Оформлення спадщини за законом

Оформлення спадщини за законом,за заповітом,вступити в спадщину,відкрити спадкову справу,Київ, в Києві,оформити,нотаріус,консультація, безкоштовна,заява.Оформлення спадщини за законом

Оформлення спадщини за законом

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

якщо цього нотаріуса з якихось причин немає ну хіба мало що може бути в житті … то тоді …
Тема: Купівля нерухомості
Повідомлення:
Добрий день, хочу вперше в житті купити собі квартиру, так що з сьогодні дня треба платити 1% в пенсійний фонд?

Оформлення спадщини за законом

Привіт Оформлення спадщини за законом.
У мене такий нотаріальний питання: мені потрібно виписати довіреність на одного адвоката. Представляти мої інтереси у виконавчій службі, судах, міністерствах та інших державних установах. Я сам до від’їзду жив і прописаний в Києві.
Складність в тому, що я зараз перебуваю не в Україні. І приїжджати туди щоб поставити одну підпис — накладно.

Чи може мій адвокат у вас оформити текст довіреності на бланку. (Я надам копії свого паспорта, можу переговорити по скайпу). потім переслати мені сюди, я підпишу і відправлю експрес поштою назад. Або інші варіанти, щоб не їхати заради одного підпису Оформлення спадщини за законом. Якщо можливо, дайте знати, і я передам ваші контакти моєму адвокату.

Спасибі, Олексій Оформлення спадщини за законом.
Нотаріус спадок Київ
Тема: Довіреність на квартиру
Повідомлення:
Підкажіть, будь ласка, плануємо з чоловіком їхати закордон надовго. На мене записана частина квартири батьківської. Я записана співвласником ще в дитинстві, коли ми на неї переїхали. Хочу залишити батькам довіреність на цю частину. якщо вони захочуть цю квартиру продати або розміняти. Питання ось у чому: досить довіреності тільки від мене? Або ж також потрібно оформляти довіреність від чоловіка, що він не проти?

Тема: переоформлення спадщини
Повідомлення:
Після смерті чоловіка 07.07.2017 р в Золотоноші Оформлення спадщини за законом. Черкаської обл, де ми були прописані залишився будинок. Чи можу я подати заяву на переоформлення спадщини в м Бориспіль, Так як зараз проживаю тут, але в Борисполі не прописана. Дякуємо
Тема: Приватизоване спадок і довіреність з-за кордону

знайти Нотаріус спадок Київ

Повідомлення:
Добрий день. Є 2 питання Оформлення спадщини за законом.
1) Потрібно отримати довіреність на право прописки в квартиру. але власник на даний момент за кордоном і змінив громадянство. Що для цього потрібно?
2) Є приватизована квартира. За словами вона розділена на 5 частин (батько, дідусь, бабуся, мати і я). Дідусь недавно помер. Його частина автоматично розділиться між іншими або потрібно подавати на спадщину? І як взагалі краще вчинити з приватизованою квартирою. її варто якось оформити, подарувати або щось в цьому дусі?

Оформлення спадщини за законом

Тема: Спадщина
Повідомлення:
Добрий день. Після смерті батька залишилася його частка в квартирі. Чи обов’язково приймати спадщину мені. його синові, і його дружині — моїй мамі? Ми є співвласниками цієї квартири і зареєстровані там же. Або оформити квартиру у спадок можна вже після смерті обох батьків? Чи будуть в такому випадку якісь додаткові складнощі?
Заздалегідь спасибі за відповідь Оформлення спадщини за законом.

як оформити спадщину Київ

Тема: продажу квартири
Повідомлення:
Мене звуть Сергій Оформлення спадщини за законом. я громадянин України, але не резидент, проживаю в далекому зарубіжжі. Хочу продати свою квартиру в Україні. Як я можу зробити переказ грошей від продажу квартири на мій закордонний рахунок? Що для цього необхідно?
Тема: консультація
Повідомлення:
Підкажіть будь ласка який пакет документів необхідно підготувати для купівлі-продажу будинку. З ділянкою в селі в разі якщо чоловік є іноземцем (Білорусь), має тимчасовий вид на проживання, хочемо оформляти на двох.

Спасибі Оформлення спадщини .
Тема: Виїзд за кордон
Повідомлення:
Доброго дня! Чи можу я в 16 років самостійно в’їхати в Росію без нотаріального згоди батьків? І чи можна в 16 років в’їхати в Росію з одним з батьків без нотаріольного згоди другого? Заранее спасибо Оформлення спадщини за законом!

Де в Києві оформити спадщину швидко
Від: Ксенія
Тема: Довіреність на виїзд до Польщі дитини
Регіон: Київ
Телефон:
питання:

Потрібна довіреність на виїзд дитини до Польщі. На 4 дні. Що потрібно для цього? Які документи, чи потрібно присутність обох? Скільки коштує? Протягом якого часу можна зробити? Чи можна це зробити на вихідних? Дякуємо
Це повідомлення надіслано з сайту

консультація нотаріуса

оформити спадщину швидко
Тема: Продаж будинку
Регіон: Київ
Телефон:
питання:
Продається частина дома.Сделку неможливо провести, бо не готова приватизація. і кадастровий номер (до двох місяців) .Покупатель дуже потребує житла і не може ждать.Возможни якісь варіанти угоди без кадастрового номера?
Це повідомлення надіслано з сайту Нотаріус.org

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *