Нотаріус дозвіл на виїзд дитини

Нотаріус дозвіл на виїзд дитини,Київ,в Києві,оформлення,оформити,на Лівому березі,в суботу,субота,Дарницький район,Позняки,Осокорки,вивіз дитини за кордон.Нотаріус дозвіл на виїзд дитини

нотаріус дозвіл на виїзд дитини

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Тема: Продаж ділянки

Повідомлення:
Добрий вечір. У мене така проблема, що рідний батько ніби як продав дачну ділянку (батьки в розлученні), хоча оплачувала всі мою мама. Кадастрового номера у нас, чи можна якось дізнатися, чи дійсно він продав ділянку ?! Велике спасибі нотаріус дозвіл на виїзд дитини.
Тема:

Повідомлення:
Добридень! Підкажіть, будь ласка, в який термін потрібно написати заяву на право спадщини. І які документи необхідно надати?
У моєї бабусі помер чоловік. будинок оформлений навпіл, тобто 1-2 будинки на бабусю, а друга частина будинку на покійного дідуся. Обидва прописані за однією адресою, більше там ніхто не прописаний. потрібно переоформити будинок на бабусю. нотаріус дозвіл на виїзд дитини 6 місяців з дня смерті дідуся буде 4 квітня.

нотаріус дозвіл на виїзд дитини

Дякуємо!
Тема: Оформлення спадщини

Повідомлення:
Привіт, після смерті тата я написала заяву, що я претендую на спадщину (я едеінственний спадкоємець), але саме спадщину не оформляла. Скажіть яка процедура оформлення документів для дітей в разі якщо людина, яка не оформив спадщину вмирає. Дякуємо нотаріус дозвіл на виїзд дитини.

Тема: податок при купівлі квартири

Повідомлення:
в 2014 році купила квартиру, зараз хочу купити іншу квартиру. який податок потрібно сплатити якщо не пройшло ще 5 років з часу покупки першої квартири. нотаріус дозвіл на виїзд дитини і чи буду я сплачувати військовий збір і скільки.

Добрий день. При оформленні договору купівлі-продажу квартири має значення скільки років перебуває у власності квартира у Продавця і продавав він ще якийсь нерухоме майно в поточному році. У будь-якому випадку, податок і військовий збір — це ті платежі, які згідно законодавства стягуються з Продавця. нотаріус дозвіл на виїзд дитини Покупець же оплачує збір до пенсійного фонду (1% від суми продажу).
Тема:

нотаріус дозвіл на виїзд дитини

Повідомлення:
Доброго вечора! Підскажіть, будь-ласка, як правильно Оформити заяву батьку на Тимчасовий Дозвіл виїзду неповнолітньої дитини за кордон. Батьки розлучені. Потрібно самостійно Написати заяву и звернута до нотаріуса для Засвідчення чи нотаріус надає зразок заяви самосіійно и засвідчує ??? Дякую нотаріус дозвіл на виїзд дитини.

Тема: Нерухомість

Повідомлення:
Добрий Вам вечер.Подскажіте мне пожалуйста, при покупці будинку з шести мешканців (котедж) скільки мешканців повинні дати свою згоду, (двоє з шести відсутні більше 7 років) .Будемо Вам вдячний.

Тема:

Повідомлення нотаріус дозвіл на виїзд дитини.
Привіт, скільки коштує довідка про те, що я не перебуваю в шлюбі?

Тема: bn

Повідомлення:
Скажіть, будь ласка, для продажу будинку потрібно виписати неповнолітніх дітей, господиня будинку. вона ж і їхня мати, а також і батько з дітьми живуть зараз в Росії нотаріус дозвіл на виїзд дитини. і вже отримали російське громадянство, мати збирається приїхати щоб виписати дітей. а від батька сказали що потрібно дозвіл на виписку, буде нормально якщо цей дозвіл. буде оформлено на його російським документам?

нотаріус довіренність на дитину

Тема: Спадщина

Повідомлення:
Добрий день. В кінці жовтня 2016 померла мама, спадщини немає ніякого, але як виявилося у неї були кредити. Скажіть, будь ласка, чи дійсно кредити / борги через 6 місяців переходять у спадок близьким родичам? Якщо так, то як правильно вчинити і що потрібно для того, щоб офіційно відмовитися від спадщини? Завчасно дякую за відповідь нотаріус дозвіл на виїзд дитини.

Тема: Спадщина

Повідомлення:
Добрий день, підкажіть будь ласка, чи можна подати заяву на спадщину за закордонним паспортом. я є громадянкою України, мій паспорт України загублений нотаріус дозвіл на виїзд дитини. а термін подачі заяви вже закінчується, і чи можу я відмовитися від своєї частки спадщини. нотаріус дозвіл на виїзд дитини на користь одного з трьох успадкованих, якщо так.  то чи не зможуть інші відсудити мою долю, від якої я відмовилася на користь брата

Тема: Спадщина

Повідомлення:
Оформляємо в спадок пай (земля 4 га) .За свідоцтво нотаріус запросила 4000грн. як встановлюється цінова політика?

Тема: Оформлення жтлья нотаріус дозвіл на виїзд дитини

Повідомлення:
Добридень!
Хочу купити квартиру і оформити документи на право власності на дочку, але з такою умовою, що вона зможе повністю розпоряджатися цією квартирою, тільки після моєї природної смерті або з мого письмової згоди, а до цього вона б не могла ні продати, ні поміняти, ні подарувати, ні закласти цю квартиру, ні прописати, ні кого без мого письмової згоди. Чи можливо це в Україні? Якщо так, то як?
Заздалегідь дякую!
З повагою, Олександр.

нотаріус дозвіл на вивіз дитини

Тема: Якщо запевнити у нотаріуса факт передачі грошей …

Повідомлення:
Добрий день. Така проблема, у нас субсидії на світло і газ в приватному секторі. Батько-пенсіонер купив машину, заплатив з рук в руки 47 тисяч гр. (Виходить, ліміт в 50 тисяч, після якого знімають субсидію, він не порушив). Але, так як машину довелося купувати по техпаспорту (за дорученням не виходило) в поліції зробили переоцінку і оцінили авто в 57 тисяч.

Виходить, ця сума передасться в Собес або де нараховують субс … Питання — чи можна піти до нотаріуса і скласти документ про те, що за таке-то авто, такого-то числа продавець отримав від громадянина Такого-то 47 тисяч гривень? Чи буде цей документ мати значимість? Тобто, гроші вже у продавця, а документ про передачу йому грошей складеться через пару днів? Чи є сенс в такому документі? Чи зможе він бути доказом того, що авто «по факту» купувалося за 47 тисяч? Заздалегідь вдячна за відповідь.

Тема: пай

Доручення на дитину Київ

Повідомлення:
Скажіть будьласка Я спадкоєміця. Через суд Було встановлен пропушенняй срок для вступу в спадок. Вспадок я вступмла .Потім БУВ ще один суд де мені як спадкоеміці біло передано в спадок право власності за на земельну ділянку (пай) на підставі сертифікату. Що робити далі з рішенням СМППА звіртатіся до натаріальної Кантор чи іти Одразу в Держкомзем підскажіть будьласка.

Тема:

Повідомлення:
Можна зробити довіреність авто без господаря

Добрий день.
У нас така ситуація. Я являюсь фіз.особою СПД на Україні. Зараз перебуваю на заробітках в іншій країні і хотів би закрити своє СПД на Україні. Можливості приїхати на Україну у мене поки немає. Питання, чи можу я у Вас (особисто через Skype і виславши Вам поштою все відскановані оригінали документів (паспорт, код, Свідоцтво СПД та ін.) Оформити довіреність на мою тещу на подання моїх інтересів в адміністрації для закриття (подачі заяви на закриття СПД ) у Вас? Яка вартість Ваших послуг? E-mail: elena221@mail.ru Skype: metallinf

Спасибі за відповідь.
Доброго дня! Будь ласка продублюйте Ваш лист українською мовою и тоді его буде Розглянуто.

Без вашої присутності нічого оформити не можна.

Довіренність на дитину

Тема: неповний робочий тиждень

Повідомлення:
Добрий вечір! Я працюю в ДСНС водієм, військовозобов’язаний 5 денний робочий тиждень. Взяв опікунством над племінницею 14 років. Чи можу я взяти неповний робочий час?