Консультація дарування

консультація дарування київ

консультація дарування, консультація дарування дарницький район, , консультація нотаріуса дарування, договір дарування нотаріус.

нотаріус договір дарування нотаріус ціна, Що вигідніше: продати або подарувати квартиру, договір дарування які потрібні документи.

договір дарування ціна 2021,

договір дарування квартири, оформити договір дарування квартири, скільки коштує оформити договір дарування квартири.

подарувати частину квартири, подарувати квартиру неповнолітній дитині, подарувати квартиру дружині, як подарувати квартиру дочці, подарувати квартиру донечці.

ПОДАРУВАТИ близьким родичам квартиру (будинок), Все про договір дарування, Як оформити дарчу на будинок, Як оформити договір дарування квартири від двох батьків

консультація дарування, консультація дарування дарницький район, консультація дарування київ, консультація нотаріуса дарування, договір дарування нотаріус, договір дарування нотаріус ціна, Що вигідніше: продати або подарувати квартиру, договір дарування які потрібні документи, договір дарування ціна 2021, договір дарування квартири, оформити договір дарування квартири, скільки коштує оформити договір дарування квартири, подарувати частину квартири, подарувати квартиру неповнолітній дитині, подарувати квартиру дружині, як подарувати квартиру дочці, подарувати квартиру донечці, ПОДАРУВАТИ близьким родичам квартиру (будинок), Все про договір дарування, Як оформити дарчу на будинок, Як оформити договір дарування квартири від двох батьків

ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НОТАРІУСА В ОФІСІ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

 

Вы також можете задати свое питання нотаріусу в електронному вигляді за цим посиланням. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, радимо Вам записатися на  безкоштовну консультацію в офісі. За  телефонами зазначеними вище. Консультація за телефоном не проводиться.

Видео консультации нотариуса

Для получения видео консультаций вы можете подписаться на канал

консультація дарування київ

Від: Поліна <
Тема: Доручення
Регіон: Інший регіон
Телефон: 09892

питання:
Вітаємо!
Мене звати Поліна.
Вибачте, что забираю Ваш час. У мене є до Вас запитання.
Справа в тому что мій друг находится за кордоном у Чехії.консультація дарування київ

Его мати продає за его Згідно будинок (ВІН є власником). Знайшли ПОКУПЦІ, но потрібна є Довіреність.
Чи могли б Ви будьласка поясніті де Йому сделать Довіреність і як?

консультація дарування київ

Чи ВІН винен доручення на матір сделать лишь в консульстві в Чехії або по місцю приписки, чи будь де в будь-якого нотаріуса в Україні чи в Чехії?
Щиро Вам дякую!

От: Наталія <консультація дарування київ
Тема: Заповіт
Регіон: Інший регіон
Телефон: 095

питання:
На мене тітка залишила заповіт на землю. Тітку дочка забрала в Росію, але вид на проживання оформити не встигли -Тітка померла. Чи потрібно мені подавати заяву на спадщину в Росію, якщо земля в Україні? Може досить подати за місцем знаходження землі?

консультація дарування київ

Від: Ольга <
Тема: Прийняття спадщини на землю

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0502

питання:
Здрастуйте, скажіть документи на вступ у спадок здали всі квитанції оплатила до полугода.Теперь щоб отримати підтверджуючий документ, потрібно ще оплачувати якісь квитанції? Спасибі

Від: Ірина <консультація дарування київ

Тема: Перевірка документів на квартиру.

Регіон: Київська область

консультація дарування київ дарницький район

Телефон: 068 344

питання:
Добрий день. Нам потрібно перевірити документи на квартиру. Купуємо новобуд, готовий будинок, мансардний поверх. Цікавить надійність самого забудовника, т.к беремо в розстрочку і законність розташування квартири на мансардному поверсі.

т.к у неї дивний номер з літерою (81а, 82а тощо …). Переконатися в тому, що за документами це дійсно буде квартира, а не комора на горищі, наприклад. Яка вартість даної послуги?

консультація дарування київ дарницький район

От: Олександра <консультація дарування київ
Тема: Проходження кордону родичам.

Регіон: Інший регіон

Телефон: +380685

питання:
Добридень! Шукала інформацію на різних форумах і сайтах. Ніде точних відповідей немає. Можливо Ви зможете мені допомогти?

Я сама Росіянка, проживаю вже 14 років в Україні, місто Дніпро. Заміжня 13 років і є дитина 12 років. У них громадянство України. Мої батьки раніше без проблем приїжджали до нас з Росії, від нас їм потрібно було тільки запрошення завірене від юриста.

консультація дарування дарницький район

А питання таке … Підкажіть які документи в ситуації, що склалася (коронавірус і через нього посилили прохід через кордон) можуть стати в нагоді їм при проходженні (проїзді на своїй машині, якщо точніше) кордону?

Кажуть що пропускають зараз тільки родичів першого ступеня. У яких тут є родичі з українським громадянством. Але у мене немає громадянства, а тільки ПМЖ вже років 10 …

Від: Володимир <консультація дарування київ
Тема:

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0987

питання:
Доброго вечора, маю до вас таке питання: Для мене БУВ пригнаний автомобіль з-за кордону, розмитнений та свячень на облік. Це все робіла Інша особа по довіреності. Чи забирає сарвісній центр Цю Довіреність разом з іншімі документами при постановці авто на облік? Так як особа, Якій я давши Дану Довіреність, сказала, что ее забрано разом з всіма документами.

консультація дарування дарницький район

Доброго вечора, маю до вас таке питання: Для мене БУВ пригнаний автомобіль з-за кордону, розмитнений та свячень на облік.консультація дарування київ

Це все робіла Інша особа по довіреності. Чи забирає сарвісній центр Цю Довіреність разом з іншімі документами при постановці авто на облік? Так як особа, Якій я давши Дану Довіреність, сказала, что ее забрано разом з всіма документами.

Від: Дмитро <
Тема: Отримання права на земельну ділянку
Регіон: Київська область
Телефон: 0930

питання:

консультація дарування дарницький район

От: Полина <
Тема: Доверенность
Регион: Другой регион
Телефон: 09892

вопрос:консультація дарування київ
Здравствуйте!
Меня зовут Полина.
Простите, что отнимаю Ваше время. У меня есть к Вам вопрос.
Дело в том, что мой друг находится за границей в Чехии.

Его мать продает с его согласия дом (он является владельцем). Нашлись покупатели, но нужна является доверенность.
Могли бы Вы пожалуйста объяснить где ему сделать доверенность и как?

консультація нотаріуса дарування

Или он должен доверенность на мать сделать только в консульстве в Чехии или по месту приписки или где угодно в любого нотариуса в Украине или в Чехии?
Огромное спасибо!

Вот Наталья <
Тема: Завещание
Регион: Другой регион
Телефон: 095

вопрос:консультація дарування київ
На меня тетя оставила завещание на землю. Тетю дочь забрала в Россию, но вид на жительство оформить Не успела -тетя умерла. Нужно ли мне подавать заявление на наследство в Россию, если земля в Украине? Может достаточно подать по месту нахождения земли?

Вот Ольга <
Тема: Вступление в наследство на землю

консультація нотаріуса дарування

Регион: Другой регион

Телефон: 0502

вопрос:
Здравствуйте, скажите документы на вступление в наследство сдали все квитанции оплатила к полугода.Теперь чтоб Получить подтверждающий документ, нужно еще оплачивать какие то квитанции? Спасибо

Вот Ирина <консультація дарування київ
Тема: Проверка документов на квартиру.

Регион: Киевская область

Телефон: 068344

вопрос:
Здравствуйте. Нам нужно проверить документы на квартиру. Покупаем новострой, готовый дом, мансардный этаж. Интересует надёжность самого застройщика, т.к. берём в рассрочку и законность расположения квартиры на мансардного этажа.

договір дарування нотаріус

т.к у неё странный номер с буквой (81а, 82а и т.д …). Убедиться в том, что по документам это действительно будет квартира, а не кладовка на чердаке, например. Какая стоимость данной услуги?

От: Александра <консультація дарування київ
Тема: Прохождение границы родственникам.

Регион: Другой регион

Телефон: +38068

вопрос:
Добрый день! Искала информацию на различных форумах и сайтах. Нигде точных ответов имеется. Возможно Вы сможете мне помочь?

Я сама Россиянка, проживаю уже 14 лет в Украине, город Днепр. Замужем 13 лет и есть ребенок 12 лет. В них гражданство Украина. Мои родители раньше без проблем приезжали к нам из России, от нас им нужно было только приглашение заверенное от юриста.

договір дарування нотаріус

А вопрос такой … Подскажите какие документы в сложившейся ситуации (коронавируса и из за него ужесточилы проход через границу) могут пригодится им при прохождении (проезде на своей машине, если точнее) границы?

Говорят что пропускают сейчас только родственников первой степени. В которых здесь есть родственники с украинским гражданством. Но у меня нет гражданства, а только ПМЖ уже лет 10 …

От: Владимир <консультація дарування київ
Тема:

Регион: Другой регион

Телефон: 0987

договір дарування нотаріус ціна

вопрос:
Добрый вечер, у меня к вам такой вопрос: Для меня был пригнан автомобиль из-за границы, растаможен и поставлен на учет. Это все делала другое лицо по доверенности. Или забирает сарвисний центр эту доверенность вместе с другими документами при постановке авто на учет? Так как человек, которому я дал эту доверенность, сказала, что ее забрали вместе со всеми документами.

Добрый вечер, у меня к вам такой вопрос: Для меня был пригнан автомобиль из-за границы, растаможен и поставлен на учет.

Это все делала другое лицо по доверенности. Или забирает сарвисний центр эту доверенность вместе с другими документами при постановке авто на учет? Так как человек, которому я дал эту доверенность, сказала, что ее забрали вместе со всеми документами.

договір дарування нотаріус ціна

Вот Дмитрий <консультація дарування київ
Тема: Получение права на земельный участок
Регион: Киевская область
Телефон: 0930

вопрос:

Aquí: Polina <
Asunto: Poder notarial
Región: otra región
Teléfono: 09892

Pregunta:
¡Hola!
Mi nombre es Polina.
Perdón por tomarte tu tiempo. Tengo una pregunta para ti.
El hecho es que mi amigo está en el extranjero en la República Checa.

договір дарування які потрібні документи

Su madre vende la casa con su consentimiento (él es el dueño). Hay compradores, pero necesita un poder notarial.консультація дарування київ
¿Podría explicar dónde otorgarle un poder y cómo?

¿Debería hacer un poder para su madre solo en el consulado de la República Checa o en el lugar de registro, o en cualquier notario de Ucrania o de la República Checa?
¡Muchos gracias!

De: Natalia <
Asunto: Will
Región: otra región
Teléfono: 095

Pregunta:консультація дарування київ
Mi tía me dejó un testamento en el suelo. hija llevó a mi tía a Rusia, pero no tuvieron tiempo de obtener un permiso de residencia; tía murió. ¿Necesito solicitar una herencia en Rusia si la tierra está en Ucrania? ¿Puede ser suficiente archivar en la ubicación del terreno?

договір дарування які потрібні документи

De: Olga <
Asunto: Herencia de tierras

Región: otra región

Teléfono: 0502

Pregunta:
Hola, dime los documentos para la herencia entregados todos los recibos pagados hasta seis meses. Ahora para obtener un documento de confirmación, ¿todavía tienes que pagar algunos recibos? Gracias

De: Irina <
Asunto: Comprobación de los documentos del apartamento.

Región: región de Kiev

Teléfono: 068344

договір дарування ціна 2021

Pregunta:
Hola. Necesitamos comprobar los documentos del apartamento. Estamos comprando un edificio nuevo, una casa terminada, un ático. Interesado en la confiabilidad del desarrollador, porque aceptamos a plazos y la legalidad de la ubicación del apartamento en el piso del ático.консультація дарування київ

ya que tiene un número extraño con una letra (81a, 82a, etc …) Asegúrate de que según los documentos realmente será un apartamento, no una despensa en el ático, por ejemplo. ¿Cuál es el costo de este servicio?

De: Alexandra <
Asunto: Cruzando la frontera a familiares.

Región: otra región

Teléfono: +38068

договір дарування ціна 2021

Pregunta:
¡Buena tarde! Busqué información en varios foros y sitios. No hay respuestas exactas en ninguna parte. ¿Quizás podrías ayudarme?

Yo mismo soy ruso, he vivido en Ucrania, la ciudad de Dnipro, durante 14 años. Casado desde hace 13 años y tiene un hijo de 12 años. Tienen ciudadanía ucraniana. Mis padres solían venir a nosotros desde Rusia sin ningún problema, solo necesitaban una invitación nuestra, certificada por un abogado.консультація дарування київ

Y la pregunta es … Dime ¿qué documentos en la situación actual (coronavirus y por eso estrecho el paso a través de la frontera) les pueden ser útiles a la hora de cruzar (conduciendo tu coche, para ser exactos) la frontera?

договір дарування квартири

Se dice que ahora solo los familiares de primer grado pueden pasar. Que tengan parientes con ciudadanía ucraniana aquí. Pero no tengo ciudadanía, solo residencia permanente por 10 años …

De: Vladimir <
Tema:

Región: otra región

Teléfono: 0987

Pregunta:консультація дарування київ
Buenas noches, tengo la siguiente pregunta para usted: Para mí, un automóvil fue conducido desde el extranjero, pasado por la aduana y registrado. Todo esto lo hizo otra persona mediante poder notarial. ¿El centro de servicios retira este poder junto con otros documentos al momento de registrar el automóvil? Ya que la persona a quien le entregué este poder dijo que se lo quitaron junto con todos los documentos.

договір дарування квартири

Buenas noches, tengo la siguiente pregunta para usted: Para mí, un automóvil fue conducido desde el extranjero, pasado por la aduana y registrado.

Todo esto lo hizo otra persona mediante poder notarial. ¿El centro de servicios retira este poder junto con otros documentos al momento de registrar el automóvil? Ya que la persona a quien le entregué este poder dijo que se lo quitaron junto con todos los documentos.

оформити договір дарування квартири

De: Dmitry <
Asunto: Obtención del derecho a la tierra
Región: región de Kiev
Teléfono: 0930

Pregunta:

Here: Polina <
Subject: Power of attorney
Region: Another region
Phone: 09892

Question:консультація дарування київ
Hello!
My name is Polina.
Sorry to take up your time. I have a question for you.
The fact is that my friend is abroad in the Czech Republic.

оформити договір дарування квартири

His mother sells the house with his consent (he is the owner). There are buyers, but you need a power of attorney.
Could you please explain where to give him a power of attorney and how?

Should he make a power of attorney for his mother only at the consulate in the Czech Republic or at the place of registration, or anywhere at any notary in Ukraine or in the Czech Republic?
Thank you very much!

скільки коштує оформити договір дарування квартири

From: Natalia <
Subject: Will
Region: Another region
Phone: 095

Question:консультація дарування київ
My aunt left me a will on the ground. My daughter took my aunt to Russia, but they didn’t have time to get a residence permit — my aunt died. Do I need to apply for an inheritance in Russia if the land is in Ukraine? Can it be enough to file at the location of the land?

скільки коштує оформити договір дарування квартири

From: Olga <
Subject: Inheritance of land

Region: Another region

Phone: 0502

Question:
Hello, tell me the documents for inheritance handed over all the receipts paid up to six months. Now to get a confirmation document, you still need to pay some receipts? Thank you

подарувати частину квартири

From: Irina <
Subject: Checking documents for the apartment.

Region: Kiev region

Phone: 068344

Question:консультація дарування київ
Hello. We need to check the documents for the apartment. We are buying a new building, a finished house, an attic floor. Interested in the reliability of the developer, because we take in installments and the legality of the location of the apartment on the attic floor.

since she has a strange number with a letter (81a, 82a, etc …) Make sure that according to the documents it really will be an apartment, not a pantry in the attic, for example. What is the cost of this service?

подарувати частину квартири

From: Alexandra <
Subject: Crossing the border to relatives.

Region: Another region

Phone: +38068

Question:консультація дарування київ
Good afternoon! I searched for information on various forums and sites. There are no exact answers anywhere. Maybe you can help me?

I am Russian myself, I have lived in Ukraine, the city of Dnipro, for 14 years. Married for 13 years and has a child of 12 years. They have Ukrainian citizenship. My parents used to come to us from Russia without any problems, they only needed an invitation from us, certified by a lawyer.

подарувати квартиру неповнолітній дитині

And the question is … Tell me what documents in the current situation (coronavirus and because of it tightened the passage across the border) can be useful to them when crossing (driving your car, to be exact) the border?

It is said that only first-degree relatives are allowed to pass now. Who have relatives with Ukrainian citizenship here. But I do not have citizenship, but only permanent residence for 10 years …

From: Vladimir <консультація дарування київ
Topic:

Region: Another region

Phone: 0987

подарувати квартиру неповнолітній дитині

Question:оформити дарчу в києві
Good evening, I have the following question for you: For me, a car was driven from abroad, cleared through customs and registered. This was all done by another person by power of attorney. Does the service center take away this power of attorney together with other documents when registering the car? Since the person to whom I gave this power of attorney said that it was taken away along with all the documents.

як подарувати квартиру дочці

Good evening, I have the following question for you: For me, a car was driven from abroad, cleared through customs and registered.

This was all done by another person by power of attorney. Does the service center take away this power of attorney together with other documents when registering the car? Since the person to whom I gave this power of attorney said that it was taken away along with all the documents.

From: Dmitry <консультація дарування київ
Subject: Obtaining the right to land
Region: Kiev region
Phone: 0930

Question:нотариус дарение киев