Договір оренди квартири для школи

Нотаріальний договір оренди квартири для школи

    NotarIalniy-dogovor-orendi-kvartiri-dlya-shkoli,Нотаріальний договор оренди квартири для школиНотаріальний договор оренди квартири для школи. Сьогодні ми приділимо час, договору оренди квартири, але не просто оренди квартири, а нотаріально засвідченому договору оренди квартири.

   Справа в тому, що Міністерство освіти і науки України видало наказ № 367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних навчальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти» (Далі — Порядок).

Навіщо потрібен нотаріальний договор оренди квартири для школи?

     Згідно Глави II «Зарахування до закладів загальної середньої освіти», цього Порядку, існує п.5 який визначає механізм для підтвердження права дитини, що проживає на території обслуговування закладу, на його першочергове зарахування, відповідно до якого один з батьків дитини повинен подати разом із заявою один з документів (за вибором заявника), що підтверджує місце проживання (перебування) на території обслуговування навчального закладу.

      Для тих хто, зареєстрований (прописаний) або є власником нерухомості на території обслуговування навчального закладу проблем бути не повинно, у них є маса варіантів підтвердити це. Взагалі-то категорій підтверджуючих документів для дітей які можуть претендувати на першочергове зарахування, в цьому Порядку аж 10, посилання на наказ ми залишили в цій статті (кому цікаво може ознайомитися самостійно).

Кому потрібен нотаріальний договор оренди квартири для школи?

       Складність може виникнути у тієї категорії громадян, які з тих чи інших причин змушені орендувати житло. Адже в цьому порядку в п.5 є пп.7, який дослівно визначає, як же бути людям, які орендують житло. Якщо вирвати з контексту, то це звучить приблизно так: «надається копія документа на право використання житла», тобто договір оренди квартири, яку ви знімаєте, повинен бути категорично нотаріальним, при цьому сам Порядок трактує таким чином: «договір на використання житла повинен бути нотаріально посвідчений ».

       Отже виділимо найголовніше з вищевикладеного, для того що б Ваша дитина претендувала на першочергове зарахування до навчального закладу, який Вам сподобався поруч з орендованою вами квартирою, Вам в будь-якому випадку прийдеться надавати копію нотаріально завіреного договору оренди квартири спільно з оригіналом.

      Ну ось, що повинні зробити громадяни ми розібралися, а тепер спробуємо розібратися, як це зробити.

Нотаріальний договор оренди квартири для школи

   Нотаріальний договор оренди квартири для школи, на момент написання статті, згідно вищевказаного Порядку повинен бути нотаріальним. Але, напевно, багато хто з Вас, коли-небудь орендували якусь нерухомість і при цьому ніколи не засвідчували договору оренди нерухомості у нотаріуса. Чому так?

    Згідно з нормами Цивільного Кодексу України, а саме відповідно до статті 811, договір найму житла укладається у письмовій формі. І це основна вимога вказана в статті. Про нотаріальне засвідчення там ні слова і це не випадково. Вимога до нотаріального засвідчення договорів найму житла з’являється в ч.2 ст.793 ЦКУ, а саме: договір найму будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремих частин) строком на три роки і більше підлягає нотаріальному посвідченню до того ж, відповідно до наступної статті, а саме 794, такі договори підлягають державній реєстрації. Але при цьому обмежень щодо нотаріального посвідчення договору на менший ніж три роки термін — немає.

     Як зробити нотаріальний договор оренди квартири для школи? Швидше за все треба почати з бесіди з орендодавцем, в якій ви озвучите ситуацію, що склалася і дізнаєтеся чи готовий він піти Вам на зустріч. Навіщо це треба? Тому що договір — це двостороння дія, і без відома орендодавця нотаріально завірити договір оренди квартири буде неможливо.

   Якщо орендодавець готовий, тоді ви обираєте нотаріуса до якого звертаетесь і надаєте наступний пакет документів:

     Скільки коштує нотаріальний договор оренди квартири для школи? Ціна нотаріального оформлення договору оренди квартири залежить від наступних складових:

   Якщо у Вас залишилися питання з приводу нотаріального оформлення договору оренди квартири для зарахування в школу ви можете записатися на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ НОТАРІУСА в офісі:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

 На головну              Конкакти                 Безкоштовна консультація                      Нотаріус в суботу

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *