Нотаріус в суботу Київ

Нотаріус Київ. Нотаріус субота. Нотаріус в суботу. Нотаріус Київ субота. Безкоштовна консультацію нотаріуса в суботу. Нотаріальні дії. Нотариус киев субботаНотаріус в суботу

Нотаріус в суботу

 

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Наталіяпітае Нотаріус в суботу Позняки.
Тема: Купівля житла

Повідомлення:
Доброго дня. Розкажіть будь ласка нам Наступний. Ми Хочемо дати завдаток за будинок. Як це сделать правильно и законно. Чоловік мій хоче Оформити будинок на себе, но на Сейчас перебуває за кордоном, Чи можу я дати завдаток, но щоб в папери Було его имя, чи нужно чекати его. Роз’ясніть будь ласка мені.

Відповідь: Ми Рекомендуємо Вам Розглянуто варіант Укладення попередня договором. Можливо перед виїздом за кордон, ваш чоловік оформивши Довіреність на вас на всяк випадок, много хто так Робить перед виїздом за кордон. У даного випадка це можливо без проблем.

Нотаріус в суботу Позняки
Максим Тема: Проблема з пропискою

Повідомлення: Добрий день, мене звати Максим, у мене виникла проблема з пропискою, коли мені ставили прописку в паспорті в 2014 році, трохи помилилися, я проживаю в приватному будинку на 3 господаря, в договорі купівлі-продажу зазначено право власності на 35 \ 100 частини будинку, власником є ​​моя мати Ірина. Номер будинку по документам, Миру 43 без квартир і т. Д, але в прописці ж мені вказали Миру 43 кв.1, через цю кв.1 нам не дають субсидію, бо прописка не збігається з документами на будинок. У домовик же книзі я записаний.

Нотаріус в суботу

Але коли я звернувся до паспортного столу мені сказали, що це серйозна проблема, і що б мені переробити прописку просто на Миру 43, мені потрібно зібрати всіх власників, і з документами на будинок, паспортами привезти їх в паспортний стіл, що б вони написали згоду на мою прописку в цьому будинку.

Підкажіть будь ласка, що ще можна зробити, так як збирати і везти всіх немає можливості, один сусід психічно не здоровий, з другим не спілкуємося. Як ще можна переробити прописку?Нотаріус в суботу Позняки.
Відповідь: На жаль, ваше запитання не відноситься до компетенції нотаріуса. Постарайтеся звернеться до юриста який спеціалізується на таких делах. Нотаріус в суботу Позняки.
Нотаріус в суботу
Вікторія

Тема: Прописка в квартирі

Повідомлення:
Добрий день. Подскадіте ласка з такого питання. Я хочу пропісатся в квартирі в якій приватизація зроблена на 4 чоловік, обов’язкове їх присутність в процесі прописки?

Відповідь: На жаль, ваше запитання не відноситься до компетенції нотаріуса. Постарайтеся звернеться до юриста який спеціалізується на таких делах.Нотаріус в суботу Позняки.

Нотаріус в суботу Позняки
Вадим
Тема: Державний реєстр обтяжень рухомого майна або Нотаріус в суботу Позняки.

Повідомлення:
Доброго дня! Чи можете ви перевіріті наявність обтяжень в Державному Реєстрі обтяжень рухомого майна?

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *