Нотаріус оформити договір

Нотаріус оформити договір,Київ,купівлі-продажу,квартири,дому,землі,нежилого приміщення,земельної ділянки,дарування,шлюбний,довічного утримання,в Києві.Нотаріус оформити договір

нотаріус оформити договір

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Тема: Переоформити будинок

Повідомлення:
Добрий вечір скажіть будь ласка чи може чоловік переоформити будинок на дружину? Що для цього потрібно і скільки приблизно може коштувати?

Тема: Спадщина

Повідомлення:
У мене в травні 2014 року помер батько, залишилася квартира, яку він не встиг переписати. Я у нього одна дочка. У червні в місті Первомайську Луганської області було заведено нотаріальне справа і занесено в комп’ютерну базу. Через 6 місяців потрібно було приїхати за документами про спадкування квартири.

Нотаріус Оформити договір
Почалися військові дії і нотаріус виїхала, на телефонні дзвінки не відповідає. Зараз квартира батька знаходиться на території ЛНР. Як можна мені отримати документи про право успадкування квартири? Я проживаю на території України.

нотаріус оформити договір

Тема: договору довічного утримання

Повідомлення:
Добрий день, Нотаріус Оформити договір.
Цікавить оформлення договору довічного содержанія.Какіе потрібні документи і вартість послуги? З повагою, Марина

Тема: задолжность по квартирі

Повідомлення:
Добрий день.
Підкажіть, при купівлі квартири, чи є комунальні платежі за останні два місяці. гарантією того що немає боргів по квартирі, так само перевірка особистого кабінету?
Або потрібно виписувати якусь довідку де виписується і в одному місці чи ні. Спасибі.

Тема: виїзд з дитиною за кордон

Повідомлення:
Добридень! Які потрібні документи для дитини 4 років, что_би він міг виїхати в Польщу з Мамою? Папа знаходиться в Польщі на заробітках. Дякуємо!

Нотаріус біля комфорт таун
Тема: Аналіз документів.

Повідомлення:
Привіт Нотаріус Оформити договір! Чи можна дати професійну думку щодо цих документів, можна укладати договір на підставі їх? Пропоную копії: 1) Договір № __________

нотаріус оформити дарування квартири

м. Київ «____» ________ 2017 року

Товариство з обмеженою відповідальністю «Свдддж», что є платником податку на прибуток на загально підставах, в особі діректорапролд., Діючого на підставі Статуту, что іменується надалі Продавець, з однієї стороні, та Громадянин (громадянка) _______________________________________________________, який (яка) іменується надалі покупець, з Другої стороні — надалі Сторони, постелили цею Договір про наступна:

1.Предмет Договору .
ема: податок на спадок
Повідомлення:
Привіт Нотаріус Оформити договір!
Будь ласка підкажіть, податок на спадщину можна оплачувати частинами?
Тема: нерухомість
Повідомлення:

нотаріус оформити шлюбний договір

Добрий день Нотаріус Оформити договір.
у мене з дружиною є загальна квартира, яка купувалася в шлюбі. При покупці вона оформилася на дружину.
Тепер таке питання, що буде якщо вона переоформить її на мене як дарчу?
тобто є якісь варіанти, щоб вона в випадки розлучення не мала претензій на неї ??

Нотаріус Оформити договір
Тема: Потрібна Ваша допомога Нотаріус Оформити договір.
Повідомлення:
Добридень! скажіть будь ласка, ми збираємося з дружиною брати квартиру в іпотеку. Мої батьки дають більшу частину грошей вартості квартир. Раптом справа дійде до розлучення, дружина має повне право вимагати ділити майно навпіл? Як правильно вчинити?

Тема: Купівля квартири Нотаріус Оформити договір
Повідомлення:
Хочу купити квартиру, господар просить внести передоплату, як все правильно оформити, щоб в разі чого я могла повернути свої гроші?
Тема: нерухомість
Повідомлення:
мій чоловік цивільний купив будинок 4 роки тому. але не оформив на себе Нотаріус Оформити договір. коли вирішив оформити з’ясував що колишня господиня будинку померла але у неї є дочка. як нам оформити будинок на себе?

нотаріус оформити договір дарування будинку

Нотаріус Оформити договір
Тема: Дозвіл на вивезення дитини
Повідомлення:
Привіт . Така ситуація я гр України. Була в шлюбі на прізвища чоловіка. Є дитина, ми розлучилися. і через деякий час я змінила прізвище на своє дівоче. А дитина залишився на прізвища батька. Зараз я перебуваю в Росії Нотаріус Оформити договір. І хочу дитину забрати на зимові канікули. У колишньої свекрухи є дозвіл на вивезення онука, вона може мені його привезти.

Але що б я могла його відвезти назад на Україну, мені потрібен дозвіл від чоловіка колишнього. він може його написати без моєї присутності? і передати свекрухою мені? що для цього потрібно? а ще в свідоцтві про народження дитини у мене одна фамілія.а зараз в паспорті другая.какіе документи потрібні що б на кордоні не було проблем, коли я буду відвозити ребенка. мене є свідоцтво про розлучення і про зміну прізвища .подскажіте що і як сделать.что б не було проблем на кордоні Нотаріус Оформити договір.

Оформити спадок Русанівка
Тема: довіреність
Повідомлення:
Добрий вечір! Скажіть будь ласка, чи можливо якось оформити довіреність без особистої присутності? Описую свою ситуацію Нотаріус Оформити договір:
У мене вийшов термін придатності банківської карти, її перевипустити. І карта лежить у відділенні банку. Я особисто отримати карту не можу, так як фізично я перебуваю за межами України. Мені в банку (в якому лежить карта) сказали оформити довіреність.

нотаріус оформлення договорів купівлі-продажу нерухомості

Так ось, я хочу оформити довіреність на маму, щоб вона забрала мою карту з відділення банку, без розпорядження грошима. Просто забрала з банку і все. Фізично до нотаріуса потрапити я зараз теж не можу.
Можете мені допомогти в даному питанні ?
Всі потрібні фотокопії я скину на імейл, оплату теж проведу онлайн.

Тема: консультація з продажу нерухомості
Повідомлення:
Добрий день. Підкажіть будь ласка який пакет документів потрібен для продажу квартири і чи потрібна згода дружини, якщо квартира була куплена до шлюбу.

Нотаріус Оформити договір
Добрий день, перелік документів необхідних для продажу квартири залежить від того коли і на підставі яких документів оформлялося право власності. Яким чином Ви здобували квартиру і в якому році? Який у Вас є правовстановлюючий документ?
Що стосується згоди подружжя, якщо квартира придбана до реєстрації шлюбу, вона є об’єктом особистої власності і при її продажу згоду подружжя не потрібно.

Дарування квартири

Тема:
Повідомлення:
Добрий день, Оксана Григорівна. У мене таке питання до Вас. В якому розмірі податок нам доведеться платити при продажі спадкової квартири, якщо ще не минуло три роки з моменту вступу у власність?
Добрий день, якщо Ви продаєте нерухомість перший раз в календарному році податок не виникає

Тема: Укладення шлюбу в СІЗО
Повідомлення:
Привіт, хочу укласти шлюб з людиною, яка сидить на даний момент в СІЗО, хотіла запитати скільки коштує в середньому послуга нотаріуса, щоб виїхати в СІЗО і прийняти заяву у укладеного на укладення шлюбу?
Тема: Переоформлення спадщини

Повідомлення:
Привіт підкажіть будь ласка мені від дідуся залишився будинок в селі і земельний участок біля будинку чи можу я продати ділянку і будинок після вступу в спадщину без переоформлення на себе. Спасибі Нотаріус Оформити договір.

Нотаріус договір довічного утримання

Тема: Купівля-продаж
Повідомлення:
Добрий день. Питання таке: я хочу придбати квартиру в Україні (купівля-продаж). Паспорт український і прописка є. Але я одружена з італійцем, є і італійська прописка, але паспорта італійського поки ще не маю. Для оформлення купівлі-продажу чи потрібно присутність мого чоловіка в Україні ??? Які документи необхідні?? І які є підводні камені купувати квартиру будучи заміжньою за іноземцем ?? Завчасно дякую за відповідь

Оформити спадок Ленінградська площа
Тема: оформлення купівлі-продажу нерухомості
Повідомлення:
Привіт, який податок потрібно гуртувати в державу при покупці будинку, якщо власник — громадянин Росії? Але угода буде оформлена з сином власника по генеральній довіреності. Син — громадянин України Нотаріус Оформити договір.

Добрий день, не має значення хто буде підписувати договір, батько або син за дорученням. виникає податок чи ні залежить від того скільки років у власності майно, для більш детальної консультації Вам необхідно під’їхати з документами (або копіями) на майно. тільки бачачи документи можна точно сказати виникає податок чи ні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *