Нотаріус оформити заповіт

Нотаріус оформити заповіт,Київ,оформлення спадщини за заповітом,за законом,оформлення заповіту,оформлення заповіту Лівий берег,Дарницький район,Харківське.Нотаріус оформити заповіт

нотаріус оформити заповіт

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Тема: Дарственная
Повідомлення:
Добридень! Підкажіть будь ласка Нотаріус Оформити заповіт. Така ситуація. Молодій людині його бабуся залишила квартиру і з’їхала з неї. Ми з молодим чоловіком не одружені. Мої батьки хочуть вкладати кошти в ремонт.

Питання: якщо трапитися так, що відносини між нами перестануть бути. Нотаріус Оформити заповіт як такі, я маю право на яке то відшкодування?

нотаріус оформити заповіт

Питання якщо зробимо дарчу на молоду людину Нотаріус Оформити заповіт. а потім одружимося (батьки вкладуться в ремонт). Чи маю я право на яке то відшкодування в такому випадку? Дуже сподіваюся на вашу відповідь!
Заздалегідь дякую!

Добрий день Нотаріус Оформити заповіт!
Ви не зможете претендувати на квартиру в будь-якому випадку, буде подарована квартира до шлюбу або після тому отримане майно в подарунок є особистою власністю
Тема: Мена нерухомість

Повідомлення:
Привіт Нотаріус Оформити заповіт! Чи можлива міна квартири на півбудинку, який потребує капітального ремонту? І в яких випадках можливо оскаржити договір міни, і а які терміни? Дякуємо

оформити Нотаріус Оформити заповіт
Тема: чи не законна приватизація
З цим питанням Вам краще звернутися до адвоката. але якщо дочка була повнолітньою і відмовилася від участі в приватизації. вона не може претендувати на цю квартиру її заяву від руки що. «… Я така то вселятися в квартиру не буду і претензій по приватизації не маю ..» Нотаріус Оформити заповіт це і є відмова?

Оформлення заповіту в Києві

Тема: довіреність від нерезидента на продаж нерухомості
Повідомлення:
На мою неповнолітню дочку в 2003 через договір купівлі продажу була оформлена квартира. Після вона переїхала до Ізраїлю Нотаріус Оформити заповіт. отримала там громадянство (від Українського відмовилася), вийшла заміж і змінила прізвище. Зараз хоче продати квартиру, а Україні давши мені генеральну довіреність. Вона може зробити довіреність у Ізраїльського нотаріуса з апостилем з перекладом на українську. Які потрібні папери для її ідентифікації в зв’язку зі зміною прізвища. Досить буде копії свідоцтва про одруження?

Добрий день, дочка може оформити довіреність в Ізраїлі. крім довіреності їй необхідно зробити нотаріальну копію з апостилем Свідоцтва про шлюб. Так само потрібна копія її паспорта та довідка про присвоєння українського ідентифікаційного номера. Якщо Ви перебуваєте в Києві можете під’їхати на консультацію. Я подивлюся документи на квартиру і дам Вам зразок довіреності.
де оформити Нотаріус Оформити заповіт

Тема: Заповіт на квартиру
Повідомлення: Добрий день. Моя мама живе в м Бориспіль Київської обл. Я живу під Москвою в Росії. Паспорт у мене російський Нотаріус Оформити заповіт. Питання: які мені потрібно надати документи для оформлення заповіту на мене квартири в Борисполі.

Спадщина за заповітом Київ

Я відправила ксерокопію свого паспорта. Підкажіть будь ласка цього достатньо? І потрібні мені документи на квартиру при оформленні спадщини? Копії або оригінали? З повагою, Марина
Добрий день, для оформлення заповіту досить копії Вашого паспорта. для оформлення в подальшому (після смерті мами) спадщини Вам будуть потрібні в оригіналі правовстановлюючих документів на квартиру та оригінал заповіту. А так же документи що підтверджують родинні зв’язки
Тема: Що таке форма 1
Повідомлення:
Документ форма 1 де її брати

От: Анна
Тема: Дозвіл на виїзд дитини за кордон
Повідомлення:
Добрий день. Чи може батько дитини дати дозвіл на виїзд за кордон, якщо вона рейсі? Може бути це реально онлайн Нотаріус Оформити заповіт? Ми розлучені

Добрий день, батько повинен особисто підписувати заяву дозвіл. Без його присутності зробити заяву не можна, але якщо він зараз за кордоном, він зможе оформити заяву в посольстві України. Велике спасибі! Ви мене обнадіяли, що хоча б в посольстві можна оформити.

Нотаріус Оформити заповіт

Тема: Прописка

Повідомлення:
Прикутий до ліжка власник квартири хоче прописати на свою житлоплощу внучку. Як це зробити?
Тема: Запрошення
Повідомлення:
Добрий день ! Підкажіть будь ласка яким чином оформлюється запрошення для іноземця на роботу від юридичної особи?

Оксана, здрастуйте,
У мого знайомого є питання. Юр. особа є власником земельної ділянки під будівництво комерційних об’єктів. Це юр. особа планує передати 1/2 частки земельної ділянки фіз. особі (продати). щоб далі обидва співвласники стали учасниками нового юр. особи. і внесли в статутний капітал дану земельну ділянку-кожен свою частку.

В результаті нове юр. особа стає єдиним власником земельної ділянки. Чи можливо це виконати без поділу ділянки на два? Чи можна все це оформити у Вас за один день? Земельна ділянка в Київській області.
Тема: Довіреність

Оформлення спадщини Київ

Повідомлення:
Привіт, мені потрібен бланк зразок довіреності оформлення землі у спадок
Тема: Купівля дачі / будинку з землею
оформлення Спадщини
Повідомлення:

Чи можна брати дачу недобуд з неприватизованою земельною ділянкою?
Або будинок в селі, де документи на будинок є, а земля не приватизована?
Якщо ні, то які документи повинні бути ОБОВ’ЯЗКОВИМИ у продавця. При купівлі будинку / дачі з земельною ділянкою, щоб нотаріус зареєстрував операцію законною?


Звертатися укладати купівлю / продаж можна у будь-якого нотаріуса в місті?
Спасибі, дуже чекаю відповіді) Добрий день, для оформлення договору купівлі-продажу перш за все необхідні правовстановлюючі документи на нерухоме майно.

Нотаріус Оформити заповіт Київ

Нотаріус консультація спадщина

в кожному конкретному випадку вони можуть бути різними. якщо документи про право власності не оформлені укласти договір купівлі-продажу не можна тому що поки не оформлено право власності немає предмета продажу.


якщо є документи на будинок, але не оформлена земля потрібно отримати кадастровий номер на цю земельну ділянку, але в будь-якому випадку потрібно бачити документи на будинок, що б дати Вам конкретну консультацію, договір купівлі-продажу оформляється за місцем знаходження нерухомості або за місцем реєстрації одного зі сторін.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *