Заява на виїзд дитини Київ

Заява на виїзд дитини Київ,нотаріус,оформити,оформлення,зробити заяву,Лівий Берег,Дарницький район,Дарниця,Позняки,Осокорки,метро,субота,Харківська,в суботуЗаява на виїзд дитини Київ

заява на виїзд дитини київ

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Тема: Продаж ділянки

Повідомлення:
Добрий вечір. У мене така проблема, що рідний батько ніби як продав дачну ділянку (батьки в розлученні), хоча оплачувала всі мою мама. Кадастрового номера у нас, чи можна якось дізнатися, чи дійсно він продав ділянку ?! Велике спасибі заява на виїзд дитини київ.
Тема:

Повідомлення:
Добридень! Підкажіть, будь ласка, в який термін потрібно написати заяву на право спадщини. І які документи необхідно надати?

заява на виїзд дитини київ

У моєї бабусі помер чоловік. будинок оформлений навпіл, тобто 1-2 будинки на бабусю, а друга частина будинку на покійного дідуся. Обидва прописані за однією адресою, більше там ніхто не прописаний. потрібно переоформити будинок на бабусю. заява на виїзд дитини київ 6 місяців з дня смерті дідуся буде 4 квітня.

Дякуємо!
Тема: Оформлення спадщини

Повідомлення:
Привіт, після смерті тата я написала заяву, що я претендую на спадщину (я едеінственний спадкоємець), але саме спадщину не оформляла. Скажіть яка процедура оформлення документів для дітей в разі якщо людина, яка не оформив спадщину вмирає. Дякуємо заява на виїзд дитини київ.

Тема: податок при купівлі квартири

Повідомлення:
в 2014 році купила квартиру, зараз хочу купити іншу квартиру. який податок потрібно сплатити якщо не пройшло ще 5 років з часу покупки першої квартири. заява на виїзд дитини київ і чи буду я сплачувати військовий збір і скільки.

Добрий день. При оформленні договору купівлі-продажу квартири має значення скільки років перебуває у власності квартира у Продавця і продавав він ще якийсь нерухоме майно в поточному році. У будь-якому випадку, податок і військовий збір — це ті платежі, які згідно законодавства стягуються з Продавця. заява на виїзд дитини київ Покупець же оплачує збір до пенсійного фонду (1% від суми продажу).

заява на виїзд дитини київ

Тема:

Повідомлення:
Доброго вечора заява на виїзд дитини київ! Підскажіть, будь-ласка, як правильно Оформити заяву батьку на Тимчасовий Дозвіл виїзду неповнолітньої дитини за кордон. Батьки розлучені. Потрібно самостійно Написати заяву и звернута до нотаріуса для Засвідчення чи нотаріус надає зразок заяви самосіійно и засвідчує ??? Дякую.

Тема: Нерухомість

Повідомлення:
Добрий Вам вечер.Подскажіте мне пожалуйста, при покупці будинку з шести мешканців (котедж) скільки мешканців повинні дати свою згоду, (двоє з шести відсутні більше 7 років) .Будемо Вам вдячний заява на виїзд дитини київ.

Тема:

Повідомлення:
Привіт, скільки коштує довідка про те, що я не перебуваю в шлюбі?

Тема: bn

Повідомлення:
Скажіть, будь ласка, для продажу будинку потрібно виписати неповнолітніх дітей, господиня будинку. заява на виїзд дитини київ вона ж і їхня мати, а також і батько з дітьми живуть зараз в Росії і вже отримали російське громадянство.  мати збирається приїхати щоб виписати дітей, а від батька сказали що потрібно дозвіл на виписку, буде нормально якщо цей дозвіл буде оформлено на його російським документам?

оформити заяву на виїзд дитини київ

Тема: Спадщина

Повідомлення:
Добрий день. В кінці жовтня 2016 померла мама, спадщини немає ніякого, але як виявилося у неї були кредити. Скажіть, будь ласка, чи дійсно кредити / борги через 6 місяців переходять у спадок близьким родичам? Якщо так, то як правильно вчинити і що потрібно для того, щоб офіційно відмовитися від спадщини? Завчасно дякую за відповідь заява на виїзд дитини київ.

Тема: Спадщина

Повідомлення:
Добрий день, підкажіть будь ласка, чи можна подати заяву на спадщину за закордонним паспортом, я є громадянкою України, мій паспорт України загублений, а термін подачі заяви вже закінчується, і чи можу я відмовитися від своєї частки спадщини на користь одного з трьох успадкованих, якщо так , то чи не зможуть інші відсудити мою долю.  від якої я відмовилася на користь брата

Тема: Спадщина

Повідомлення:
Оформляємо в спадок пай (земля 4 га) .За свідоцтво нотаріус запросила 4000грн. як встановлюється цінова політика?

оформити заяву на виїзд дитини в субботу

Тема: Оформлення жтлья.

Повідомлення:
Добридень!

Хочу купити квартиру і оформити документи на право власності на дочку, але з такою умовою, що вона зможе повністю розпоряджатися цією квартирою, тільки після моєї природної смерті або з мого письмової згоди, а до цього вона б не могла ні продати, ні поміняти, ні подарувати, ні закласти цю квартиру, ні прописати, ні кого без мого письмової згоди. Чи можливо це в Україні? Якщо так, то як заява на виїзд дитини київ?
Заздалегідь дякую!
З повагою, Олександр.

Тема: Якщо запевнити у нотаріуса факт передачі грошей …

Повідомлення:
Добрий день. Така проблема, у нас субсидії на світло і газ в приватному секторі. Батько-пенсіонер купив машину, заплатив з рук в руки 47 тисяч гр. (Виходить, ліміт в 50 тисяч, після якого знімають субсидію, він не порушив). Але, так як машину довелося купувати по техпаспорту (за дорученням не виходило).  в поліції зробили переоцінку і оцінили авто в 57 тисяч.

Виходить, ця сума передасться в Собес або де нараховують субс … Питання — чи можна піти до нотаріуса і скласти документ про те, що за таке-то авто, такого-то числа продавець отримав від громадянина Такого-то 47 тисяч гривень? Чи буде цей документ мати значимість?

Тобто, гроші вже у продавця, а документ про передачу йому грошей складеться через пару днів? Чи є сенс в такому документі? Чи зможе він бути доказом того, що авто «по факту» купувалося за 47 тисяч? Заздалегідь вдячна за відповідь.

оформлення заяви на виїзд дитини київ

Тема: пай

Повідомлення:
Скажіть будьласка Я спадкоєміця. Через суд Було встановлен пропушенняй срок для вступу в спадок. Вспадок я вступмла .Потім БУВ ще один суд де мені як спадкоеміці біло передано в спадок право власності за на земельну ділянку (пай) на підставі сертифікату. Що робити далі з рішенням СМППА звіртатіся до натаріальної Кантор чи іти Одразу в Держкомзем підскажіть будьласка.

Тема:

Повідомлення:
Можна зробити довіреність авто без господаря заява на виїзд дитини київ

Добрий день.
У нас така ситуація. Я являюсь фіз.особою СПД на Україні. Зараз перебуваю на заробітках в іншій країні і хотів би закрити своє СПД на Україні. Можливості приїхати на Україну у мене поки немає. Питання, чи можу я у Вас (особисто через Skype і виславши Вам поштою все відскановані оригінали документів (паспорт, код, Свідоцтво СПД та ін.)

Оформити довіреність на мою тещу на подання моїх інтересів в адміністрації для закриття (подачі заяви на закриття СПД ) у Вас? Яка вартість Ваших послуг? E-mail: elena221@mail.ru Skype: metallinf
Спасибі за відповідь.

дозвіл на виїзд дитини київ

Доброго дня! Будь ласка продублюйте Ваш лист українською мовою и тоді его буде Розглянуто.

Без вашої присутності нічого оформити не можна.

Тема: неповний робочий тиждень

Повідомлення:
Добрий вечір! Я працюю в ДСНС водієм, військовозобов’язаний 5 денний робочий тиждень. Взяв опікунством над племінницею 14 років. Чи можу я взяти неповний робочий час заява на виїзд дитини київ?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *