Договір купівлі-продажу квартири

нотаріус договір купівлі-продажу Київ

нотаріус договір купівлі-продажу, нотаріус договір купівлі-продажу квартири, нотаріус договір купівлі-продажу будинку,нотаріус договір купівлі-продажу київ.

киев нотаріус оформити договір купівлі-продажу, нотаріус посвідчити договір купівлі-продажу, нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу нерухомого майна.

нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу квартири, оформлення договору купівлі продажу, оформлення договору купівлі продажу квартири.

договір купівлі-продажу квартири 2021, нотаріус продаж квартири, оформлення продажу квартири, нотаріус оформити договір купівлі-продажу Дарницький район.

нотаріус договір купівлі-продажу Позняки, нотаріус договір купівлі-продажу Дарниця, оформлення купівлі продажу квартири,Київ Лівий Берег,Дніпровський район

нотаріус договір купівлі-продажу, нотаріус договір купівлі-продажу квартири, нотаріус договір купівлі-продажу будинку,нотаріус договір купівлі-продажу київ, нотаріус оформити договір купівлі-продажу, нотаріус посвідчити договір купівлі-продажу, нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу нерухомого майна, нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу квартири, оформлення договору купівлі продажу, оформлення договору купівлі продажу квартири, договір купівлі-продажу квартири 2021, нотаріус продаж квартири, оформлення продажу квартири, нотаріус оформити договір купівлі-продажу Дарницький район, нотаріус договір купівлі-продажу Позняки, нотаріус договір купівлі-продажу Дарниця, оформлення купівлі продажу квартири,Київ Лівий Берег,Дніпровський район

ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НОТАРІУСА В ОФІСІ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

 

Вы також можете задати свое питання нотаріусу в електронному вигляді за цим посиланням. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, радимо Вам записатися на  безкоштовну консультацію в офісі. За  телефонами зазначеними вище. Консультація за телефоном не проводиться.

Видео консультации нотариуса

Для получения видео консультаций вы можете подписаться на канал

нотаріус договір купівлі-продажу квартири

питання:
Був борг в МФО, продали колектори, спочатку до продажу сума на повернення була 22 тисячі, зараз нарахували 38 тисяч, за весь час прострочення були внесені гроші в розмірі 7000 тисяч гривень.

дзвонять і пишуть, що буде виконавчий напис нотаріуса, можете будь ласка пояснити наскільки це реально і що це означає, але щоб.

уникнути цього пропонують оплатити 22 тисячі, решта грошей вони спишуть. Допоможіть будь ласка розібратися, і бути обізнаним в цьому питанні. І як правило вчинити?нотаріус договір купівлі-продажу квартири

 


От: Яна <
Тема: Спадщина
Регіон: Інший регіон
Телефон: 38093

нотаріус договір купівлі-продажу квартири


питання:
скажите пожалуста якщо в тіченіі 7 років не переоформив на право власности землю (огород0.9г), тепер не вступаю в право і земля належить державі …?

 


От: Сергій <
Тема:нотаріус договір купівлі-продажу квартири

Регіон: Київ
Телефон: 098
питання:
Наслідки договору позики

 


Від: Тетяна <
Тема: Факт проживання.

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0503421422


питання:нотаріус договір купівлі-продажу квартири
Чи має право нотаріус давати довідку про факт проживання людини в квартирі (нереєстрація, а просто факт проживання). Наприклад, господар квартири прийде зі мною до нотаріуса і підтвердить той факт.

оформити договір купівлі-продажу квартири

що я зараз проживаю зі своїми дітьми у нього. (Довідка потрібна в суд для стягнення аліментів з батька дітей, так як я залишилася прописана з дітьми в квартирі, де він живе).

Від: Олексій <
Тема: Купівля квартири
Регіон: Київ
Телефон: 0681


питання:нотаріус договір купівлі-продажу квартири
Добрий день. Хочу купити квартиру з переуступки. Як це оформити через нотаріуса. Операція буде в офісі забудовника. І скільки це буде приблизно коштувати?

 


Від: Алена <
Тема: Спадщина
Регіон: Інший регіон

Телефон: 97176

оформити договір купівлі-продажу квартири


питання:
Здравствуйте! Я за законом вступила в спадщину в жовтні але ще не встигла зібрати витяг з землі, а на будинок все готово чи можу я спочатку отримати документи про те що я спадкоємиця додому, а пізніше на землю.


Від: Юлія <
Тема: Спадщина

Регіон: Київ

Телефон: +380637


питання:нотаріус договір купівлі-продажу квартири
Як отримати вклад у банку у спадок? Без заповіту.
Цікава покрокова процедура.

Одні з банків говорять, що при наявності документа про спадщину. Інші ж готові шукати внесок до документа про спадкування тому, що на основі знайденого вкладу тільки можна отримати документ про успадкування ..

нотаріус договір купівлі-продажу будинку

 


От: Олександр <
Тема: Продаж автомобіля
Регіон: Київ

Телефон: 0636


питання:нотаріус договір купівлі-продажу квартири
Добрий день, як я можу продати авто, власник которого помер 5 років тому, а право власності за автомобілем НЕ Було оформлення.? Чи можливий продаж за договором купівлі-продажу, від прямого родича? Чи можливий продаж по генеральній довіреності?

 


Від: Павло <
Тема: Діти
Регіон: Інший регіон
Телефон: 0960


питання:
Привіт таке питання можна через нотаріуса завірити що раптом того що дружина загуляє або почне вести аморальний спосіб концентруємо безпеку дитина залишається сомной і вона ніяких неімеіт притензій вона на ето згодна.

нотаріус договір купівлі-продажу будинку

вопрос:нотаріус договір купівлі-продажу квартири
Был долг в МФО, продали коллекторы, изначально к реализации сумма на возврат была 22 тысячи, сейчас насчитал 38 тысяч, за всё время просрочки были Внесены деньги в размере 7000 тысяч гривен.

звонят и пишут, что будет исполнительная надпись нотариуса, можете пожалуйста объяснить насколько это реально и что это значит, но чтоб.

избежать этого предлагают оплатить 22 тысячи, остальные деньги они спишут. Помогите пожалуйста разобраться, и быть осведомлённым в этом вопросе. И как правило поступить?

нотаріус договір купівлі-продажу київ

 


От: Яна <нотаріус договір купівлі-продажу квартири
Тема: Наследие
Регион: Другой регион
Телефон: 38093


вопрос:
скажы пожалуста если в тичениы 7 лет переоформлена на право владения землю (огород0.9г), теперь не вступаю в право и земля пренадлежит государству …?

 


Вот Сергей <
Тема:

Регион: Киев
Телефон: 098
вопрос:
Последствия договора займа

 


Вот Татьяна <нотаріус договір купівлі-продажу квартири
Тема: Факт проживания.

Регион: Другой регион

Телефон: 05034

нотаріус договір купівлі-продажу київ


вопрос:
Имеет ли право нотариус давать справку о факте проживания человека в квартире (не регистрация, а просто факт проживания). Например, хозяин квартиры прийдёт со мной к нотариусу и подтвердит тот факт.

что я сейчас проживаю со своими детьми в него. (Справка нужна в суд для взыскания алиментов с отца детей, так как я осталась прописана с детьми в квартире, где он живёт).

Вот Алексей <нотаріус договір купівлі-продажу квартири
Тема: Покупка квартиры
Регион: Киев
Телефон: 0681

нотаріус оформити договір купівлі-продажу


вопрос:
Здравствуйте. Хочу купит квартиру по переуступке. Как это оформить через нотариуса. Сделка будет в офисе застройщика. И сколько это будет приблизительно стоить?

 


Вот Алена <
Тема: Наследство
Регион: Другой регион

Телефон: 97176


вопрос:
Здравствуйте! Я по закону вступила в наследство в октябре но ещё Не успела собрать Вытяг по земле, а на дом все готово могу ли я сначала Получить документы в том что я наследница на дом, а позже на землю.

нотаріус оформити договір купівлі-продажу


Вот Юлия <нотаріус договір купівлі-продажу квартири
Тема: Наследство

Регион: Киев

Телефон: +380637


вопрос:
Как получить вклад в банке по наследству? Без завещания.
Интересна Пошаговая процедура.

Одни из банков говорят, что при наличии документа о наследстве. Другие же готовы искать вклад в документ в наследования спустя, что на основе найденного вклада только можно Получить документ в наследовании ..

нотаріус посвідчити договір купівлі-продажу

 


От: Александр <
Тема: Продажа автомобиля
Регион: Киев

Телефон: 0636


вопрос:нотаріус договір купівлі-продажу квартири
Добрый день, как я могу продать авто, владелец которого умер 5 лет назад, а право собственности автомобилем не было оформлено.? Или возможной продаже по договору купли-продажи, от прямого родственника? Или возможной продаже по генеральной доверенности?

 


Вот Павел <
Тема: Дети
Регион: Другой регион
Телефон: 0960

нотаріус посвідчити договір купівлі-продажу


вопрос:
Здравствуйте такой вопрос можно через нотариуса заверить что вдруг того что жена загуляет или начнёт вести аморальные образ жызни ребёнок остаётся сомной и она никаких неимеит притензий она на ето согласна.

Question:
There was a debt in the MFI, collectors were sold, initially before the sale the amount to be returned was 22 thousand, now they counted 38 thousand, for the entire period of delay the money was paid in the amount of 7000 thousand hryvnias.

call and write that there will be a notary’s writ of execution, can you please explain how real it is and what it means, but to.нотаріус договір купівлі-продажу квартири

нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу нерухомого майна

to avoid this offer to pay 22 thousand, the rest of the money they will write off. Please help to understand and be aware of this issue. And as a rule to act?

 


From: Yana <
Topic: Heritage
Region: Another region
Phone: 38093


Question:
Please tell me if within 7 years I have not re-registered the right of ownership of the land (vegetable garden 0.9g), now I do not enter into the right and the land belongs to the state…?

нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу нерухомого майна

 


From: Sergey <нотаріус договір купівлі-продажу квартири
Topic:

Region: Kiev
Phone: 098
Question:
Consequences of the loan agreement

 


From: Tatiana <
Subject: The fact of residence.

Region: Another region

Phone: 0503


Question:
Does the notary have the right to give a certificate of the fact of residence of the person in the apartment (not registration, but simply the fact of residence). For example, the owner of the apartment will come with me to the notary and confirm that fact.

нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу квартири

that I now live with my children with him. (The certificate is needed in court to recover child support from the children’s father, as I was registered with the children in the apartment where he lives).

From: Alexey <
Subject: Buying an apartment
Region: Kiev
Phone: 0681


Question:нотаріус договір купівлі-продажу квартири
Hello. I want to buy an apartment on assignment. How to issue it through a notary. The deal will be in the developer’s office. And how much will it cost approximately?

нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу квартири


From: Alena <
Topic: Heritage
Region: Another region

Phone: 97176


Question:
Hello! By law, I inherited in October, but have not yet had time to collect extracts on the land, and the house is all ready, can I first get the documents that I am the heiress to the house, and later to the land.


From: Julia <
Topic: Heritage

Region: Kiev

Phone: +380637


Question:
How to get a deposit in the bank by inheritance? No wills.
An interesting step-by-step procedure.

оформлення договору купівлі продажу

Some of the banks say that in the presence of a document of inheritance. Others are ready to look for a contribution to the document of inheritance because on the basis of the found contribution it is only possible to receive the document on inheritance.

 


From: Alexander <нотаріус договір купівлі-продажу квартири
Subject: Car sale
Region: Kiev

Phone: 0636


Question:
Hello, how can I sell a car whose owner died 5 years ago, and the ownership of the car was not issued.? Is it possible to sell under a contract of sale from a direct relative? Is it possible to sell by general power of attorney?

оформлення договору купівлі продажу

 


From: Paul <
Subject: Children
Region: Another region
Phone: 0960


Question:
Hello, such a question can be assured through a notary that suddenly the fact that the wife walks around or starts to lead an immoral lifestyle, the child remains sad and she has no complaints, she agrees.

Pregunta:нотаріус договір купівлі-продажу квартири
Había una deuda en la IMF, se vendieron cobradores, inicialmente antes de la venta el monto a devolver era de 22 mil, ahora contaban 38 mil, para todo el período de demora se pagó el dinero en la cantidad de 7000 mil jrivnias.

llame y escriba que habrá un escrito de ejecución de un notario, puede explicar qué tan real es y qué significa, pero a.

оформлення договору купівлі продажу квартири, договір купівлі-продажу квартири 2021

 

para evitar esta oferta de pagar 22 mil, el resto del dinero lo cancelarán. Por favor, ayude a comprender y ser consciente de este problema. ¿Y como norma actuar?

 


De: Yana <
Tema: Patrimonio
Región: otra región
Teléfono: 38093


Pregunta:нотаріус договір купівлі-продажу квартири
Por favor dígame si dentro de 7 años no he vuelto a registrar el derecho de propiedad de la tierra (huerto 0.9g), ahora no entro en el derecho y la tierra pertenece al estado…?

оформлення договору купівлі продажу квартири, договір купівлі-продажу квартири 2021


De: Sergey <
Tema:

Región: Kiev
Teléfono: 098
Pregunta:
Consecuencias del contrato de préstamo

 


De: Tatiana <
Asunto: El hecho de la residencia.

Región: otra región

Teléfono: 05034

нотаріус продаж квартири


Pregunta:нотаріус договір купівлі-продажу квартири
¿Tiene el notario derecho a dar un certificado del hecho de residencia de la persona en el apartamento (no registro, sino simplemente el hecho de residencia)? Por ejemplo, el dueño del apartamento vendrá conmigo al notario y confirmará ese hecho.

que ahora vivo con mis hijos con él. (El certificado es necesario en la corte para recuperar la manutención de los hijos del padre de los niños, ya que estaba registrado con los niños en el apartamento donde él vive).

De: Alexey <
Asunto: Compra de un apartamento
Región: Kiev
Teléfono: 0681

нотаріус продаж квартири


Pregunta:
Hola. Quiero comprar un apartamento por encargo. Cómo emitirlo a través de notario. El trato estará en la oficina del desarrollador. ¿Y cuánto costará aproximadamente?

 


De: Alena <нотаріус договір купівлі-продажу квартири
Tema: Patrimonio
Región: otra región

Teléfono: 97176


Pregunta:
Hola Por ley, heredé en octubre, pero aún no he tenido tiempo de recolectar extractos en la tierra, y la casa está lista, ¿puedo primero obtener los documentos de que soy la heredera de la casa y luego de la tierra? .

нотаріус продаж квартири


De: Julia <
Tema: Patrimonio

Región: Kiev

Teléfono: +380637


Pregunta:
¿Cómo conseguir un depósito en el banco por herencia? Sin testamentos.
Un interesante procedimiento paso a paso.

оформлення продажу квартири

Algunos de los bancos dicen que en presencia de un documento de herencia. Otros están dispuestos a buscar una contribución al documento de herencia porque sobre la base de la contribución encontrada solo es posible recibir el documento de herencia.нотаріус договір купівлі-продажу квартири

 


De: Alexander <нотаріус довірененість
Asunto: venta de coches
Región: Kiev

Teléfono: 0636

оформлення продажу квартири


Pregunta:довіреність на квартиру
Hola, ¿cómo puedo vender un automóvil cuyo propietario murió hace 5 años y no se emitió la propiedad del automóvil? ¿Es posible vender bajo un contrato de compraventa de un familiar directo? ¿Es posible vender por poder general?

нотаріус оформити договір купівлі-продажу Дарницький район

 


De: Paul <
Asunto: Niños
Región: otra región
Teléfono: 0960 нотариус в субботу киев

нотаріус оформити договір купівлі-продажу Дарницький район


Pregunta:нотаріус договір купівлі-продажу квартири
Hola, tal pregunta se puede asegurar a través de un notario que de repente el hecho de que la esposa camina o comienza a llevar un estilo de vida inmoral, el niño permanece triste y no tiene quejas, ella está de acuerdo.