житті домовленості бувають різні. Іноді усні, а іноді і письмові. Природно, не торкаючись юріспрюденціі ми разом з вами розуміємо, що письмовий договір більш надійний. Оформити договір нотаріус.

Давайте спробуємо обгрунтувати це:

  • По-перше, люди з часом, можуть забути деякі нюанси свого ж договору, а при письмовій формі, вони завжди можуть звернутися до першоджерела.
  • По-друге, не всі про це замислюються, але не завжди люди однаково сприймають інформацію. У досить великому відсотку випадків люди розуміють, або правильно виразиться сприймають, інформацію по-своєму. Як не смішно, але бувають випадки, коли кожен сприймає настільки «по-своєму», що в результаті настає повна плутанина.
  • По-третє, як кажуть у приказці: «Те, що написано пером, не вирубаєш сокирою».
  • По-четверте, є категорія договорів, які підлягають обов’язковому нотаріальному посвідченню.

оформити договір нотаріус

    Природно найнадійнішим договором, в плані оформлення, буде нотаріальний. Акцентуємо увагу про надійність. Маємо на увазі не виконання договору, а саме його оформлення.
Чому так:

  • По-перше, він буде чітко конкретизований. Нотаріус зверне Вашу увагу на самі основні моменти, які можуть послужити в майбутньому «каменем спотикання».
  • По-друге, укладення договору передуватиме попередня консультація. Яка, до слова, у нас завжди БЕЗКОШТОВНА. Незалежно від кількості часу, витраченого на консультацію.
  • По-третє, нотаріальне оформлення так, чи інакше дисциплінує обидві сторони, до виконання.

оформити договір нотаріус

Природно він має більшу юридичну силу ніж той який нотаріально не посвідчений. Взяти хоча б ситуацію, коли одна зі сторін може сказати, що вона «цей договір» не підписувала.

     Така ситуація виключена з кількох причин:
1. Нотаріус є мимовільним свідком, так як він виконує свої функціональні обов’язки, в результаті чого засвідчує договір.
2. При нотаріальному посвідченні боку, підписують не тільки договір. Вони залишаю «автографи» у нотаріальному реестре.

Записатися на БЕЗКОШТОВНУ консультацію нотаріуса:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

На головну          Довіренності              Безкоштовна консультація                      Нотаріус в суботу         Російською

Оформити договір нотаріус. Безкоштовна КОНСУЛЬТАЦІЯ НОТАРІУСА. Оформити договір купівлі-продажу квартири, землі, дома. Позняки, Осокорки, Харківський.