Оформити спадщину Київ

Нотаріус Київ,Оформити спадщину Київ,Дарницьки район,Дніпровський,Лівий берег,Позняки,Осокорки,Бажана,оформлення спадщини, документи,ціна,по заповіту,законуОформити спадщину Київ

Оформити спадщину Київ

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Сообщение:

Доброго вечора Оформити спадщину Київ заповіт!  Ситуація така,  я в пошуках промислової будівлі  хочу відкрити цех механічної обробки металу. Перебирав варіанти купівлі зданія і натрапив на аукціон  на якому продається споруда яка мені підходить  за розмірами та влаштовує мене за ціною. Питання в тому , якщо я це зданія куплю то земля під ним буде моя  чи потрібно її приватизовувати, і чи можливо її приватизувати та яка приблизна ціна , площа цеху 250 кв.м

Оформити спадщину Київ заповіт

Тема: Де в Киеві оформити спадщину?

Сообщение:
Оформити спадщину Київ заповіт на мою бабу стояла цьоці машина. у 1995 баба померла.після того цьоця взяла тата і його брата до нотаріуса щоб вони дали відказ на машину.а в 2001 році цьоця оформила спадщину(машину). та після всього в листопді 2001 році дали пай. чи можна в такій ситуації мені претендувати на пай. я подала запит в нотаріуса в архів.коли прийшла була черга(а в мене грудна дитина). та вийшов діловод сссказав що лист прийшов та що спадщину оформляля в 2001 цьоця.я спитала-«на все майно» а вона відповіла: на машину.мій тато вже теж помер

Тема: Спадщина

Сообщение:
Доброго дня, підкажіть, хто зараз робить оцінку будинку? Вирішила придбать будинок Оформити спадщину Київ заповіт.

Тема: Вступити в спадщину Київ

Сообщение:
Доброго дня. Яка процедура дарування приватизованої земельної ділянки 12 соток. Яка вартість процедури Оформити спадщину Київ заповіт? Дякую.

Тема: Спадщина за заповітом

Сообщение:
Доброго вечора питання чи можливо оформити генеральне доручення транспортного засобу. Оформити спадщину Київ заповіт на хлопця 17 років.

Оформити спадщину Київ заповіт

Тема: Спадщина за законом

Сообщение:
Добрий день! Якщо мій бітько робить мені подарункове але тільки половину. чи треба мені потім відкривати новий номер на електроенергію?

Тема: заповіт на виїзді

Сообщение:
Добрий день Оформити спадщину Київ заповіт.
Ми з чоловіком розлучені і не проживаємо разом 8-м років.
Дочка під опікою матері. Підскажіть будь ласка при виїзді за кордон на відпочинок за який термін має оформлюватись довіреність від батька про дозвіл вивозу дитини і чи є довгострокова довреність? Яка вартість оформлення даної довіреності?

Тема: заповіт на дітей

Сообщение:
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, может ли отец переоформить свою долю в приватизированной квартире на своего несовершеннолетнего сына. Несовершеннолетний ребенок прописан по другому адресу.

Тема: Спадщина

Сообщение:
У знайомої в селі померла мати, в неї був депозит в державному банку. Депозит хочут продовжити на батька Оформити спадщину Київ заповіт.  Які документи потрібно зібрати і куди звертатися?

Оформити спадщину Київ заповіт

Тема: оформити спадщину київ лівий берег

Сообщение:
Доброго дня. Підкажіть, будь лака, чи можливо оформити між розлученими батьками договір про те, що батько залишає в рахунок аліментів свою частку квартири. Як це оформлюється і яка вартість такої послуги?
Дякую.

Тема: консультація спадщина

Сообщение:
Доброго дня Оформити спадщину Київ заповіт. Підскажіть будь ласка. У мене авто по доручині воно закінчилось. Хотів зробить нове дорученя але хозяїн авта помер . Що тепер мені робити?

Тема: Розписка

Сообщение:
Доброго дня!В мене таке запитання ! Я проживаю з дівчиною но в нас гражданске життя)) В неї є квартира і потрібно робити ремонт я хочу вложити свої кошти но хочу перестрахуватися бо відносин я не маю до данної квартири(чи можна скласти розписку завірену нотаріусом що вдруг ми ростанемото власник це моя дівчина  забовязана повернути затрачені кошти,ну щось того що ви мині порекомендуєте???За здалегіть вдячний за відповідь)!

Оформити спадщину Київ заповіт

Тема: Успадкування

Сообщение:
Доброго дня!
Я успадковую земельну ділянку (пай). Скільки місяців дійсний витяг з Держземкадастру і чи повинні його прошивати і скріплювати печаткою?
Буду вдячна за відповідь Оформити спадщину Київ заповіт.

Тема: 

Сообщение:
Маю довіреність на право керування тз,  термін дії його закінчився 2016р. Чи можна продовжити його (поновити) без власника тз,  і чи буде воно вважатися дійсним з попередньої дати видачі?

Тема: Заява на спадщину

 

Сообщение:

Доброго дня Оформити спадщину Київ заповіт. Я намагаюсь зібрати документи для оформлення спадщини, але обїкти цієї спадщини знаходяться за межами області.Постійно виникає безліч труднощів,тому маю потребу оформити довіреність на іншу людину, щоб вона допомогла мені з цією ходаниною. Як правильно називається ця довіреність та скільки коштує її оформлення у вас?Чи можна її оформити без присутності другої особиякую.

Оформити спадщину Київ заповіт

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *