Нотаріус на виїзд Київ

Нотаріус на виїзд Київ.Печерськ,нотаріус Дарниця,Лесі Українки. Оформлення договорів купівлі прродажу, дарування, спадщини, заповіту, довіренності, заяви.Нотаріус на виїзд Київ

Нотаріус на виїзд Київ

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

 

Вікторія Тема: Право власності
Повідомлення:
Добрий день. Підкажіть, чи можу я переписати свою 1/4 частину квартири на свого 2 ух річного сина (борги по кредиту, боюся заберуть в рахунок погашення). Дякуємо.

Антоніна Тема: розділ земельної ділянки, что в сумісній власності за
Повідомлення: Добрий день! Підкажіть будь-ласка. У нас будинок на две половини у спільній сумісній власності за з половінщіком. Подали документи на приватизацію земельної ділянки. Сейчас годину получил витяг з решение Сесії Міськраді. «Про передачу у спільну сумісну власність земельних ділянок …».

Чи можна одночасно розділіті и зареєструваті право на зем. ділянки у нотаріуса. Аа НЕ спочатку реєструваті цілу ділянку у Держ.реєстратора. А потім діліті у нотаріуса? Або чи можна зареєструваті право на спільну зем.ділянку, переданої у власність у нотаріуса, а потім у него ж поділіті?
Дарина Тема: чоловік знаходиться в зоні АТО

Нотаріус на виїзд Київ

нотаріус Дарниця или Нотаріус на виїзд Київ.
Повідомлення: Доброго дня! У мене є питання! У чоловіка є пай землі. Але ми його не переоформили. Він знаходиться в зоні АТО. Чи можу я почати це переоформлення !? Кажуть, що потрібна довіреність. Як нам це можна зробити?
Євген Тема: Купівля кооперативного гаража и Нотаріус на виїзд Київ.
Повідомлення: Добрий день. Хочу купити кооперативний гараж. Мені сказали потрібно звернутися до голови кооперативу і оформити у нього заяву. Старого власника виписують мене вписують в кооператив. Ця заява має вагу? Або потрібно нести до нотаріуса після оформлення? Або запрошувати нотаріуса з собою на операцію? Який порядок дій? Дякуємо.
нотаріус Дарниця

Нотаріус на виїзд Київ

Відповідь: нотаріус посвідчує договору, в яких підтверджується перехід права власності на нерухоме майно. У вашому випадку, швидше за все гараж не приватизована, раз вам пропонують саме такий спосіб продажу. Юридично правильно називати це не продажем. А зміною членства в кооперативі.

Тобто один член кооперативу виходить, а інший входить. Механізм виходу \ входу безпосередньо визначений статутом кооперативу. Такий вихід \ вхід не підлягає обов’язковому нотаріальному посвідченню. В подальшому у вас виникає можливість зареєструвати право власності на гараж при зборі певного переліку документів.
Консультація Український Контакти Графік роботи у Нотаріус на виїзд Київ.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *