Дарча на квартиру Київ

Дарча на квартиру Київ,оформити дарчу у нотаріуса на квартиру,дом,землю,земельну,ділянку, авто,в Києві,документи,ціна,вартість,нотаріальне оформлення дарчоїДарча на квартиру Київ

Дарча на квартиру київ

 

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

 

Чи Потрiбна поіватізуваті землю для оформлення дарчої?

чи можна Оформити без приватизації Дарча на квартиру київ?

Тема: Земельна ділянка та Дарча на квартиру київ.

 

Повідомлення:

Доброго дня. Ми корістуємося земельною ділянкою, ця земельна ділянка — це 0.15 соток землі + тут ​​є стара хатина. Власник дідусь, Який помер 01.11.2000 року. У дідуся залиша одна дочка, моя мама. Заповіту немає, будінокової книги немає, є технічний паспорт. Я онук дідуся и хочу стати власником цієї земельної ділянки, мама не проти. Які документи я маю підготуваті, щоб отріматі Цю земельну ділянку. І скільки часу займає ця справа?

Тема: Податок на землю та Дарча на квартиру київ.

 

Повідомлення:

Добрий день, підкажіть, купили будинок, за нього потрібно було заплатити податок як на землю так і на будинок, його потрібно було оплатити протягом року, якщо ми протягом цього року не сплатили цей податок, нам потрібно повністю переробляти документи на будинок або все ж можна зробити оплату і пізніше?

Тема: спадок.

 

Повідомлення:

Доброго дня! Моя мама є власницею приватного будинку, і в купівлі продажу записана одна вона. Три роки тому помер її чоловік, чи потрібно їй вступати в спадок на частину чоловіка? або вона автоматично стає власницею його частини? Спасибі Дарча на квартиру київ! З повагою. Тема: Купівля нерухомості

Дарча на квартиру київ

Повідомлення:

Добрий день. Ми хочемо купити квартиру на вторинному ринку. Уже домовилися про дату купівлі-продажу. Власники цієї квартири купували її в кредит, і повинні взяти з банку довідку про те, що вони виплатили кредит. Питання: як нам перевірити інформацію про те, що квартира не під заставою / арештом, що виплачений по ній кредит? Чи є можливість змови цих власників і нотаріуса з метою продати проблемну квартиру? Дякуємо. Тема: Нерухомість в Дарча на квартиру київ.

 

Повідомлення:

Добридень! Так склалося що майно на дружині. Хочемо з дружиною зробити так, щоб без моєї згоди дружина не могла відчужувати майно. Зараз все права у неї є. Чи можна укласти договір з нею на право контролю таких дій? Дарча на квартиру київ або щось інше?

Тема: Оцінка

 

Повідомлення:

Добрий день. Оцінка квартири була проведена 13 липня, чи можливо цю оцінку внести в старий реєстр. Якщо не вдасться в старий, до яких наслідків можуть бути якщо внести в новий реєстр. Який термін придатності довідки про оцінки квартири? Спасибі Дарча на квартиру київ за відповідь.

Тема: Право власності Дарча на квартиру київ?

 

Повідомлення:

Привіт, підкажіть будь ласка, розробляємо онлайн сервіс (сайт) для Росії, хочу запустити його на Україні. Без узгодження з першої стороною Дарча на квартиру київ. Що потрібно зробити, що-б російська сторона не змогла закрити сайт на Україні за звинуваченням у плагіаті / копіюванні. Можливо можна оформити авторські права? Або право Дарча на квартиру київ власності? Як себе убезпечити?

Заздалегідь дякую

Дарча на квартиру київ

Тема: покупка землі або Дарча на квартиру київ.

Повідомлення:

Добрий день. ми хочемо купити ділянку землі і на ньому вже побудований будинок але не введений в експлуатацію, як правильно все оформити і вступити в такій ситуації. Підкажіть будь ласка. велике спасибі

Тема: Податок

Повідомлення:

Добрий день. Скажіть який податок сплачується при продажу частини квартирі дружині?

Дякуємо.

Дарча на квартиру київ

Повідомлення:

Добрий день скільки буде коштуваті Переоформлення будинку та землі 25 соток в сільській місцевості? договір куплі продажу. Тема: Дарча на квартиру київ.

 

Повідомлення:

у мене одна дочка, живе за кордоном і хоче оформити громадянство тієї країни, у мене тут квартира як оформити дарчу на квартиру до отримання нею громадянства або це неважливо, якщо так то як нам це зробити які документи потрібні, куди звертатися. Спасибі величезне за відповідь Дарча на квартиру київ.

Тема: Оподаткування нерезидента

 

Повідомлення:

Доброго дня! Хочу Дізнатись Який податок має Сплатити нерезидент України при продажу будинку на территории України у 2018 году?

За умови что я є власником будинку понад 3 роки

І в поточному году це перший продаж.

Покупок не Було. Тема: Продаж будинку

 

Повідомлення:

Вони дивилися будинок, я консультувалася з нотаріусом про купівлю продажу, так як будинок на мені я повинна гуртувати податок, і ця купівля продаж внесе в декларації по аліментах і я не буду отримувати від держави, что мне делать ??? Здравстуйте, у мене племінниця продає будинок і пише мені по електронній пошті. Яке я вам скинув хочу дізнатися наскільки це так що вона написала. Вона мати одинак ​​на ній два будинки один хоче продати.  Спасибі Дарча на квартиру київ.

 

Тема: Оформлення дарчої в Дарча на квартиру київ.

 

Повідомлення:

Добрий день. Батьки в розлученні, батько одружився вдруге Дарча на квартиру київ. Для оформлення дарчої на будинок на дітей від першої дружини чи потрібний дозвіл другої дружини, якщо будинок був оформлений як недострой з 1995 року, розлучилися через 10 років, і в 2010 батько розписався з другою дружиною. Право власності на будинок оформляли в 2015 на батька.

Тема: Спадщина, нерухомість

Дарча на квартиру київ

Повідомлення:

Добридень!

Є спадок приватний будинок. Два спадкоємця (брати) один оформив свідоцтво на право успадкування 1/2, а інший ще немає. Документи на будинок загублені, сам будинок швидше за все під арештом через що скупчилися боргів по комуналці. Спадкоємець не отримав свідоцтво хоче продати (подарувати і т.д.) свою частину спадщини другого спадкоємця. 1) Чи можна це зробити без сплати боргів і відновлення документів на будинок? 2) Який мінімум документів необхідний для оформлення продажу (дарування)? 3) Порядок дій щодо вирішення даного питання? Заздалегідь вдячний.

Тема: Продаж будинку

 

Повідомлення:

Добрий день. Допоможіть, будь ласка, розібратися в ситуації Дарча на квартиру київ. Бабуся хотіла продати будинок, купували його бабуся з дідусем будучи в шлюбі, але при покупці він повністю був оформлений на неї. Через пару років вони розвелося, дідусь був прописаний на інший житлоплощі. Після смерті дідуся в перші пів року ніхто не перевіряв документи, і закони толком ніхто не знав.

Але як виявилося, продаж неможлива, оскільки частина будинку належала дідусеві, і у спадок тепер перейшла його дочки, вона є власник половини. Але вона живе вже майже три роки в Росії і не може приїхати. Як бути в такій ситуації? Яким чином бабуся може продати будинок? Які документи необхідні?

Тема: покупка мафа

 

Повідомлення:

Добрий день. Скажіть будь ласка, як купити павільйон (МАФ), документи є, документи оформлені на приватну фірму «Сатіліт». Чи можливо оформити купівлю продаж у натариуса? Спасібо.Документи видані Кіївмістобудування.Паспорт прив’язки тімчасової споруди. Термін Дії з 2017 ріку до 2022року.

Тема: покупка квартири

Дарча на квартиру київ

 

Повідомлення:

Я збираюся купити квартіру.У продавця є Свідоцтво про спадщину від 2002р., Але він не значиться в Єдиному реєстрі. Нотаріус збирається провести операцію без отримання витягу з Єдиного реєстру, а відразу внести в реєстр мене, як покупця. Є правомочним це?

Дарча на квартиру київ

Тема: квартира

 

Повідомлення:

доброго дня внас таке питання я кщо ми купили квартиру власнікік нам продавши інапісав відмову від квартири но ще невіпісався чи Можемо ми его Самі віпісаті без его прісутності

Повідомлення для Дарча на квартиру київ.

Доброго дня! Покупець хоче купити будинок. Альо власник будинку помер. Его донька оформила на себе пай померлого, но будинок НЕ переоформляти. Документів на будинок НЕ має. Донька-продавець хоче віпісаті покупцю генерального Довіреність на переоформлення будинку з померлого. Питання Полягає в тому, чи мож покупець, якому Надано Генеральний довірність после оформлення всех документів на будинок зареєструваті цею будинок на себе.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *