Оформление наследства Киев

Оформление наследства Киев

Оформление наследства Киев,услуги нотариуса онлайн,нотариус спадщина,оформление наследства киев,оформить наследство киев.

киев оформити заповіт київ,оформити спадщину дніпровський район,оформити спадщину лівий берег,оформити спадщину деснянський район,оформити спадщину в києві.

оформлення спадщини в києві,оформити спадщину Україна,як дешевше оформити спадщину,де дешевше оформити спадщину.

нотариус оформити спадщину київ,документи для оформлення спадщини,автоматичне прийняття спадщини,документи для оформлення спадщини.

оформить наследство Украина,оформление наследства украина,вступить в наследство украина,вступить в наследство киев,сколько стоит вступить в наследство.

в киеве оформлення спадщини київ,оформлення спадщини в києві,оформлення спадщини дарницький район,оформлення спадщини дніпровський район,вартість оформлення заповіту,оформити спадщину Україна,

услуги нотариуса онлайн, нотариус спадщина оформление наследства киев, оформить наследство киев, оформити заповіт київ оформити спадщину дніпровський район, оформити спадщину лівий берег, оформити спадщину деснянський район, оформити спадщину в києві, оформлення спадщини в києві, оформити спадщину Україна, як дешевше оформити спадщину, де дешевше оформити спадщину, оформити спадщину київ, документи для оформлення спадщини, автоматичне прийняття спадщини, оформить наследство Украина, оформление наследства украина, вступить в наследство украина, вступить в наследство киев, сколько стоит вступить в наследство, оформлення спадщини київ, оформлення спадщини в києві, оформлення спадщини дарницький район, оформлення спадщини дніпровський район, вартість оформлення заповіту, оформити спадщину Україна,

ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НОТАРІУСА В ОФІСІ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

 

Вы також можете задати свое питання нотаріусу в електронному вигляді за цим посиланням. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, радимо Вам записатися на  безкоштовну консультацію в офісі. За  телефонами зазначеними вище. Консультація за телефоном не проводиться.

оформление наследства киев

Від: Анна <
Тема: Реєстрація кадастрового номера
Регіон:Київ
Телефон:0955

Питання:
Чи можна зареєструвати кадастровий номер, не проводячи торги. І в яких випадках можна обійти торги
Від: Юлія <оформление наследства киев
Тема:Довіреність на отримання пенсії
Регіон:Інший регіон
Телефон:0953

Питання:
Добрий день.
Підкажіть, будь ласка, як правильно вчинити.
Літня жінка із Криму зараз у Миколаєві живе. Жінка хоче, щоб її пенсію отримувала донька, яка мешкає у Криму. Як правильно оформити довіреність? Наскільки її можна оформити?
Велике спасибі.
Від: Галя <
Тема:

оформление наследства киев

Регіон:Інший регіон

Телефон:06

Питання:
Доброго дня в менем така ситуація дідусь склав заповіт на чотирьох синів один із синів був мій батько. Батько мій помер у 2007 році, а дідусь помер у 2008 році. На час смерті тата я була неповнолітня, а мама з татом не була розписана.

У батьків я одна. Є пай і будинок на це все є заповіт на чотирьох синів. А один дядько теж хоче віддати мені, але він вступив у спадщину, але не оформив і тепер хоче віддати мені свою частину, що належати йому.
Від: Олександр <оформление наследства киев
Тема:Спадщина

Регіон:Інший регіон

Телефон:063

оформление наследства киев

Питання:
Здраствуйте.Батько гр.России і також є паспорт України.Батько помер в Росії, свідоцтво про смерть російське. Є нерухомість в Україні, нерухомість оформлена на український паспорт. Я син гр. Щиро дякую за відповідь.
Від: Володимир <
Тема:Оформлення спадщини-кадастрового номера

Регіон:Київська область

Телефон: 380

Питання:оформление наследства киев
Такі ситуація, були у нотаріуса.
Були дід і баба, спочатку дід помер, правовласником стала ж баба. Потім баба померла, у спадок вступають діти(2 сині). І така ситуація, один із синів хоче оформити кадастровий номер на хату і землю на…..

оформить наследство киев

ДІДА. Це можливо? Якщо так, то як таке можливо, на померлу людину оформлювати право власності? хто мав би писати заяву на оформлення кадастрового номера? Нотаріус за таке оформлення.
Від: Анна <
Тема: спадщина за Законом із претензією від банку

Регіон:Інший регіон

Телефон:0967

Питання:оформление наследства киев
Доброго дня. Зіткнулася з проблемою.
Мій батько помер у квітні 2018 року. У встановлені законом терміни (6 місяців) я повідомила про це банку особисто, як єдина спадкоємиця за Законом, яка проживає та прописана з ним, з наданням документів.

оформить наследство киев

Жодних претензій та вимог мені ніхто не виставив.
Зараз, 12.03.2021р. нарешті вирішила переоформити власність на себе у приватного нотаріуса і виявилося, що на підставі «претензії від Приватбанку» вже відкрито спадкову справу в сьомій ДНК 16.01.2021 року. через 2 роки та 9 місяців, без офіційного повідомлення мене як спадкоємиці.

Нотаріуси ДНК відмовляються надати претензію банку, щоб я хоч мала уявлення про її зміст. Вимагають, щоб я надала їм оригінали документів, щоб відкрити справу у них, після моєї відмови без ознайомлення з претензією банку надавати їм документи, вони запропонували перекласти спадкову справу.

до мого нотаріуса відправивши їм «запит на отримання справи» (мій нотармус зателефонував з колегами і виявилося, що ніхто ніколи не стикався з цим)
Чи можливо це махінації з нерухомістю?

оформити заповіт київ

Запитання:оформление наследства киев
Чи має право банк виставляти претензії через такий термін?
Чи може нотаріус перевести справу із ДНК «запитом отримання справи»?

Як можна дізнатися, у чому взагалі полягає претензія від банку, якщо в банку не дають такої інформації?
З Ув.Анна
Від: Катерина <
Тема:Витяг з Реєстр платників єдиного податку на задану дату

Регіон:Київ

Телефон:067

оформити заповіт київ

Питання:оформление наследства киев
Добрий день. Я-ФОП на 2 групі та платник Єдиного податку. З низки причин мені потрібно бути впевненою, що на 1 листопада 2020 року в Реєстр платників єдиного податку у мене прописані потрібні КВЕДи. Чи зможете Ви здати цей Витяг?
Від: Володимир <
Тема:

оформити спадщину дніпровський район

Регіон:Київ

Телефон:096

Вот: Анна <
Тема:Регистрация кадастрового номера
Регион:Киев
Телефон:0955

Вопрос:
Можно ли зарегистрировать кадастровый номер не проводя торги. И в каких случаях можно обойти торги.
Вот: Юлия <
Тема:Доверенность на получение пенсии
Регион:Другой регион
Телефон:0953

оформити спадщину дніпровський район

Вопрос:оформление наследства киев
Здравствуйте.
Подскажите пожалуйста как правильно поступить.
Пожилая женщина из Крыма сейчас в Николаеве живёт. Женщина хочет, чтобы ее пенсию получала дочь, живущая в Крыму. Как правильно оформить доверенность? На сколько ее можно оформить?
Спасибо большое.
Вот: Галя <
Тема:

Регион:Другой регион

Телефон:06

оформити спадщину дніпровський район

Вопрос:
Здравствуйте у меня такая ситуация дедушка составил завещание на четырех сыновей один из сыновей был мой отец. Отец мой умер в 2007 году, а дедушка умер 2008, какая часть мне принадлежит. На время смерти папы я была несовершеннолетняя, а мама с папой не была расписана.оформление наследства киев

У родителей я одна. Есть пай и дом на это все есть завещание на четырех сыновей. А один дядя тоже хочет отдать мне, но он вступил в наследство, но не оформил и теперь хочет отдать мне свою часть и что принадлежит ему.

оформити спадщину лівий берег


Вот: Александр <
Тема:Наследство

Регион:Другой регион

Телефон:063

Вопрос:оформление наследства киев
Отец гр.России и тоже есть паспорт Украины.Отец умер в России ,свидетельство о смерти российское.Есть недвижимость оформлена на украинский паспорт. Спасибо большое за ответ.
Вот: Владимир <
Тема:Оформление наследия-кадастрового номера

Регион:Киевская область

Телефон:+380

оформити спадщину лівий берег

Вопрос:
Такая ситуация, были у нотариуса….
Были дед и баба, сначала дед умер, правообладателем стала баба. Потом бабушка умерла, в наследство вступают дети (2 сына). И такая ситуация, один из сыновей хочет оформить кадастровый номер на дом и землю.

ДИДА. Это возможно? Если да, то как это возможно, на умершего человеко оформлять право собственности? кто должен писать заявление, на оформление кадастрового номера? Нотариус за такое оформление.

оформити спадщину лівий берег


Вот: Анна <оформление наследства киев
Тема:наследство по Закону с претензией от банка

Регион:Другой регион

Телефон:0967

Вопрос:
Здравствуйте. Столкнулась с проблемой.
Мой отец умер в апреле 2018 года. В установленные законом сроки (6 месяцев) я сообщила об этом банке лично, как единственная наследница по Закону, проживающая и прописанная с ним, с предоставлением документов.оформление наследства киев

оформити спадщину деснянський район

Никаких претензий и требований мне никто не выставил.
Сейчас, 12.03.2021г. наконец-то решила переоформить собственность на себя у частного нотариуса, и оказалось, что на основании «претензии от Приватбанка» уже открыто наследственное дело в седьмой ГНК 16.01.2021 года. спустя 2 года и 9 месяцев, без официального уведомления меня как наследницы.

Нотариусы ГНК отказываются предоставить претензию банка, чтобы я хотя бы имела представление о ее содержании. Требуют, чтобы я предоставила им оригиналы документов, чтобы открыть дело у них, после моего отказа без ознокомления с претензией банка предоставить им документы, они предложили перевести наследственное дело.оформление наследства киев

оформити спадщину деснянський район

к моему нотариусу отправил им «запрос на получение дела» (мой нотармус созвонился с коллегами и оказалось, что никто никогда не сталкивался с этим)
Возможно, это махинации с недвижимостью?

Вопросы:
Имеет ли право банк выставить претензии через такой срок?
Может ли нотариус перевести дело с ГНК «запросом на получение дела»?

Как можно узнать в чем вообще состоит претензия от банка, если в банке не дают такой информации?
С Ув.Анна

оформити спадщину в києві


Вот: Екатерина <оформление наследства киев
Тема: Выписка из Реестр плательщиков единого налога на заданную дату

Регион:Киев

Телефон:067

Вопрос:
Добрый день. Я-ФЛП на 2 группе и плательщик Единого налога. По ряду причин мне нужно быть уверенной, что на 1 ноября 2020 года в Реестр плательщиков единого налога у меня прописаны нужные мне КВЭДы. Сможете ли Вы сдать данный Подъемник?
Вот: Владимир <
Тема:

оформити спадщину в києві

Регион:Киев

Телефон:096

From: Anna <
Topic: Registration of cadastral number
Region:Kyiv
Phone: 0955

Question:оформление наследства киев
Is it possible to register a cadastral number without holding an auction. And in what cases can you bypass the auction
From: Julia <
Subject: Power of attorney for a pension
Region:Other Region
Phone: 0953

оформлення спадщини в києві

Question:
Hello.
Please tell me how to do it right.
An elderly woman from Crimea now lives in Nikolaev. The woman wants her daughter, who lives in Crimea, to receive her pension. How to draw up a power of attorney? How much can it be issued?
Thank you very much.
From: Galya <
Subject:

Region:Other Region

Phone:06

Question:оформление наследства киев
Good day, this is the situation in me, I’m going to say the order on four blues one of the blues of my father. My father died in 2007 and I died in 2008 as part of me belongs. At the time of Tata’s death, I was not new, and my mother was nebula painted with a tatom.

оформлення спадщини в києві

I am alone in my father. Є pay and budinok on tse all є zapovit on chotirioh blues. And one uncle also wants to help me, but having entered the recession, but not having formalized it, and now I want to help me to belong to you.
From: Alexander <
Theme: Legacy

Region:Other Region

Phone: 063

Question:оформление наследства киев
Hello. The father is a citizen of Russia and also has a passport of Ukraine. The father died in Russia, a Russian death certificate. There is real estate in Ukraine, the property is registered on a Ukrainian passport. I am the son of a citizen of Ukraine, what documents do I need and what are my actions to receive an inheritance. Thank you very much for the answer.
From: Volodymyr <
Subject: Registration of the cadastral number

оформити спадщину Україна

Region:Kyiv region

Phone:+380

Question:оформление наследства киев
Such a situation, we were at the notary …. I’ll stop:
Buli did and the woman, did died on the back, the woman became the ruler of the right. Then the woman died, children enter the recession (2 blue). I such a situation, one of the blues wants to issue a cadastral number for a hut and land for…..

DIDA. Is it possible? If so, then how is it possible, for dead people, to formalize the right to power? who can write an application for registration of a cadastral number? Notary for such registration ….

оформити спадщину Україна


From: Anna <
Subject: inheritance under the Law with a claim from the bank

Region:Other Region

Phone: 0967

Question:
Good day. Faced a problem.
My father passed away in April 2018. Within the time limits established by law (6 months), I personally informed the bank about this, as the only heir under the Law, living and registered with him, with the provision of documents.

як дешевше оформити спадщину

Nobody made any claims or demands to me.
Now, 03/12/2021 Finally, she decided to re-register her ownership with a private notary, and it turned out that, on the basis of a «claim from Privatbank,» an inheritance case had already been opened in the seventh State Tax Committee on 01/16/2021. 2 years and 9 months later, without formally notifying me as an heiress.оформление наследства киев

Notaries of the State Tax Committee refuse to provide the bank’s claim so that I would at least have an idea of ​​its content. They demand that I provide them with the original documents in order to open a case with them, after my refusal without familiarizing myself with the bank’s claim to provide them with documents, they offered to transfer the inheritance case.

як дешевше оформити спадщину

to my notary by sending them a «request to receive a deed» (my notary called colleagues and it turned out that no one had ever experienced this)
Could this be a real estate scam?

Questions:оформление наследства киев
Does the bank have the right to make claims after such a period?
Can a notary public transfer a case with the State Tax Committee by a «request to receive a case»?

How can you find out what the claim from the bank is all about if the bank does not provide such information?
Sincerely Anna
From: Ekaterina <
Topic: Vityag from the Register of payers in a single tax on a given date

як дешевше оформити спадщину

Region:Kyiv

Phone: 067

Question:оформление наследства киев
Good afternoon. I am a sole proprietor in the 2nd group and a single taxpayer. For a number of reasons, I need to be sure that as of November 1, 2020, the KVEDs I need are registered in the Register of Payers of a single tax. Can you pass this Vityag?
From: Volodymyr <
Subject:

Region:Kyiv

Phone: 096

De: Ana <
Tema: Registro de número catastral
Región:Kiev
Teléfono: 0955

документи для оформлення спадщини

Pregunta:оформление наследства киев
¿Es posible registrar un número catastral sin realizar una subasta? ¿Y en qué casos puede pasar por alto la subasta?
De: Julio <
Asunto: Poder para una pensión
Región:Otra región
Teléfono: 0953

Pregunta:
Hola.
Por favor, dime cómo hacerlo bien.
Una anciana de Crimea ahora vive en Nikolaev. La mujer quiere que su hija, que vive en Crimea, reciba su pensión. ¿Cómo redactar un poder notarial? ¿Cuánto se puede emitir?
Muchísimas gracias.
De: Galya <
Asunto:

документи для оформлення спадщини

Región: Otra Región

Teléfono:06

Pregunta:оформление наследства киев
Buen día, esta es la situación en mí, diré la orden en cuatro azules uno de los azules de mi padre. Mi padre murió en 2007 y yo morí en 2008 como parte de mí pertenece. En el momento de la muerte de Tata, yo no era nuevo, y mi madre era una nebulosa pintada con un tatom.

