Нотаріус Київ

Нотаріус київ, в києві,лівий берег,дарницький район,позняки,осокорки, харківська,метро,шоссе, оформити договір купівлі-продажу,дарування, спадщину,заповіт.Нотаріус київ

нотаріус київ

 

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Продавець Покупець
Тема: визнання документа
Повідомлення: Добрий день, у мене питання, чи визнаються на території України документи видані ЗАГС в Придністров’ї, а саме св-во про смерть, св-во про шлюб? Дякуємо Добрий день, Україна не визнає таку державу як Придністров’я, і ​​відповідно його документи

Повідомлення:
Доброго дня. Ставлячи за провину таке питання: моїй матері Надал земельну ділянку як соціальній сфере. Ввона вчитель) .В 2012 году мати померла.Після ее смерти за законом до 6 місяців я подавши документи на право власності за. Альо Ще не переписавши на себе майно за відсутності коштів Нотаріус київ.

(Заразити хочу ЦІМ зайнятості) .Чи зможу я Цю земельну ділянку пріватізуваті? Цю ділянку приписали до мого господарства и за неї всі ЦІ роки Нотаріус київ. я плачу в сільраду податок. Правда це зясувалося только зараз

нотаріус київ

Тема: Продаж гаража Із ділянкою
Повідомлення:
Добрий день, підскажіть будь-ласка, як правильно Нотаріус київ. Мені здійсніті продажів гаража Із ділянкою. Які документи для цього потрібні, та більш детальний опис Здійснення продаж?
Тема: борг
Повідомлення: Здраствуйте. Мені людина повинна грошей, постійно годує «сніданками». сьогодні сказав що готовий підписати розписку з датою до кінця місяця про повернення боргу.
Ви можете допомогти скласти правильну розписку щоб вона мала юридичну сила?

Тема: заповіт
Повідомлення:
Привіт Нотаріус київ. У мене в жовтні 2017 г.умер дідусь, за довго до смерті він склав заповіт на свою квартиру (в 2004р.) І депозит (в 2016р.) Тільки на мене. Чи можуть мої родичі, а так само родичі з боку мого батька (померлого в 2003 р). , А саме його дочка (і внучка 3 роки) від першого шлюбу мого покійного батька, моя зведена сестра по батькові, претендувати на частку заповіданого мені майна перерахованого више.І скільки треба чекати місяців для вступу в спадщину? Спасибо большое Нотаріус київ.

Нотаріус Київ

намісник
Добрий день, в термін до 6-ти місяців з дня смерті Вам обов’язково потрібно подати заяву про прийняття спадщини. і відкрити спадкову справу. якщо у дідуся немає спадкоємців першої черги (це діти і дружина) пенсійного віку. інші спадкоємці не можуть претендувати на спадщину.

Тема: Оформлення нерухомості
Повідомлення:
Хочемо з чоловіком Оформити будинок на двох власніків, Які документи потрібні и як це зробити?
Тема: нерухомість
Повідомлення:

Привіт Нотаріус київ! Ми хочемо продати бабусин будинок, покупці погодилися робити документи самі, тому що ми з іншого міста, але тепер вони хочуть що б бабуся на них склала заповіт і дала на них довіреність! І ми тепер не знаємо як правильно вчинити. Підкажіть будь ласка!!!!
Тема: Генеральна довіреність на продаж нерухомості
Повідомлення:

Добрий день Нотаріус київ! Я планую придбати нерухомість у продавця, який пропонує мені оформити генеральну довіреність на продаж. Які повноваження у мене будуть при отриманні довіреності? Чи можу я переоформити куплену нерухомість на себе або кого-небудь з такою довіреністю? Чи може продавець відкликати довіреність без моєї згоди? Якщо він довіреність відкличе, які у мене залишаться можливості отримати або куплену нерухомість або повернути гроші? Спасибі за відповідь!

Нотаріус Київ 

Тема: Заповіт
Повідомлення:Я громадянин України Нотаріус київ. Син від першого шлюбу отца.Отец (громадянин Росії) помер в Россіі.Могу я подати на спадщину не виїжджаючи в Росію і не знаючи чи є взагалі там майно для наследства.Так як родичі мене ігнорують і не повідомляють чи можна щось успадкувати .Читати що в межах СНД це можливо.

Добрий день, Ви можете відправити по-поштою заяву про прийняття спадщини. Але для цього Вам потрібно хоча б в телефонному режимі. Узгодити з нотаріусом в Росії подробиці відкриття спадкової справи та вартість
31.10

Тема: Допоможіть розібратися.
Повідомлення:
Здрастуйте, у мене така ситуація допоможіть разобраться.Мой дідусь написав заповіт поділивши будинок між моїм батьком і бабусею. Після смерті дідуся бабуся і батько вступили в права спадкування і бабуся відмовилася від своєї частини на користь мого батька.

де Нотаріус Київ оформити спадщину

Ми оформили документи і тепер він є господарем дома.Вопрос в наступному в будинку прописані бабуся, я, мій батько (господар). Мама і брат батька який не живе і свою частину продав давно … Мій тато захотів розлучитися з мамою. У мами мета щоб у мене залишилося спадщину на майбутнє так як мій батько не дуже вменяймий в плані того що живе за кордоном а ми йому не потрібні.

Скажіть якщо розглянути 2 варіанти які наслідки 1) після розлучення претензій до дому у мами не буде і їх развідут, хто буде спадкоємцем? І чи зможе мій батько переписати будинок на брата (якщо ми там з мамою прописані) 2) якщо мама пред’явив права на будинок і їх розведуть то як поділять і хто спадкоємці?

Нотаріус Київ намісник
Тема: Дарственная
Повідомлення:
Добрий день.
Підкажіть будь ласка, якщо дарча на квартиру оформлена в 2013 році, а людина не вступив в права власності. Чи може він вступити в права після 01.11.2017 року? І як проходить ця процедура? Дякуємо.
Тема: Спадкування земельної ділянки, что перебувала у спільній сумісній власності за батьків

нотаріус договір київ

Повідомлення:
Батьки оформили заповіт на доньку. Земля під будинком належала Їм на праві комунальної сумісної власності за (зазначилися в державному акті). Зараз нотаріус відмовляє Видати свідоцтво на право власності за земельної ділянки у зв «язку з невізначеністю часток у спільній сумісній власності за. Посілає до суду. Чи правомірні Дії нотаріуса?

От: Руслан
Тема: Довіреність
Повідомлення:
Я хочу купити авто але господар за кордоном а людина яка продає авто має генеральну довіреність. І пише на мене іншу довіреність тойсть я буду третім особою чи зможу я переоформити авто
Тема: відсутність документів

Повідомлення:
У мене є заповіт, але немає документів на квартиру (куди їх справ дідусь невідомо). Чи можу я вступити у спадок без правовстановлюючих документів на квартиру?
Від: олександр
Тема: виїзд з країни + спадок

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *