Нотаріус спадщина

Оформлення спадщини у нотаріуса. Нотаріус спадщина.Оформити спадщину в Києві, в Дарницькому районі, метро Позняках, Осокорках,Харківська, на Лівому березі.Нотаріус спадщина

Нотаріус спадщина

 

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказані вище.

Чи можу я оформити спадщину в Києві у вашій конторі або обов’язково їхати за місцем прописки? Адже у нас принципи екстериторіальності …

Які потрібні документи? Дякую за Оформлення спадщини у нотаріуса та Нотаріус спадщина.
Тема: Спадщина, рахунок в банку плюс Нотаріус спадщина.
Повідомлення:
Пару років тому помер мій дідусь. Я недавно знайшов його банківську картку з компенсаційними виплатами вкладника в Ощадбанк колишнього СРСР. Оформлення спадщини у нотаріуса.Карту надав Ощадбанк. Як я можу отримати кошти з карти?

Тема: Спадщина в Росії і Оформлення спадщини у нотаріуса та Нотаріус спадщина.
Повідомлення:
Здрастуйте, скажіть будь ласка, чи можливо щоб родич в Росії, не має можливості приїхати в Україну для оформлення своєї частки спадщини (1/4 квартири в Києві), видав довіреність з подальшим даруванням на спадкоємця на іншу частину цього ж спадщини (квартира в частках 3 / 4 і 1/4).

Нотаріус спадщина

Або ж потрібно видати довіреність на довірену особу родича, тобто на третю особу? Скільки часу може зайняти оформлення такої частки? Заздалегідь вдячна,Нотаріус спадщина Анна
Оформлення спадщини у нотаріуса

Тема: Вступ у спадок
Повідомлення:
Здравствуйте Нотаріус спадщина. Подскажіте ласка, як я можу вступити у спадок. Якщо у мене немає ніяких документів (батько помер і його мама (моя бабуся) не дає жодних документів. Щоб я написала заяву про вступ у спадок Оформлення спадщини у нотаріуса. Скажіть що робити Нотаріус спадщина?

Тема: спадок Повідомлення:
Здрастуйте, допоможіть разрбраться Нотаріус спадщина. В 2016 році я у держ нотаріуса подала заяву про вступ у спадок квартири (за заповітом) отримала на руки витяг. І на цьому справа закінчилася, не була в своєму місті після цього пройшло 2 з половиною роки. Які мої подальші дії якщо я хочу отримати на руки свідоцтво про право власності?

Повернутися в ту ж нотаріальну контору. А далі оплачувати ще що-небудь? І щось я проштрафилася вже через часу. Оформлення спадщини у нотаріуса або ж мені видадуть його відразу? Спасибі за раніше за відповідь.

Тема: Нотаріальне оформлення заяву Оформлення спадщини у нотаріуса для подачі в ЗАГС для оформлення шлюбу.

Нотаріус спадщина

Повідомлення:
Добридень! Підкажіть, що необхідно мати при собі для нотаріального оформлення заяви про реєстрацію шлюбу. Для подачі в ЗАГС без присутності молодої людини і Оформлення спадщини у нотаріуса.

Повідомлення:
Добридень Нотаріус спадщина! Допоможіть, як мені бути. 14 років тому жила з чоловіком, народився син свідоцтво про народження є.  Через три роки розлучилися Нотаріус спадщина, ми не бачилися але іноді по-початок часто потім рідше. Надсилав по 150 грн на місяць, але це не елементи.  НЕ подавала узнала недавно що він помер в квітні 2018, у нього нібито є квартира.  Але за чутками він її подарував доньці тієї жінки з якою жив останнім часом.

Підкажіть плиз варто гра свічок, образно. Чи може моя дитина претендувати на що-небудь Оформлення спадщини у нотаріуса.
свідоцтво про смерть його у мене Є. нього є ще одна дочка старшого віку від першого шлюбу, але вона була за кордоном, де зараз не знаю Оформлення спадщини у нотаріуса. Я взагалі про нього нічого не знаю.
Оформлення спадщини у нотаріуса

Як обрати Нотаріус спадщина

Тема: дарчі
Повідомлення:
Доброго дня! Підкажіть будь ласка як і які потрібні документи щоб радной дядько зробив дарчу на дитину йому майже 3 роки хоч на дядька дарча він хоче передарувати Подскажите пожалуйста!
Тема: спадок як Оформлення спадщини у нотаріуса.

Повідомлення:
Якщо бабуся з дідусем хочуть переписати квартиру на внучку, які документи для цього треба. І який варіант Нотаріус спадщина з матеріальної сторони має мінімальні витрати?

Повідомлення:
Скажіть чи можу я приписатися в будинок до свого чоловіка їли він є спадкоємцем а собственик вже помер і документи не переоформлені?

Тема: вступ в спадок
Повідомлення:
Які документи потрібно подати після смерті мами на право вступу в спадщину. Мама проживала з батьком. Є ще брат. За життя складено і зареєстровано заповіт на мене (дочка)?

Де знайти Нотаріус спадщина

Тема: Спадщина
Повідомлення:
Помер дідусь, залишивши 1/2 будинку дочки, 1/2 будинку внучці. Земля під будинком приватизована, є акт, який за заповітом належить онуці. Як розділити цей акт і землю? Чия вона?

ема: Консультація по Оформлення спадщини у нотаріуса
Повідомлення:

Підкажіть будь ласка. При оформленні нових паспортів (Україна) у батька прізвище стала в паспорті Смирнов, і у мене (син) така ж. А у бабусі прізвище в паспорті Смірнова. Підкажіть, що потрібно робити в даній ситуації при спадщині?
Оформлення спадщини у нотаріуса

Тема: оформлення спадщини
Повідомлення:
Добрий день. Я оформляю спадщину за померлою матір’ю. Звернувся до районного держ нотаріуса, зібрав всі документи які вона просила — 3 акти на землю, виписки з ДЗК по ним, свідоцтво про право власності на першу квартиру і виписку з держ реєстру речових прав на нерухоме майно по другій, тих паспорт по ним, виписку з БТІ та інші документи.

Здав їй це все і вона мені вказала цінник 1700грн + — по кожному об’єкту спадщини. Можете пояснити звідки береться така сума, якщо вона дійсно обгрунтована. Я спадкоємець першої черги, наслідую я один. Скрізь де дивився ціни на послуги нотаріуса, з яких повинні набігати ці 1700. В районі 34-120грн за взяття інформації або внесення змін до реєстрів Нотаріус спадщина.

коли саме Нотаріус спадщина

Де Оформлення спадщини у нотаріуса
Я читав що оформити право власності можна і в ЦНАП і коштує це 34грн (у нотаріуса 300-600). можете пояснити алгоритм реєстрації через ЦНАП або реєстратора. У нотаріуса тоді я отримую тільки свідоцтво про право на спадщину.

Оригінальні акти та свідоцтва про право власності залишаю у себе, а потім з ними і свідоцтвом про право на спадщину йду в ЦНАП реєструвати нерухомість на себе. І вже вони забирають оригінали після видачі витягів з реєстру?

Тема: порядок прийняття спадщини або Оформлення спадщини у нотаріуса
Повідомлення:

Привіт, я живу за кордоном і у мене не українське громадянство оформлення спадщини. Як мені правильно оформити відмову від спадщини в Києві на користь сестри проживає в Україні.
Тема: Продаж квартири і Оформлення спадщини у нотаріуса Нотаріус спадщина.

Повідомлення: Добрий день. При продажу квартири виникла проблема виписки мешканців, так як двоє з прописаних знаходяться за межами України. Як бути в даній ситуації?

ема: порядок прийняття спадщини
Повідомлення:
Добрий день, шановна Оксана Григорівна! Будь ласка, проконсультуйтеся з наступної ситуації. 13 червня 2018 помер мій батько, а раніше — в серпні 2000 року -померла мати. Я є єдиним спадкоємцем, який проживав постійно із померлими батьками. Є квартира, власниками якої є померлі мати і батько (вони зазначені у свідоцтві про право власності на квартиру).

Нотаріус спадщина

Батько після смерті моєї матері (своєї дружини) НЕ ВСТУПИВ в її частку спадщини, в будинковій книзі вона як і раніше прописана. Оформлення спадщини в документах на квартиру вона як і раніше вказана в якості другого власника. У довідковій літературі я знайшов інформацію про те, що якщо спадкоємець проживав з наследователем.

на момент смерті і протягом наступних шести місяців після неї, то вважається, що він прийняв спадщину (якщо не написав нотаріусові заяву про відмову від спадщини). У мене виникло питання з приводу частини спадщини. Належала покійної матері: адже терміни подачі заяви про прийняття спадщини (пережили чоловіком) давно пройшли, тому для прийняття її частини я повинен звертатися до суду?

Будь ласка, не могли б Ви пояснити послідовність моїх дій в даній ситуації? Напевно, протягом шести місяців після смерті батька. Я все-таки повинен відвідати нотаріуса і написати заяву про вступ у спадок? Або йти до нього через 6 місяців і подавати заяву про видачу Свідоцтва про право на спадщину?

Нотаріус спадщина

Проблема ще й у тому, що спадщина відкрилася на окупованій території Луганської області, Слов’яносербський район.Огромное спасибі за оформлення спадщини Ваш відповідь!
Тема: Вступ у спадок Нотаріус спадщина.
Повідомлення:
Що необхідно зробити для вступ в спадок за умови заповіту на моє ім’я? Чи потрібна довідка про смерть? І т.д оформлення спадщини.
Тема: Помилка дати в Заповіті та Оформлення спадщини у нотаріуса.
Повідомлення:
Доброго дня. Підкажіть будьласка, що робити в наступній ситуации. На Заповіті на моє имя зробліна помилка в даті. У замому верху прописом пише чотирнадцятим жовтня 2008 року, а в низу 16 жовтня 2008 року. У вітязі з реєстру зі Спадкового майна зазначилися дата 16 (шіснадцяте) жовтня 2008 року. Які ця помилка буде нести за собою Наслідки ???
Особа яка заповідала Вже померла Нотаріус спадщина. До 6 місячного терміну на Прийняття спадщини залишилось 20 днів.Наперед дякую за відповідь!
Тема: відмова від спадщини укр.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *