Оформити договір дарування Київ

Дарча на квартиру Київ,оформити дарчу у нотаріуса на квартиру,дом,землю,земельну,ділянку, авто,в Києві,документи,ціна,вартість,нотаріальне оформлення дарчоїОформити договір дарування Київ

Оформити договір дарування Київ

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Підкажіть, які документи необхідно при собі мати продавцю і покупцю при продажу квартири?

Тема: Купівля квартири Оформити договір дарування Київ.

 

Повідомлення:

Доброго дня! Купую квартиру. Є два співвласника: мама (літня жінка) і її син (40 років). У мами — хвороба Альцгеймера в початковій стадії, інвалідність ще не робили, мама знаходиться на лікуванні в стаціонарі. Продає син, щоб маму забрати до себе з дружиною оскільки за мамою потрібен догляд.

Питання: чи достатньо довіреності, посвідченої у нотаріуса, від мами сину на продаж її частини квартири? Які ще потрібні документи? Чи потрібна довідка про дієздатність мами?

Тема: Консультація стосується договору між подружжям і Оформити договір дарування Київ.

 

Повідомлення:

Привіт, підкажіть, будь ласка, як вчинити правильно і менш фінансово затратно. У ситуації розлучення з чоловіком. За час шлюбу є спільно нажите майно Оформити договір дарування Київ. Дача, земля, 2 квартири і 1 авто, 1 квартира, дача і земля оформлені на чоловіка. 1 квартира і автомобіль на мене. Цікавить як вчинити в оформленні договору між нами про те, що ми не претендуємо на майно. Оформлене на один одного? Щоб кожен залишився з тим, що на нього оформлено і не претендував в майбутньому після розлучення, спасибі.

Оформити договір дарування Київ

Повідомлення від Оформити договір дарування Київ.

Добридень! Цікавить питання, чи повинна я платити податок в 7,5% при продажу квартири яку я отримала по дарчим від дідуся? (З моменту дарування пройшло менше 3-х років)

Повідомлення:

Скажіть будь ласка я хочу продати квартиру які зараз потрібні документи

Тема: земля

 

Повідомлення:

Доброго дня.У мене таке пітання Оформити договір дарування Київ.Є земля 0.05 га землі з будинком яка Належить моій бабці.Після іі смерти за Заповітом хата та земля діліться на 3 рівніх части двом бабцінім дочкам та моій матері.Мама хоче свою часть землі подарувати мені щоб я збудував будінок.Як це сделать, та з чого почінаті?

І ще одне питання, у нас ще на подвіріі є земля (як пише у плане ділянки) Тимчасова использование, чи можливо іі якось Включити у Межі своєі ділянки або пріватізуваті?

Тема: Оформлення паю

 

Повідомлення:

Добрий день Оформити договір дарування Київ. Підкажіть будь ласка детально як проходить процедура оформлення земельного паю після смерті бабусі з заповітом на мене? І скільки я повинен буду заплатити податок? Завчасно дякую за відповідь.

Повідомлення:

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, який документ мені необхідно отримати в ситуації: я, разом з сином (14років) виїхала Німеччину. Тут я виходжу заміж за німця. Батько дитини проживає в Україні. Батьківських прав він не позбавлений. Німецька адміністрація вимагає від мене документ, який підтверджує, що я, одноосібно, можу приймати рішення щодо мого сина. Батько дитини підпише будь-який документ. Наприклад: для вступу до школи необхідно підпис обох батьків. Оформити договір дарування Київ спасибі.

Де Оформити договір дарування Київ

Тема: Чи обов’язково завіряти Статут після внесених змін і Оформити договір дарування Київ.

 

Повідомлення:

Чи обов’язково завіряти Статут після внесених змін до нього, чим це загрожує і чи є такий Статут — законним статутним документом?

Тема: Нерухомість

 

Повідомлення:

Доброго дня. Я купую житло, Пожалуйста має будинку оформлення на мене. Я зараз працюю и не взмозі взяти відпустку. Як я можу Оформити Довіреність на маму и Які нужно документи.

Тема: Нерухомість

 

Повідомлення:

Доброго дня! Питання наступного характеру Оформити договір дарування Київ. У моєї свекрухи троє синів, з нерухомості є будинок і Квартира. Одному синові вона дарує будинок, іншому квартиру (мій чоловік), а то третій ми з чоловіком виплачуємо половину вартості квартири. Турбує питання. Свекруха чоловіка убезпечить, щоб в разі розлучення, я не змогла претендувати на квартиру. А як мені убезпечити свої гроші, які ми з чоловіком повинні виплатити його брату? Заздалегідь дякую

Тема: приватизація земельної ділянки та Оформити договір дарування Київ.

 

Повідомлення:

Доброго дня Оформити договір дарування Київ.

Підкажіть, будь ласка, у наступній ситуации. Є земельна ділянка з будинком. Право власності за на будинок оформлено на батька (1/2), повнолітніх сина та доньку (по 1/4 відповідно). Потрібно пріватізуваті зем д-ку. Діти хотят відмовітісь від свого права на приватизацію на Користь матері, яка примерно 20 років розведена з батьком.

Як Оформити договір дарування Київ

У селіщній раді стверджують, что для цього дітям нужно подарувати свою частко будинку матері. Чи можна обійтісь без договору Дарування, натомість написавши Нотаріально завірену заяву про відмову від свого пріорітетного права (як власніків будинку) на приватизацію зем д-ки на Користь матері? (При цьом діти залішаються власниками будинку). Заздалегідь Оформити договір дарування Київ за допомогу.

Тема: Кредит на нерухомість в Оформити договір дарування Київ.

 

Повідомлення:

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, хочу взяти кредит на покупку нерухомості (половина будинку) під заставу цієї ж нерухомості.

У яких агентствах були, всі говорять, що це не вигідно для покупця і продавця. Ви не могли б підказати, чому так? Що саме не вигідно, які є нюанси в цій справі?

Заздалегідь вдячний Оформити договір дарування Київ!

Тема: Знесення 1/2 будинку в Оформити договір дарування Київ.

 

Повідомлення:

Доброго дня! Є ділянка на якому мені належить половина будинку. Будинок старий, завалений. Хочу знести свою половину, чи обов’язково мені згоду власника другої половини будинку?

Тема: Оформити договір дарування Київ і Земельна ділянка.

Яким чином Оформити договір дарування Київ?

Повідомлення:

Добрий день. У мене є ділянка 6 соток під житлову забудову (від 2013 роком), ділянка була неправильної форми так-же як і у нашого сусіда по усастку і тиждень тому ми з сусідом змінили форму ділянки помінявши форму ділянки на правильну (квадрат) шляхом обміну рівними частинами , попередньо отделів1,3 сотки від основного ділянки. Тепер у мене 2 ділянки 4,7 сот + 1,3 сот (ті, що ми обемінівалі з сусідом). Питання в тому, якщо я хочу продати цю землю, то податком обкладається 1,3 сотки (6,5% від оцінки), а 4,7 сот (1%)? Якщо обідній ці ділянки в один, тоді податок (6,5%) буде розташовуватися на все 6 соток?

Оформити договір дарування Київ

Тема: Як скласти дарчу на квартиру або Оформити договір дарування Київ?

 

Повідомлення:

Добрий день. Дідусь хоче написати дарчу на квартиру для повнолітнього онука. Сам зібрати весь пакет документів він не може за станом здоров’я. До кого можна звернутися для збору необхідних документів і подальшого складання договору?

Тема: Договір дарування

 

Повідомлення:

Доброго дня! Моя бабуся по мамі хоче оформити дарчу на свою однокімнатну, приватизовану квартиру. Участь в приватизації приймала тільки бабуся, прописана тільки вона. Які потрібні документи для оформлення договору дарування? І яка, приблизно, ціна?

Спасибі Оформити договір дарування Київ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *