Оформлення спадщини нотаріусом

оформлення спадщини нотаріусом

оформлення спадщини нотаріусом, оформлення спадщини на земельний пай, вартість оформлення спадщини 2021.

вартість оформлення спадщини у нотаріуса, оформлення спадщини нотаріусом Україна, оформлення спадщини нотаріусом Київ.

нотаріус оформлення спадщини, оформлення спадщини на квартиру, оформлення спадщини на будинок.

оформлення спадщини Дарницький район, оформлення спадщини Позняки, оформлення спадщини Осокорки, оформлення спадщини Бортничі

оформлення спадщини нотаріусом, оформлення спадщини на земельний пай, вартість оформлення спадщини 2021, вартість оформлення спадщини у нотаріуса, оформлення спадщини нотаріусом Україна, оформлення спадщини нотаріусом Київ, нотаріус оформлення спадщини, оформлення спадщини на квартиру, оформлення спадщини на будинок, оформлення спадщини Дарницький район, оформлення спадщини Позняки, оформлення спадщини Осокорки, оформлення спадщини Бортничі

ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НОТАРІУСА В ОФІСІ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

 

Вы також можете задати свое питання нотаріусу в електронному вигляді за цим посиланням. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, радимо Вам записатися на  безкоштовну консультацію в офісі. За  телефонами зазначеними вище. Консультація за телефоном не проводиться.

       

       Оформлення спадщини в нашій країні відноситься виключно до компетенції нотаріусів. Різниці між державними та приватними при оформленні спадщини – немає. Як одні так і інші можуть виконувати цю нотаріальну дію.  Якщо бути більш конкретним, то це не єдина нотаріальна дія, а цілий комплекс нотаріальних дій направлених на законне переоформлення власності померлого на спадкоємців.

Спадщина оформлюється в два етапи:

  1. Основне ( і саме головне) що ви повинні знати, це те що в термін до 6 місяців ви повинні обов’язково звернутися до нотаріуса і відкрити спадкову справу. Якщо ви не звернетесь протягом півроку з моменту смерті спадкодавця, ви можете втратити свою спадщину.
  2. По закінченню 6 місячного терміну у Вас виникає право отримати свідоцтво на спадщину, при умові що спадкова справа була відкрита вчасно.

     Бувають різні випадки та ситуації з нашого великого досвіду. Тому буде доречно, попередньо отримати кваліфіковану консультацію нотаріуса з приводу оформлення спадщини. У нас консультації проводяться абсолютно безкоштовно, але безпосередньо в офісі в Києві і за попереднім записом. Якщо ви проживаєте в іншому регіоні – ви можете заповнити електронну форму запиту за посиланням на цій сторінці. Звертаємо увагу, що в електронному запиті Вам буде необхідно описати вашу ситуацію дуже ретельно, щоб консультація була повноцінною.

Видео консультации нотариуса

Для получения видео консультаций вы можете подписаться на канал

оформлення спадщини нотаріусом

Але по Спадкового договору я і так є власником будинку з присадибною ділянкою, зараз викидати гроші на приватизацію городу не хочу, будинок поки продавати не планую.
Чи правомірно їх вимога або я можу приватизувати город коли вважатиму за потрібне, а поки можу ним користуватися і платити тільки податок до сільської ради за використання землі?

Від: Юрій <оформлення спадщини нотаріусом
Тема: Права спадщини ..

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0973

питання:
Доброго дня. у мене до вас питання . ми живемо в квартирі з з моєю мамою і вона нам належить в рівних частинах .. за договором приватизації …

оформлення спадщини нотаріусом

також ми зареєстрували свої права …. але зараз здоров’я моєї мами на жаль похитнулося, вона на жаль проживе недовго …. скажіть чи треба їй оформляти на мене заповіт або дарчу …

або робити інші кроки? і якщо вона вона це не зробить, як бути з її часткою на квартиру, я у неї єдиний син, відносини у нас хороші … у неї є ще рідний брат і племінники …

чи можуть вони претендувати на її частку? і коли (через який час) після самого неприємного події я можу володіти квартирою самостійно? Дякую вам …
П.С заповіту моя мама не писала і дарчу ні на кого не залишала

Від: Вікторія <оформлення спадщини нотаріусом
Тема: Договір дарування нерухомості

оформлення спадщини нотаріусом

Регіон: Інший регіон

Телефон: 09877

питання:
Добрий день, у мене у власності є приватний будинок і земля на якому він стоїть (12 сот). Хочу подарувати 1/3 будинку двом синам, собі залишити у власності 1/3 будинку і землю повністю. Питання: чи можна дарувати частини будинку без землі, або землю теж потрібно ділити пропорційно дарування нерухомості?

Від: Анастасія <оформлення спадщини нотаріусом
Тема: Хоче купити будинок але він ще не переоформлено на господаря

оформлення спадщини на земельний пай

Регіон: Інший регіон

Телефон: 09915

питання:
Привіт мене звуть Настя. У нас з’явилися питання з приводу покупки будинку. Я живу в запорізькій області гуляйпольській район.

Господиня будинку померла і залишила заповіт хрещеника, і будинок продається, але поки що він не переоформив будинок на себе, це можна буде зробити в лютому місяці. А будинок хочемо купити зараз що б почати робити ремонти і влітку туди заїхати.оформлення спадщини нотаріусом

оформлення спадщини на земельний пай

Вони кажуть що можна заїжджати туди і жити зараз, АЛЕ є такі люди що ми заїдемо жити туди зробимо все в будинку і воду і опалення і ТД, а потім через пару років приїде хрещеник.

покаже свої документи на цей будинок і скаже, хто ви такі це ось мій будинок збирайте речі, люди бувають різні. Чи можна через нотаріуса що б були якісь документи.

що ми оплатили половину грошей за цей будинок і можемо там проживати до переоформлення будинку, а коли переоформлені будинок то оплатити решту суми. ?

оформлення спадщини на земельний пай

От: Оксана <оформлення спадщини нотаріусом
Тема: Дозволи

Регіон: Інший регіон

Телефон: +3805078

питання:
Як писати правильно дозволу на виїзд своєї дитини в супровід бабусі, якщо я перебуваю за кордоном!

Від: Зоя <
Тема: спадок

Регіон: Київ

Телефон: 096

питання:оформлення спадщини нотаріусом
Добрий день, ситуація така: У нас з чоловіком помер син у вересні 2020 г. На момент смерті сина проживали разом за пропискою. У нас в загальної частки квартира у всіх 1/3 частина. (чоловіка 1/3, у мене 1/3 частина, і у сина 1/3 частина).  сина є дочка 17 років.

вартість оформлення спадщини 2021

Син з дружиною не був в офіційному шлюбі, тобто жили разом, народилася дочка, потім через 2 роки вони розійшлися.
Дочка нашого сина нам сказала, що буде вступати в спадок.

Я читала що якщо спадкоємець проживав постійно із спадкодавцем, то з моменту відкриття спадщини він вважається прийняли спадщину. Йти до нотаріуса в термін, встановлений для прийняття спадщини (шість місяців з моменту смерті).оформлення спадщини нотаріусом

спадкоємцю в даному випадку не потрібно. Чи не роблячи ніяких дій по прийняттю спадщини він є, що прийняв спадщину «за замовчуванням». Тобто нам треба тільки піти в нотаріус і прийняти спадщину?

А доньці писати заяву на вступ в спадок? Підкажіть які наші повинні бути дії як батьків? Заздалегідь дякую.

вартість оформлення спадщини 2021

Добрий день, Вам необхідно вирішити на кого ви хочете оформляти 1/3 частина квартири після сина, а так само необхідно з’ясувати чи є ще якесь яке майно на його ім’я (машина, рахунки в банку ітд).

Щоб бачити повноцінно картину і зрозуміти як діяти, рекомендую Вам записатися на очну консультацію (консультація безкоштовна). Запис на консультацію в робочий час.

Но по наследственному договору я и так являюсь владельцем дома с приусадебным участком, сейчас выбрасывать деньги на приватизацию огорода не хочу, дом пока продавать НЕ планирую.
Правомерно ли их требование или я могу приватизировать огород когда посчитаем нужным, а пока могу им пользоваться и платит только налог в сельский совет по использование земли?

вартість оформлення спадщини 2021

Вот Юрий <оформлення спадщини нотаріусом
Тема: Права наследства ..

