Оформити договір довічного утримання

Нотаріус Київ,оформити договір довічного утримання,у нотаріуса,ціна,зразок,ризики,ціна оформлення,чи заповіт,спадковий договір,документи,2019,Позняки,виїзд.Оформити договір довічного утримання

Оформити договір довічного утримання

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Тема: право власності або Оформити договір довічного утримання.

Повідомлення:
Сусід самовільно поселився в моїй літній кухні. Не можу вигнати Оформити договір довічного утримання. Забрала ключі, а він змінив замок. Право на власність у мене є, як мені поступити?

Тема: Продаж квартири при Оформити договір довічного Утримання.

Оформити договір довічного утримання

Повідомлення:
Добрий день. Ситуація наступна. Квартира (3 кімнати) в Краматорську приватизована на сім’ю з 5 осіб. Всі вони вже більше 15 років тому виїхали на ПМП до Росії. Іімеют російське громадянство. Спочатку не планували продавати квартиру. Оформити договір довічного утримання періодично оплачували комунальні послуги. Але після 2014 року бояться сюди приїжджати.

 

У цьому році вирішили квартиру продати. За цей період утворилися великі борги за опалення. Вивіз сміття та обслуговування будинку. Відповідні організації подали в суд на стягнення боргів. Які необхідно зробити кроки і які потрібні документи для можливості продажу квартири?

Чи потрібно цій сім’ї в РФ робити документ. Що все 5 людина не проти продажу? Чи можлива в принципі продаж квартири Оформити договір довічного утримання. Якщо по ній йде судовий розгляд по стягненню боргів? Наперед дякую.

Знайти Оформити договір довічного Утримання

Тема: продаж квартири при Оформити договір довічного Утримання.

Повідомлення:
Добрий день. Я хочу продати свою 1-к.квартиру. У ній прописані я (власник) і мій син. Я мама-одиначка. Які документи я повинна зібрати для оформлення купівлі-продажу і як я повинна діяти (що робити і чого не робити). Щоб мої гроші не «спливли»? Як краще і де зберігати гроші?

Тема: Договір довічного утримання

Повідомлення:
Добрий день, скажіть будь ласка для оформлення договору довічного утримання чи потрібен кадастровий номер? 3/20 частини будинку

Тема: Купівля квартири

Тема: покупка продаж приватний сектор в Оформити договір довічного Утримання.

Повідомлення:
Якщо було зроблено заповіт посмертно можна ще за життя власника здійснити продаж? І анулювати заповіт самим власником? Чи є фінансова різниця в переоформленні документів. Дарування і купівля / продаж? Як вплине покупка будинку в подальшому на субсидію?

Оформити договір довічного утримання

Повідомлення:
Привіт Оформити договір довічного Утримання.
Збираємося купувати квартиру. У квартирі були прописані господар і його син. Але на момент операції виписатися зможе тільки господар. Син, за словами господаря, зараз не може виписатися в зв’язку з тим. Що оформляється на нову роботу. Але обіцяють, що відразу як оформитися — випишеться.

Також продавець каже, що син буде теж присутній у нотаріуса і щось підписувати. (Власник квартири тільки господар-батько по дарчим). І після цього ніяких прав на квартиру не матиме. Ппоетому це не повинно нас насторожувати і турбувати.

Який Оформити договір довічного Утримання.

Хочу дізнатися, які небезпеки для нас може представляти. Те що син на момент угоди буде прописаний в квартирі?
 І чому син теж повинен бути присутнім у нотаріуса і підписувати документ? (В договорі повинен бути пункт про те, що продавець зобов’язується виписати всіх прописаних у встановлений термін?)
Що саме потрібно внести в договір, щоб убезпечити себе від того, що син не випишеться. Або буде пред’являти претензії на квартиру? Або потрібно брати якусь розписку з нього (або інший документ)?

Тема: покупка квартири через Оформити договір довічного Утримання.

Повідомлення:
як правильно оформити угоду купівлі-продажу квартири розділеної на частини спадкоємцями, як об’єднати квартиру в єдину?

Тема: Поділ майна за Частина

Оформити договір довічного утримання

Повідомлення:
Доброго дня. Загінув батько, чи не залишилось Заповіту. Яка примерно ВАРТІСТЬ оформлення документів на маму. Яякщо ти з сестрою відмовілісь від своих часток?

Тема: Купівля-продаж квартири

Повідомлення:
Плануємо покупку квартири. Квартира була під арештом.
Юр. особа викупила борг у банку і тепер продає квартиру.
Продавець (Юр. Особа) вимагає щоб оформлення купівлі-продажу проводив їх нотаріус.
Чи можливо як то попередньо перевірити чи законна угода?
Які підводні камені можливі при покупці квартири у юр.лица?

Повідомлення:
Як можна Встановити документи на дім та земельну ділянку. Та що для цього нужно.

Тема: Продаж майна Оформити договір довічного Утримання.

Повідомлення:
Добрий день. 20 років тому було створено товариство покупців (3 чол.) Щоб викупити (приватизаційними майновими сертифікатами) і викупила в держави майно (кімната 20 м.кв.) «Перукарня». Є свідчення державної реєстрації та договір купівлі-продажу. Але після цього ніяка підприємницька діяльність не проводилась і майно була закрита за виїзду покупців за кордон. Зараз є бажання продати його. Це можливо зробити?

Оформити договір довічного Утримання.

Тема: Дарчіа на неповнолітніх дітей для Оформити договір довічного Утримання.

Повідомлення:
Квартира Чоловіка Оформити договір довічного Утримання. Від первого брака є син, якому ВІН при розлученні купивши квартиру. Тепер це житло шоб успадкувалі мої діти, як правильно Оформити Дарчіа чи заповіт. Дякую.

Тема: Консультація по Оформити договір довічного Утримання.

Повідомлення:
Добрий день. Є квартира приватизована на батька і матір Оформити договір довічного утримання. Також є я і мій рідний брат які тільки прописані там. Мати померла. З метою переоформлення частини матері на батька брат особисто у нотаріуса написав відмовну. Я за кордоном і написав відмовну через нотаріуса в посольстві. Яка дотується за 3 дні до закінчення піврічного терміну подачі відмови. (Було зазначено нотаріусом).

Оформити договір довічного утримання

Документ був переданий на батька який віддав нотаріусу (нотаріус сказала що необхідно просто дати їй документ). Питання — Нотаріус тепер стверджує, що документ не несе юридичної сили і вона нічого далі не може робити так як документ не був присланий саме на адресу нотаріальної контори. Чи так це?

Тема: Консультація Оформити договір довічного Утримання.

Повідомлення:
Добрий день. Проконсультируйте пожалуйста, 31 травня оформили угоду на квартиру за допомогою попереднього договору купівлі продажу майнових прав на квартиру, на даний момент ми можемо запевнити договір у нотаріуса попелиці вже пізно?

Тема: Загальна спільна квартира або Оформити договір довічного Утримання.
Повідомлення:
Підкажіть, будь ласка, проживала з малолітньою дитиною і бабусею в спільній сумісній квартирі з пайовою участю без виділення частин в натурі в 2-ий квартирі. Отримала спадщину за заповітом в 2016р. Мені належить 34 м2 загальної площі. вся квартира становить 54м2. Друга частина належала другому співвласнику. У 2008 Оформити договір довічного утримання другий співвласник помер.

Оформити договір довічного Утримання.

Багато років квартира залишається нічийну. Спадкоємці пускають квартирантів, залякують, не маючи прав власності. І не прописуючи нікого до сьогоднішнього дня-ст. 1270 ЦКУ. Чи є у мене і моєї дитини права на спадкування другій частині. спільної сумісної квартири, якщо я постійно проживала на момент відкриття спадщини. і чи є у нас обов’язкова частка у другій частині квартири?

Зобов. частка: ч. 1 ст.1241 ЦКУ, Спадкоємець, який проживав на момент відкриття спадщини ч.3 ст.1268. Також я стою багато років на квартобліку, як самотня мама. Могла б я оформити 

документи власності на другу частину, як на Від померла? Я б хотіла оформити документи нотаріально.

Тема: Нерухомість Оформити договір довічного Утримання.

Повідомлення:
Добрий день.
Ситуація така: наречений купив квартиру в будинку, який ще будується (тобто, у нього документи на даний момент підтверджують, що він є інвестором). Якщо він зараз одружується, то коли прийде час оформляти квартиру (право власності). Те квартиру вже буде вважати купленої в шлюбі і я коли буду дружиною, то зможу претендувати на половину?

Тобто, якщо він хоче мати на неї права на всі 100%, то одружуватися потрібно після всіх оформлень. І здачі будинку в експлуатацію. Можете будь ласка проінформувати по даній ситуації.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *