Довіреність на банківський сейф

Довіреність на банківський сейф

банківський сейф, довіреність на банківський сейф зразок, довіреність на користування банківським сейфом зразок, довіреність на відкриття банківського зразок, як зробити довіреність на банківський сейф, довіреність на доступ до банківського сейфу, довіреність на право користування банківським сейфомДовіреність на банківський сейф. Найпоширеніші питання щодо довіреностей, які стосуються розпорядженням банківського сейфу:

банківський сейф, довіреність на банківський сейф зразок, довіреність на користування банківським сейфом зразок, довіреність на відкриття банківського зразок, як зробити довіреність на банківський сейф, довіреність на доступ до банківського сейфу, довіреність на право користування банківським сейфом.

Як зробити довіреність на банківський сейф?

      Зробити таку довіреність ви зможете у будь-якого нотаріуса якого ви оберете. В принципі немає різниці державний це нотаріус або приватний. В будь-якому випадку Вам потрібно з’явитися у нотаріса особисто, мати при собі паспорт громадянина України та ідентифікаційний код (податковий номер). При оформленні довіренності бажано знати, в якому банку буде розташований банківський сейф.

Довіреність на банківський сейф

        Пам’ятайте, що банківський сейф це можливість зберегти свої заощадження від крадіжок, квартирних злодіїв та побутових негараздів таких наприклад, як пожежа або затоплення сусідами. Довіренність надає можливість доступу окремої особи,  в тому випадку коли банківський сейф ви орендуєте вже якийсь час, а необхідність доступу до неї виникла саме зараз.

Зразок довіреність Осокорки, Позняки, Харківська — довіреність на розпорядження банківським сейфом:

бути моїм представником у будь-яких фінансових та банківських установах з питань користування індивідуальним банківським сейфом з питань виконання відповідного Договору, на користування індивідуальним банківським сейфом.

бути моїм представником у відповідних підприємствах, установах, організаціях, в будь-яких банківських та фінансових установах України, з питань відкриття на моє ім’я будь-яких поточних, вкладних (депозитних), карткових, розрахункових, як гривневих, так і валютних рахунків, з питання користування та розпорядження будь-якими належними мені рахунками (в тому числі продовження та переоформлення) з правом отримання грошей, відсотків, компенсацій, з правом закриття рахунків, відкритих на моє ім’я.

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

 На головну              Конкакти                 Безкоштовна консультація                      Нотаріус в суботу         Російською

Довіреність на квартиру;скільки коштує довіреність у нотаріуса;генеральна довіреність ціна;скільки коштує довіреність у нотаріуса;вартість нотаріальних послуг 2018;нотариус метро;нотариус аєропорт;нотариус метро аэропорт суббота;нотариус метро бориспольская;нотариус метро красный хутор;нотариус метро вербицкого;нотариус декабристов;нотариус декабристов;нотариус метро харьковская;