Estoy solo en mi padre. Є pay y budinok on tse all є zapovit on chotirioh blues. Y un tío también quiere ayudarme, pero habiendo entrado en recesión, pero no haberla formalizado, y ahora quiero ayudarme a pertenecer a usted.
De: Alejandro <
Tema: Legado

автоматичне прийняття спадщини

Región: Otra Región

Teléfono: 063

Pregunta:
Hola. El padre es ciudadano de Rusia y también tiene un pasaporte de Ucrania. El padre murió en Rusia, un certificado de defunción ruso. Hay bienes raíces en Ucrania, la propiedad está registrada en un pasaporte ucraniano. Soy hijo de un ciudadano de Ucrania, que documentos necesito y cuales son mis acciones para recibir una herencia, muchas gracias por la respuesta.оформление наследства киев
De: Volodymyr <
Asunto: Registro del número catastral

Región: Región de Kiev

Teléfono:+380

автоматичне прийняття спадщини

Pregunta:
Tal situación, estábamos en el notario … Me detendré:
Buli lo hizo y la mujer murió de espaldas, la mujer se convirtió en la gobernante de la derecha. Entonces la mujer murió, los niños entran en la recesión (2 azules). En tal situación, uno de los azules quiere emitir un número catastral para una cabaña y un terreno para…..оформление наследства киев

DIDA. ¿Es posible? Si es así, ¿cómo es posible, para los muertos, formalizar el derecho al poder? ¿Quién puede escribir una solicitud de registro de un número catastral? Notario para tal registro ….

вступить в наследство украина


De: Ana <
Asunto: herencia en virtud de la Ley con reclamación del banco

Región: Otra Región

Teléfono: 0967

Pregunta:
Buenos días. Enfrentó un problema.
Mi padre falleció en abril de 2018. Dentro de los plazos establecidos por la ley (6 meses), informé personalmente al banco sobre esto, como único heredero según la Ley, vivo y registrado con él, con la provisión de documentos.

вступить в наследство украина

 

Nadie me hizo ningún reclamo o demanda.оформление наследства киев
Ahora, 03/12/2021 Finalmente, decidió volver a registrar su propiedad ante un notario privado, y resultó que, en base a un «reclamo de Privatbank», ya se había abierto un caso de herencia en el séptimo Comité Estatal de Impuestos el 16/01/ 2021. 2 años y 9 meses después, sin notificarme formalmente como heredera.

сколько стоит вступить в наследство

Los notarios de la Comisión Fiscal del Estado se niegan a facilitar la reclamación del banco para que al menos tuviera una idea de su contenido. Me exigen que les proporcione los documentos originales para poder abrir un caso con ellos, luego de mi negativa sin conocerme con el reclamo del banco para proporcionarles los documentos, me ofrecieron transferir el caso de herencia.

a mi notario enviándoles una «solicitud para recibir una escritura» (mi notario llamó a colegas y resultó que nadie había experimentado esto)
¿Podría ser esto una estafa inmobiliaria?

Preguntas:оформление наследства киев
¿Tiene el banco derecho a hacer reclamaciones después de dicho período?
¿Puede un notario transferir un caso con el Comité Estatal de Impuestos mediante una «solicitud para recibir un caso»?

сколько стоит вступить в наследство

¿Cómo puede saber de qué se trata la reclamación del banco si el banco no proporciona esa información?
Atentamente ana
De: Ekaterina <
Tema: Vityag del Registro de contribuyentes en un solo impuesto en una fecha determinada

Región:Kiev

Teléfono: 067

сколько стоит вступить в наследство

Pregunta:
Buena tarde. Soy propietario único del grupo 2 y contribuyente único. Por varias razones, necesito estar seguro de que a partir del 1 de noviembre de 2020, los KVED que necesito estén registrados en el Registro de Pagadores de un impuesto único. ¿Puedes pasar este Vityag?
De: Volodymyr <
Asunto:оформление наследства киев

Región:Kiev

Teléfono: 096