Виїзд нотаріуса додому

Виїзд нотаріуса додому.Виїзд нотаріуса в офіс.Виїзд нотаріуса Київ,Печерськ,Лівий берег,Центр,Дарницький,Дніпровський,Голосіівський,Шевченківський.Виїзд нотаріуса додому

Виїзд нотаріуса додому

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Добрий день, ми хочемо оформити довіреність на вивіз до Росії дитину 14 років. Проблема в тому, що при розписі чоловік брав моє прізвище (Морозов). Але не міняв її і зробив втрату паспорта. До шлюбу і йому відновили його без печаток про шлюб, але в свідоцтві вписана. Та яка повинна бути в шлюбі (Морозов). Немає довідки про зміну прізвища. Як зробити довіреність на дитину або є інші варіанти виходу Виїзд нотаріуса додому?

Тема: Кредитна історія

Повідомлення:
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи може дружина дізнатися через нотаріуса про відкриті кредити у фінансових установах. І яка процедура?

Тема: Позбавлення права батька та Виїзд нотаріуса додому.

Повідомлення:
Добрий вечір у мене до вас таке запитання будучи в шлюбі але разом не проживали. Вже був зачатий дитина я будучи вагітною нас розвели. Коли я народила сказали що дитина буде записаний на чоловіка так як не пішла 10 місяців. Після розлучення підкажіть як і що мені потрібно робити щоб його позбавили права бути батьком. З тією людиною від якого дитина я теж не проживаю хочу оформити мати поодинці.

Виїзд нотаріуса додому

Тема: Вивіз дитини за кордон

Повідомлення:
Доброго дня! Мені потрібна консультація нотаріуса. Скажіть, будь ласка, в даний момент. Мій син (9 років) знаходиться у тата на канікулах в Україні. Самі ми проживаємо зараз в Грузії. Моя подруга летить до мене в гості з України. Питання: які документи необхідно оформіть.Чтоби вона змогла передати дитину з України в Грузію ??? всі ми громадяни України. Спасибо заранее за відповідь Виїзд нотаріуса додому.

Повідомлення:
Привіт я громадянка України чи можу вилетіти з Росії до Ізраїлю. Чи не будуть у мене проблем?

Тема: вартість виклику або Виїзд нотаріуса додому.

Повідомлення:
Добрий день. Скажіть будь ласка вартість оформлення виклику родича з росії, які потрібні документи для цього і який максимальний термін дії цього виклику. Заздалегідь дякую.

Виїзд нотаріуса додому

Тема: Кредит

Повідомлення:
Доброго дня! Я ХОЧУ ВЗЯТИ КРЕДИТ У РОЗМІРІ 20-30 ТИС ГРН. Звернулася до приватного інвестора, дівчина сказала що нічого не потрібно платіть.Іім потрібно надіслати мою рекомендацію і чи щось на кшталт того яку зробити на спец сайт. Коштує це близько 400 грн, після мені потрібно відправити їм. І при видачі кредиту все завірити в нотаріуса в моєму місті. Оплати послуг нотаріуса увійдуть в мій кредит. Хотіла у вас уточнити, чи дійсно ця схема легальна і все по закону? Лліб ж є якісь приховані загрози? Хочу дізнатися думку професіонала Виїзд нотаріуса додому.

Тема: Превезення групи дітей за кордон в Виїзд нотаріуса додому.

Виїзд нотаріуса додому

Повідомлення:
Доброго дня Виїзд нотаріуса додому!
Скажіть, будь ласка.
1) чи нужно мати доручення від батьків дітей Яким віповнілося 16 років для супроводжуючий групи, для подорожі за кордон?
2) Если група дітей для подорожі за кордон є змішаного віку від 14 до 18 років, то доручення на супроводжуючий групи оформлюється з ПОВНЕ списком дітей? Чи только тих, кому не віповнлося 16 років?
Буду дуже вдячна за оперативну відповідь

Тема: Довідка про неодруженість при Виїзд нотаріуса додому.

Повідомлення:
Привіт, мені потрібно зробити довідку про неодруженість. Заміж планую виходити в Нідерландах. Переклад і апостиль у Вас робити? Які ще довідки можуть мені знадобитися? Спасибо заранее за відпові тема: Прописка в разі якщо власник квартири не може ходити

Повідомлення:
Добрий день.
У мене виникла наступна проблема:
Я хочу прописатися в квартирі, але власник квартири не може ходити. Тому виникла необхідність в довіреності на родича цієї людини. Чи існує якась державна нотаріальна виїзна група, яка зможе приїхати і оформити довіреність на родича? Скільки це може коштувати?
Заздалегідь дякую

Тема: Можлівість подачі заяви на весілля через представника нотаріус!

Виїзд нотаріуса додому

Повідомлення:
Хочемо падати заяву на 14.09, но наречений приїде лишь 13.08, и не встігаємо подати заяву до обраної дати. Тому цікавить ВАРТІСТЬ довіреності на представника

Повідомлення:
Здрастуйте, у мене є пару питань. Для того, щоб оформити дозвіл на виїзд дитини з країни чи потрібно свідоцтво про смерть одного з батьків. Якщо воно є? Де апостилізовану документ (дозвіл потрібно для візи)? Скільки робиться апостиль на дозвіл і його ціна

Виїзд нотаріуса додому

Повідомлення:
Добрий день Виїзд нотаріуса додому. Підкажіть, будь ласка, який документ мені необхідно отримати в ситуації. Я, разом з сином (14років) виїхала Німеччину. Тут я виходжу заміж за німця. Батько дитини проживає в Україні. Батьківських прав він не позбавлений. Німецька адміністрація вимагає від мене документ, який підтверджує. Що я, одноосібно, можу приймати рішення щодо мого сина. Батько дитини підпише будь-який документ. Наприклад: для вступу до школи необхідно підпис обох батьків. Дякуємо. Тема: Чи обов’язково завіряти Статут після внесених змін Виїзд нотаріуса додому

Повідомлення:
Чи обов’язково завіряти Статут після внесених змін до нього, чим це загрожує і чи є такий Статут — законним статутним документом?

Тема: заява на вивезення дитини

Повідомлення:
Добридень! Скажіть будь ласка заяву на вивезення дитини одним з батьків на непідконтрольну територію, в г. Донецк, на який максимальний термін зараз можна оформити?

Тема: загрози в інтернеті

Повідомлення:
загрожують в інтернеті за образи від інших людей. Аргументуючи це тим, що вони мої друзі мені відповідати за них. Надходили конкретні загрози побиття, і нанесення тяжкої шкоди здоров’я. У плані відсікання від тіла пальців або вушних раковин, Докази у вигляді голосових повідомлень від загрозливого безпосередньо з його голосом, самому яке загрожувало по голосу і виду років 14-15

Виїзд нотаріуса додому

Тема: Виїзд нотаріуса додому та Дозвіл на виїзд з країни

Повідомлення:
Добрий день. Скажіть будь ласка, дитина народилася в США, а його батько громадянин України. Проживає на Україні. Чи треба дозвіл на виїзд дитини з США?
Дякуємо.

Тема: виїзд дитини за кордон

Повідомлення:
Добридень!
Підкажіть будь ласка, я збираюся поїхати зі своїм 13ті річним сином до Криму на відпочинок. Але виникла проблема-у дитини немає закордонний паспорт, ні проїзного документа, я планую це все зробити.
Я з батьком дитини в розлученні, для того щоб сдеалать документи дитині, потрібна довіреність від нього. У мене є довіреність на оформлення проїзного документа і доручення на вклейку фото дитини в мій закордонний паспорт. Але датована 2009 роком і нотаріусом м.Луганська (довіреність робили до військових дій) дійсна вона?
Нову взяти не можу тк батько дитини знаходиться в Луганську.
Дякуємо!

Виїзд нотаріуса додому

Тема: Реєстрація дитини

Повідомлення:
Доброго дня! Потрібна ваша консультація з питання реєстрації дитини. Маю чернівецьку прописку но проживаю в Києві. Підскажіть, будь ласка, чи можна Оформити нотаріальну Довіреність на родича, щоб ВІН від мого імені прописавши дитину за місцем моєї реєстрації? З чоловіком маємо Різні фамілії та різну реєстрацію, шлюб Офіційно зареєстрованій. Буду вдячна за консультацію.

Повідомлення:
Доброго дня! Мене звуть Валерій. Підкажіть будь ласка, я зараз за кордоном і хочу щоб до мене приїхала родина. (Дружина і двоє неповнолітніх дітей). Як можна оформити заяву про дозвіл на виїзд дітей за кордон. Без мого особистої присутності? Дякуємо

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *