Оформити спадщину по заповіту

Оформити спадщину по заповіту,оформлення,заповіт,Київ,Дарниця,Дарницький район, Харківське Шосе,заповіт,спадщина,Позняки,метро,Харківська,Осокорки,Вирлиця.Оформити спадщину по заповіту

оформити спадщину по заповіту

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Добрий день оформити спадщину по заповіту. Заповідач може в будь-який момент скасувати заповіт або ж оформити нове на іншу особу. Кожне наступне заповіт на одне й те саме майно скасовує дію попереднього. Такий заповіт оформляється в звичайному порядку у нотаріуса. Поки заповідач живий, він має право розпоряджатися своїм майном так. оформити спадщину по заповітуяк він цього побажає (формально, він кожен день може оформляти новий заповіт на іншого спадкоємця).

Також він, як власник майна, може в будь-який момент його подарувати, продати або розпорядиться будь-яким іншим способом. Заповіт — лише «обіцянку» передати спадкоємцеві будь-яке майно після смерті. Воно грає роль тільки в разі смерті заповідача, при цьому тільки в разі наявності у нього у власності майна, яке він заповідав.
Тема: Спадщина оформити спадщину по заповіту

оформити спадщину по заповіту

Повідомлення:
Добрий день. Рідна тітка (сестра моєї матері) залишила на мене заповіт. Питання: до якої черги я ставлюся? Верховна Рада прийняла Закон що звільняє від сплати податку 1 і 2 чергу, я повинен буду платити податок або потрапляю в 2 чергу? Спасибі за відповідь оформити спадщину по заповіту!
Тема: Терміни вступу в спадкування

Повідомлення:
Добрий день. Який термін вступу в спадкування для двоюрідних племінників по закону, за відсутності інших спадкоємців?
Тема: Представництво

Повідомлення:
Чи необхідно завіряти нотаріально довіреність голови ОСББ людині на Представництво третіми особами?
Скільки коштує послуга посвідчення підписів оформити спадщину по заповіту?
Тема: дізнатися, в чиїй власності знаходиться квартира

Повідомлення:
Шановна Оксана Григорівна!
Я в 2012 році за договором дарування отримала в Києві частина квартири у власність. В електронному реєстрі крім мене числиться ще один власник, але за моїми даними, всього власників троє. Хотілося б за допомогою нотаріуса перевірити ще раз ці відомості. Я громадянка РФ і перебуваю в даний час в Московській області.

оформити спадщину Київ

Добрий день. Та інформація, яку Ви формуєте з електронного реєстру, практично ідентична тій інформації, яку бачить нотаріус, який користується все тим же реєстром. «Перевірити ще раз відомості» Ви можете тільки особисто звернувшись до нотаріуса із заявою про надання інформації з державного реєстру майнових прав. Можливо. оформити спадщину по заповіту Ви невірно трактуєте інформацію, яку надає реєстр.

Добрий день. Мені здається, в електронному реєстрі можуть бути пропуски і неточності. А чи може нотаріус на моє прохання перевірити відомості, звернувшись в БТІ або кудись ще? Чи можу я замовити таку послугу, що не приїжджаючи до Києва? Заплатити нотаріуса з Києва може моя подруга. У мене є документ, що підтверджує мої права на частину квартири оформити спадщину по заповіту.
Тема: Подарувати гроші з абанкротівшего банку Меркурій

Повідомлення:
Прошу надати консультацію. Як можна скласти дарчу довіреність на отримання грошей з абонований банку Меркурій. Заздалегідь ВАС дякую.
Тема: аліменти оформити спадщину по заповіту

Повідомлення:
Добрий день! Нотаріус відмовляє в посвідченні угоди про сплату аліментів яке ми з дружиною склали самостійно на типовому бланку, чи має він на це право і що робити?
Тема: Субсидія оформити спадщину по заповіту

оформити спадщину в Києві

Повідомлення:
Добрий день. Непрацюючий платить аліменти. При оформленні субсидії були додані копії чеків, які прийняти відмовилися. Мотивуючи, що немає доходів-ні витрат. Чи всі тут правильно? Дякуємо.
Добрий день. Ваше питання не відноситься до сфери нотаріальної діяльності. Раджу Вам звернутися за консультацією до юриста — оформити спадщину по заповіту

З повагою,

Тема: Засвідчення документів

Повідомлення:
Добрий день. Підкажіть будь ласка. Якщо ми з нареченим хочемо подати заяву в загс без його присутності (він і я в розлученні), які документи необхідно нотаріально завірити.
Тема: спадок оформити спадщину по заповіту

Повідомлення:
Здраствуйте.Вопрос такой.Дом був оформлений на матір, вона померла, а документи на будинок не можемо найті. Как бути оформити спадщину по заповіту?

Тема: договір іпотекі

Повідомлення:
Мені потрібна консультація! Як правильно Оформити договір іпотекі з майновим поручителем, предмет іпотекі — квартира? Які документи нужно зібраті до цього договору?
Тема: Спадщина за заповітом

Повідомлення:
Добрий день. 5 місяців тому помер мій батько. Залишив заповіт, в якому вказав — мені він залишив машину ВАЗ21093, 1,5га землі (поле), сестрі свою частину будинку (пол дома), Ваз 2103 і 1,5 га землі (поле). Мати жива.

оформити спадщину Дарниця

При прийнятті спадщини ми оплатили 1110 грн. (За що так і не зрозуміли).
Так само нам сказали, що потрібно буде сплатити 12.000 грн! за спадок!
Поясніть, будь ласка, за що платити 12.000 грн?
Дякуємо. С ув. Олег оформити спадщину по заповіту

P.S. При складанні заповіту була допущена помилка нотаріуса — вона вказала машина ВАЗ 2109, а потрібно ВАЗ 21093 і тепер вона каже, що машину я отримаю не по заповітом, а за законом.
Тема: Відновлення документів на будинок в селі оформити спадщину по заповіту

Повідомлення:
Добрий вечір, скажіть будь ласка, документи на будинок в селі 50 км від Києва загублені, скільки буде коштувати відновити їх через державну нотаріальну контору (будь-яку) або обов’язково пр місцем проживання. оформити спадщину по заповіту що б не писати заяви в міліцію про втрату. а все зробити це через нотаріальну контору …. Зараз відновити документи можливо в будь-який з державних, а також приватних ???

Добрий день. Для відновлення загублених документів Вам необхідно звернутися в той орган, який ці документи видавав.

Добрий вечір, спасибі, що відповіли. Скажіть, орган Цей називається київська універсальна біржа, вона існує на сьогоднішній день або з 98 року немає вже ???

оформити спадщину Дарницький район

Добрий день. Для відновлення загублених документів Вам необхідно звернутися в той орган, який ці документи видавав.

Тема: Спадщина оформити спадщину по заповіту

Повідомлення:
Яка ймовірність оскаржити заповіт.
Тема:

Повідомлення:
Доброго дня ! Підкажіть, я жив в РФ вісім років обставини змусили повернутися на Україну (я громадянин України) кордон, я перетинав на особистому автомобілі зареєстрованому р РФ на Російських номерах. В даний момент машина не работоспособна- як її можна, як правильно здати, продати в утиль, на металобрухт, на запчастини? Заздалегідь дякую !

Добридень! Ваше питання не відноситься до сфери діяльності нотаріуса.

З повагою, приватний нотаріус

оформити спадщину позняки

Тема: Спадщина за заповітом

Повідомлення:
Доброї ночі! У мене таке питання:
На мене оформлено заповіт на квартиру, маму поховала в лютому. Але я живу в Києві, а квартира в іншому місті і прописана я в тій же квартирі. Більше ніхто не прописаний і заповіт тільки на мене. Є ще рідний старший брат, який не претендує на квартиру. Чи можу я оформити квартиру на себе за заповітом в Києві оформити спадщину по заповіту? Або мені тільки за місцем прописки можна це зробити?

Добрий день. Для оформлення спадщини грає роль не Ваша прописка, а останнє місце реєстрації Вашої матері. Якщо на момент смерті вона була зареєстрована в Києві, Ви не те що можете, а й зобов’язані оформляти спадок тільки в Києві. Якщо Ваша мати була зареєстрована в іншому місті, Вам слід звернутися до нотаріуса за місцем її реєстрації.