Консультація нотаріуса онлайн безкоштовно

консультація нотаріуса онлайн безкоштовно

консультація нотаріуса онлайн безкоштовно, спросить у нотариуса украина, вопрос нотариусу форум, нотариус вопросы и ответы, нотариус онлайн круглосуточно.

онлайн консультация нотариуса без регистрации, бесплатная юридическая консультация онлайн, бесплатная юридическая консультация киев дарницкий район, бесплатная юридическая консультация онлайн украина,

Консультація нотаріуса онлайн безкоштовно,Безкоштовна консультація нотаріуса,нотариус онлайн круглосуточно,Онлайн консультация нотариуса без регистрации,спросить у нотариуса украина, вопрос нотариусу форум, нотариус вопросы и ответы, бесплатная юридическая консультация онлайн, бесплатная юридическая консультация киев дарницкий район, бесплатная юридическая консультация онлайн украина,

    консультація нотаріуса онлайн безкоштовно

    Часом виникають ситуації коли Вам вкрай необхідна консультація нотаріуса. І частіше всього такі ситуації виникають раптово, через якісь непередбачувані події. Що сталися в вашому житті або житті рідних.

     І як це часто буває, актуальність таких  питань виникає по завершенню робочого часу. Або взагалі в субботу або неділю коли всі відпочивають.

     До речі кожної субботи ми працюємо з 9 до 16 години. Але не завжди у Вас є можливість потрапити до нотаріуса в офіс.  Тому, саме для Вас, ми зробили послугу  «онлайн консультація нотаріуса».консультація нотаріуса онлайн безкоштовно

Яким чином отримати консультацію нотаріуса онлайн?

      Для цього Вам потрібно перейти за цим ПОСИЛАННЯМ та заповнити форму питання до нотаріуса.

    консультація нотаріуса онлайн безкоштовно

     Вам потрібно заповнити всі пося і дуже детально описати ситуацію яка у вас склалася. З детальним описом документів які у Вас є в наявності. І обовязково зазначету мету, яку ви хочете досягнути здійснивши ту або іншу нотаріальну дію.

     У нас не передбачено жодної попередньої реєстрації, тому оформити запит до нотаріуса у Вас займе декілька хвилин. А точніше, той час, поки ви будете описувати Ваш випадок.

    Ваш запит буде відпрацьовано в порядку живої черги і це напевно займе якийсь час.

     Але памятайте, ні що і ніколи не замінить консультацію «в живу» та за наявності всіх оригіналів документів, що ви маєте.консультація нотаріуса онлайн безкоштовно

     Консультації в офісі у нас завжди БЕЗКОШТОВНІ, але бажано щоб Ви попередньо записалися на зручний для Вас час за телефонами:

 

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

консультація нотаріуса онлайн безкоштовно

Від: Наталя

Тема: договір оренди

Регіон: Київ

Телефон:

питання:

Скільки коштує договір оренди квартири для зарахування в школу?

Від: Володимир

Тема: опікунство

Регіон: Київ

Телефон

питання: консультація нотаріуса онлайн безкоштовно

Доброго дня!

У моєї сестри стався інсульт, вона не може говорити і підписуватися — не діє права рука. Що я повинен оформити — опікунство або якийсь інший документ -щоб займатися питаннями її пенсії, зарплати, оформлення інвалідності, квартири, і як це робиться?

Це повідомлення надіслано з сайту Нотаріус.org

Від: Антон

Тема: Поділ квартири при покупці

Регіон: Інший регіон

Телефон:

безкоштовна консультація нотаріуса онлайн

питання:

Доброго дня!

Хочу купити квартиру — колишня комуналка, розділена на 2 частини, два господаря: мати і син. Купувати хочу одну частину. Як я знаю, за документами це 1/2 квартири. Як її розділити, щоб куплена мною, була одна цілісна відособлена квартира?

 Коли це робити — до покупки або в процесі оформлення, безпосередньо у нотаріус. А і хто цим повинен займатися? Як розділити особові рахунки, вони начебто теж одні, як на одну цілу квартиру? Які документи повинні бути у господарів і які ще можуть бути підводні камені? Я це роблю вперше, тому не знаю взагалі нічого. Заздалегідь дякую!

Від: настя

Тема:

Регіон: Інший регіон

Телефон: консультація нотаріуса онлайн безкоштовно

питання:

Здраствуйте.

Допоможіть будь ласка розібратися.

консультація нотаріуса безкоштовно

Нотаріус відправив Запитів про реквізити клієнта в банк, пройшло вже 6 місяців, а відповіді все немає хоча нотаріус неодноразово відправляв Запитів на протязі цього часу.

Коли звернулася в банк мені сказали що нотаріус в такій ситуації повинен в письмовій формі звернеться в банк для того що б отримати інформацію про цю проблему. Безкоштовна консультація нотаріуса

Але нотаріус стверджує що не має таких повноважень і не буде нічого писати, сказали просто чекати.

Будь ласка допоможіть вже пройшло 11 місяців після смерті бабусі, а ніхто допомогти не хоче. (Я спадкоємиця).

безкоштовна консультація нотаріуса онлайн

Дякуємо.

Від: Дмитро

Тема: Виписка без присутності мешканця

Регіон: Інший регіон

Телефон: консультація нотаріуса онлайн безкоштовно

консультація нотаріуса безкоштовно Київ

питання:

Добрий день. Мій брат живе в Росії, а прописаний в Україні. Ми хочемо виписати його з однієї української квартири і прописати за іншою адресою в Україні. Але як це зробити без його присутності, він згоден, але приїхати не може? Тільки я можу до нього з’їздити і повернутися.

Від: Олена

Тема: Виїзд дитини за Граніцкого

Регіон: Інший регіон

Телефон

питання: Безкоштовна консультація нотаріуса

Добрий день. Хочу з дитиною виїхати в Польщу на тиждень. Батько дитини перебуває там по робочій візі. Питання: дозвіл на виездвиезд дитини повинна бути завірена польським нотаріусом або ж мені потрібно буде на Україні якимось чином завіряти його у наших нотаріусів ?? І ще, в цьому документі вказуються терміни перебування дитини за кордоном. Так ось, чи може цей термін бути вказаний як «перебування на терріоріі Польщі з 2019 по 2022гг» ????

Безкоштовна консультація нотаріуса

Добрий день, батько дитини може завірити підпис на заяві в Польщі у нотаріуса або в консульстві України в Польщі. Завіряти цю заяву потім у нотаріуса на території України не потрібно. Щодо термінів які вказуються в заяві Вам краще проконсультуватися на гарячій лінії міграційної служби.

От: Константин

Тема: Скасування довіреності

Регіон: Київ

Телефон:

питання: консультація нотаріуса онлайн безкоштовно

Добридень! Питання таке: є повна довіреність від власника авто громадянину 1. Авто ще півроку не може бути знято з обліку, тому що розмитнено за пільговим закону. Громадянин 1 дає доручення громадянину

  1. Після цього власник відкликає довіреність на громадянина 1. Чи може громадянин 2 зняти з обліку авто по закінченню пільгового терміну? Дякуємо

Від: Андрій
Тема: Авто

Регіон: Інший регіон

питання:консультація нотаріуса онлайн безкоштовно
Яку можна оформити довіреність на авто, щоб штрафи водія мені не приходили? Або тільки потрібно повністю переоформляти авто на іншого власника? Дякуємо.
Від: Катерина
Тема: Генеральна довіреність

Регіон: Київ

безкоштовна консультація нотаріуса онлайн 

питання:консультація нотаріуса онлайн безкоштовно
Доброго дня! Під час шлюбу я купила машину, відразу ж зробила генеральне доручення на неї. Чи може чоловік забрати половину цієї машини після розлучення? Завчасно дякую за відповідь!

От: Сергій
Тема: Чи пов’язано з квартирою

Регіон: Інший регіон

питання:
Допоможіть пояснити як правильно потрібно звернеться до нотаріуса з проблемою

Питання звучить так
1) Є три кімнатна квартира там живуть і прописані рідні (алкаші) нема за що не платять у них борги.
2) я дізнався що після смерті матері минуло 10 років вони не увійшли в право в спадковість чи можу я увійти якщо я не був прописаний і у мене немає документів з квартири в повне право спадковості?