Дозвіл на виїзд дитини Київ

Дозвіл на виїзд дитини київ,нотаріус,оформити,оформлення дозволу,вивіз дитини,за кордон, виїзд,заява на виїзд дитини,батьки розлучені,згода на виїзд дитини.Дозвіл на виїзд дитини Київ

дозвіл на виїзд дитини київ

 

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказані вище.

Тема: купівля-продаж квартири

Повідомлення:
Привіт, чи можна на момент покупки нової квартири бути без прописки (реєстрації) в паспорті, якщо продати стару квартиру і виписатися. Чи можливо оформити в такому випадку договір купівлі-продажу або при оформленні даного договору не обов’язкова прописка? Дякуємо дозвіл на виїзд дитини київ.

Тема: Податок від продажу квартири громадянами Росії в Україні

дозвіл на виїзд дитини київ

Повідомлення:
Взимаеться податок 18% від продажу квартири, яку мій брат, будучи громадянином Росії, отримав як дарчу від матері і володів їй більше 3 років (7 років). Нотаріус відмовився оформляти документи купівлі-продажу якщо не заплатимо цей податок. У податковій заявили, що податок 18% платити не потрібно, а нотаріус сказав платити. Прошу роз’яснення з даного питання.

Якщо майно у власності більше 3-х років, податок не виникає, незалежно від того хто володіє майном громадянин України або іншої держави, питання оподаткування регулюються Податковим кодексом України, а саме ст. 172

Скажіть пожалуста то чому в нас взяли цей податок 18% і законно це чи ні і як мені повернути гроші які заплатили в сумі 40 тисяч як 18% суми податку. Я в нотаріуса говорив про цю статтю дозвіл на виїзд дитини київ.

Ці питання, потрібно було обговорювати, до сплати податку, і здійснення угоди, коментувати дії свого колеги я не буду.

Тема: Спадщина

дозвіл на виїзд дитини київ 

Повідомлення:
Привіт прочитайте будь ласка лист і підкажіть чи реально зробити ці документи !! сер,

ПІДТВЕРДЖЕННЯМ ВАШОЇ ПРЕТЕНЗІЇ МИ ПИШЕМ, ЩОБ ПОВІДОМИТИ ВАМ, ЩО НАША БУХГАЛТЕРІЯ REMMITANCE / ОТРИМАВ заповнення відповідей До ПОВЕРНЕННЯ АНКЕТИ ВИПУСТИТИ ДЕПОЗИТ, ЯКИЙ ВИ спрямованих на НАС І СТАЛИ ПРИДІЛЯТИ НАЛЕЖНЕ УВАГА.

БУТИ ПРОІНФОРМОВАНИЙ ПРО ТЕ, ЩО БУЛО ОТРИМАНО ДОЗВІЛ НА ВИПУСК І ПЕРЕДАЧІ НА СУМУ $ 8,5 МЛН МЛН СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКАНСЬКИХ ДОЛАРІВ НА ВАШ БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК, ЯК ЦЕ БУЛО ВНЕСЕНО НА ТЕЛЕКС ВІДДІЛЕННЯ ЦЬОГО БАНКУ ЗНАХОДИТЬСЯ НА зберіганні В ЦЬОМУ БАНКУ ВАШОГО ПОКІЙНОГО кузена, НАПРИКІНЦІ АНГЛ. Елса SIDBIRZYANOV.

Оформити дозвіл на виїзд дитини за кордон

На цій ноті, РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПРЕДСТАВИТИ НАСТУПНУ НА ЦЮ ПОСАДУ ПРОТЯГОМ НАЙБЛИЖЧИХ БАНКІВСЬКИХ 48 ГОДИН НА ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД успадкував ФОНДУ ВІДПОВІДНО ДО НАШИМ ПЛАНОМ ДІЙ.

Свідоцтво про ПРАВО НА СПАДЩИНУ.
СЕРТИФІКАТ BONAFIDITY дозвіл на виїзд дитини київ.
ДОВІДКА ПРО ВІДСУТНІСТЬ ЗАПЕРЕЧЕНЬ.

ЯК ТІЛЬКИ МИ ОТРИМАЄМО ВИЩЕ ДОКУМЕНТИ МИ ПОВИННІ ЗВІЛЬНИТИ / ПЕРЕКАЗАТИ ВАШ ФОНД УСПАДКУВАННЯ У ВАШ призначення БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК ПРОТЯГОМ 72 ГОДИН.

Ми щиро перепрошуємо за незручності ми заподіяли вам, ми обіцяємо дати нашим клієнтам найкраще з нашого сервісу.

ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВАШУ СПІВРОБІТНИЦТВО, ТАК ЯК ЦЕ ДОЗВОЛИТЬ НАМ СЛУЖИТИ ВАМ В МІРУ НАШИХ МОЖЛИВОСТЕЙ.

