Договір дарування Київ

оформити дарування київ

оформити дарування київ,Договір дарування Київ,оформити дарування в києві,оформлення дарування київ,оформити дарчу Київ.

Договор дарения киев,Оформити дарування у нотаріуса,Нотаріус договір дарування,Нотариус договор дарения.

Оформити дарування Дарницький район,Оформити дарування Дарниця,Оформити дарування Позняки,Оформити дарування Осокорки,Вартість оформлення дарування,Стоимость оформления дарения

оформити дарування київ, оформити дарування в києві, оформлення дарування київ, оформити дарчу Київ, Договор дарения киев, Оформити дарування у нотаріуса, Нотаріус договір дарування, Нотариус договор дарения, Оформити дарування Дарницький район, Оформити дарування Дарниця, Оформити дарування Позняки, Оформити дарування Осокорки, Вартість оформлення дарування, Стоимость оформления дарения

ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НОТАРІУСА В ОФІСІ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

 

Вы також можете задати свое питання нотаріусу в електронному вигляді за цим посиланням. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, радимо Вам записатися на  безкоштовну консультацію в офісі. За  телефонами зазначеними вище. Консультація за телефоном не проводиться.

Договір дарування Київ

Питання:
Добрий день. Порадьте будь ласка, як вирішити цю ситуацію.
Спадкодавець помер 15 років тому. Спадкоємці 1-ї очереди (дружина та повнолітній син) в установлених законом рядків не зверталися до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини. На момент смерті спадкодавця разом не мешкали.

Оскільки на момент смерті спадкодавець проживав разом зі своєю сестрою, що підтверджується відповідною довідкою, то вона як спадкоємець 2-ї очереди, у порядку ст. 1258 ЦК України звертається до нотаріуса за оформленням свідоцтва права власності на спадкове майно.

Договір дарування Київ

Проте нотаріус просить принести відмову від спадщини сина спадкодавця.
Вважаю, що такі дії нотаріуса суперечать нормам чинного законодавства. Оскільки строк для прийняття спадщини та відмови від неї становить 6 місяців з моменту смерті спадкодавця.
Від: Денис <оформити дарування київ
Тема:

Регіон:Інший регіон

Телефон:096

Питання:
Доброго дня, перебуваю в Угорщині на мене є заповідь, запавід до 2 квітня, що робити в даній ситуації, як заяву прийняти, які є варіанти?
Від: Юля <оформити дарування київ
Тема:Документи під час продажу нерухомості

Регіон:Інший регіон

Телефон: 380

Договір дарування Київ

Питання:
Добрий день. Підкажіть будь ласка. Хочу продати свою квартиру. Під час перегляду документів маклер сказав, що не вистачає одного документа в оригіналі.

А точніше, розпорядження на приватизацію житла. Є копія, а оригінал десь загубився. В архіві сказали, що зазвичай нотаріуси не вимагають цей папір. Чи це так чи потрібно все-таки відновити оригінал? Буду дуже вдячна за допомогу
Від: Тетяна <оформити дарування київ
Тема: продаж дачі

Регіон:Інший регіон

Телефон: 3809

оформити дарування в києві

Питання:Договір дарування Київ
Який документ потрібен мені для продажу садової ділянки через нотаріуса довіреній особі в Україні, якщо я не можу сама на сьогодні приїхати для
вчинення угоди? Спасибі.
Від: Марія <оформити дарування київ
Тема:Спадщина

Регіон:Київ

Телефон:068

Питання:Договір дарування Київ
Добридень!
Мені потрібна загальна консультація для розуміння, чи взагалі реальний механізм займатися цією справою.
2003 року бабуся та дідусь поїхали зі свого села (Дніпропетровська обл.) до дочки (м. Донецьк) і більше ніколи в селі не з’являлися.

оформлення дарування київ

бабуся померла у 2004, дідусь у листопаді 2020 – там же у Донецьку. Причина від’їзду — бабуся злягла з інсультом, донька Ірина забрала обох батьків до себе, доглядала бабусю рік до її смерті, дідусь усі наступні роки теж залишався під доччиною опікою в доччиному будинку.

Вони мають також сина Володимира, який з 2003 року жодної участі в житті батьків не брав.
У селі залишилися 2 їхні ділянки з будинками (1 ділянка розділена навпіл зі стороннім власником).оформити дарування київ

оформлення дарування київ

У першому будинку десяток років жили далекі родичі (безкоштовна оренда за нагляд), у 2015-му з’їхали і будинок поступово перетворився на притулок бомжів (у цьому ж дворі ще один будинок, який став бомжатником ще раніше, він у власності у незнайомих нам сторонніх людей, яких теж ніхто не бачив у селі року з 2014 року приблизно).

У тому ж селі у дідуся з бабусею була ще одна ділянка з будинком, яка прийшла в запустіння ще року в 2004, відразу після їхнього від’їзду. На сьогодні обидві ділянки у запустінні, будинки розграбовані та частково розвалені.
Останній власник – дідусь – помер 13.11.2020 на непідконтрольній території (Донецьк).оформити дарування київ

оформити дарчу Київ

Усі документи знаходяться також у Донецьку. Донька Ірина на підконтрольну територію виїхати не може, може лише передати документи, якщо тут щось оформлятиметься. Сама вступати у спадок не планує, готова передати своє право своїй дочці (мені), якщо це можливо дистанційно оформити.

Син діда Володимир живе на підконтрольній території (Кіровоградська обл.), інтересу до батьківських дільниць за всі роки не виявляв, займатися оформленням спадщини сам не планує.Договір дарування Київ

оформити дарчу Київ

Володимир має двох дітей (1 живе за кордоном, 2й у Харкові), у Ірини було двоє, але в живих зараз 1 (я, Київ).
Інших близьких живих родичів немає. Заповітів ні бабуся, ні дідусь не становили.оформити дарування київ

Вопрос:
Добрый день. Посоветуйте пожалуйста, как разрешить данную ситуацию.

Договор дарения киев

Наследодатель скончался 15 лет назад. Наследники 1-й очереди (супруга и совершеннолетний сын) в установленный законом срок не обращались к нотариусу с заявлением о принятии наследства. К моменту смерти наследодателя вместе не проживали.Договір дарування Київ

Поскольку на момент смерти наследодатель проживал вместе со своей сестрой, что подтверждается соответствующей справкой, она как наследник 2-й очереди, в порядке ст. 1258 ГК Украины обращается к нотариусу за оформлением свидетельства права собственности на наследственное имущество.оформити дарування київ

Договор дарения киев

Однако нотариус просит принести отказ от наследства сына наследодателя.
Считаю, что подобные действия нотариуса противоречат нормам действующего законодательства. Поскольку срок для принятия наследства и отказ от него составляет 6 месяцев с момента смерти наследодателя.
Вот: Денис <Договір дарування Київ
Тема:

Регион:Другой регион

Телефон:096

Оформити дарування у нотаріуса

Вопрос:оформити дарування київ
Здравствуйте, нахожусь в Венгрии на меня есть заповедь, заповедь до 2 апреля, что делать в данной ситуации, как заявление принять, какие есть варианты?
Вот: Юля <
Тема:Документы при продаже недвижимости

Регион:Другой регион

Телефон:+380

Вопрос:оформити дарування київ
Добрый день. Подскажите пожалуйста. Хочу продать свою квартиру. При просмотре документов маклер сказал, что не хватает одного документа в оригинале. А точнее распоряжение на приватизацию жилья. Есть копия, а подлинник где-то потерялся. В архиве сказали, что обычно нотариусы не требуют эту бумагу. Так ли это или нужно все же установить оригинал? Буду очень благодарна за помощь.

Оформити дарування у нотаріуса

Вот: Татьяна <Договір дарування Київ
Тема:продажа дачи

Регион:Другой регион

Телефон:+3809

Вопрос:оформити дарування київ
Какой документ нужен мне для продажи садового участка через нотариуса доверенному лицу в Украине если я не могу сама на сегодня приехать для
совершения сделки? Спасибо.
Вот: Мария <
Тема:Наследие

Регион:Киев

Телефон:068

Нотаріус договір дарування

Вопрос:Договір дарування Київ
Добрый день!
Мне нужна общая консультация для понимания, если вообще реальный механизм заниматься этим делом.
В 2003 году бабушка и дедушка уехали из своей деревни (Днепропетровская обл.) к дочери (г. Донецк) и больше никогда в деревне не появлялись.

бабушка умерла в 2004, дедушка в ноябре 2020 – там же в Донецке. Причина отъезда — бабушка слегла с инсультом, дочь Ирина забрала обоих родителей к себе, ухаживала за бабушкой до ее смерти, дедушка все последующие годы тоже оставался на дочкином попечении в дочкином доме.

У них есть сын Владимир, который с 2003 года никакого участия в жизни родителей не принимал.
В селе остались 2 их участка с домами (1 участок разделен пополам с посторонним собственником).оформити дарування київ

Нотаріус договір дарування

В первом доме десяток лет жили дальние родственники (безвозмездная аренда за присмотр), в 2015м съехали и дом постепенно превратился в пристанище бомжей тоже никто не выдел в селе года с 2014 примерно).

В том же селе у дедушки с бабушкой был еще один участок с домом, который пришел в запустение еще в 2004, сразу после их отъезда. На сегодняшний день оба участка в запустении, дома разграблены и частно развалены.
Последний собственник – дедушка – умер 13.11.2020 на неподконтрольной территории (Донецк).

Нотариус договор дарения

Все документы находятся тоже в Донецке. Дочь Ирина на подконтрольную территорию выехать не может, может только передать документы, если здесь что-то будет оформляться. Сама вступать в наследство не планирует, готова передать свое право своей дочери (мне), если это возможно оформить дистанционно.оформити дарування київ

Сын дедушки Владимир живет на подконтрольной территории (Кировоградская обл.), интерес к родительским участкам за все годы не проявлял, заниматься оформлением наследства сам не планирует.

Нотариус договор дарения

У Владимира есть двое детей (1 живет за границей, 2й в Харькове), у Ирины было двое, но у живых сейчас 1 (я, Киев).Договір дарування Київ
Других близких живых родственников нет. Завещанный ни бабушка, ни дедушка не составляли.

Pregunta:
Buenos días. Por favor, indique cómo resolver esta situación.
El testador murió hace 15 años. Los herederos del 1er turno (esposa e hijo mayor de edad) no solicitaron al notario la aceptación de la herencia en el plazo establecido por la ley. En el momento de la muerte del testador no vivían juntos.оформити дарування київ

Оформити дарування Дарницький район

Dado que al tiempo de la muerte el testador vivía con su hermana, lo que se acredita por el certificado correspondiente, ella como heredera de 2° turno, de conformidad con el art. 1258 del Código Civil de Ucrania se aplica a un notario para el registro de un certificado de propiedad de bienes heredados.

Sin embargo, el notario pide renunciar a la herencia del hijo del testador.
Considero que tales actuaciones del notario contradicen las normas de la legislación vigente. Porque el plazo para la aceptación de la herencia y renuncia a la misma es de 6 meses desde la fecha del fallecimiento del testador.
De: Denis <оформити дарування київ
Tema:

Оформити дарування Дарницький район

Región: Otra región

Teléfono: 096

Pregunta:Договір дарування Київ
Hola, estoy en Hungría, tengo un mandamiento, un mandamiento hasta el 2 de abril, qué hacer en esta situación, cómo aceptar la solicitud, ¿cuáles son las opciones?
De: Julio <
Asunto: Documentos para la venta de bienes inmuebles

Región: Otra región

Teléfono: +380

Pregunta:
Buena tarde. Dime por favor. Quiero vender mi apartamento. Mientras miraba los documentos, el corredor dijo que faltaba un documento en el original. Más precisamente, la orden de privatización de la vivienda. Hay una copia y el original se ha perdido en alguna parte. El archivo dijo que los notarios generalmente no requieren este papel. ¿Es así o aún es necesario restaurar el original? estare muy agradecido por tu ayuda
De: Tatiana <оформити дарування київ
Asunto: venta de dachas

Оформити дарування Дарниця

Región: Otra región

Teléfono: +3809

Pregunta:Договір дарування Київ
¿Qué documento necesito para vender una parcela de jardín a través de un notario a un síndico en Ucrania si no puedo venir hoy para
hacer un trato? Gracias.
Aquí: María <
Tema: Patrimonio

Región: Kiev

Teléfono: 068

Pregunta:оформити дарування київ
¡Buena tarde!
Necesito consejos generales para entender si existe un mecanismo real para tratar con esto.
En 2003, los abuelos dejaron su pueblo (región de Dnipropetrovsk) para vivir con su hija (Donetsk) y nunca más volvieron a aparecer en el pueblo.

Оформити дарування Дарниця

mi abuela murió en 2004, mi abuelo en noviembre de 2020, en el mismo lugar en Donetsk. El motivo de la partida: la abuela sufrió un derrame cerebral, la hija Irina se llevó a ambos padres, cuidó a la abuela un año antes de su muerte, el abuelo también permaneció al cuidado de su hija en la casa de su hija durante todos los años siguientes.

También tienen un hijo, Vladimir, que no se involucra con sus padres desde 2003.оформити дарування київ
Quedan 2 de sus parcelas con casas en el pueblo (1 parcela está dividida por la mitad con un tercero propietario).

La primera casa estuvo habitada durante diez años por parientes lejanos (alquiler gratuito por supervisión), en 2015 se mudaron y la casa poco a poco se convirtió en un refugio para personas sin hogar.

Оформити дарування Позняки

En el mismo pueblo, mis abuelos tenían otro terreno con una casa que se deterioró en 2004, justo después de que se fueran. Hoy, ambos sitios están en mal estado, las casas han sido saqueadas y parcialmente destruidas.
El último propietario, el abuelo, murió el 13 de noviembre de 2020 en el territorio no controlado (Donetsk).

Todos los documentos también están en Donetsk. La hija de Irina no puede ir al territorio controlado, solo puede entregar los documentos si se hace algo aquí. Ella no planea heredar, está lista para transferir su derecho a su hija (yo), si es posible hacerlo de forma remota.оформити дарування київ

El hijo del abuelo, Vladimir, vive en el área controlada (región de Kirovograd), no ha mostrado interés en las parcelas de los padres durante todos estos años, no planea registrar la herencia.

Оформити дарування Позняки

Vladimir tiene dos hijos (1 vive en el extranjero, el segundo en Kharkov), Irina tuvo dos, pero ahora vivo 1 (yo, Kiev).
No hay otros parientes vivos cercanos. Ninguno de los abuelos hizo testamento.

Question:оформити дарування київ
Good day. Please advise how to resolve this situation.
The testator died 15 years ago. The heirs of the 1st turn (wife and adult son) did not apply to the notary for acceptance of the inheritance within the period established by law. At the time of the testator’s death they were not living together.

Оформити дарування Осокорки

Since at the time of death the testator lived with his sister, which is confirmed by the relevant certificate, she as the heir of the 2nd turn, in accordance with Art. 1258 of the Civil Code of Ukraine applies to a notary for registration of a certificate of ownership of inherited property.оформити дарування київ

However, the notary asks to renounce the inheritance of the testator’s son.Договір дарування Київ
I believe that such actions of the notary contradict the norms of the current legislation. Because the period for acceptance of the inheritance and waiver of it is 6 months from the date of death of the testator.
From: Denis <оформити дарування київ
Topic:

Region: Another region

Phone: 096

Оформити дарування Осокорки

Question:
Hello, I am in Hungary, I have a commandment, a commandment until April 2, what to do in this situation, how to accept the application, what are the options?
From: Julia <оформити дарування київ
Subject: Documents for the sale of real estate

Region: Another region

Phone: +380

Question:оформити дарування київ
Good afternoon. Tell me please. I want to sell my apartment. While viewing the documents, the broker said that one document in the original was missing. More precisely, the order for the privatization of housing. There is a copy, and the original is lost somewhere. The archive said that notaries usually do not require this paper. Is this so or is it still necessary to restore the original? I will be very grateful for your help.

Вартість оформлення дарування

From: Tatiana <
Subject: sale of dachas

Region: Another region

Phone: +3809

Question:оформити дарування київ
What document do I need to sell a garden plot through a notary to a trustee in Ukraine if I can not come today for
making a deal? Thank you.
Here: Maria <Договір дарування Київ
Topic: Heritage

Region: Kyiv

Phone: 068

Question:
Good afternoon!
I need general advice to understand if there is a real mechanism for dealing with this.
In 2003, the grandparents left their village (Dnipropetrovsk region) to live with their daughter (Donetsk) and never reappeared in the village.

Вартість оформлення дарування

my grandmother died in 2004, my grandfather in November 2020 — in the same place in Donetsk. The reason for leaving — the grandmother suffered a stroke, daughter Irina took both parents to her, cared for the grandmother a year before her death, the grandfather all the following years also remained in his daughter’s care in his daughter’s house.оформити дарування київ

They also have a son, Vladimir, who has not been involved in his parents since 2003.
There are 2 of their plots with houses left in the village (1 plot is divided in half with a third-party owner).

The first house was inhabited for ten years by distant relatives (free rent for supervision), in 2015 they moved out and the house gradually became a haven for homeless people. also no one has seen in the village of the year since 2014 approximately).

Стоимость оформления дарения

In the same village, my grandparents had another plot of land with a house that fell into disrepair in 2004, right after they left. Today, both sites are in disrepair, houses have been looted and partially destroyed.Договір дарування Київ
The last owner — grandfather — died on November 13, 2020 in the uncontrolled territory (Donetsk).

All documents are also in Donetsk. Irina’s daughter can’t go to the controlled territory, she can only hand over the documents if something is done here. She does not plan to inherit, she is ready to transfer her right to her daughter (me), if it is possible to draw up remotely.оформити дарування київ

Стоимость оформления дарения

Grandfather’s son Vladimir lives in the controlled area (Kirovograd region), has not shown interest in parental plots for all these years, he does not plan to register the inheritance.Договір дарування Київ

Vladimir has two children (1 lives abroad, the second in Kharkov), Irina had two, but now alive 1 (me, Kyiv).
There are no other close living relatives. Neither grandparents made wills.