Оформити спадковий договір

Оформити спадковий договір

Оформити спадковий договір

 

 Оформити спадковий договір.Спадковий договір Позняки, Осокорки, Харківський. Оформити спадщину Позняки, Осокорки, Харківський. Нотаріус спадщина Київ.Успадкувати майно можна по різному. Результат може бути однаковий, але шлях спадкування іноді відрізняється. Успадкувати майно можна за законом, за заповітом, а також в результаті оформлення спадкового договору.      Оформити спадковий договір

     Сьогодні ми поговоримо саме про спадковий договір, швиденько і коротенько спробуємо виділити основне та головне.

Оформити спадковий договір

   Суть договору полягає, в тому, що одна зі сторін даного договору відчужує а інша набуває. Звісно після смерті відчужувача. За цим договором усе майно повинно перейти у власність  набувача після смерті відчужувача.

  Цей договір можна назвати крайньою мірою в тому випадку коли відсутні спадкоємці за законом та за заповітом.

Оформити спадковий договір

Чим відрізняється договір довічного утримання від спадкового договору?

    В спадковому договорі обов’язково встановлюється обов’язок набувача поховати відчужувача, це по-перше. А по друге право власності за спадковим договором виникає після смерті особи, а при договорі довічного утримання одразу. Це і є основними відмінностями цих договорів.

   Також в спадковому договорі можуть бути встановлені інші обов’язки набувача. Наприклад: забезпечувати відчужувача одягом, продуктами харчування, ліками тощо.

На квартиру що є предметом договору накладається заборона відчуження.

    Власник до смерті залишаеться власником квартири, але при цьому не має права розпоряджатися нею. Тобто власник не може продати, подарувати або заповісти квартиру зазначену в даному договорі.

      До речі наші кліенти доволі часто задають питання? А якщо є заповіт? Або що буде в разі того, як заповіт оформлять вже після оформлення спадкового договору?

Оформити спадковий договір

     На це питання можна відповісти наступним чином. Законодавець визначив що в даному випадку більшу юридичну силу має саме спадковий договір. Тобто немає різниці коли саме був складений заповіт до чи після укладання спадкового договору. Спадковий договір залишаеться основним документом який визначае долю майна після смерті особи.

Записатися на БЕЗКОШТОВНУ консультацію нотаріуса:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

На головну          Довіренності              Безкоштовна консультація                      Нотаріус в суботу         Російською