Нотаріус оформлення договору Київ

Нотаріус Київ.Нотаріус оформлення договору Київ,дарування,купівлі продажу,задатку,позики, довічного утримання,шлюбного,квартири,дому,землі,частки,Позняки.Нотаріус оформлення договору Київ

Нотаріус оформлення договору Київ

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Тема: Нерухоме майно

Повідомлення:
Доброго дня! Мене цікавить таке питання Нотаріус оформлення договору Київ. Чи можна переоформіті будинок на іншу людину. Без тієї людини на якові на Сейчас склад заповіт? Гарно дякую!

Нотаріус оформлення договору Київ

Тема: Продаж квартири

Повідомлення:
Привіт Нотаріус оформлення договору Київ. Скажіть будь ласка, через якийсь час, після покупки квартири, я зможу виставити її на продаж. І це не обкладалося податком Нотаріус оформлення договору Київ? Пам’ятаю раніше був термін 5 років.

Ще таке питання: якою буде податок, у разі передчасної продажу? І як буде вважатися цей податок — за ціною продажу, або за оціночною вартістю? Буду дуже вдячна за відповідь! Спасибо большое Нотаріус оформлення договору Київ!

Тема: договір довічного утримання

Повідомлення:
У квартирі, яка належить мені (приватизована тільки на мене) прописані мій син і колишній чоловік. Нотаріус оформлення договору Київ який не проживає з нами 6-й рік. Чи можу я оформити на сина договір на довічне утримання. Щоб надалі квартира належала тільки синові.

Тема: Договір застави

Повідомлення:
Доброго дня, чи можливо Оформити договір латочку без прісутності Чоловіка. Перебуває за кордоном) та без попередня договором купівлі-продажу?

Тема: переоформлення квартири

Повідомлення:
Хочу переоформити квартиру на дружину, як це правильно і дешевше зробити? Спасибі Нотаріус оформлення договору Київ.

Тема: Оформлення квартири на двох

Повідомлення:
Добрий день. Хочемо з дружиною оформити право власності на куплену квартиру на двох. Але Договір на покупку квартири був оформлений на мене. Чи не буде це проблемою при оформленні? Який порядок оформлення житла в даній ситуації?

Нотаріус оформлення договору Київ

тема: Купівля машини

Повідомлення:
Добрий день Нотаріус оформлення договору Київ. Питання таке купую машину в розстрочку в яку вартість варто договір на 7 місяців.

Тема: купівля-продаж

Повідомлення:
Привіт Нотаріус оформлення договору Київ! Бабуся продає будинок. У неї троє дорослих дітей. Один з них помер. Чи потрібно при процесі продажу згоду дітей померлого сина? Заранее спасибо Нотаріус оформлення договору Київ!

Тема: Договір про купівлю-продаж квартири і право власності

Повідомлення:
Доброго дня! У мене питання, як перевірити чи дійсний договір про купівлю-продаж квартири? На даний момент мені 21 рік. Договір я виявила недавно, він був укладений на покупку мною квартири, коли я була неповнолітньою.

І представниками моїх інтересів виступали батьки. До недавнього часу в тій квартирі проживав вітчим батька. Який в договорі виступав як сторона, яка продає квартиру.

На жаль, він помер, і тепер там живе зовсім чужа людина. Нібито за домовленістю з вітчимом батька. Інформацію про те, чи проводилися ще якісь маніпуляції після укладення цього договору про купівлю-продаж.

Ніхто надати з родичів не може. Підкажіть, будь ласка, куди мені потрібно звернутися, щоб дізнатися. Чи дійсний цей договір і чи є я зараз законним власником цьому квартири?

Нотаріус оформлення договору Київ

Тема: Прописка в новій квартирі

Повідомлення:
Доброго дня! Нещодавно з чоловіком придбали квартиру. Нотаріус оформлення договору Київ оформили її на чоловіка. Чоловік поки не хоче виписуватися з старої. А я вже хочу прописатися в новій. Підкажіть, чи потрібно його присутність при оформленні прописки в новій квартирі або я можу без нього це зробити?

Тема: Оригінали документів Нотаріус оформлення договору Київ.

Повідомлення:
Привіт, Оксана Григорівна, допоможіть, будь ласка. Ситуація така: мої оригінали документів на право власності землі. Будинки, (трудова, диплом і інше), перебували у непорядної людини.

Я тепер переживаю, що він може зробити маючи навіть сканувати ці документи? Чи варто чогось побоюватися з його боку? Дуже вдячна Вам Нотаріус оформлення договору Київ заздалегідь за відповідь.

Тема: Переоформлення квартири

Повідомлення:
Добрий день Нотаріус оформлення договору Київ! Дуже потрібна допомога з питання, як можна переоформити не приватизована квартиру! У мене помирає мати, а вона єдина хто прописаний в квартирі. Стан її дуже важкий і вона не може сама з’явитися в жек. Щоб когось прописати.

Приватизація займе дуже багато часу, та й фінансової можливості зараз немає. Всі фінанси йдуть на лікування! Підкажіть будь ласка як ми можемо зберегти квартиру з мінімальними витратами.

Щоб вона не пішла державі в разі смерті матері. Чи є можливість у мене як у дочки. За пред’явленням документів залишити її за собою як спадок! Порадьте будь ласка як вийти з такої складної ситуації.

Нотаріус оформлення договору Київ

Тема для Нотаріус оформлення договору Київ.

Повідомлення:
Доброго дня. Хочу прідбаті (отріматі) квартиру, не нову, в хрущовці. Скажіть, будь ласка, Яким способом найдешевше? Так щоб Сплатити мінімальні податки.

Ми з продавців не Родичі, просто добрі Знайомі, Які один одному довіряють на 100%!
Які самє податки и послуги треба буде оплатіті и яка примерно їхня ВАРТІСТЬ? Если можна по пунктах. Наперед дякую за консультацію.

Тема: Субсидія

Повідомлення:
Добрий день. Загалом така ситуація. Ми з чоловіком купили автомобіль, оформили його на мене. Автомобіль купували б / у і попередній господар. Зробив довіреність на мого чоловіка. Потім ми вирішили поставити машину на облік, на себе. Природно він як довірена особа зняв машину з обліку але на себе її поставити не зміг.

Нотаріус оформлення договору Київ і ми оформили її на мене. Було це 10 місяців тому. Сьогодні мені дзвонять з приводу субсидії, мовляв вони знали, що я купила автомобіль і не повідомила їм про покупку. Просять принести документи на машину, і природно де вказана вартість автомобіля. Прописана я у бабусі, субсидію оформляла вона. Я Нотаріус оформлення договору Київ так не проживаю вже більше 3-х років.

Нотаріус оформлення договору Київ

Живу в іншій квартирі, але мене вважають в склад сім’ї. Тепер бабусю змушують виплатити їм, точніше повернути гроші за субсидію за 10 місяців. Чи можна якось довести. Нотаріус оформлення договору Київ що я там давно не живу і мої фінанси як би не стосуються до бабусі ?! Тим більше я в декреті сума виплат становить 860 грн / міс. Природно я не могла купити автомобіль за свої гроші, гроші нам дали батьки чоловіка.

Тема: Продаж частини будинку

Повідомлення:
Добрий день Нотаріус оформлення договору Київ! Підкажіть в такому питанні. Я власник половини будинку, це спадок. Хочу написати лист повідомлення про продаж своєї частини іншому власнику (сестрі). Т. до вона відкладає викуп будинку, хочу офіційним листом її повідомити, в разі її відмови, я маю право продати третім особам. Як правильно написати таке повідомлення? Дякуємо.

Тема: Продаж квартири

Повідомлення:
Привіт Нотаріус оформлення договору Кіїв.Прошу Вас мене проконсультіровать.В травнем 2017 ми продали свою квартиру і відразу купили іншу квартиру. Подвійна угода у одного нотаріуса. Питання: через який проміжок часу ми можемо продати нашу квартиру і купити нову. Якщо після останнього продажу-покупки пройшов один рік? Дякуємо

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *