Нотариус по наследству Киев

нотариус по наследству киев

нотариус по наследству киев, нотариус наследство киев, нотариус оформить наследство киев, Нотариус наследство Киев Харьковское шоссе Киев.

Киев оформление наследства киев, оформление наследства киев стоимость, оформить наследство на квартиру, наследственный договор киев.

оформление наследства у частного нотариуса, оформление наследства цена киев 2022, оформление наследства после смерти мужа, оформление наследства после смерти родителей.

новые правила оформления наследства в украине, оформление земельного пая по наследству в украине 2021, вступить в наследство киев, відкрити спадкову справу

нотариус по наследству киев, нотариус наследство киев, нотариус оформить наследство киев, Нотариус наследство Киев Харьковское шоссе Киев, оформление наследства киев, оформление наследства киев стоимость, оформить наследство на квартиру, наследственный договор киев, оформление наследства у частного нотариуса, оформление наследства цена киев 2022, оформление наследства после смерти мужа, оформление наследства после смерти родителей, новые правила оформления наследства в украине, оформление земельного пая по наследству в украине 2021, вступить в наследство киев, відкрити спадкову справу

ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НОТАРІУСА В ОФІСІ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

 

Вы також можете задати свое питання нотаріусу в електронному вигляді за цим посиланням. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, радимо Вам записатися на  безкоштовну консультацію в офісі. За  телефонами зазначеними вище. Консультація за телефоном не проводиться.

Видео консультации нотариуса

Для получения видео консультаций вы можете подписаться на канал

нотариус по наследству киев

Добрий день, мене звати Дмитро. Склалася така ситуація: у моєї бабусі є земля. Вона їй належить через заповіт яке їй залишила її Мама, якій вже немає в живих.

В право власності за заповітом вона ще не вступала. Тепер бабуся частина земельної ділянки віддає мені — своєму онукові. Чи можливо ще оформити цю землю на мене, на скільки це довго за часом і скільки приблизно по грошах?


От: Світлана <нотариус по наследству киев
Тема: Заповіт, нерухомість.
Регіон: Інший регіон
Телефон: 0680

нотариус по наследству киев


питання:
Привіт, підкажіть будь ласка, якщо квартира спочатку була на трьох: батько, мати і син.Іх частки були прописані по 1 / 3. Після смерті батька мати вступила в права на частку батька.

Її частка склала 2/3, після вона вирішила написати заповіт на другого сина, але так щоб після її смерті сини отримали рівні частки.
Вопрос.Как в документах повинні бути прописані долі.По 1/2 на кожного сина або по 1 / 6. У нашому випадки прописано по 1/6 і це незрозуміло. Дякуємо.

От: Світлана <нотариус по наследству киев
Тема: Довіреність

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0552


питання:
Мною в рівних частках з дітьми було придбано пол дома, через деякий час я виїхала на ПМЖ в іншу країну і змушена була здати внутрішній паспорт України.

нотариус по наследству киев

В даний момент виникла необхідність продажу нерухомості. Мені потрібно зробити довіреність на одного з дітей? Підкажіть будь ласка які дії відповідно до законодавства України потрібно робити?

От: Наталія <
Тема: Новобуд

Регіон: Інший регіон

Телефон: 63936


питання:нотариус по наследству киев
Хочу продати квартиру. Гроші в будівництво вклала в 2017 році а право власності отримала в 2018. Турбує податок на продаж по недосяжності трьох років.

нотариус по наследству киев Дарницкий район


Від: Олена <
Тема: Спадщина
Регіон: Київ
Телефон: 0951


питання:
Добрий день. У мене до вас таке запитання: підкажіть будь ласка, можливо щоб спадкоємець зробив довіреність на свою дружину для подачі заяви на вступ на спадщину.
Дякуємо. Буду чекати Вашої відповіді.

нотариус наследство киев

Від: Людмила <
Тема:

Регіон: Київська область

Телефон: 096

нотариус по наследству киев Дарницкий район


питання:
Добридень! Прошу допомогти в правильному вирішенні. Ми купили частину приватного будинку і оформили на доньку. Тому що, на той момент їхали за кордон. Тепер після повернення хочемо зробити цю частину на два господаря.

Ми розділили цю частину ще на дві, одна вийшла дочки з родиною, одна нам з чоловіком. І ми хочемо оформити нашу частину на чоловіка. Як правильно це зробити? Оформити Договір купівлі продажу, або може Договір дарування.

нотариус наследство киев

Мій чоловік не рідний батько дочки, і він її не удочеряє. Тому спорідненості немає. Може можна, як то ще юридично правильно оформити? Підкажіть будь ласка. Дякуємо!

Від: Тетяна <Тема: Оцінка квартири

Регіон: Київ
Телефон: 09503


питання:нотариус по наследству киев
Добридень! Дуже треба консультація з питання продажу квартіри.Скажіте, будь ласка, які варіанти оцінки квартири передбачені, якщо квартира перебувати в одному місті, а власник проживає в другом.Покупателі самі можуть там на місці зробити? Або, ми (власники) за місцем фактичного проживання? Дякуємо.

нотариус оформить наследство киев

Від: Людмила <
Тема: Спадкове право
Регіон: Інший регіон
Телефон: 06608


питання:нотариус по наследству киев Дарницкий район
Доброго дня. У 2011 году по Заповіту від своєї бабусі я вступила в спадок по Заповіту. Приватним нотаріусом Було Відкрито Спадкового дело .. (витяг з реєстру є).

но свідоцтва про право власності за мені не видно, так як Почаїв проводитись АТО..підкажіть будьласка, як мені вступитися в право власності..цей нотаріус зараз працює на підконтрольній Україні территории, но справи залишились в АТО ..

нотариус оформить наследство киев

От: Оксана <
Тема: Переоформлення квартири

Регіон: Київ

Телефон: 093 690


питання:нотариус по наследству киев Дарницкий район
Питання такого плану, ми з чоловіком хочемо купити квартиру за свої гроші, і оформити на мою маму її, на себе не можемо! У мене є дві сестри рідні, як надалі оформить так що б вони не претендували на її, досить буде того що ми даємо гроші, запевнити це у натаріуса.і через рік як мені її оформити назад цю квартиру на мене, від мами на доньку ?

Доброго дня! Підскажіть яка ВАРТІСТЬ послуги Дарування будинку? І як краще пріватізуваті 1/2 будинку кожному власнику, чи все таки договір Дарування?

Нотариус наследство Киев Харьковское шоссе Киев


Від: Олена <
Тема: Спадкового справа
Регіон: Інший регіон
Телефон: 0504

 

Добрый день, меня зовут Дмитрий. Сложилась такая ситуация: у моей бабушки есть земля. Она ей принадлежит через завещание которое ей оставила ее Мама, которой уже нет в живых.нотариус по наследству киев Дарницкий район

В право собственности по завещанию она ещё не вступала. Теперь бабушка часть земельного участка отдаёт мне — своему внуку. Возможно ли ещё оформит эту землю на меня, на сколько ли это долго по времени и сколько приблизительно по деньгам?

Нотариус наследство Киев Харьковское шоссе Киев


Вот Светлана <
Тема: Завещание, недвижимость.
Регион: Другой регион
Телефон: 0680


вопрос:нотариус по наследству киев Дарницкий район
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, если квартира изначально была на троих: отец, мать и сын.Их доли были прописаны по 1 / 3.После смерти отца мать вступила в права на долю отца.

Ее судьба составила 2/3, после она решила написать завещание на второго сына, но так чтоб после ее смерти сыновья получили равные доли.
Вопрос.Как в документах Должны быть прописаны доли.По 1/2 на каждого сына или по 1 / 6.В нашем случаи прописано по 1/6 и это непонятно. Спасибо.

оформление наследства киев

Вот Светлана <
Тема: Доверенность

Регион: Другой регион

Телефон: 0552


вопрос:нотариус по наследству киев Дарницкий район
Мною в равных долях с детьми было приобретен пол дома, через некоторое время я выехали на ПМЖ в другую страну и вынуждено была сдать внутренний паспорт Украины.

В данный момент возникла необходимость продажи недвижимости. Мне нужно сделать доверенность на одного из детей? Подскажите пожалуйста какие действия согласно законодательства Украины нужно предпринимать?

оформление наследства киев

От: Наталия <
Тема: Новострой

Регион: Другой регион

Телефон: 63936


вопрос:
Хочу продать квартиру. Деньги в стройку вложила в 2017 году а право собственности получила в 2018 Беспокоит налог на продажу по недосягаемости трёх лет.


Вот Елена <нотариус по наследству киев Дарницкий район
Тема: Наследство
Регион: Киев
Телефон: 0951

оформление наследства киев стоимость


вопрос:
Добрый день. У меня к вам такой вопрос: подскажите пожалуйста, возможно чтоб наследник сделал доверенность на свою жену для подачи заявления на поступление на наследство.
Спасибо. Буду ждать вашего ответа.

От: Людмила <
Тема:

Регион: Киевская область

Телефон: 096


вопрос:
Добрый день! Прошу помочь в правильном решении. Мы купили часть частного дома и оформили на дочь. Потому что, на тот момент Уезжали за границу. Теперь по возвращению хотим сделать эту часть на два хозяина.

оформление наследства киев стоимость

Мы разделили эту часть ещё на две, одна получилась дочери с семьёй, одна нам с мужем. И мы хотим оформить нашу часть на мужа. Как правильно это сделать? Оформить Договор купли продажи, или может Договор дарования.нотариус по наследству киев Дарницкий район

Мой муж не родной отец дочери, и он ее НЕ удочерял. Поэтому родства имеется. Может можно, как то ещё юридически правильно оформить? Подскажите пожалуйста. Спасибо!

Вот Татьяна <Тема: Оценка квартиры

Регион: Киев
Телефон: 09503

оформить наследство на квартиру


вопрос:
Добрый день! Очень надо консультация по вопросу продажи квартиры.Скажите, пожалуйста, какие варианты оценки квартиры предусмотрены, если квартира находится в одном городе, а собственник проживает в другом.Покупателы сами могут там на месте сделать? Или, мы (собственники) по месту фактического проживания? Спасибо.

От: Людмила <нотариус по наследству киев 
Тема: Наследственное право
Регион: Другой регион
Телефон: 06608


вопрос:
Здравствуйте. В 2011 году по завещанию от своей бабушки я поступила в наследство по завещанию. Частным нотариусом было открыто наследственное дело .. (выписка из реестра есть).

оформить наследство на квартиру

но свидетельства о праве собственности мне не выдан, так как начала проводиться АТО..пидкажить пожалуйста, как мне поступить в право власности..цей нотариус сейчас работает на подконтрольной Украины территории, но дела остались в АТО ..

Вот Оксана <нотариус по наследству киев 
Тема: Переоформление квартиры

Регион: Киев

Телефон: 093690

оформить наследство на квартиру


вопрос:
Вопрос такого плана, мы с мужем хотим купить квартиру за свои деньги, и оформит на мою маму ее на себя не можем! У меня есть две сестры родные, как в дальнейшем оформит так что бы они НЕ претендовалы на ее, достаточно будет того что мы даем деньги, заверить это в натариуса.ы через год как мне ее оформит назад эту квартиру на меня, от мамы на дочь ?

Добрый день! Подскажите какова стоимость услуги дарения дома? И как лучше приватизировать 1/2 дома каждому владельцу, все же договор дарения?

наследственный договор киев


Вот Елена <нотариус по наследству киев 
Тема: Наследственное дело
Регион: Другой регион
Телефон: 0504

Hello, my name is Dmitry. There is a situation: my grandmother has land. She belongs to her through a will left to her by her mother, who is no longer alive.

She has not yet entered into the right of ownership by will. Now the grandmother gives part of the land to me — her grandson. Is it still possible to register this land for me, for how long is it and how much is it for money?


From: Svetlana <
Subject: Will, real estate.
Region: Another region
Phone: 0680

наследственный договор киев


Question:нотариус по наследству киев 
Hello, tell me please, if the apartment was originally for three: father, mother and son. Their shares were registered at 1/3. After the death of the father, the mother became entitled to the father’s share.

Her share was 2/3, after which she decided to write a will for the second son, but so that after her death the sons received equal shares.
Question. As in documents documents should be registered. On 1/2 on each son or on 1 / 6. In our case it is registered on 1/6 and it is not clear. Thank you.

