Договір дарування грошей Київ

договір дарування грошей Київ

договір дарування грошей Київ,оформити договір дарування грошей Київ,оформлення договору дарування грошей Київ,договор дарения денег на покупку квартиры украина.

договор дарения валютных ценностей, договор дарения денежных средств между родственниками украина, дарение валюты между родственниками, как доказать факт дарения денег.

Как доказать, что деньги действительно подарили,

Когда денежные средства, полученные в дар, дать дочери деньги на покупку квартиры, договор дарения иностранной валюты,договор дарения долларов.

договор дарения валюты Киев, оформить договор дарения валюты, Дарение иностранной валюты, Нотариальное оформление.

Нотариальное оформление дарения валюты, Нотариальное оформление дарения денег Киев, договір дарування грошей, договір дарування грошей в іноземній валюті.

договір дарування доларів Київ, як оформити договір дарування грошей, оформити договір дарування грошей Київ, оформити договір дарування грошей у нотаріуса

договір дарування грошей Київ,оформити договір дарування грошей Київ,оформлення договору дарування грошей Київ,договор дарения денег на покупку квартиры украина, договор дарения валютных ценностей, договор дарения денежных средств между родственниками украина, дарение валюты между родственниками, как доказать факт дарения денег, Как доказать, что деньги действительно подарили, Когда денежные средства, полученные в дар, дать дочери деньги на покупку квартиры, договор дарения иностранной валюты,договор дарения долларов, договор дарения валюты Киев, оформить договор дарения валюты, Дарение иностранной валюты, Нотариальное оформление, Нотариальное оформление дарения валюты, Нотариальное оформление дарения денег Киев, договір дарування грошей, договір дарування грошей в іноземній валюті, договір дарування доларів Київ, як оформити договір дарування грошей, оформити договір дарування грошей Київ, оформити договір дарування грошей у нотаріуса

ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НОТАРІУСА В ОФІСІ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

 

Вы також можете задати свое питання нотаріусу в електронному вигляді за цим посиланням. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, радимо Вам записатися на  безкоштовну консультацію в офісі. За  телефонами зазначеними вище. Консультація за телефоном не проводиться.

Видео консультации нотариуса

Для получения видео консультаций вы можете подписаться на канал

договір дарування грошей Київ

Від: Тетяна <
Тема: Документи для закриття ПП
Регіон: Інший регіон
Телефон: 066


питання:договір дарування грошей Київ
Добрий день, цікавить таке питання: для закриття чп за дорученням чи потрібні завірені копії паспорта та коду підприємця або довіреності буде досить?

Від: Ірина <
Тема: Завещяніе
Регіон: Київ
Телефон: 09323

договір дарування грошей Київ


питання:
Що робити коли «Заповіт» пройшло більше ніж пів року після смерті

От: Оксана <
Тема: Спадок. Арешт
Регіон: Київ
Телефон: 0633


питання:договір дарування грошей Київ
Если Накладено арешт на майно спадкоємця, чи мож ВІН отріматі право власності за? Чи нотаріус, побачив спадкоємця в Реєстрі боржників, надасть відмову?

Від: Інна <
Тема: Спадщина
Регіон: Інший регіон
Телефон: 0954

договір дарування грошей Київ Дарницький район


питання:
Добрий день, у чоловіка померла бабуся він один спадкоємець так як син помер батько мого чоловіка чоловік подав право на спадщину через нотаріуса лист що претендує на спадщину але йому прийшло через 6 місяців лист що його викреслили з права на спадщину люди які за нею дивилися що робити в такій ситуації ?


Від: Олена <
Тема: Спадщина
Регіон: Інший регіон
Телефон: 09931


питання:
Добрий вечір. У мене склалася така ситуація. Батько з сестрою подали заяву про вступ у спадок (нерухомість). Але документи так і не Дооформити.

договір дарування грошей Київ Дарницький район

Батько жив в в цьому будинку. На сьогоднішній день мій батько помер. Його сестра хоче передати свою частину спадщини мені. Його частина за законом так само переходить мені. Які документи мені потрібні для вступу в спадщину і які податки необхідно сплатити. Спасибі за допомогу.

Від: Андрій <
Тема:
Регіон: Інший регіон
Телефон: +3809908

договір дарування грошей Київ у нотаріуса


питання:
Добрий вечір, у мене проблема у моєї матері куплена частина будинку 41% продав дідусь перед смертю, ще 59% у бабусі, будинок і земля не поділені документально.

просто біля будинку і ділянки два власника і я прописаний, адреса один і кадастровий номер теж. Бабуся хоче продати свою половину, 59 відсотків. Можливо запобігти як то продаж половини будинку? Чи можу я пересуватися по всій території будинку і ділянки?

Від: Марк <
Тема:
Регіон: Київ
Телефон: 067-695

договір дарування грошей Київ у нотаріуса


питання:
Добридень!
Як з мінімальними грошовими витратами (оформити документально таку схему?
Є 3 кімнатна квартира.

У ній по 1/3 володіють 3 людини (не в спільній власності, а у кожного своя частина): мама, син1 і син2.
Є 2 кімнатна квартира. У ній 1 власник — тато.
Є ще син3.

Мета: син1 дарує сину3 свою частину в 3 кімнатній.
І в той же час потрібно, що б у сина1 з’явилася 1/2 частина в 2 кімнатній, а друга 1 / 2часть — у дружини сина1, яка в принципі за цю частину платить гроші батькові чоловіка, але гроші можна не відображати у документах, головне результат 1/2 і 1/2 у подружжя в двокімнатній.

оформити договір дарування грошей Київ

Від: Benny <договір дарування грошей Київ 
Тема: Оформлення будинку з ділянкою
Регіон: Інший регіон
Телефон: 067


питання:
Можу оформити будинок з ділянкою якщо господар в іншій країні на ПМП, без присутності господаря, документи всі в мене, потрібно довіреності що б відправив звідти, або що?

От: Денис <
Тема: Доручення на автомобіль.
Регіон: Київ

Вот Татьяна <договір дарування грошей Київ
Тема: Документы для закрытия ЧП
Регион: Другой регион
Телефон: 066

оформити договір дарування грошей Київ


вопрос:
Добрый день, интересует такой вопрос: для закрытия чп по доверенности нужны ли завереные копии паспорта и кода предпринимателя или доверенности будет достаточно?

Вот Ирина <
Тема: Завещяние
Регион: Киев
Телефон: 09323


вопрос:
Что делать когда «завещание» прошло больше чем пол года после смерти

Вот Оксана <
Тема: Наследие. арест
Регион: Киев
Телефон: 0633

оформлення договору дарування грошей Київ


вопрос:договір дарування грошей Київ
Если наложен арест на имущество наследника, может ли он получить право собственности? Или нотариус, увидев наследника в реестре должников, предоставит отказ?

От: Инна <
Тема: Наследство
Регион: Другой регион
Телефон: 0954


вопрос:
Добрый день, у мужа умерла бабушка он один наследник так как сын умер отец моего мужа муж подал праве на наследство через нотариуса письмо что претендует на наследство но ему пришло через 6 месяцев письмо что его вычеркнулы с права на наследство люди Которые за ней смотрели что делать в такой ситуации?

оформлення договору дарування грошей Київ


Вот Елена <договір дарування грошей Київ
Тема: Наследство
Регион: Другой регион
Телефон: 09931


вопрос:
Добрый вечер. У меня сложилась такая ситуация. Отец с сестрой подали заявление в Вступление в наследство (недвижимость). Но документы Так и не дооформилы.

Отец жил в в этом доме. На сегодняшний день мой отец умер. Его сестра хочет передать свою часть наследства мне. Его часть по закону так же переходит мне. Какие документы мне нужны для вступу в наследство и какие налоги необходимо оплатить. Спасибо за помощь.

договор дарения денег на покупку квартиры украина

Вот Андрей <
Тема:
Регион: Другой регион
Телефон: +3809908


вопрос:договір дарування грошей Київ
Добрый вечер, у меня проблема в моей матери куплена часть дома 41% продал дедушка перед смертью, еще 59% у бабушки, дом и Земля не поделены документально.

просто у дома и участка два владельца и я прописан, адресов один и кадастровый номер тоже. Бабушка хочет продать свою половину, 59 процентов. Возможно предотвратить как то продажи половины дома? Могу ли я передвигаться по всей территории дома и участка?

договор дарения денег на покупку квартиры украина

Вот Марк <
Тема:
Регион: Киев
Телефон: 067-695


вопрос:
Добрый день!
Как с минимальными денежными затратами (оформить документально такую ​​схему?
Есть 3 комнатная квартира.

В ней по 1/3 владеют 3 человека (не в совместной собственности, а у каждого своя часть): мама, сын1 и сын2.
Есть 2 комнатная квартира. В ней 1 собственник — папа.
Есть ещё сын3.договір дарування грошей Київ

договор дарения валютных ценностей

Цель: сын1 дарит сыну3 свою часть в 3 комнатной.
И в тоже время нужно, что бы в сына1 появилась 1/2 часть в 2 комнатной, а вторая 1 / 2часть — у жены сына1, которая в принципе за эту часть платит деньги отцу мужа, но деньги нельзя не отображать по документам, главное результат 1/2 и 1/2 в супругов в двухкомнатной.

От: Benny <
Тема: Оформление дома с участком
Регион: Другой регион
Телефон: 067


вопрос:
Могу оформить дом с участком если хозяин в другой стране на пмж, без присутствия хозяина, документы все у меня, нужно доверенности что бы отправил оттуда, или что?

От: Денис <
Тема: Доверенность на автомобиль.
Регион: Киев

договор дарения валютных ценностей

From: Tatiana <договір дарування грошей Київ
Subject: Documents for closing the emergency
Region: Another region
Phone: 066


Question:
Hello, I am interested in the following question: do I need certified copies of the passport and the entrepreneur’s code to close the state of emergency under the power of attorney, or will the power of attorney be enough?

From: Irina <
Subject: Will
Region: Kiev
Phone: 09323


Question:
What to do when the «testament» is more than half a year after death

From: Oksana <
Subject: Inheritance. Arrest
Region: Kiev
Phone: 0633

договор дарения денежных средств между родственниками украина


Question:договір дарування грошей Київ
If the property of the heir is seized, can he acquire the right of ownership? Will the notary, seeing the heir in the register of debtors, refuse?

From: Inna <
Topic: Heritage
Region: Another region
Phone: 0954


Question:
Hello, my husband’s grandmother died, he is the only heir because my son died, my husband’s father in such a situation?


From: Elena <
Topic: Heritage
Region: Another region
Phone: 09931

договор дарения денежных средств между родственниками украина


Question:договір дарування грошей Київ
Good evening. I have this situation. The father and sister filed an application for inheritance (real estate). But the documents were never finalized.

My father lived in this house. Today my father is dead. His sister wants to give her share of the inheritance to me. His part by law also passes to me. What documents do I need to inherit and what taxes do I need to pay. Thanks for the help.

From: Andrey <
Topic:
Region: Another region
Phone: +3809908

дарение валюты между родственниками


Question:
Good evening, I have a problem with my mother bought part of the house 41% sold by my grandfather before his death, another 59% from my grandmother, the house and land are not documented.

simply at the house and a site two owners and I am registered, the address one and cadastral number too. Grandma wants to sell her half, 59 percent. Is it possible to prevent the sale of half of the house? Can I move around the house and the plot?

From: Mark <договір дарування грошей Київ
Topic:
Region: Kiev
Phone: 067-695

дарение валюты между родственниками


Question:
Good afternoon!
How to with the minimum money expenses (to issue such scheme?
There is a 3 bedroom apartment.

It is owned by 3 people 3/3 (not jointly owned, but each has its own part): mother, son1 and son2.
There is a 2 bedroom apartment. It has 1 owner — Dad.
There is another son3.

Как доказать, что деньги действительно подарили

Purpose: son1 gives son3 his share in the 3 room.
And at the same time it is necessary that the son1 had 1/2 part in 2 room, and the second 1/2 part — at the son of the son1 who in principle for this part pays money to the father of the husband, but money can not be displayed on documents, the main result 1/2 and 1/2 for spouses in a two-room apartment.

From: Benny <
Subject: Registration of the house with a site
Region: Another region
Phone: 067

Как доказать, что деньги действительно подарили


Question:договір дарування грошей Київ
I can issue a house with a plot if the owner is in another country for permanent residence, without the presence of the owner, I have all the documents, I need a power of attorney to send from there, or what?

From: Denis <
Subject: Power of attorney for the car.
Region: Kiev

De: Tatiana <
Asunto: Documentos para cerrar la emergencia
Región: otra región
Teléfono: 066


Pregunta:
Hola, me interesa la siguiente pregunta: ¿necesito copias certificadas del pasaporte y el código de emprendedor para cerrar el estado de emergencia bajo el poder o será suficiente el poder?

De: Irina <договір дарування грошей Київ
Asunto: Will
Región: Kiev
Teléfono: 09323

Когда денежные средства, полученные в дар


Pregunta:
Qué hacer cuando el «testamento» es más de medio año después de la muerte

De: Oksana <
Asunto: Herencia. Arrestar
Región: Kiev
Teléfono: 0633


Pregunta:
Si se incauta la propiedad del heredero, ¿puede adquirir el derecho de propiedad? ¿Se negará el notario al ver al heredero en el registro de deudores?

De: Inna <
Tema: Patrimonio
Región: otra región
Teléfono: 0954

Когда денежные средства, полученные в дар


Pregunta:договір дарування грошей Київ
Buenas tardes, murió la abuela de mi esposo, él es el único heredero porque murió mi hijo, ¿el padre de mi esposo en tal situación?


De: Elena <
Tema: Patrimonio
Región: otra región
Teléfono: 09931


Pregunta: нотаріус дарування грошей
Buenas noches. Tengo esta situación. El padre y la hermana presentaron una solicitud de herencia (bienes raíces). Pero los documentos nunca se finalizaron.

Mi padre vivía en esta casa. Hoy mi padre ha muerto. Su hermana quiere darme su parte de la herencia. Su parte por ley también me pasa a mí. ¿Qué documentos necesito heredar y qué impuestos debo pagar? Gracias por la ayuda.

дать дочери деньги на покупку квартиры

De: Andrey <
Tema:
Región: otra región
Teléfono: +3809908


Pregunta:договір дарування грошей Київ
Buenas noches, tengo un problema con mi mamá compró parte de la casa 41% vendida por mi abuelo antes de su muerte, otro 59% de mi abuela, la casa y el terreno no están documentados.

simplemente en la casa y un sitio dos propietarios y estoy registrado, la dirección uno y el número catastral también. La abuela quiere vender su mitad, el 59 por ciento. ¿Es posible evitar la venta de la mitad de la casa? ¿Puedo moverme por la casa y la parcela?

дать дочери деньги на покупку квартиры

De: Mark < нотариус оформление дарения денег
Tema:
Región: Kiev
Teléfono: 067-695


Pregunta:договір дарування грошей Київ
¡Buena tarde!
¿Cómo con los gastos mínimos de dinero (emitir tal esquema?
Hay un apartamento de 3 habitaciones.

Es propiedad de 3 personas 3/3 (no de propiedad conjunta, pero cada uno tiene su propia parte): madre, hijo1 e hijo2.
Hay un apartamento de 2 habitaciones. Tiene 1 dueño: papá.
Hay otro son3.

договор дарения иностранной валюты

Propósito: son1 le da a son3 su parte en la habitación 3.
Y al mismo tiempo, es necesario que el hijo1 tuviera 1/2 parte en 2 habitación, y la segunda 1/2 parte — en el hijo del hijo1, que en principio por esta parte paga dinero al padre del marido, pero el dinero no se puede mostrar en los documentos, el resultado principal 1/2 y 1/2 para los cónyuges en un apartamento de dos habitaciones.

De: Benny <договір дарування грошей Київ
Asunto: Registro de la casa con un sitio.
Región: otra región
Teléfono: 067

договор дарения иностранной валюты


Pregunta:
Puedo emitir una casa con parcela si el propietario está en otro país para residencia permanente, sin la presencia del propietario, tengo todos los documentos, necesito un poder para enviar desde allí, ¿o qué?

договор дарения долларов

De: Denis <договір дарування грошей Київ
Asunto: Poder notarial del auto.
Región: Kiev