ДЯКУЮ ЗА ВАШУ СПІВПРАЦЮ дозвіл на виїзд дитини київ,

З ПОВАГОЮ,
Місіс ДЖОЙС KODJOVI,
ДИРЕКТОР ВІДДІЛУ ІНОЗЕМНИХ ПЕРЕКЛАДІВ.
Перевірку bsic.ОТДЕЛ ПЕРЕКЛАДІВ ТГ.

Оформлення дозволу на виїзд дитини за кордон

Ломе Того.

Тема: автооформленіе

Повідомлення:
добрий вечір. цікавить питання: чи є довіреність на автомобіль, на мене і мого батька. батько у відрядженні і не має в даний момент можливості приїхати. чи можливо переоформити ТЗ (транспортний засіб) на іншу людину в присутності одного «довірителя» (одного з людей на якого оформлена довіреність)? Заздалегідь дякую!

Доброго ранку, один з повірених осіб може переоформити транспортний засіб на третю особу, якщо в довіреності вказані такі повноваження

Тема: нотаріальна довіреність

Повідомлення:
Хочу оформити довіреність на отримання перевипущену карти Ощадбанку, на яку перераховується пенсія відділення ПФ і конверта з пін-кодом до неї. Нотаріус наполягає на оформленні довіреності дозвіл на виїзд дитини київ. «розпорядження рахунком». Хіба це правильно? Я ж не хочу ні відкривати новий рахунок, ні дозволяти їм розпоряджатися?

Тема: розділ будинку

Повідомлення:
Доброго дня! вопрос такой, є не приватизовану будинок, бабуся хоче поділити його між онуками, як вчинити правильно не відступаючи від букви закону. потрібно приватизувати будинок повністю а потім розбити на 2 частини або можна приватизувати окремо по кімнатах?

Оформити дозвіл на виїзд дитини за кордон

Тема:

Повідомлення:
Привіт, підкажіть будь ласка, мені 17 років. дозвіл на виїзд дитини київ чи можу я самостійно виїхати в Росію?

Тема: в’їзд в Україну

Повідомлення:
Добрий день. Чи потрібно робити виклик для в’їзду в Україну для громадянки Росії?

Тема: Аффідевіт

Повідомлення:
Добрий день. Я гр. Україна, потрібна довідка в загс в рф про не в змозі в шлюбі. Можливо мені отримати у вас її без моєї присутності?
Доброго ранку, немає, без Вашої присутності отримати такий документ не можна

Тема:

Повідомлення:
здравствуйте.сітуація ось яка.
мої батьки вже дуже багато років в разводе.папа загинув 15 років назад.В дитинстві була прописана в його квартирі, де ще живуть бабуся, тітка і брат двоюрідний. 20 років тому я була виписана з цієї квартири. дозвіл на виїзд дитини київчи маю я право на частину цієї квартири?
Дякуємо
Тема: Дарственная

Оформити виїзд дитини за кордон

Повідомлення:
Добридень !
хочу офрміть дарчим

Тема: спадок

Повідомлення:
Добридень! Помер власник квартири у нього залишилася дружина і троє повнолітніх спадкоємця, пройшло вже більше ніж пів року. Документи на квартиру знаходяться у з одного спадкоємця, який не хоче ділить ні з ким. Як бути в такій ситуації дружині й того, хто насленікам? Як можна вступити в права власності без документів на квартиру?

Тема: Спадщина

Повідомлення:
Добрий день.Проконсультіруйте меня пожалуйста як мені вступити в права спадщини на дом.Сітуація така; будинок був оформлений на бабусю вона померла, моя мати не вступала в права спадщини її теж не стала але у неї є брат він громадянин Росії на спадщину він не претендує . Дякуємо дозвіл на виїзд дитини київ.

Добрий день. Для оформлення Вами спадщини в першу чергу потрібно розуміти, хто був зареєстрований з Вашої бабусею на момент її смерті. І вже від цього відштовхуватися, так як варіантів може бути багато.
Для отримання докладної консультації та уточнення всіх даних рекомендую Вам звертатися за телефонами:. консультації безкоштовні
Тема: Допоможіть

Зробити дозвіл на виїзд дитини за кордон

Повідомлення:
Добрий вечір! Хочемо купити квартиру. Знайшли, вона приватизована на жінку і її дочку. Дочка на даний момент знаходиться за кордоном приїде влітку. Можна без неї як то купити квартиру?

Добрий день. Дочки необхідно оформити довіреність на продаж її частини квартири за місцем її проживання за кордоном (або в консульстві, якщо вона громадянка України, або у нотаріуса тієї країни, де вона проживає). Або приїхати на операцію.
Для більш докладної консультації звертайтеся за телефонами: (Консультації безкоштовні.
Тема: Призначення рукоприкладчика і Дорен цінних паперів.

Повідомлення:дозвіл на виїзд дитини київ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *