Нотаріус дарування квартири

Нотаріус договір дарування.Договір дарування квартири 2019. Дарування. Договір дарування будинку та земельної ділянки.договір дарування частини квартириНотаріус дарування квартири

Нотаріус дарування квартири

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Тема: Переоформлення будинку
Повідомлення:
Добрий день Нотаріус Дарування квартири.
Подскажите пожайлуста, як я можу швидко переоформити будинок.
Взагалі, моя бабуся померла 5 років. Назад я не задавалася питанням про переоформлення але зараз хочу продати будинок. Так як немає часу туди їздити, для цього мені потрібно його переоформити, всі документи на будинок у мене є. Бабусині дочка і син теж померли, всі свідоцтва про смерть у мене.

У сина є дочка моя сестра двоюрідна вона може написати відмову. Я в цьому будинку прописана. Що мені потрібно робити щоб переоформити будинок?

Тема: оформлення будинку
Повідомлення:
добрий день..такая сітуація..в 2007 померла бабуся за заповітом спадкоємці моя мама і її брат.наследство оформили в 2008..сей годину хочуть обопільно розділити будинок що б він дістався мамі а земельні паї її брату..до нотаріуса тільки запис чекати місяць про прийом навіть не скажу..подскажіте чи потрібно подавати в суд для розподілу цього майна і чи потрібна оцінка БТІ і оплата налогов..так як чув що за першим спорідненості податок не платітся..оценка БТІ є за 2008 год..заранее спасибі нотаріус Дарування квартири.

Тема: Продаж квартири
Повідомлення:
Привіт Нотаріус Дарування квартири!

Нотаріус Дарування квартири на Харківському Шосе

 Підкажіть, будь ласка, як мені поступити. Я громадянин України. Але живу в Польщі. Моя дружина — громадянка Молдови. Там і живе. У мене є квартира в Києві, яку я хотів би продати. Потрібно мати дозвіл на продаж імещества від дружини.

 Питання. Як виглядає подібний дозвіл? Чи може дружина такий дозвіл написати не виїжджаючи з Молдови?

Чи потрібно його нотаріально завіряти в Молдові? Якою мовою такий дозвіл потрібно написати — російська, молдавська? Чи потрібно приїхати дружині з Молдови в Україну, щоб такий дозвіл написати? Чи потрібно дружині бути присутнім при угоді або досить нотаріально завіреного дозволу?
ВЕЛИКЕ СПАСИБІ!!!

Повідомлення:
Добрий день. Мій брат живе в Криму. Має нерухомість в Україні і хоче подарувати її мені. Підкажіть які потрібні документи так, як він громадян Росії, але має також український паспорт. Спасибі вам Нотаріус Дарування квартири.
Тема: потрібна допомога з оформленням ділянки і Нотаріус Дарування квартири.

Нотаріус Дарування квартири в Дарницькому районі

Повідомлення:
Доброго дня!
У нас виникла така ситуація: у бабусі є ділянка землі, який вона хотіла продати. Її рідний брат переконав її в тому, що якщо з’єднати її і його ділянку — продати одним шматком буде зручніше. Вона підписала папери, щоб він був на ньому. Але робилося це не у нотаріуса, у нас залишилися копії документів, а ті, де вона нібито відмовилася від землі в його користь — він не віддає і не показує.

У нотаріуса особисто вона їх не підписувала. Чи можна зробити запит до реєстру і дізнатися, на кого її земля? На ній або все ж перейшла до брата? Скільки коштує такий запит?
Якщо перейшла до брата — чи можна її повернути? Дякуємо.
Тема: Чи можна виписати дарчу на квартиру в Томську. Перебуваючи в Казахстані Нотаріус Дарування квартири.

Повідомлення:
Добридень! Прошу підказати по ситуації. Громадянка Казахстану має квартиру в Томську, вона господиня квартири. Вона хоче оформити дарчу на цю квартиру на свою дочку. Чи потрібно її особиста присутність в Томську?

Де Нотаріус Дарування квартири

або вона може виписати цю дарчу в Казахстані? Якщо не можна в Казахстані, чи може вона виписати її перебуваючи в Пітері (коли будуть в серпні у відпустці). Чи потрібна згода чоловіка? Дозвіл молодшої сестри (їй 15 років) При виписці цієї дарсвенной потрібно мати оригінали документів на квартиру? або вистачить сканів
Тема: Купівля частини будинку
Повідомлення:
Добрий вечір. Чи може в дозволі співвласника на продаж частини будинку в частковій власності вказана сума менше, ніж в оцінці будинку? Наприклад, співвласник дав згоду на продаж будинку за 100 грн, а оцінювач оцінив будинок в 500 грн. Або суми в заяві на згоду і в оцінці будинку повинні бути однаковими? Дякуємо.

Тема: Дарственная
Повідомлення:
Добридень! Цікавить дарча на квартиру. Скільки буде коштувати оформить дарчу з матері на дочку і брата на сестру за умови, що всі три члена сім’ї мають рівну частку квартири. І які документи при цьому потрібно зібрати? Дякуємо

Чи є Нотаріус Дарування квартири

Тема: договір дарування або купівлі продажу?
Повідомлення:
Я, в даній ситуації фігурую як дочка-покупець. Хочу купити у свого батька 2/3 його квартири. 1/3 належить моїй мамі (інвалід 1ой групи) На квартирі величезні борги, які вони в будучи в шлюбі до 2017 роки не гасили. Батько готовий взяти гроші набагато менше оціночної вартості. хочу купити його частина і заплатити всі борги.

Нотаріус Дарування квартири на вербицкого

Є «але» виписуватися він не хоче. Чи може договір дарування або ж купівлі-подажу бути оскарженим відразу після того, як я віддам йому гроші? як не потрапити в пастку батька? як виписати його і не платити за нього в той час, поки він прописаний? він дуже НЕ порядна людина, заранее спасибо

Повідомлення:
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, чи потрібен оригінал свідоцтва про шлюб при укладенні договору купівлі, если є Нотаріально засвідченна заява Дозвіл на Укладення договору одного з подружжя?

Нотаріус Дарування квартири на Позняках

Тема: Переоформлення квартири
Повідомлення:
Добрий день. Скажіть будь ласка, якщо власник квартири взяв кредит під заставу своєї квартири і хоче зробити власником цієї ж квартири іншої людини, чи можливо це? Або переоформлення можливо тільки після погашення?

Спасибі Нотаріус Дарування квартири.
Тема: Розписка Нотаріус Дарування квартири.
Повідомлення:
Привіт, підкажіть будь ласка, я хочу позичити суму грошей людині, але для цього мені потрібно офіційне підтвердження що я отримаю борг назад! Можна оформити розписку нотаріально і чи потрібен до розписці договір?

Нотаріус Дарування квартири на Ахматової

Тема: Довіреність
Повідомлення:
Здравствуйте.Можно чи з тимчасового паспорту оформити довіреність на купівлю продаж.
Повідомлення:

Доброго дня. У мого тата та тіткі є двокімнатна квартира (около 50м2 площади), де трішки Менша половина Належить татові, Інша — тітці. Тітка решила Дану квартиру подарувати життя без онуці. За часть батька предложили 7 000 долларов, однак з питань комерційної торгівлі причин ВІН отказался продавать свою часть.

Нотаріус Дарування квартири на Осокорках

После чого тітка зробила висновок, что подарує свою часть квартири онуці и Онука жітіме у цілій квартирі, и вона категорично проти, щоб татів часть квартири будь-хто винаймав, відповідно и живий там. Моє питання Полягає у Наступний:
1) чи мож тітка подарувати половину квартири онуці без Згоди Іншого власника квартири (батька);
2) Яким чином візначаті, яка частина квартири — татів, яка — тіткі (мається на увазі, яка самє кімната і таке інше)? І чи є якісь важелі впліву, щоб Онука вже не заселялися й на нашу часть квартири ?;

Нотаріус Дарування квартири в Києві

3) и что Взагалі ліпше робити з цією сітуацією, оскількі батько Фактично залішається без квартири (Онука собирается жити на цілій площади квартири і проти впускаті когось з Нашої родини чи для винайму у квартиру) и без грошей за Дану квартиру?
Заздалегідь дякую!
Тема: продаж власності
Повідомлення:
.добрий день, питання: чи потрібний дозвіл сусідів у нотаріуса на продаж квартири в приватному будинку. У мене 1/5 частина. Всього п’ять квартир.

Нотаріус Дарування квартири на Вирлиці

Тема: Квартира
Повідомлення:
Добрий вечір !
Чи можу я подарувати / переписати свою власну квартиру (я є Едіственное власником) на свого єдиного сина без його присутності, але з його згоди? Можливо, потрібна від нього відповідна довіреність?
Спасибо заранее за відповідь!
Добрий день, ви можете подарувати квартиру синові, якщо він не може бути присутнім на підписанні договору від нього необхідна довіреність на третю особу, для більш докладної консультації Ви можете записатися на консультацію.

Тема: Купівлі-продаж нерухомості Нотаріус Дарування квартири.
Повідомлення:
Добридень!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *