Оформити спадщину по закону Київ

Оформити спадщину по закону Київ,оформлення спадщини,документи для,без заповіту,за заповітом,2019,скласти заповіт,оформити заповіт,вступити в спадщину,вступОформити спадщину по закону Київ

оформити спадщину по закону київ

 

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Тема: Запрошення для росіян

Повідомлення:
Підкажіть будь ласка в які терміни робиться запрошення для росіянина в Україні? оформити спадщину по закону київ І яка вартість Добрий день. Для оформлення заяви-запрошення іноземних громадян в Україну Вам необхідно звернутися до нотаріуса з Вашим паспортом та податковим номером (оригінали). При цьому Вам необхідно знати інформацію про те, кого Ви запрошуєте (ПІБ та дату народження) і в які терміни (терміни не повинні перевищувати 90 днів). Оформлення такої заяви займе близько 15 хвилин. Ціна на сьогоднішній день 350 гривень.

Тема: Спадщина оформити спадщину по закону київ

Повідомлення:
Добрий день. У нас така ситуація. Мій дідусь прожив в законному шлюбі зі своєю дружиною 33 роки. Вона була власник квартира, квартира була її. Вона в 93-95 м Склала заповіту на мене. Зараз вона померла. Дідусь, не хоче віддавати документи нам. Чи це не свідчення про смерті, не заповіт.

оформити спадщину по закону київ

У загсі ми не можемо отримати копію св-во про смерть т. К. Вона нам не рідна, натаріус теж без документів не принемает у нас заяву про вступ у спадок, мотівіруюя тим, що вона нам була не хтось. Підкажіть будь ласка як нам бути, що робити. Попередньо величезне спасибі оформити спадщину по закону київ.

Добрий день. Для того, щоб детально розібратися у Вашій ситуації і порекомендувати Вам рішення, раджу Вам звернутися особисто за консультацією за адресою: м Київ, Харківське шосе, 170, кв. 254. Консультації нотаріуса безкоштовні.
Тема: спадок оформити спадщину по закону київ

Повідомлення:
Добридень! Я б хотіла у вас проконсультуватися. Мій батько визнаний судом як недієздатний я є його опікуном (я дочка), чи може його дружина тобто моя мама оформити його частку на квартиру 1/7 на себе поки тато живий.

Добрий день. Ви некоректно поставили питання, що має на увазі під собою «оформити його частку на квартиру»?

Для отримання повної консультації і докладного розгляду Вашої ситуації рекомендую Вам особисто звернутися за адресою Консультації безкоштовні. оформити спадщину по закону київ

оформити спадщину київ

Тема: Повідомлення:
Я проживаю у двокімнатній комунальній квартирі (підселення) .Пожілой сусід пропонує мені, що б я йому купив житло, натомість його частини квартири, в якій я живу. Як правильно оформити угоду для обох сторін?

Тема: Продаж нерухомості 

Повідомлення:
Добридень! Хотів уточнити один нюанс. Скажіть, чи правда що на даний момент експертна оцінка складе не менше 5500 грн за квадратний метр?

Добрий вечір. Ваше питання не відноситься до компетенції нотаріуса. Раджу Вам звернутися до експерта, який зможе дати кваліфіковану відповідь на поставлене Вами питання.

Тема: купівля-продаж оформити спадщину по закону київ

Повідомлення:
Добридень! Продаю квартиру в Криму, я і покупець живемо в Україні, переоформлення документів буде проходити на півострові (оскільки покупець хоче надалі залишитися там жити і угоду хоче оформити по тамтешньому законодавству), але ні я ні покупець не хотіли б перевозити гроші через кордон. Чи можливий якийсь варіант розрахунку не за місцем продажу квартири?

оформлення спадщини по закону київ

Добрий день. Відповідно до українського законодавства розрахунок може бути проведений до підписання договору.
Тема: Земельний пай оформити спадщину по закону київ.

Повідомлення:
Добрий день. У мене недавно помер батько і у нього залишився земельний пай, я думав за законом він належить мені як єдиному синові. Але його сестри забрали документи на пай і сказали що будуть вступати в права спадщини вони, а я нічого не отримаю так як не жив з батьком. Чи можу я все таки вступити в спадок? І куди потрібно звертатися? Адже документів на пай у мене немає. З повагою, Олександр 

Добрий день. Ви дійсно є спадкоємцем першої черги після смерті батька. Вам необхідно завести спадкову справу до закінчення півроку з дня його смерті. Якщо сестри вже завели спадкову справу, Вам необхідно звернутися до того нотаріуса, у якого воно заведено, із заявою про прийняття спадщини за законом.

У будь-якому випадку, якщо у Вас немає документа, що посвідчує право власності батька на пай. оформити спадщину по закону київ Вам швидше за все доведеться оформляти право на спадщину в судовому порядку.

Тема: купівля-продаж

оформлення спадщину по заповіту київ

Повідомлення:
Добридень! Продаю квартиру в Криму, я і покупець живемо в Україні, переоформлення документів буде проходити на півострові (оскільки покупець хоче надалі залишитися там жити і угоду хоче оформити по тамтешньому законодавству).  але ні я ні покупець не хотіли б перевозити гроші через кордон. Чи можливий якийсь варіант розрахунку не за місцем продажу квартири?
Тема: Продаж квартири в Києві

Повідомлення:
Добридень!
Я володію 1/3 квартири в Києві. Інша частина 2/3 у володінні моєї мами. Зараз ми хотіли б її продать.Квартіра у нас у володінні більше 3 років. І є громадянином Німеччини а у мами ПМЖ в Німеччині оформити спадщину по закону київ.

Таким чином ми обидва є не резедентамі. питання:
1. Чи можу я продати квартиру по довіреності від мами завіреної в посольстві Німеччини.
2. Які загальні збори / податки на потрібно буде сплатити після продажу.
3. Чи є можливість продати за валюту.

оформити спадщину 

Тема: Право власності на авто оформити спадщину по закону київ.

Повідомлення:
Добрий день .Як мені можна підтвердити, що машина моя і куплена в 2008 році за мої гроші але оформлена була на тестя а я був вписаний в техпаспорт і займався авто виключно я. оформити спадщину по закону київ Что мені для цього потрібно зробити?

Добрий день. Якщо машина була придбана на ім’я тестя, вона є його власністю. Для того, щоб довести зворотне, можливо, Вам слід звернутися до адвокатів / юристів за консультацією з питання ймовірності. оформити спадщину по закону київ оспорювання права власності в суді.
У будь-якому випадку, це питання не відноситься до компетенції нотаріуса.

оформлення спадщини

Повідомлення:
Доброго дня!
Надалі перенесеної 4 місяці тому хвороби (інсульт), у людини повністю пропала мова і відмовила права рука. На даний момент чоловік знаходиться в свідомості, розуміє мову оточуючих, виконує прохання, пересувається зі сторонньою допомогою.

Але до сих пір рука і мова у людини не відновилися (на прохання може вимовити пару слів: «Так» і своє ім’я, вимовляє окремі звуки). Відповідно при зверненні до людини, на питання він відповісти не може (головою теж киває), написати що-небудь лівою рукою у нього не виходить.
Підкажіть, чи є можливість у такому випадку, щоб ця людина оформив заповіт або договір дарування?