From: Svetlana <
Subject: Power of attorney

Region: Another region

Phone: 0552

оформление наследства у частного нотариуса


Question:нотариус по наследству киев 
I bought half of the house in equal shares with the children, after a while I left for permanent residence in another country and was forced to hand over my domestic passport of Ukraine.

At the moment there is a need to sell real estate. Do I need to make a power of attorney for one of the children? Prompt please what actions according to the legislation of Ukraine it is necessary to undertake?

From: Natalia <
Subject: New building

Region: Another region

Phone: 63936


Question:нотариус по наследству киев 
I want to sell an apartment. She invested money in construction in 2017 and received the right of ownership in 2018. She is worried about the sales tax that is unattainable for three years.

оформление наследства у частного нотариуса


From: Elena <
Topic: Heritage
Region: Kiev
Phone: 0951


Question:
Good afternoon. I have a question for you: please tell me, it is possible that the heir made a power of attorney for his wife to apply for inheritance.
Thank you. I will wait for your answer.

From: Lyudmila <
Topic:

Region: Kiev region

Phone: 096


Question:нотариус по наследству киев 
Good afternoon! Please help in the right decision. We bought a part of a private house and registered it for our daughter. Because at that time they were going abroad. Now when we return we want to make this part for two owners.

оформление наследства цена киев 2022

We divided this part into two more, one turned out to be a daughter with a family, one for me and my husband. And we want to register our part for the husband. How to do it right? Execute a contract of sale, or can a contract of gift.

My husband is not the daughter’s own father, and he did not adopt her. Therefore, there is no relationship. Maybe you can somehow legally draw up? Prompt please. Thank you!

From: Tatiana <Subject: Evaluation of the apartment

Region: Kiev
Phone: 09503

оформление наследства цена киев 2022

Question:
Good afternoon! It is very necessary to consult on the sale of the apartment. Please tell me what options for evaluating the apartment are provided if the apartment is located in one city and the owner lives in another. Buyers can do it there on the spot? Or, are we (the owners) at the place of actual residence? Thank you.

From: Lyudmila <нотариус по наследству киев 
Topic: Inheritance law
Region: Another region
Phone: 06608


Question:
Good day. In 2011, by will from my grandmother, I inherited by will. A hereditary case was opened by a private notary .. (extract from the register is available).

оформление наследства после смерти мужа

but certificates of ownership have not been issued to me since the anti-terrorist operation began..proble me please how to enter into ownership..this notary now works in the territory controlled by Ukraine, but the case remained in the anti-terrorist operation ..

From: Oksana <
Subject: Re-registration of the apartment

Region: Kiev

Phone: 093690


Question:нотариус по наследству киев 
The question of such a plan, my husband and I want to buy an apartment with our own money, and we can’t register it for my mother! I have two sisters, how to draw up in the future so that they would not apply for it, it will be enough that we give money, assure it to a notary. And a year later how do I draw it back this apartment for me, from mother to daughter ?

оформление наследства после смерти мужа

Hello! Tell me what is the cost of home donation service? And how better to privatize 1/2 of the house to each owner, or still a gift agreement?


From: Elena <
Subject: Hereditary business
Region: Another region
Phone: 0504

Hola, mi nombre es Dmitry. Hay una situación: mi abuela tiene tierras. Ella le pertenece por un testamento que le dejó su madre, que ya no está viva.

Aún no ha adquirido el derecho de propiedad por voluntad. Ahora la abuela me da parte de la tierra, su nieto. ¿Todavía es posible registrar esta tierra para mí, por cuánto tiempo es por tiempo y cuánto por aproximadamente dinero?


De: Svetlana <нотариус по наследству киев 
Asunto: Will, bienes raíces.
Región: otra región
Teléfono: 0680

оформление наследства после смерти родителей


Pregunta:
Hola, dígame por favor, si el apartamento era originalmente para tres: padre, madre e hijo. Sus acciones se registraron a 1/3. Después de la muerte del padre, la madre pasó a tener derecho a la parte del padre.

Su parte fue de 2/3, después de lo cual decidió escribir un testamento para el segundo hijo, pero para que después de su muerte los hijos recibieran partes iguales.
Pregunta. Como en los documentos es necesario registrar los documentos. El 1/2 a cada hijo o el 1/6. En nuestro caso es registrado en 1/6 y no está claro. Gracias.

De: Svetlana <нотариус по наследству киев 
Asunto: Poder notarial

Región: otra región

Teléfono: 0552

оформление наследства после смерти родителей


Pregunta:
Compré la mitad de la casa en partes iguales con los niños, después de un tiempo me fui a la residencia permanente a otro país y me vi obligado a entregar mi pasaporte nacional de Ucrania.

Por el momento existe la necesidad de vender inmuebles. ¿Necesito hacer un poder notarial para uno de los niños? Por favor, dígame qué acciones deben tomarse de acuerdo con la legislación de Ucrania.

De: Natalia <
Asunto: Edificio nuevo

Región: otra región

Teléfono: 63936

новые правила оформления наследства в украине


Pregunta:нотариус по наследству киев 
Quiero vender un piso. Invirtió dinero en la construcción en 2017 y recibió el derecho de propiedad en 2018. Le preocupa el impuesto a las ventas que es inalcanzable durante tres años.


De: Elena <
Tema: Patrimonio
Región: Kiev
Teléfono: 0951


Pregunta:
Buena tarde. Tengo una pregunta para usted: por favor dígame, es posible que el heredero haya hecho un poder para que su esposa solicite la herencia.
Gracias. Esperaré tu respuesta.

De: Lyudmila <
Tema:

Región: región de Kiev

Teléfono: 096

новые правила оформления наследства в украине


Pregunta:нотариус по наследству киев 
¡Buena tarde! Ayude por favor en la decisión correcta. Compramos una parte de una casa privada y la registramos para nuestra hija. Porque en ese momento se iban al extranjero. Ahora cuando volvamos queremos hacer esta pieza para dos propietarios.

Dividimos esta parte en dos más, una resultó ser una hija con familia, otra para mí y mi esposo. Y queremos registrar nuestra parte para el marido. ¿Cómo hacerlo bien? Ejecutar un contrato de compraventa, o puede un contrato de regalo.

оформление земельного пая по наследству в украине 2021

Mi esposo no es el propio padre de la hija y no la adoptó. Por tanto, no hay relación. ¿Quizás de alguna manera pueda redactar legalmente? Pregunte por favor. ¡Gracias!

De: Tatiana <Asunto: Evaluación del apartamento

Región: Kiev
Teléfono: 09503


Pregunta:
¡Buena tarde! Es muy necesario consultar sobre la venta del apartamento, por favor dígame qué opciones para evaluar el apartamento se ofrecen si el apartamento está ubicado en una ciudad y el propietario vive en otra, ¿los compradores pueden hacerlo allí mismo? ¿O estamos (los propietarios) en el lugar de residencia real? Gracias.

оформление земельного пая по наследству в украине 2021

De: Lyudmila <
Tema: Ley de sucesiones
Región: otra región
Teléfono: 06608


Pregunta:нотариус по наследству киев 
Buen día. En 2011, por voluntad de mi abuela, heredé por voluntad. Un notario privado abrió un caso hereditario … (el extracto del registro está disponible).

вступить в наследство киев

pero los certificados de propiedad no me han sido emitidos desde que comenzó la operación antiterrorista … problema, por favor, cómo entrar en propiedad … este notario ahora trabaja en el territorio controlado por Ucrania, pero quedan casos en la operación antiterrorista. .

De: Oksana < Нотаріус Київ
Asunto: Reinscripción del apartamento

Región: Kiev

Teléfono: 093690

вступить в наследство киев


Pregunta:нотариус по наследству киев 
La cuestión de tal plan, mi esposo y yo queremos comprar un apartamento con nuestro propio dinero, ¡y no podemos registrarlo para mi madre! Tengo dos hermanas, como redactar en un futuro para que no lo soliciten, bastará con que demos dinero, para certificarlo ante notario.?

відкрити спадкову справу

¡Hola! Dime cuál es el costo del servicio de donación a domicilio. ¿Y qué mejor manera de privatizar la mitad de la casa a cada propietario, o aún así un contrato de regalo?

відкрити спадкову справу


De: Elena <нотариус по наследству киев 
Asunto: Negocio hereditario
Región: otra región Нотариус Дарницкий район
Teléfono: 0504