Оформити довіреність Київ

оформити довіреність київ

довіреність київ,нотаріус довіреність київ,оформити довіреність київ,оформить доверенность киев,оформлення довіренності київ,оформити довіреність дарницький район,нотаріус оформити довіреність.

оформити довіреність позняки,оформити довіреність дніпровський район,оформити довіреність у нотаріуса,оформить доверенность у нотариуса,нотариус оформить доверенность.

киев оформить доверенность цена,оформить доверенность дарницкий район,оформить доверенность дарница,оформить доверенность позняки,генеральная доверенность киев

нотариус дарницкий район

довіреність київ, нотаріус довіреність київ, оформити довіреність київ, оформить доверенность киев, оформлення довіренності київ, оформити довіреність дарницький район, нотаріус оформити довіреність, оформити довіреність позняки, оформити довіреність дніпровський район, оформити довіреність у нотаріуса, оформить доверенность у нотариуса, нотариус оформить доверенность, оформить доверенность цена, оформить доверенность дарницкий район, оформить доверенность дарница, оформить доверенность позняки, генеральная доверенность киев

ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НОТАРІУСА В ОФІСІ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

 

Вы також можете задати свое питання нотаріусу в електронному вигляді за цим посиланням. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, радимо Вам записатися на  безкоштовну консультацію в офісі. За  телефонами зазначеними вище. Консультація за телефоном не проводиться.

оформити довіреність київ

Питання:
Хочу зайняти гроші для придбання вир. обладнання з США. Кредитор пропонує гроші в грн, але прив’язує їх до курсу долара США, і хоче оформити іпотеку і договір позики. Які у мене ризики щодо нерухомості? Спасибі.

Від: Yevhenii <
Тема:Документи для росіянина для в’їзду до України
Регіон:Київ
Телефон:+4853656


Питання:оформити довіреність київ
Добрий день,

хочу запросити свого друга, громадянина Росії, до України з метою туристичних на 4 дні. Він зараз живе в Чехії на підставі роботи там i має BLUE Card Євросоюзу з 01.09.2020 по 01.09.2022.

Які документи потрібні для того, щоб його пустили на територію України? Знайшов інформацію в Інтернеті, що я повинен зробити запрошення для нього за допомогою нотаріуса.

оформити довіреність київ

Від: Діана <
Тема:Довідки від колишнього чоловіка під час продажу квартири
Регіон:Київ
Телефон: 380936


Питання:
Добрий день)
Я продаю квартиру, купувалася в шлюбі, зараз 7 років у розлученні. Підготували довідку від колишнього чоловіка, що він наліт добро на продаж квартири на моїх умовах. Все це запевнили у нотаріуса, про всяк випадок ще зробили скан його паспорта та коду.


Тепер мені кажуть, що ще потрібна заява від чоловіка, що він стверджує, що у квартирі не проживає неповнолітніх дітей.оформити довіреність київ
Але він не може про це знати, тому що живе в іншому місті та не може дати точних свідчень.
У квартирі прописані 2 особи, повнолітні усі.
Питання: потрібна чи взагалі важлива ця довідка від нього під час продажу? І навіщо цей документ?

оформить доверенность киев

Від: Максим <
Тема: Довіреність
Регіон:Інший регіон
Телефон:+34634


Питання:
Доброго дня, чи можна оформити довіреність на мого друга, щоб він міг отримувати замість мене документи і землю, але справа в тому, що я в Іспанії і не можу приїхати, чи можна скласти документи мені їх вислати на підпис, а потім я вже вишлю їх. вам для завершення процедури оформлення?

Від: Сергій <оформити довіреність київ
Тема: Довіреність на авто (з правом переоформлення або з правом перевірки)
Регіон:Київ
Телефон:09300

оформить доверенность киев


Питання:
Добридень! Кілька років тому придбав авто «по техпаспорту» у власника. Договорів купівлі-продажу не оформляли, довіреності також. Наразі хочу оформити авто на себе. Зв’язок із власником є, готовий виписати довіреність. Знаходиться він у іншому місті (я у Києві, він у Запоріжжі).

Які документи необхідні для оформлення довіреності? Розумію що з обох боків паспорт та ІПН, а також свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Власник документи надасть в оригіналі (паспорт та ІПН), а як бути мені?


Чи достатньо фото моїх документів, чи мені потрібно пересилати свої копії + копія свідоцтва про реєстрацію з підписами «згідно з оригіналом…»? Вартість оформлення довіреності також цікавить.
Спасибі за відповідь!

оформить доверенность киев

Від: ОЛЕНА <оформити довіреність київ
Тема: Купівля продажу квартири
Регіон:Київ
Телефон:098380


Питання:
Які документи потрібні покупцеві для оформлення купівлі продаж квартири, можна оформити якщо донецька прописка? Чи обов’язково присутність дружини, якщо вона проживає на окупованій території (у Донецьку)? Чи обов’язково прописуватися в купленій квартирі?

Вопрос:
Хочу занять деньги для приобретения произв. оборудования из США. Кредитор предлагает ден.средства в грн, но привязывает их к курсу доллара США, и хочет оформить ипотеку и договор займа. Какие у меня опасности по недвижимости? Спасибо.

оформлення довіренності київ

Вот: Yevhenii <
Тема:Документы для россиянина для въезда в Украину
Регион:Киев
Телефон:+4853656


Вопрос:
Добрый день,

хочу пригласить своего друга, гражданина России, в Украину в целях туристических на 4 дня. Он сейчас живет в Чехии на основании работы там и имеет BLUE Card Евросоюза с 01.09.2020 по 01.09.2022.

Какие документы нужны для того, чтобы его пустили на территорию Украины? Нашел информацию в Интернете, что я должен сделать приглашение для него с помощью нотариуса.

оформлення довіренності київ

Вот: Диана <оформити довіреність київ
Тема:Справки от бывшего мужа.
Регион:Киев
Телефон:+380936


Вопрос:
Добрый день)
Я продаю квартиру, приобреталась в браке, сейчас 7 лет в разводе. Подготовили справку от бывшего мужа, что он налет добро на продажу квартиры на моих условиях. Все это заверили у нотариуса, на всякий случай еще сделали скан его паспорта и кода.


Теперь мне говорят, что еще нужно заявление от мужа, что он утверждает, что в квартире не проживает несовершеннолетних детей.
Но он не может об этом знать, потому что живет во втором городе и не может дать точных показаний.
В квартире прописаны 2 человека, совершеннолетние все.
Вопрос: нужна ли вообще важна эта справка от него при продаже? И зачем этот документ?

оформити довіреність дарницький район

Вот: Максим <
Тема:Доверенность
Регион:Другой регион
Телефон:+34634


Вопрос:
Добрый день, можно ли оформить доверенность на моего друга, но я уже могу приехать, а потом я уже вышлю их. вам для завершения процедуры оформления???

Вот: Сергей <
Тема:Доверенность на авто (с правом переоформления или с правом предоверия)
Регион:Киев
Телефон:09300

оформити довіреність дарницький район


Вопрос:
Добрый день! Несколько эт назад приобрел авто «по техпаспорту» у сбственника. Договоров купли-продажи не оформляли, доверенности тоже. Сейчас хочу оформить авто на себя. Связь с владельцем есть, готов выписать доверенность. Находится он в другом городе (я, он, в Запорожье).

Какие документы необходимы для оформления доверенности? Понимаю что с обеих сторон паспорт и ИНН, а также свидетельство о регистрации транспортного средства. Владелец документы предоставит в оригинале, а как быть мне?


Достаточно ли фото моих документов, или мне нужно пересылать свои копии? Стоимость оформления доверенности так же интересует.
Спасибо за ответ!

нотаріус оформити довіреність

Вот: ЕЛЕНА <
Тема:Покупка продажи квартиры
Регион:Киев
Телефон:098380


Вопрос:
Какие документы нужны покупателю для оформления купли продажи квартиры, можно ли оформить, если донецкая прописка? Обязательно ли присутствие супруги, если она проживает на оккупированной территории (в Донецке)? Обязательно ли прописываться в купленной квартире?

Pregunta:
Quiero pedir dinero prestado para comprar un producto. equipo de los estados unidos. El prestamista ofrece dinero en UAH, pero lo vincula al dólar estadounidense y quiere hacer un contrato de hipoteca y préstamo. ¿Cuáles son mis riesgos inmobiliarios? Gracias.

нотаріус оформити довіреність

De: Yevhenii <
Asunto: Documentos para que un ruso ingrese a Ucrania
Región: Kiev
Teléfono: +4853656


Pregunta:оформити довіреність київ
Buenos días,

Quiero invitar a mi amigo, ciudadano de Rusia, a Ucrania con fines turísticos durante 4 días. Ahora vive en la República Checa debido a su trabajo allí y tiene una Tarjeta AZUL de la Unión Europea desde el 01.09.2020 hasta el 01.09.2022.

¿Qué documentos se necesitan para dejarlo entrar en Ucrania? Encontré información en Internet de que tengo que hacerle una invitación con la ayuda de un notario.

De: Diana <
Asunto: Información del ex esposo al vender el departamento
Región: Kiev
Teléfono: +380936

оформити довіреність позняки


Pregunta:
Buena tarde)
Vendo apartamento, comprado en matrimonio, actualmente 7 años en divorcio. Preparé un certificado de mi ex-esposo que asaltará la venta del apartamento en mis términos. Todo esto fue certificado por un notario, en caso de que escanearan su pasaporte y código.


Ahora me dicen que todavía necesito una declaración de mi esposo que afirma que no hay niños menores en el apartamento.
Pero él no puede saberlo, porque vive en otra ciudad y no puede dar un testimonio certero.
Hay 2 personas registradas en el apartamento, todos adultos.
Pregunta: ¿Es este certificado de él necesario o importante en absoluto al vender? ¿Y por qué este documento?

De: Maxim <
Asunto: Poder notarial
Región: Otra región
Teléfono: +34634

оформити довіреність позняки


Pregunta:
Hola, es posible otorgarle un poder a mi amigo para que pueda recibir documentos y terrenos en mi lugar, pero el hecho es que estoy en España y no puedo venir, ¿puedo redactar documentos para enviarlos a firmar? , y luego se los enviaré. ¿Necesita completar el procedimiento de registro?

De: Sergio <
Asunto: Poder para un automóvil (con derecho de reinscripción o con derecho de subfideicomiso)
Región: Kiev
Teléfono: 09300


Pregunta:
¡Buena tarde! Hace unos años compré un coche «según el certificado técnico» del propietario. No se redactaron contratos de compraventa, ni poderes. Ahora quiero registrar un coche para mí. Hay una conexión con el propietario, listo para escribir un poder notarial. Él está en otra ciudad (estoy en Kiev, él está en Zaporozhye).

оформити довіреність дніпровський район

¿Qué documentos se necesitan para emitir un poder notarial? Entiendo que por ambos lados del pasaporte y el DNI, así como un certificado de registro del vehículo. El propietario proporcionará los documentos en original (pasaporte y NIF), pero ¿y yo?


¿Es suficiente una foto de mis documentos o necesito enviar mis copias + una copia del certificado de registro con las firmas «según el original…»? El costo de emitir un poder notarial también es interesante.
¡Gracias por la respuesta!

De: ELENA <
Asunto: Compra y venta de un piso
Región: Kiev
Teléfono: 098380

оформити довіреність дніпровський район


Pregunta:оформити довіреність київ
¿Qué documentos necesita el comprador para registrar la compra y venta del apartamento, se puede emitir si el permiso de residencia de Donetsk? ¿Es necesaria la presencia de la esposa si vive en el territorio ocupado (en Donetsk)? ¿Es necesario registrarse en el apartamento adquirido?

Question:
I want to borrow money to purchase a product. equipment from the usa. The lender offers money in UAH, but binds it to the US dollar, and wants to make a mortgage and loan agreement. What are my real estate risks? Thank you.

From: Yevhenii <
Subject: Documents for a Russian to enter Ukraine
Region: Kyiv
Phone: +4853656

оформити довіреність у нотаріуса


Question:
Good day,

I want to invite my friend, a citizen of Russia, to Ukraine for tourist purposes for 4 days. He now lives in the Czech Republic on the basis of work there and has a BLUE Card of the European Union from 01.09.2020 to 01.09.2022.

What documents are needed to let him into Ukraine? Found information on the Internet that I have to make an invitation for him with the help of a notary.

From: Diana <
Subject: Information from the ex-husband when selling the apartment
Region: Kyiv
Phone: +380936


Question:
Good afternoon)
I am selling an apartment, bought in marriage, currently 7 years in divorce. Prepared a certificate from my ex-husband that he will raid the sale of the apartment on my terms. All this was certified by a notary, just in case they scanned his passport and code.

оформити довіреність у нотаріуса


Now I am told that I still need a statement from my husband that he claims that there are no minor children in the apartment.
But he can’t know about it, because he lives in another city and can’t give accurate testimony.
There are 2 people registered in the apartment, all adults.
Question: Is this certificate from him necessary or important at all when selling? And why this document?

From: Maxim < військовий стан
Subject: Power of attorney
Region: Another region
Phone: +34634

оформить доверенность у нотариуса


Question:
Hello, is it possible to issue a power of attorney to my friend so that he can receive documents and land instead of me, but the fact is that I am in Spain and can not come, can I draw up documents to send them for signature, and then I will send them do you need to complete the registration procedure ???

From: Sergey <оформити довіреність київ
Subject: Power of attorney for a car (with the right of re-registration or with the right of sub-trust)
Region: Kyiv
Phone: 09300

оформити довіреність київ


Question:
Good afternoon! A few years ago I bought a car «according to the technical certificate» from the owner. Purchase and sale agreements were not drawn up, nor were powers of attorney. Now I want to register a car for myself. There is a connection with the owner, ready to write a power of attorney. He is in another city (I’m in Kiev, he’s in Zaporozhye).

What documents are needed to issue a power of attorney? I understand that on both sides of the passport and tax ID, as well as a certificate of registration of the vehicle. The owner will provide the documents in the original (passport and tax ID), but what about me?

оформить доверенность у нотариуса


Is a photo of my documents enough, or do I need to send my copies + a copy of the registration certificate with the signatures «according to the original …»? The cost of issuing a power of attorney is also interesting.
Thanks for the reply!

From: ELENA < риелтор
Subject: Buying and selling an apartment
Region: Kyiv
Phone: 098380

нотариус оформить доверенность


Question:оформити довіреність київ
What documents does the buyer need to register the purchase and sale of the apartment, can it be issued if the Donetsk residence permit? Is the presence of the wife necessary if she lives in the occupied territory (in Donetsk)? Is it necessary to register in the purchased apartment?