Регион: Другой регион

Телефон: 0973

вопрос:
Добрый день. у меня к вам вопрос. мы живем в квартире с с моей мамой и она нам принадлежит в равных частях .. по договору приватизации …

также мы зарегистрировалы свои права …. но сейчас здоровье моей мамы увы пошатнулось, она к сожалению проживет недолго …. скажите надо ли ей оформят на меня завещание или дарственную …

или предпринимать другие шаги? и если она она Это не сделает, как быть с ее долей на квартиру, я в нее единственный сын, отношения у нас хорошие … у нее есть еще родной брат и племянник …оформлення спадщини нотаріусом

вартість оформлення спадщини у нотаріуса

могут ли они претендовать на ее судьбу? и когда (через какое время) после самого неприятно события я могу владеть квартирой самостоятельно? Благодарю вас …
П.С завещания моя мама не писала и дарственную ни на кого не оставляла

От: Виктория <
Тема: Договор дарения недвижимости

Регион: Другой регион

Телефон: 09877

вопрос:оформлення спадщини нотаріусом
Добрый день, у меня в собственности есть частный дом и земля на котором он стоит (12 сот). Хочу подарить 1/3 дома двум сыновьям, себя оставить в собственности 1/3 дома и землю полностью. Вопрос: можно ли дарить части дома без земли, или землю тоже нужно делить пропорционально даренной недвижимости?

вартість оформлення спадщини у нотаріуса

Вот Анастасия <
Тема: Хочет купит дом но он ещё не переоформлено на хозяина

Регион: Другой регион

Телефон: 09915

вопрос:
Здравствуйте меня зовут Настя. У нас появились вопросы по поводу покупки дома. Я живу в запорожской области Гуляйпольский район.

Хозяйка дома умерла и оставила завещание крестник, и дом продается, но пока что Он не переоформили дом на себя, это можно будет сделать в феврале месяце. А дом хотим купит сейчас что бы начать делать ремонты и летом туда заехать.

вартість оформлення спадщини у нотаріуса

Они говорят что можно заезжать туда и жить сейчас, НО есть такие люди что мы заеда жить туда сделаем все в доме и воду и отопление и ТД, а потом через пару лет приедет крестник.оформлення спадщини нотаріусом

покажет свои документы на этот дом и скажет, кто вы такие это вот мой дом Собирайте вещи, люди бывают разные. Можно ли через нотариуса что бы были какие-то документы.

что мы оплатили половину денег за этот дом и можем там проживать до переоформление дома, а когда переоформлять дом то оплатит остальную сумму. ?

оформлення спадщини нотаріусом Україна

Вот Оксана <
Тема: Разрешения

Регион: Другой регион

Телефон: +3805078

вопрос:оформлення спадщини нотаріусом
Как писать правильно разрешения на выезд своего ребёнка в сопровождение бабушки, если я нахожусь заграницей!

Вот Зоя <
Тема: наследство

Регион: Киев

Телефон: 096

вопрос:
Добрый день, ситуация такая: У нас с мужем умер сын в сентябре 2020 г. На момент смерти сына проживали вместе по прописку. У нас в общей доли квартира у всех 1/3 часть. (У мужа 1/3, у меня 1/3 часть, и у сына 1/3 часть). В сына есть дочь 17 лет.

оформлення спадщини нотаріусом Україна

Сын с женой не был в официальном браке, то есть жили вместе, родилась дочь, потом через 2 года они разошлись.
Дочь нашего сына нам сказала, что будет вступать в наследство.

Я читала что если наследник проживал постоянно с наследодателя, то с момента открытия наследства он считается принявшим наследство. Идти к нотариусу в срок, Установленный для принятия наследства (шесть месяцев с момента смерти).оформлення спадщини нотаріусом

наследнику в данном случае не необходимо. НЕ совершая никаких действий по принятию наследства он является принявшим наследство «по умолчанию». То есть нам надо только пойти в нотариус и принять наследство?

А дочке писать заявление на вступление в наследство? Подскажите какие наши Должны быть действия как родителей? заранее спасибо.

оформлення спадщини нотаріусом Україна

Добрый день, Вам необходимо решить на кого вы хотите оформят 1/3 часть квартиры после сына, а так же необходимо выяснить есть ли еще какое либо имущество на его имя (машина, счета в банке итд).

Чтобы видеть полноценно картину и понятий как действовать, рекомендую Вам записаться на очную консультацию (консультация бесплатная). Запись на консультацию в рабочее время.оформлення спадщини нотаріусом

Pero bajo el contrato de sucesión, ya soy dueño de una casa con un terreno familiar, ahora no quiero gastar dinero en la privatización del jardín, no planeo vender la casa todavía.
¿Es legítimo su reclamo o puedo privatizar el jardín cuando lo considere necesario, y hasta ahora puedo usarlo y pagar solo un impuesto al consejo del pueblo por el uso de la tierra?

оформлення спадщини нотаріусом Україна

De: Yuri <
Tema: Derechos de herencia.

Región: otra región

Teléfono: 0973

Pregunta:оформлення спадщини нотаріусом
Buena tarde. Tengo una pregunta para ti. vivimos en un departamento con mi mamá y ella nos pertenece a partes iguales .. bajo un contrato de privatización …

También registramos nuestros derechos … pero ahora la salud de mi madre, ay, ha flaqueado, lamentablemente no vivirá mucho … dime si debería hacer un testamento o un regalo para mí …

o dar otros pasos? y si no lo hace, como estar con su parte del piso, soy su único hijo, nuestra relación es buena … ella todavía tiene hermano y sobrinos …

оформлення спадщини нотаріусом Україна

¿Pueden reclamar su parte? ¿Y cuándo (después de qué hora) después del evento más desagradable puedo ser dueño del apartamento de forma independiente? Gracias …оформлення спадщини нотаріусом
PD: Mi madre no escribió un testamento y no dejó un regalo a nadie.

De: Victoria <
Asunto: Acuerdo de donación inmobiliaria

Región: otra región

Teléfono: 09877

Pregunta:
Hola, soy dueño de una casa privada y el terreno en el que se encuentra (12 cientos). Quiero dar 1/3 de la casa a mis dos hijos, para quedarme 1/3 de la casa y el terreno en su totalidad. Pregunta: ¿Es posible donar partes de una casa sin terreno, o también se debe dividir el terreno en proporción a los bienes inmuebles donados?

De: Anastasia <оформлення спадщини нотаріусом
Asunto: Quiere comprar una casa pero aún no se ha vuelto a registrar como propietario.

оформлення спадщини нотаріусом Київ

Región: otra región

Teléfono: 09915

Pregunta:
Hola, mi nombre es Nastya. Tenemos preguntas sobre la compra de una casa. Vivo en el área de Gulyaipolsky de la región de Zaporozhye.

La dueña de la casa murió y dejó un testamento al padrino, y la casa está a la venta, pero hasta ahora no ha vuelto a registrar la casa para sí mismo, esto se puede hacer en febrero. Y queremos comprar una casa ahora para empezar a hacer reparaciones e ir allí en verano.

Dicen que puedes ir allí y vivir ahora, PERO hay gente que vamos a vivir allí, hacemos de todo en la casa y agua y calefacción y TD, y luego en un par de años vendrá el ahijado.

оформлення спадщини нотаріусом Київ

Mostrará sus documentos para esta casa y dirá quién eres esta es mi casa, recoge cosas, la gente es diferente. ¿Es posible a través de un notario que habría algún documento?оформлення спадщини нотаріусом

que pagamos la mitad del dinero por esta casa y podemos vivir allí hasta que se vuelva a registrar la casa, y cuando la casa se vuelva a registrar, pagaremos el resto. ?

De: Oksana <
Tema: Permisos

Región: otra región

Teléfono: +3805078

Pregunta:
¡Cómo escribir el permiso correcto para dejar a su hijo acompañado de una abuela, si estoy en el extranjero!

De: Zoe <
Asunto: herencia

Región: Kiev

Teléfono: 09625

оформлення спадщини нотаріусом Київ

Pregunta:
Buenas tardes, la situación es la siguiente: Mi esposo y yo teníamos un hijo que murió en septiembre de 2020. En el momento de la muerte de mi hijo, vivían juntos con un permiso de residencia. Tenemos una parte total del apartamento en 1/3 parte. (Mi esposo tiene 1/3, yo tengo 1/3 parte y mi hijo tiene 1/3 parte). El hijo tiene una hija de 17 años.оформлення спадщини нотаріусом

El hijo y su esposa no estaban casados ​​oficialmente, es decir, vivían juntos, nació una hija, luego, 2 años después, se divorciaron.
La hija de nuestro hijo nos dijo que heredaría.

Leí que si el heredero vivía permanentemente con el testador, entonces desde el momento de abrir la herencia se considera que ha aceptado la herencia. Acudir al notario dentro del plazo fijado para la aceptación de la herencia (seis meses desde la fecha del fallecimiento).

нотаріус оформлення спадщини

el heredero en este caso no necesita. Sin tomar ninguna medida para aceptar la herencia, es él quien aceptó la herencia «por defecto». Es decir, ¿solo tenemos que acudir ante notario y aceptar la herencia?оформлення спадщини нотаріусом

¿Y mi hija para redactar una solicitud de herencia? Dime cuáles deberían ser nuestras acciones como padres. Gracias por adelantado

Hola, debe decidir para quién quiere hacer 1/3 del apartamento después de su hijo, y también debe averiguar si hay alguna otra propiedad a su nombre (automóvil, cuentas bancarias, etc.).

нотаріус оформлення спадщини

Para ver la imagen completa y entender cómo actuar, le recomiendo que se registre para una consulta presencial (consulta gratuita). Inscripción para consulta en horario laboral.

But under the inheritance contract, I am already the owner of a house with a homestead plot, now I do not want to throw away money for the privatization of the garden, I do not plan to sell the house yet.
Is their claim legitimate or can I privatize the garden when I deem it necessary, and so far I can use it and pay only a tax to the village council for the use of land?

From: Yuri <оформлення спадщини нотаріусом
Topic: Inheritance rights ..

Region: Another region

Phone: 0973

нотаріус оформлення спадщини

Question:
Good afternoon. I have a question for you. we live in an apartment with my mom and she belongs to us in equal parts .. under a privatization contract …

We also registered our rights …. but now my mother’s health, alas, has faltered, she will unfortunately not live long …. tell me whether she should make a will or a gift for me …

or take other steps? and if she doesn’t do it, how to be with her share in the apartment, I’m her only son, our relationship is good … she still has a brother and nephews …оформлення спадщини нотаріусом

can they claim her share? and when (after what time) after the most unpleasant event I can own the apartment independently? Thank you …
PS My mother did not write a will and did not leave a gift to anyone

оформлення спадщини на квартиру

From: Victoria <
Subject: Real estate donation agreement

Region: Another region

Phone: 09877

Question:
Hello, I own a private house and the land on which it stands (12 hundred). I want to give 1/3 of the house to my two sons, to keep 1/3 of the house and the land in full. Question: Is it possible to donate parts of a house without land, or should the land also be divided in proportion to the donated real estate?

From: Anastasia <оформлення спадщини нотаріусом
Subject: He wants to buy a house but it has not yet been re-registered as the owner

оформлення спадщини на квартиру

Region: Another region

Phone: 09915

Question:
Hello, my name is Nastya. We have questions about buying a house. I live in the Zaporozhye region Gulyaipolsky area.

The mistress of the house died and left a will to the godfather, and the house is for sale, but so far he has not re-registered the house for himself, this can be done in February. And we want to buy a house now to start making repairs and go there in the summer.оформлення спадщини нотаріусом

They say that you can go there and live now, BUT there are people that we will go to live there, do everything in the house and water and heating and TD, and then in a couple of years the godson will come.

оформлення спадщини на квартиру

will show his documents for this house and say who you are this is my house collect things, people are different. Is it possible through a notary that there would be any documents.

that we paid half the money for this house and we can live there until the house is re-registered, and when the house is re-registered we will pay the rest. ?оформлення спадщини нотаріусом

From: Oksana <наследство на квартиру
Topic: Permissions

Region: Another region

Phone: +3805078

оформлення спадщини на квартиру

Question:
How to write the correct permission to leave your child accompanied by a grandmother, if I am abroad!

From: Zoe <
Subject: heritage

Region: Kiev

Phone: 09625

Question:оформлення спадщини нотаріусом
Good afternoon, the situation is this: My husband and son died in September 2020. At the time of his son’s death, they lived together on a residence permit. We have a total share of the apartment in all 1/3 part. (My husband has 1/3, I have 1/3 part, and my son has 1/3 part). The son has a 17-year-old daughter.

оформлення спадщини Дарницький район

The son and his wife were not officially married, that is, they lived together, a daughter was born, then 2 years later they divorced.
Our son’s daughter told us that she would inherit.

I read that if the heir lived permanently with the testator, then from the moment of opening the inheritance he is considered to have accepted the inheritance. Go to the notary within the time limit set for acceptance of the inheritance (six months from the date of death).оформлення спадщини нотаріусом

the heir in this case does not need. Without taking any action to accept the inheritance, he is the one who accepted the inheritance «by default». That is, we only need to go to a notary and accept the inheritance?

оформлення спадщини Дарницький район

And my daughter to write an application for inheritance? Tell me what our actions should be as parents? Thanks in advance нотариус наследство

Hello, you need to decide for whom you want to make out 1/3 of the apartment after your son, and also need to find out if there is any other property in his name (car, bank accounts, etc.).оформлення спадщини нотаріусом

оформлення спадщини Дарницький район

To see the full picture and understand how to act, I recommend you sign up for a face-to-face consultation (free consultation). Registration for a consultation during working hours.