Вартість оформлення спадщини

вартість оформлення спадщини київ

вартість оформлення спадщини 2021, вартість оформлення спадщини київ,СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ ЗА ЗАПОВІТОМ,ЯК ОФОРМИТИ СПАДЩИНУ.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВІДМОВА ВІД СПАДЩИНИ,

ВІДКРИТТЯ СПАДКОВОЇ СПРАВИ, ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ ЗА ЗАПОВІТОМ, ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ, СПАДЩИНА ЗА ЗАПОВІТОМ.

ВІДМОВА ВІД СПАДЩИНИ, ОФОРМЛЕННЯ ПРАВА НА СПАДЩИНУ,НОТАРІУС ОФОРМИТИ СПАДЩИНУ,НОТАРІУС ПО СПАДЩИНІ,ВІДКРИТТЯ СПАДЩИНИ.

НОТАРІУС СПАДЩИНА,НОТАРІУС СПАДЩИНА КИЇВ,ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ,ВІДКРИТТЯ СПАДКОВОЇ СПРАВИ.

ЯК ОФОРМИТИ СПАДЩИНУ,

ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ ЗА ЗАПОВІТОМ,СПАДКОВА СПРАВА,ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ, ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ 2021,

КОНСУЛЬТАЦІЯ НОТАРІУСА ПО СПАДЩИНІ КИЇВ 2021,

ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ ЦІНА 2021, ЯК ВІДМОВИТИСЯ ВІД СПАДЩИНИ НА КОРИСТЬ ІНШОГО СПАДКОЄМЦЯ, СПАДЩИНА ЗА ЗАПОВІТОМ 2021, СПАДЩИНА ЗА ЗАКОНОМ 2021, ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ, ОТРИМАННЯ СПАДЩИНИ 2021

вартість оформлення спадщини 2021, вартість оформлення спадщини київ,СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ ЗА ЗАПОВІТОМ,ЯК ОФОРМИТИ СПАДЩИНУ, СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВІДМОВА ВІД СПАДЩИНИ, ВІДКРИТТЯ СПАДКОВОЇ СПРАВИ, ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ ЗА ЗАПОВІТОМ, ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ, СПАДЩИНА ЗА ЗАПОВІТОМ, ВІДМОВА ВІД СПАДЩИНИ, ОФОРМЛЕННЯ ПРАВА НА СПАДЩИНУ,НОТАРІУС ОФОРМИТИ СПАДЩИНУ,НОТАРІУС ПО СПАДЩИНІ,ВІДКРИТТЯ СПАДЩИНИ,НОТАРІУС СПАДЩИНА,НОТАРІУС СПАДЩИНА КИЇВ,ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ,ВІДКРИТТЯ СПАДКОВОЇ СПРАВИ,ЯК ОФОРМИТИ СПАДЩИНУ,ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ ЗА ЗАПОВІТОМ,СПАДКОВА СПРАВА,ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ, ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ 2021,КОНСУЛЬТАЦІЯ НОТАРІУСА ПО СПАДЩИНІ КИЇВ 2021, ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ ЦІНА 2021, ЯК ВІДМОВИТИСЯ ВІД СПАДЩИНИ НА КОРИСТЬ ІНШОГО СПАДКОЄМЦЯ, СПАДЩИНА ЗА ЗАПОВІТОМ 2021, СПАДЩИНА ЗА ЗАКОНОМ 2021, ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ, ОТРИМАННЯ СПАДЩИНИ 2021

ЗАПИС НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НОТАРІУСА В ОФІСІ:

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

 

Вы також можете задати свое питання нотаріусу в електронному вигляді за цим посиланням. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, радимо Вам записатися на  безкоштовну консультацію в офісі. За  телефонами зазначеними вище. Консультація за телефоном не проводиться.

Видео консультации нотариуса

Для получения видео консультаций вы можете подписаться на канал

вартість оформлення спадщини київ

Від: Василь <
Тема: Довіреність
Регіон: Київ
Телефон: 0952

питання:вартість оформлення спадщини київ
Хочу оформити безстрокова довіреність, на свою дружину і своїх дитей, кожному окремо. На право розпоряженія моїми банківськими картками і щетамі Довіреність на акт наземлю з правом оформити на себе або продаж. Ціна за кожну довіреність.

Від: Андрій <
Тема: Довіреність

Регіон: Інший регіон

Телефон: 099

вартість оформлення спадщини київ

питання:
Добрий день. Проконсультируйте пожалуйста. У мене тесть живе в селі, невиїзною по здоров’ю. На ньому машина за дорученням. Він віддає мені і машину і довіреність. Чи можу я, без його присутності переписати довіреність? Документи свої, він дасть. Але особисто до нотаріуса, приїхати не може.

Від: Віталій <
Тема: Банківська карта

Регіон: Київ

Телефон: 09795

питання:
Доброго дня! Померла мама, а на ее пенсійній карті позбулися гроші.Карта Наразі заблокована.В банку говорять, что нужно мати Нотаріальне підтвердження для зняття коштів померлої. Це можливо зробити?

Від: Лена <
Тема: Довіреність

Регіон: Інший регіон

Телефон: 38095

вартість оформлення спадщини київ

питання:
Доброго дня. Хочу сделать Довіреність на маму. Як це сделать без моєї прісутності, так як я за кордоном, а приїхати НЕ можу?

Добрий день, якщо ви перебуваєте на законних підставах в іншій державі, тоді ви можете звернутися в посольство або консульство України і засвідчити довіреність там.

От: Анна <
Тема: Продаж земельної ділянки

Регіон: Київ

Телефон: 07306

вартість оформлення спадщини київ Дарницький район

питання:
Привіт, приватизований земельну ділянку дуже давно, документи в старому форматі, хотілося б знати які ще потрібно робити документи для продажу землі.

Добрий день, рекомендую Вам записатися на консультацію в офіс (консультація безкоштовна). На консультацію візьміть з собою копії або оригінали документів на землю, щоб дати вам повний перелік необхідних документів для угоди.

От: Денис <вартість оформлення спадщини київ


Тема: Передача права на землю від держави

Регіон: Інший регіон

Телефон: 09589

вартість оформлення спадщини київ Дарницький район

питання:
Підкажіть будь ласка, чим загрожує передача через нотаріуса права на земельну ділянку, який надається кожному громадянину України? але який дуже важко оформити простому громадянину.

Від: Людмила <
Тема: Продаж квартири за безготівковим розрахунком

Регіон: Інший регіон

Телефон: 09324

питання:вартість оформлення спадщини київ 
Добридень! Скажіть будь ласка такий вопрос.как здійснюється угода тобто покупка квартири за безготівковим розрахунком, якщо покупцеві дає банк кредит іпотеку?

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ ЗА ЗАПОВІТОМ

Від: Якимова Юлія <
Тема: Продаж неоформленої нерухомості

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0684

питання:
Будинок в селі, заповіт було залишено на брата, який після смерті батьків в спадок не вступив, пройшло 11 років після смерті батька, крім його є ще три сестри, молодша була прописана з батьками на момент смерті, в спадок вона вступати не хоче, я є другою сестрою, як мені правильно продати будинок?

Від: Юлія <вартість оформлення спадщини київ
Тема: Переоформлення нерухомості

Регіон: Інший регіон

Телефон: 063 300

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ ЗА ЗАПОВІТОМ

Вот Василий <
Тема: Доверенность
Регион: Киев
Телефон: 0952

вопрос:
Хочу оформить безсрочную доверенность на свою жену и своих дитей, каждому по отдельности. На право розпоряжения моими банковскими карточками и щетамы Доверенность на акт на землю с правом оформит на себя или продажа. Цена за каждую доверенность.

Вот Андрей <вартість оформлення спадщини київ


Тема: Доверенность

Регион: Другой регион

Телефон: 099

ЯК ОФОРМИТИ СПАДЩИНУ

вопрос:
Здравствуйте. Проконсультируйте пожалуйста. У меня тесть живёт в деревне, а не выездной по здоровью. На нем машина по доверенности. Он отдаёт мне и машину и доверенность. Могу ли я без его присутствия переписать доверенность? Документы свои, он даст. Но лично к нотариусу, приехать быть не может.

От: Виталий <
Тема: Банковская карта

Регион: Киев

Телефон: 09795

вопрос:
Добрый день! Умерла мама, а на ее пенсионной карте остались гроши.Карта пока заблокована.В банка говорят, что нужно иметь нотариальное подтверждение для снятия средств умершей. Это возможно сделать?

Вот Лена <вартість оформлення спадщини київ
Тема: Доверенность

Регион: Другой регион

Телефон: 38095

ЯК ОФОРМИТИ СПАДЩИНУ

вопрос:
Здравствуйте. Хочу сделать доверенность на маму. Как это сделать без моего присутствия, так как я за границей, а приехать не могу?

Добрый день, если вы находитесь на законных основаниях в другом государстве, тогда вы можете обратиться в посольство или консульство Украины и удостоверо доверенность там.

От: Анна <вартість оформлення спадщини київ


Тема: Продажа земельного участка

Регион: Киев

Телефон: 07306

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВІДМОВА ВІД СПАДЩИНИ

вопрос:
Здравствуйте, приватизирован земельный участок очень давно, документы в старом формате, хотелось бы знать какие ещё нужно делать документы для продажи земли.

Добрый день, рекомендую Вам записаться на консультацию в офис (консультация бесплатная). На консультацию возьмите с собой копии или оригиналы документов на землю, чтоб дать вам полный перечень необходимых документов для сделки.

От: Денис <
Тема: Передача права на землю от государства

Регион: Другой регион

Телефон: 09589

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВІДМОВА ВІД СПАДЩИНИ

вопрос:
Подскажите пожалуйста, чем чревата передача через нотариуса права на земельный участок, який предоставляется каждому гражданину Украины? но який очень тяжело оформить простому гражданину.

От: Людмила <
Тема: Продажа квартиры по безналичному расчету

Регион: Другой регион

Телефон: 09324

вопрос:вартість оформлення спадщини київ


Добрый день! Скажите пожалуйста такой вопрос.как осуществляется сделка т.е покупка квартиры по безналичному расчету, если покупателю даёт банк кредит ипотеку?

ВІДКРИТТЯ СПАДКОВОЇ СПРАВИ

От: Якимова Юлия <
Тема: Продажа неоформленной недвижимости

Регион: Другой регион

Телефон: 0684

вопрос:
Дом в селе, завещание было оставлено на брата, який после смерти родителей в наследство не вступила, прошло 11 лет после смерти отца, кроме его есть ещё три сестры, младшая была прописана с родителями на момент смерти в наследство она поступлении не хочет, я являюсь второй сестрой, как мне правильно продать дом?

Вот Юлия <вартість оформлення спадщини київ
Тема: Переоформление недвижимости

Регион: Другой регион

Телефон: 063300

From: Vasily <вартість оформлення спадщини київ
Subject: Power of attorney
Region: Kiev
Phone: 0952

ВІДКРИТТЯ СПАДКОВОЇ СПРАВИ

Question:
I want to issue an indefinite power of attorney for my wife and children, each separately. For the right to dispose of my bank cards and damages I will land a power of attorney for the act with the right to draw up for myself or sale. Price for each power of attorney.

From: Andrey <
Subject: Power of attorney

Region: Another region

Phone: 099

ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ ЗА ЗАПОВІТОМ

Question:
Hello. Please consult. My father-in-law lives in a village that is not in good health. It has a power of attorney. He gives me both the car and the power of attorney. Can I rewrite the power of attorney without his presence? He will give his documents. But personally to the notary, can not come.

Here: Vitaly <
Subject: Bank card

Region: Kiev

Phone: 09795

ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ ЗА ЗАПОВІТОМ

Question:
Hello! My mother died, and there was money left on her pension card. The card is currently blocked. The bank says that it is necessary to have a notarized confirmation to withdraw the deceased’s funds. Is it possible to do?

From: Lena <вартість оформлення спадщини київ
Subject: Power of attorney

Region: Another region

Phone: 38095

Question:вартість оформлення спадщини київ
Good day. I want to make a power of attorney for my mother. How to do it without my presence, since I am abroad and can’t come?

Hello, if you are legally in another state, then you can contact the embassy or consulate of Ukraine and certify the power of attorney there.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ

From: Anna <
Subject: Sale of land

Region: Kiev

Phone: 07306

Question: нотаріус по спадщині
Hello, the land has been privatized for a long time, the documents are in the old format, I would like to know what other documents need to be done to sell the land.

Hello, I recommend you to make an appointment for a consultation in the office (free consultation). For a consultation, bring copies or originals of the documents to the ground to give you a complete list of documents required for the transaction.

From: Denis <
Subject: Transfer of land rights from the state

Region: Another region

Phone: 09589

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ

Question:
Prompt please, than the transfer through the notary of the right to the land plot which is provided to each citizen of Ukraine is fraught? but which is very difficult to issue to an ordinary citizen.

From: Lyudmila <
Subject: Sale of an apartment by bank transfer

Region: Another region

Phone: 09324

НОТАРІУС СПАДЩИНА КИЇВ

Question:
Good afternoon! Please tell me such a question. How is the transaction, ie the purchase of an apartment by bank transfer, if the buyer gives the bank a mortgage loan?

From: Yakimova Julia <
Subject: Sale of unregistered real estate

Region: Another region

Phone: 0684

Question:вартість оформлення спадщини київ
House in the village, the will was left to a brother who did not inherit after the death of his parents, 11 years have passed since the death of his father, besides him there are three sisters, the youngest was registered with his parents at the time of death, she does not want to inherit, I I am a second sister, how do I sell a house?

НОТАРІУС СПАДЩИНА КИЇВ

From: Julia <
Subject: Re-registration of real estate

Region: Another region

Phone: 063300

De: Vasily <
Asunto: Poder notarial
Región: Kiev
Teléfono: 0952

ВІДКРИТТЯ СПАДКОВОЇ СПРАВИ

Pregunta:
Quiero emitir un poder notarial indefinido para mi esposa e hijos, cada uno por separado. Por el derecho a disponer de mis tarjetas bancarias y daños y perjuicios, obtendré un poder notarial para el acto con derecho a redactar para mí o venta. Precio por cada poder.

De: Andrey <
Asunto: Poder notarial

Región: otra región

Teléfono: 099

Pregunta:вартість оформлення спадщини київ
Hola. Por favor consulta. Mi suegro vive en un pueblo que no goza de buena salud. Tiene poder notarial. Me da tanto el coche como el poder. ¿Puedo reescribir el poder sin su presencia? Dará sus documentos. Pero personalmente al notario, no puede venir.

ВІДКРИТТЯ СПАДКОВОЇ СПРАВИ

Aquí: Vitaly <
Asunto: Tarjeta bancaria

Región: Kiev

Teléfono: 09795

Pregunta:
¡Hola! Mi madre falleció y quedaba dinero en su tarjeta de pensión, la tarjeta está bloqueada actualmente, el banco dice que es necesario tener una confirmación notarial para retirar los fondos del fallecido. Es posible de hacer?

De: Lena <
Asunto: Poder notarial

Región: otra región

Teléfono: 38095

Pregunta:
Buen día. Quiero hacer un poder notarial para mi madre. ¿Cómo hacerlo sin mi presencia, ya que estoy en el extranjero y no puedo venir?

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ 2021

Hola, si se encuentra legalmente en otro estado, puede comunicarse con la embajada o el consulado de Ucrania y certificar el poder allí.

De: Anna <нотариус наследство киев
Asunto: Venta de terrenos

Región: Kiev

Teléfono: 07306

Pregunta:
Hola, la tierra ha sido privatizada durante mucho tiempo, los documentos están en el formato antiguo, me gustaría saber qué otros documentos se deben hacer para vender la tierra.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ 2021

Hola, te recomiendo concertar una cita para una consulta en la oficina (consulta gratuita). Para una consulta, traiga copias u originales de los documentos al suelo para darle una lista completa de los documentos necesarios para la transacción.

De: Denis <вартість оформлення спадщини київ
Asunto: Transferencia de derechos territoriales del estado

Región: otra región

Teléfono: 09589

КОНСУЛЬТАЦІЯ НОТАРІУСА ПО СПАДЩИНІ КИЇВ 2021

Pregunta:
¿Inmediatamente por favor, que es tensa la transmisión a través del notario del derecho a la parcela de tierra concedida a cada ciudadano de Ucrania? pero que es muy difícil de entregar a un ciudadano común.

De: Lyudmila <
Asunto: Venta de un apartamento por transferencia bancaria

Región: otra región

Teléfono: 09324

КОНСУЛЬТАЦІЯ НОТАРІУСА ПО СПАДЩИНІ КИЇВ 2021

Pregunta:
¡Buena tarde! Por favor, dígame tal pregunta ¿Cómo es la transacción, es decir, la compra de un apartamento por transferencia bancaria, si el comprador otorga al banco un préstamo hipotecario?

De: Yakimova Julia <вартість оформлення спадщини київ
Asunto: Venta de bienes inmuebles no registrados

Región: otra región

Teléfono: 0684

ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ ЦІНА 2021

Pregunta:
Casa en el pueblo, el testamento se le dejó a un hermano que no heredó después de la muerte de sus padres, han pasado 11 años desde la muerte de su padre, además de él hay tres hermanas, la menor se registró con sus padres en el hora de la muerte, ella no quiere heredar, yo soy una segunda hermana, ¿cómo vendo una casa?

De: Julia <
Asunto: Reinscripción de bienes inmuebles

Región: otra región

Teléfono: 063300