Оформити дозвіл на виїзд дитини в Києві

Оформити дозвіл на виїзд дитини в києві,термін дії,київ,дарницький,дніпровський,район, позняки,Харківський масив,Осокорки,Бортничі,Червоний хутір,НотаріусОформити дозвіл на виїзд дитини в Києві

оформити дозвіл на виїзд дитини в києві

 

 

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Добрий день, варіант коли сестра дарує матері свою 1/4 частину оформити дозвіл на виїзд дитини в києві. а мати потім Вам вже 1/2 частина цілком можливий і це оформити дозвіл на виїзд дитини в києві. найкращий варіант у Вашому випадку, тому що не виникатиме податок. перед збором документів для договору дарування рекомендую підійти до нас в офіс на консультацію.  з тими документами які у Вас є на даний момент. (Свідоцтво про право власності та Технічний паспорт), консультація безкоштовна.
Нотаріус подивиться Ваші документи і перевірить їх на відсутність помилок. напише перелік документів необхідних для оформлення договору дарування та порахує вартість оформлення.

Доброго дня,
Мені потрібно нотаріально завірити Договір Мени моєї квартири в Києві, на квартиру в Сімферополі (АР Крим). Квартира в Криму отримана спадок в 2012р. і повністю оформлена за законами України (всі документи є).
Я хочу мати легітимний за законами України підтвердження моєї власності на квартиру в Криму, щоб коли Крим повернеться під юрисдикцію України, колишній власник не міг пред’явити на неї права.

оформити дозвіл на виїзд дитини в києві

Чи зможу я в вашій нотаріальній конторі завірити договір міни?
Які документів по обидва квартирах потрібно надати?
І які платежі при цьому мають бути?
З повагою, Олександр вартість оформлення.
Тема: завірити документи

Повідомлення:
Доброго дня я перебуваю за межами України. чи можливо завірити документи: довідка про несудимість та.  довідка з місця прописки без мого особистої присутності? які документи необхідні?
Дякуємо

Тема: Договір купівлі продажу земельної ділянки

Повідомлення:
Доброго дня! При наявності такого пакета документів: Витяг з Державного реєстру речових оформити дозвіл на виїзд дитини в києві. прав на Нерухоме майно про реестрацію права власності за, Витяг з Державного земельного кадастру.  про земельну ділянку, договір купівлі-продажу земельної ділянки, паспорта, свідоцтво про шлюб, довідка ІПН. продавця і покупця, які ще документи потрібні для продажу ділянки? Чи потрібно робити експетрную грошову оцінку земельної ділянки.  якщо вона прописана в договорі купівлі-продажу? Дякуємо

оформити дозвіл на виїзд дитини в києві

Тема: де брати дублікат свідоцтва про право власності за

Повідомлення:
Доброго дня оформити дозвіл на виїзд дитини в києві!
Цікавить таке питання: Втратили свідоцтво про право власності за на часть приватного будинку, Який Було побудовали та зареєстровано десь у 80-х роках. Зараз Плануємо Цю частину будинку переоформіті з мати на сина (Оформити Дарування). Для цієї процедури нотаріус сказавши, что нужно або це свідоцтво. або, если воно Втрачений, то дублікат свідоцтва про право на власність.
Сказали, что его треба брати у Центрі Надання адміністратівніх послуг (ЦНАП), так як по поважної законодавству з 1 січня це підлягає до їх вирішенню.

У ЦНАПі говорять, что по закону смороду НЕ могут відаваті Дублікати і треба йти у БТІ та управління.  майна комунальної власності за, Ніби то смороду відавалі в Далекі 80-ті свідоцтво. оформити дозвіл на виїзд дитини в києві -вони и повінні відаваті дублікат.
У БТІ кажуть, что ЦІМ НЕ займаються, а займаються Будинковий книгами, технічнімі паспортами ТОЩО.

А в управлінні майна комунальної власності за говорять Наступний — відаваті за законом смороду. оформити дозвіл на виїзд дитини в києві НЕ могут и не видають, а повінні відаваті у ЦНАПі. Такоже сказали, что могут Видати только копію свідоцтва, якові завіряють своєю печаткою (но нотаріус сказавши, что така копія НЕ є правоміснім документом щоб Проводити процедуру Дарування части будинку).

дозвіл на виїзд дитини в києві

У висновка — мене посілають Із ЦНАП в БТІ, Із БТІ в ЦНАП … один на одного пересілають повноваження и відмовляються делать дублікат свідоцтва …
Нотаріус каже, що треба буде отріматі офіційну відмову и через суд отрімуваті це свідоцтво .  Альо Ми не знаємо хто ж все таки за законом повинен відаваті це свідоцтво ЦНАП чи управління в БТІ …!?!?!

Буду вдячний если підскажете, что в такій ситуации робити? яка Із сторін все ж таки винна відаваті Такі Дублікати ….

З повагою, Артем!
Доброго вечора, КОЖЕН з ОРГАНІВ правий и в его компетенцію не входить відаваті дублікат. Свідоцтва про право власності за.
Нажаль на сегодня законом не передбача видача Свідоцтва про право власності за Взагалі.

А отже и видача дублікату цього свідоцтва, при реєстрації права власності. За на об’єкт нерухомого майна в Перше нотаріус або ЦНАП відає. інформаційну довідку про реєстрацію такого права.

При внесенні змін до Закону Про державну реєстрацію та Порядку державної реєстрації. Які вступили в силу з 01.01.2016 року, законодавець НЕ врахував випадки відачі дублкатів втрачених свідоцтв. або реєстрації права власності за на підставі копії оформити дозвіл на виїзд дитини в києві. Свідоцтва про право власності за віданої установою В якій зберігається оригінал.
Тому на мою думку у Вас одна дорога — до суду.

Добридень!

Прошу повідомити вартість послуги з засвідченні підпису нового директора на картці для Укрсоцбанку
Юрій Євгенович

оформити дозвіл на виїзд дитини 

Тема: приватизація

Повідомлення:
Оформив договір на довічне утримання своєї бабусі. Дому присвоєно кадастровий номер вся технічна документація оформити дозвіл на виїзд дитини в києві.  в порядку включаючи договір і витяг на право власності. Чи можемо ми приватизувати земельну ділянку на бабусю? На себе не можу так як вже брав участь в приватизації … велике спасибі

Добрий день.
Цікавить питання вартості реєстрації квартири в новобудові, в зданому комплексі Атлант Коцюбинське на Доковская. Документи всі є. Отримав два рази відмови у держреєстраторів, з причин неналежного місце розташування друку на копії довіреності. Тепер шукаю де дешевше у нотаріусів.

Добрий день.
Не бачачи документи не можу Вам сказати точну вартість реєстрації, орієнтовно від 800 грн

Добрий день.
Документів вистачає. Нотаріус наближений до забудовника використовує менше кількість документів. Від держреєстраторів відмови були чисто з формальних причин.

дозвіл на виїзд дитини

Просто хотілося б зекономити на реєстрації, тому шукаю нотаріуса ближче і дешевше.
Коли і куди мені під’їхати щоб показати Вам документи? Я так розумію, що це вже після травневих?

Ми знаходимося за адресою Харківське шосе 170. під’їхати показати документи можна сьогодні-завтра, але реєстрацію будемо проводити вже після травневих. Тому на свята плануємо відпочивати. Якщо не горить, тоді краще вже після травневих

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *