Нотаріальна контора Дарницький район

нотаріальна контора дарницький район

нотаріальна контора дарницький район, приватна нотаріальна контора, нотариальная контора киев,частная нотариальная контора.

киев нотариальная контора позняки, нотариальная контора Харьковское шоссе, нотариальная контора Харьковский масив, нотариальная контора Осокорки.

нотаріальні послуги Дарницький район, нотаріальна контора Бортничі, нотаріальна контора Дніпровський район.

нотаріальна контора,нотариальная контора Киев, Нотариальные конторы Дарницкий район, Нотариальные конторы Днепровский район

нотаріальна контора дарницький район, приватна нотаріальна контора, нотариальная контора киев,частная нотариальная контора, нотариальная контора позняки, нотариальная контора Харьковское шоссе, нотариальная контора Харьковский масив, нотариальная контора Осокорки, нотаріальні послуги Дарницький район, нотаріальна контора Бортничі, нотаріальна контора Дніпровський район, нотаріальна контора,нотариальная контора Киев, Нотариальные конторы Дарницкий район, Нотариальные конторы Днепровский район,

ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НОТАРІУСА В ОФІСІ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

 

Вы також можете задати свое питання нотаріусу в електронному вигляді за цим посиланням. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, радимо Вам записатися на  безкоштовну консультацію в офісі. За  телефонами зазначеними вище. Консультація за телефоном не проводиться.

Видео консультации нотариуса

Для получения видео консультаций вы можете подписаться на канал

нотаріальна контора дарницький район

питання:
Привіт, будинок в селі, власник помер, дочка власника не до кінця вступила в спадщину, а саме тільки на землю на якій стоїть будинок, продаючи будинок дала доручення, людині, тепер ця людина продає будинок за дорученням, зделку можна доветі до логічного завершення? Маючи лиш одну довіреність на землю
19:16

От: Світлана <нотаріальна контора дарницький район
Тема: Завіщаніе

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0689

нотаріальна контора дарницький район

питання:
Моя бабуся, зроби заповіт в якому я после ее смерти травня отріматі все.Але за останні Чотири роки, я встігла двічі війт заміж и Изменить прізвище, и переїхала в інше місто.Чі можливо будучи в ІНШОМУ городе отріматі спадок.

Від: Анастасі <нотаріус заповіт
Тема: Заповіт

Регіон: Інший регіон

Телефон: 09621

питання:нотаріальна контора дарницький район
Доброго дня Нещодавно у результате смерти мого батька получила в спадок квартиру. Документ має Назву свідоцтво про право на спадщину за законом и маю витяг де вказано что я є власником даного майна.

нотаріальна контора дарницький район

Питання в тому что я перебуваю в шлюбі раптом, но травня дочку від попередня шлюбу, чоловік з Яким проживає не прописаний в даній квартирі. Питання чи можу я Скласти заповіт на свою дочку, и чи при розлученні данє майно буде ділітіся на Чоловіка з Яким розпісана?

Він буде завтра.
Зробіть йому довіреність на 3 міс і тільки 3 представника

Від: Антоніна
<
Тема: Відмова від частини в приватизированой квартирі

Регіон: Київ

Телефон: 06607

приватна нотаріальна контора

питання:нотаріальна контора дарницький район
Вітаємо! Є можливість приватизувати квартира на 5 осіб (по 1/5 у кожного) Я хочу відмовитися від своєї частини і частини дочки 13 років на користь інших співвласників. Можу я зробити це в своєму місті, а не в тому де квартира? Як називається ця процедура? Які документи необхідні?

Від: Юлія <нотаріальна контора дарницький район
Тема: Спадщина

Регіон: Київ

Телефон: 0689

питання:
Вітаємо!
Підкажіть, будь ласка, оригінал свідоцтва про вступ на право спадщини мені не віддають родичі. Я можу отримати копію в іншому нотаріуса або тільки в тому, який видав?
Спасибі за відповідь!

приватна нотаріальна контора

От: Світлана <
Тема: Заява згода чоловіка

Регіон: Інший регіон

Телефон: 09885

питання:
Здравтствуйте. У 2017 році купили з чоловіком квартиру. Квартиру оформили на мене, чоловік підписував заяву згоду. Дана заява мені прочитати не дали і я не знаю його змісту.нотаріальна контора дарницький район

Мої припущення що в ньому говорилося що квартира купується виключно за його гроші. Підкажіть, як я можу дізнатися як була оформлена квартира? За спільні гроші або за його особисті? Може можна звернутися до будь-якого нотаріуса? Заздалегідь дякую.

приватна нотаріальна контора

Від: Марина <
Тема: Продаж нерухомості

Регіон: Інший регіон

Телефон: 06876

питання:
Добрий день, можливий продаж будинку якщо власники я і моя дочка (їй 14 років, паспорт отриманий) .Фактично проживаємо в квартирі і прописані так само в квартіре.Спасібо.

Від: Ігор <
Тема: Купівля нерухомості

Регіон: Київ

Телефон: 09

нотариальная контора киев

питання:
Чи можна за дорученням укласти угоду про покупку нерухомості, якщо довіритель знаходиться в даний момент за кордоном? Скан копію довереннності вишлю для ознайомлення в вайбер або телеграм.нотаріальна контора дарницький район

вопрос:
Здравствуйте, дом в селе, владелец умер, дочь владельца не до конца вступила в наследство, а именно только на землю на которой стоит дом, продавай дом дала доверенность, человеку, теперь этот человек продает дом по доверенности, зделку можно доветы к логического завершения? Имея лишь одну доверенность на землю
19:16

нотариальная контора киев

От: Светлана <
Тема: Завищание

Регион: Другой регион

Телефон: 0689

вопрос:
Моя бабушка, сделала завещание в котором я после его смерти должен получить все.Але за последние четыре года, я успела дважды выйти замуж и сменить фамилию, и переехала в другой мисто.Чы возможно будучи в другом городе получить наследство.

От: Анастас <

нотариальная контора киев

Тема: Завещание

Регион: Другой регион

Телефон: 09621

вопрос:
Здравствуйте недавно в результате смерти моего отца получила в наследство квартиру. Документ называется свидетельство о праве на наследство по закону и имею извлечение где указано что я являюсь владельцем данного имущества.

Вопрос в том, что я нахожусь в браке второй раз, но есть дочь от предыдущего брака, человек с которым живу не прописан в данной квартире. Вопрос могу ли я составить завещание на свою дочь, и при разводе данное имущество будет делиться на мужчину с которым расписана?

частная нотариальная контора

Он будет завтра.
Сделайте ему доверенность на 3 мес и только 3 представителя

Вот Антонина
<
Тема: Отказ от части в приватизированой квартире

Регион: Киев

Телефон: 06607

вопрос:
Здравствуйте! Есть приватизированая квартира на 5 человек (по 1/5 у каждого) Я хочу отказаться от своей части и части дочери 13 лет в пользу вторых совладельцев. Могу ли я сделать это в своем городе, а не в том где квартира? Как называется эта процедура? Какие документы нужны?

Вот Юлия <нотаріальна контора дарницький район
Тема: Наследство

Регион: Киев

Телефон: 0689

частная нотариальная контора

вопрос:
Здравствуйте!
Подскажите, пожалуйста, оригинал свидетельства о вступление в право наследства мне НЕ отдают родственники. Я могу Получить копию в другом нотариусе или только в том, який выдал?
Спасибо за ответ!

Вот Светлана <
Тема: Заявление согласие супруга

Регион: Другой регион

Телефон: 09885

вопрос:нотаріальна контора дарницький район
Здравтствуйте. В 2017 году купили с мужем квартиру. Квартиру оформили на меня, муж подписывал заявление согласие. Данное заявление мне прочитать не дали и я не знаю его содержания.

Мои предположения что в нем говорилось что квартира приобретается исключительно за его деньги. Подскажите, как я могу узнать как была оформлена квартира? По общие деньги или за его личные? Может можно обратиться к любому нотариусу? Заранее спасибо.

Вот Марина <
Тема: Продажа недвижимости

Регион: Другой регион

Телефон: 06876

частная нотариальная контора

вопрос:
Добрый день, возможна продажа дома если владельцы я и моя дочь (ей 14 лет, паспорт получен) .Фактическы проживаем в квартире и прописаны так же в квартире.Спасибо.

Вот Игорь <нотаріальна контора дарницький район
Тема: Покупка недвижимости

Регион: Киев

Телефон: 09

вопрос:
Можно ли по доверенности заключить сделку в покупке недвижимости, если доверитель находится в данный момент за границей? Скан копию довереннносты вышлю для ознакомления в вайбер или телеграмм.

нотариальная контора позняки

Pregunta:
Hola, la casa en el pueblo, el propietario murió, la hija del propietario no heredó hasta el final, es decir, solo en el terreno en el que se encuentra la casa, la venta de la casa dio un poder, hombre, ahora este hombre vende la casa por poder notarial, el trato se puede completar? Tener solo un poder notarial para la tierra
19:16

Aquí: Svetlana <нотаріальна контора дарницький район
Asunto: Envidia

Región: otra región

Teléfono: 0689

Pregunta:
Mi abuela hizo un testamento en el que tengo que conseguirlo todo después de su muerte. Pero en los últimos cuatro años logré casarme dos veces y cambiar mi apellido, y me mudé a otra ciudad. ¿Es posible estar en otra ciudad para heredar.

нотариальная контора позняки

Aquí: Anastasia <
Asunto: Testamento

Región: otra región

Teléfono: 09621

Pregunta:
Buenas tardes recientemente, como resultado de la muerte de mi padre, heredé un apartamento. El documento se llama certificado de herencia según la ley y tengo un extracto que indica que soy el dueño de la propiedad.

La pregunta es que estoy casado por segunda vez, pero tengo una hija de un matrimonio anterior, el hombre con el que vivo no está registrado en este apartamento. La pregunta es si puedo hacer un testamento para mi hija y si, en caso de divorcio, esta propiedad se dividirá entre el hombre con quien está pintada.

Lo estará mañana.
Hágale un poder notarial por 3 meses y solo 3 representantes

De: Antonina
<
Asunto: Rechazo de una parte en un apartamento privatizado

нотариальная контора позняки

Región: Kiev

Teléfono: 06607

Pregunta:нотаріальна контора дарницький район
¡Hola! Hay un apartamento privatizado para 5 personas (1/5 para cada uno) Quiero ceder mi parte y parte de mi hija de 13 años a favor de otros copropietarios. ¿Puedo hacer esto en mi ciudad, no donde está el apartamento? ¿Cómo se llama este procedimiento? ¿Que documentos necesitas?

De: Julia <
Tema: Patrimonio

Región: Kiev

Teléfono: 0689

нотариальная контора Харьковское шоссе

Pregunta:
¡Hola!
Dígame, por favor, los familiares no me entregan el certificado original de entrada al derecho de herencia. ¿Puedo obtener una copia de otro notario o solo del que la emitió?
¡Gracias por la respuesta!

De: Svetlana <
Asunto: Declaración de consentimiento del cónyuge

Región: otra región

Teléfono: 09885

нотариальная контора Харьковское шоссе

Pregunta:
Hola. En 2017, ella y su esposo compraron un departamento. El apartamento fue diseñado para mí, mi esposo firmó una declaración de consentimiento. No se me permitió leer esta declaración y no conozco su contenido.нотаріальна контора дарницький район

Supongo que dijo que el apartamento se compra únicamente por su dinero. Dime, ¿cómo puedo saber cómo se decoró el apartamento? ¿Por dinero común o personal? ¿Quizás puedas contactar con algún notario? Gracias por adelantado.

Desde: Marina <
Asunto: Venta de inmuebles

Región: otra región

Teléfono: 06876

нотариальная контора Харьковский масив

Pregunta:
Buenas tardes, es posible vender la casa si los dueños somos mi hija y yo (tiene 14 años, pasaporte recibido) De hecho vivimos en un departamento y también estamos registrados en el departamento Gracias.

De: Igor <нотаріальна контора дарницький район
Asunto: Compra de bienes raíces

Región: Kiev

Teléfono: 09

Pregunta:
¿Es posible concluir una transacción de compra de bienes inmuebles mediante poder, si el mandante se encuentra actualmente en el extranjero? Enviaré una copia escaneada del poder notarial para su revisión en viber o telegramas.

Question:
Hello, the house in the village, the owner died, the owner’s daughter did not inherit until the end, namely only on the land on which the house stands, selling the house gave a power of attorney to the person, now this person sells the house by power of attorney Having only one power of attorney for the land
19:16

нотариальная контора Харьковский масив

Here: Svetlana <нотаріальна контора дарницький район
Subject: Envy

Region: Another region

Phone: 0689

Question:
My grandmother made a will in which I have to get everything after her death. But in the last four years, I managed to get married twice and change my last name, and moved to another city. Is it possible to be in another city to inherit.

Here: Anastasia <
Subject: Testament

Region: Another region

Phone: 09621

Question:
Good afternoon recently, as a result of my father’s death, I inherited an apartment. The document is called a certificate of inheritance under the law and I have an extract stating that I am the owner of the property.

 question is that I am married for the second time, but I have a daughter from a previous marriage. the man with whom I live is not registered in this apartment. The question is whether I can make a will for my daughter, and whether in case of divorce this property will be divided into the man with whom it is painted?

He will be tomorrow.нотаріальна контора дарницький район
Make him a power of attorney for 3 months and only 3 representatives

From: Antonina
<
Subject: Refusal of a part in a privatized apartment

Region: Kiev

Phone: 06607

нотариальная контора Осокорки

Question:
Hello! There is a privatized apartment for 5 people (1/5 for each) I want to give up my part and part of my daughter of 13 years in favor of other co-owners. Can I do this in my city, not where the apartment is? What is this procedure called? What documents do you need?

From: Julia <
Topic: Heritage

Region: Kiev

Phone: 0689

Question:нотаріальна контора дарницький район
Hello!
Tell me, please, the original certificate of entry into the right of inheritance is not given to me by relatives. Can I get a copy from another notary or only from the one who issued it?
Thanks for the reply!

нотариальная контора Осокорки

From: Svetlana <
Subject: Statement of consent of the spouse

Region: Another region

Phone: 09885

Question:нотаріальна контора дарницький район
Hello. In 2017, she and her husband bought an apartment. The apartment was designed for me, my husband signed a statement of consent. I was not allowed to read this statement and I do not know its content.

нотаріальні послуги Дарницький район

My guess is that it said that the apartment is purchased solely for his money. Tell me, how can I find out how the apartment was decorated? For common money or for his personal? Maybe you can contact any notary? Thanks in advance.

From: Marina <
Subject: Sale of real estate

Region: Another region

Phone: 06876

нотаріальні послуги Дарницький район

Question:
Good afternoon, it is possible to sell the house if the owners are me and my daughter (she is 14 years old, passport received). In fact, we live in an apartment and are also registered in the apartment. Thank you.

From: Igor <
Subject: Buying real estate

Region: Kiev

Phone: 09, нотариус киев

Question:нотаріальна контора дарницький район
Is it possible to conclude a transaction on the purchase of real estate by power of attorney, if the principal is currently abroad? I will send a scanned copy of the power of attorney for viber or telegrams