Вступить в наследство Киев

вступить в наследство киев

вступить в наследство киев, вступить в наследство Дарницкий район, вступить в наследство Левый берег, вступить в наследство Дарница.

вступление в наследство киев, вступление в наследство дарницкий район, вступити у спадщину, вступити у спадщину Київ, вступити у спадщину Дарницький район.

вступити у спадщину Дніпровський район, вступити в спадок київ, вступити в спадок дарницький район.

оформити спадщину ціна, оформити спадщину київ, оформити спадщину 2021, оформлення спадщини київ, оформлення спадщини нотаріусом

вступить в наследство киев, вступить в наследство Дарницкий район, вступить в наследство Левый берег, вступить в наследство Дарница, вступление в наследство киев, вступление в наследство дарницкий район, вступити у спадщину, вступити у спадщину Київ, вступити у спадщину Дарницький район, вступити у спадщину Дніпровський район, вступити в спадок київ, вступити в спадок дарницький район, оформити спадщину ціна, оформити спадщину київ, оформити спадщину 2021, оформлення спадщини київ, оформлення спадщини нотаріусом

ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НОТАРІУСА В ОФІСІ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

 

Вы також можете задати свое питання нотаріусу в електронному вигляді за цим посиланням. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, радимо Вам записатися на  безкоштовну консультацію в офісі. За  телефонами зазначеними вище. Консультація за телефоном не проводиться.

вступить в наследство киев

Від: Вікторія <
Тема: Договір куплі-продаж будинку, что можна пропісаті в договору.
Регіон: Інший регіон
Телефон: 0994


питання:
Чи можна в договору купівлі — продажу будинку Зазначити суму, якові дали батьки для купівлі будинку?
Від: Олівія <вступить в наследство киев
Тема: Свідоцтво про смерть

Регіон: Інший регіон

Телефон: 3809

вступить в наследство киев


питання:
Привіт, підкажіть будь ласка, як бути, родичі далекі не хочуть віддавати свідоцтво про смерть брата, посилаються що їм воно потрібно самим.

і така ж проблема зі свідоцтвом дядька теж не хочуть віддавати, чи можуть вони претендувати на майно до якого вони аж ніяк не мають відношення через свідоцтво про смерть?

Від: Єлизавета <вступить в наследство киев
Тема: Нотаріальна довіреність

Регіон: Інший регіон

Телефон: 732

вступить в наследство киев


питання:
Добрий день.
Чи можу я замовити нотаріальну довіреність на мою маму з тією умовою, що я перебуваю в Польщі? Заздалегідь хочу уточнити один факт, через консульство дуже довго, а потрібно бажано швидше.

Нотаріальна довіреність повинна бути «на продаж майна»
Доброго дня.Чі нужно власніці майна делать заповіт, если є одна дочка з 2-ма онуками, Які прожівають в одній квартирі?

Від: Тетяна <вступить в наследство киев
Тема: Нерухомість

вступить в наследство киев дарницкий район

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0960


питання:
Добрий вечір. У мене така ситуація: після смерті бабусі будинок оформлений на маму, прописана в будинку я і син неповнолітній, а в цьому будинку після бабусі приживала старша сестра (прописана в батьківському домі).

Я проживала в батьківському домі з мамою і татом. Мама померла (пройшло п’ять років), на права власності не подавала, як правильно і хто з нас (я, старша сестра і батько) потрібно зайнятися переоформленням бабусиного будинку.
ДЯКУЄМО.

Від: Максим <
Тема: Спадщина

Регіон: Інший регіон

Телефон: +3809

вступить в наследство киев дарницкий район


питання:вступить в наследство киев
За Якою ставкою оподаткування повинен Сплатити людина 2 ступення, за Заповітом.

Від: Ірина <
Тема: Спадщина

Регіон: Інший регіон

Телефон: 09514


питання:
Вітаємо! Підкажіть будь ласка! Помер мій колишній чоловік, а жив з батьками в приватизированой квартирі. Претендує наша дитина на його частину і як це оформити?

Від: Діна <вступить в наследство киев
Тема: Термін оформлення спадщини

Регіон: Київ

Телефон: (067) 334

вступить в наследство Дарницкий район


питання:
Добрий день шановні експери!
Спадкове справу вже отркито і ведеться Приватний нотаріус. Я вчасно заявила про себе і подала на спадщину відразу після смерті тата.

6-місячний термін закінчується через тиждень, документи всі є і впорядке. Поцікавилася у нотаріуса коли очікувана дата прийняття спадщини (ну там, коли підписати потрібно, квитанції оплатити і буде свідетество і т.п.).

але мені кажуть в стилі «все буде, але терміни не скажу». Я просила озвучити мені хай не найближчий, а крайній дальній можливий термін (в плані продаж майна і як можна швидше), але відповідь все так же без конкретики.вступить в наследство киев

Мені думалося, що так може бути тільки в державній нотаріальній конторі (без образ, черги все таке), тому і звернулася до приватного.

вступить в наследство Дарницкий район

Будь ласка, підкажіть, дійсно по закінченню 6 місяців до остаточного прийняття спадщини може пройти так багато часу, що навіть плануємо дату оформлення жоден нотаріус не скаже? Або є якісь крайні терміни для цього? Ваш відповідь допоможе мені прийняти рішення, що робити далі. Щиро Дякую!

От: Виктория <
Тема: Договор купли-продажи дома, можно прописать по договору.
Регион: Другой регион
Телефон: 0994


вопрос:
Можно ли по договору купли — продажи дома указать сумму, которую дали родители для покупки дома?
От: Оливия <вступить в наследство киев
Тема: Свидетельство о смерти

вступить в наследство Дарницкий район

Регион: Другой регион

Телефон: 3809


вопрос:
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, как быть, родственники дальние не хотят отдавать свидетельство о смерти брата, ссылаются что им оно нужно самим.

и такая же проблема со свидетельством дяди тоже не хотят отдавать, могут ли они претендовать на имущество к которому они ни как не имеют отношения через свидетельство о смерти?

Вот Елизавета <вступить в наследство киев
Тема: Нотариальная доверенность

Регион: Другой регион

Телефон: 732

вступить в наследство Дарница


вопрос:
Добрый день.
Могу ли я заказать нотариальную доверенность на мою маму с тем условием, что я нахожусь в Польше? Заранее хочу уточнить один факт, через консульство очень долго, а нужно желательно быстрее.

Нотариальная доверенность должна быть «на продажу имущества»
Доброго дня.Чы нужно владелицы имущества делать завещание, если есть одна дочь с 2-мя внуками, которые проживают в одной квартире?

Вот Татьяна <
Тема: Недвижимость

Регион: Другой регион

Телефон: 0960

вступление в наследство киев


вопрос:вступить в наследство киев
Добрый вечер. У меня такая ситуация: после смерти бабушки дом оформлен на маму, прописана в доме я и сын несовершеннолетний, а в этом доме после бабушки приживала старшая сестра (прописана в родительском доме).

Я проживала в родительском доме с мамой и отцом. Мама умерла (прошло пять лет), на права собственности не подавала, как правильно и кто из нас (я, старшая сестра и отец) нужно заняться переоформление бабушкиного дома.
СПАСИБО.

Вот Максим <
Тема: Наследие

Регион: Другой регион

Телефон: +3809

вступление в наследство киев


вопрос:
По какой ставке налогообложения должен уплатить человек 2 ступення, по завещанию.

Вот Ирина <вступить в наследство киев
Тема: Наследство

Регион: Другой регион

Телефон: 09514


вопрос:
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста! Умер мой бывший муж, а жил с родителями в приватизированой квартире. Претендует ли наш ребёнок на его часть и как это оформить?

От: Дина <
Тема: Срок оформления наследства

Регион: Киев

Телефон: (067) 334

вступление в наследство киев


вопрос:вступить в наследство киев
Добрый день уважаемые эксперы!
Наследственное дело уже отркыто и ведется часным нотариусом. Я вовремя заявила о себе и подала на наследство сразу после смерти папы.

6-месячный срок истекает через неделю, документы все есть и порядке. Поинтересовалась в Недвижимость когда ожидаемая дата принятия наследства (ну там, когда подписать нужно, квитанции оплатит и будет свидетество и т.п.).

но мне говорят в стиле «все будет, но сроки не скажу». Я просила озвучит мне пусть НЕ ближайший, а крайний дальний возможный срок (в плане продажа имущества и как можно быстрее), но ответ все так же без конкретики.вступить в наследство киев

вступление в наследство дарницкий район

Мне думалось, что так может быть только в государственной нотариальной конторе (без обид, очереди все такое), потому и обратилась к частному.

Пожалуйста, подскажите, действительно по истечение 6 месяцев до окончательного принятия наследства может пройти так много времени, что даже планируему дату оформления ни один нотариус НЕ скажет? Или есть какие-то крайние сроки для этого? Ваш ответ поможет мне принять решение, что делать дальше. Большое спасибо!

вступление в наследство дарницкий район

From: Victoria <
Subject: Contract of sale — the sale of a house, which can be prescribed in the contract.
Region: Another region
Phone: 0994


Question:вступить в наследство киев
Is it possible to indicate in the contract of sale of the house the amount given by the parents for the purchase of the house?
From: Olivia <
Subject: Death certificate

Region: Another region

Phone: 3809

вступление в наследство дарницкий район


Question:
Hello, tell me please, how to be, distant relatives do not want to give a certificate of death of the brother, refer that they need it themselves.

and the same problem with the uncle’s certificate also do not want to give, can they claim property to which they have nothing to do through the death certificate?

From: Elizabeth <
Subject: Notarized power of attorney

Region: Another region

Phone: 732


Question:вступить в наследство киев
Good afternoon.
Can I order a power of attorney for my mother on the condition that I am in Poland? I want to clarify one fact in advance, through the consulate for a very long time, and it is desirable to be faster.

вступити у спадщину Київ

Notarized power of attorney must be «for the sale of property»
Good afternoon. Does the property owner need to make a will if there is one daughter with 2 grandchildren living in the same apartment?

From: Tatiana <
Subject: Real estate

Region: Another region

Phone: 0960


Question:вступить в наследство киев
Good evening. I have this situation: after my grandmother’s death, the house was designed for my mother, my son and I are registered as minors in the house, and my older sister lived in this house after my grandmother (registered in her parents’ house).

вступити у спадщину Київ

I lived in my parents’ house with my mother and father. My mother died (five years later), I did not apply for property rights, how to properly and which of us (me, my older sister and father) need to re-register my grandmother’s house.
THANK YOU.

From: Maxim <
Topic: Heritage

Region: Another region

Phone: +3809


Question:вступить в наследство киев
At what tax rate should a person pay 2 degrees, by will.

From: Irina <
Topic: Heritage

Region: Another region

Phone: 09514

вступити у спадщину Київ


Question:
Hello! Prompt please! My ex-husband died and lived with his parents in a privatized apartment. Does our child claim a part of it and how to register it?

From: Dina <
Subject: Term of registration of inheritance

Region: Kiev

Phone: (067) 334


Question:вступить в наследство киев
Hello dear experts!
The inheritance case has already been opened and is being conducted by an honorary notary. I declared myself in time and inherited immediately after my father’s death.

вступити у спадщину Дарницький район

The 6-month term expires in a week, the documents are all in order. I asked the notary when the expected date of acceptance of the inheritance (well, when you need to sign, pay the receipts and there will be a certificate, etc.).

but I am told in the style of «everything will be, but I will not say the timing.» I asked to announce to me not the nearest, but the longest possible term (in terms of selling the property and as soon as possible), but the answer is still without specifics.

I thought that this could only happen in a state notary’s office (without resentment, queues, all that), so I turned to a private one.вступить в наследство киев

Please tell me, really after 6 months before the final acceptance of the inheritance can take so much time that even the planned date of registration no notary will say? Or are there any deadlines for this? Your answer will help me decide what to do next. Thank you very much!

вступити у спадщину Дарницький район

De: Victoria <
Asunto: Contrato de venta: la venta de una casa que se puede especificar en el contrato.
Región: otra región
Teléfono: 0994


Pregunta:
¿Es posible indicar en el contrato de compraventa de la casa el monto entregado por los padres por la compra de la casa?
De: Olivia <
Asunto: certificado de defunción

Región: otra región

Teléfono: 3809

вступити у спадщину Дарницький район


Pregunta:вступить в наследство киев
Hola, dime por favor, como estar, los parientes lejanos no quieren dar un certificado de defunción del hermano, refieren que lo necesitan ellos mismos.

y el mismo problema con el certificado del tío que tampoco quieren dar, ¿pueden reclamar bienes a los que no tienen nada que ver a través del certificado de defunción?

De: Elizabeth <
Asunto: Poder notarial

Región: otra región

Teléfono: 732

вступити в спадок київ


Pregunta:
Buena tarde.
¿Puedo solicitar un poder para mi madre con la condición de que esté en Polonia? Quiero aclarar un hecho por adelantado, a través del consulado durante mucho tiempo, y preferiblemente más rápido.

El poder notarial debe ser «para la venta de propiedad»
Buenas tardes ¿El dueño de la propiedad necesita hacer un testamento si hay una hija con 2 nietos viviendo en el mismo apartamento?

De: Tatiana <вступить в наследство киев
Asunto: Inmobiliaria

Región: otra región

Teléfono: 0960

вступити в спадок київ


Pregunta:
Buenas noches. Tengo esta situación: después de la muerte de mi abuela, la casa fue diseñada para mi madre, mi hijo y yo estamos registrados como menores, y mi hermana mayor (registrada en la casa de sus padres) vivió en esta casa después de su abuela.

Vivía en la casa de mis padres con mi madre y mi padre. Mi madre murió (cinco años después), no solicité los derechos de propiedad, cómo hacerlo correctamente y cuál de nosotros (yo, mi hermana mayor y mi padre) necesitamos volver a registrar la casa de mi abuela.
GRACIAS.

De: Maxim <нотаріус спадщина
Tema: Patrimonio

Región: otra región

Teléfono: +3809

вступити в спадок київ


Pregunta:
¿A qué tasa impositiva debe pagar una persona 2 grados, por testamento?

De: Irina <вступить в наследство киев
Tema: Patrimonio

Región: otra región

Teléfono: 09514


Pregunta:
¡Hola! Prompt por favor! Mi exmarido murió y vivía con sus padres en un departamento privatizado. ¿Nuestro hijo reclama una parte y cómo registrarlo?

De: Dina <
Asunto: Plazo del registro de la herencia

оформити спадщину ціна

Región: Kiev

Teléfono: (067) 334


Pregunta: консультация нотариус
¡Hola queridos expertos!
El caso de herencia ya ha sido abierto y lo está llevando un notario honorario. Me declaré a tiempo y heredé inmediatamente después de la muerte de mi padre.

El plazo de 6 meses vence en una semana, todos los documentos están en regla. Le pregunté al notario cuándo es la fecha prevista de aceptación de la herencia (bueno, cuándo hay que firmar, pagar los recibos y habrá un certificado, etc.).

оформити спадщину ціна

pero me dicen en el estilo de «todo será, pero no diré el momento». Pedí que me anunciaran no el plazo más cercano, sino el más largo posible (en términos de venta de la propiedad y lo antes posible), pero la respuesta aún no tiene detalles.

Pensé que esto solo podía pasar en la notaría de un estado (sin resentimientos, colas, todo eso), así que recurrí a una privada.вступить в наследство киев

оформити спадщину київ

Por favor, dígame, realmente después de 6 meses antes de la aceptación final de la herencia puede llevar tanto tiempo que incluso la fecha prevista de registro no dirá ningún notario. ¿O hay fechas límite para esto? Tu respuesta me ayudará a decidir qué hacer a continuación. ¡Muchos gracias!