Нотаріус Оформити спадщину

Нотаріус Оформити спадщину,Київ,в Києві,на Позняках,Позняки,Дарницький район,Дарниця,оформлення спадщини в Дарницькому районі,відкрити спадкову справу.Нотаріус Оформити спадщину

Нотаріус Оформити спадщину

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Тема: Договір (угода) про сплату аліментів

Повідомлення:
Привіт Нотаріус Оформити спадщину.
Цікавить питання по аліментах.
Між ким може бути укладено договір про сплату аліментів? Я знайшла тільки ст. 189 СК України. А як же тоді надходити, якщо аліментних питання виникає між повнолітнім онуком і непрацездатною яка потребує допомоги бабусею (який договір тоді можна зробити висновок і в якій формі)? Допоможіть, будь ласка, розібратися.

Тема: Квартирне питання

Повідомлення:
Чи можна зняти квартиру на неповнолітнього у віці 17 років?
Чим буде відрізнятися договір і що додатково потрібно для цього? Які труднощі можуть бути з цим? Чому можуть не погодитися здати Нотаріус Оформити спадщину?

Нотаріус Оформити спадщину

Тема: Оформлення спадщини без заповіту

Повідомлення:
Добрий день. Допоможіть, будь ласка розібратися в подальших діях. Мій вітчим, який прожив зі мною і моєю мамою в одній квартирі понад 15 років. Нотаріус Оформити спадщину після смерті залишив мені автомобіль. Про те, що він заповідає авто мені, було змовившись тільки усно. З мамою в офіційному шлюбі вони не перебували. Вітчима батьки і рідний брат нічого не мають проти. Як законно і менш затратно мені переписати авто на себе?

Тема: Виїзд за кордон з дитиною

Повідомлення:
Доброго дня! Мене ось цікавить таке питання. Я мама-одиначка чи можу я виїхати за кордон без дозволу батька? Які документи потрібні для виїзду?

Тема: Спадщина

Повідомлення:
Підкажіть будь ласка куди звернутися за допомогою в ситуації, що склалася, мій колишній чоловік помер, у нас залишилася неповнолітня дочка, я знаю що у нього є земля, щоб вступити у спадок, вимагають довідку з останнього місця прописки померлого, а так вийшло.

що він в 2015 році рішенням суду був виписаний і ніде не прописувався, за місцем мого проживання кажуть що потрібно звертатися туди де знаходиться земля, а там відповідають, що за місцем прописки померлого, так куди ж мені йти? І можна якось вирішити це питання без цієї довідки з місця прописки? Дякуємо!

Нотаріус київ Оформити спадщину

Тема: Спадщина

Повідомлення:
Привіт Нотаріус Оформити спадщину! Допоможіть мені вирішити питання зі спадщиною! У мене склалася така ситуація, що мій колишній чоловік помер, і у нас залишилася неповнолітня дочка (10 років), і так вийшло, що в 2015 році коли він пішов до іншої жінки, і розписався з нею, я подала в суд і рішенням суду виписала його, і з того моменту він ніде не був прописаний.

А 23.09.17 він помер, і я знаю що у нього є земля, я звернулася до нотаріуса щоб вступити у спадок, (для неповнолітньої дочки) щоб отримати 1/3 частину (там ще є мати і дружина) але так як він ніде НЕ був прописаний, нотаріус не береться за цю справу! Відправляє за місцем знаходження землі, а від туди відправляють за місцем останньої прописки! Підкажіть, що мені робити Нотаріус Оформити спадщину? І чи можна якось обійтися без цієї довідки з місця останньої прописки! Дякуємо!

 Тема: Відчуження автомобіля

Повідомлення:
Привіт, чи можна зняти заборону на відчуження автомобіля, якщо запис вилучено з ДРОРМ по завершенню п’ятирічного терміну зберігання? Спасибі Нотаріус Оформити спадщину.

От: Руслан
Тема:

Нотаріус Оформити спадщину

Повідомлення:

Мені потрібно нотаріальну консультацію

Тема: Вступ у спадок

Повідомлення:
Доброго дня!
Помер батько Нотаріус Оформити спадщину. Наскільки мені відомо, за півроку перед смертю він зареєстрував шлюб із співмешканкою і швидше за все оформив на неї договір дарування квартири. Під час укладення шлюбу батько був онкохворим, спостерігався в онкодиспансері більше року. Чи є сенс мені подавати на спадщину і оспорити договір дарування або тут вже нічого не зробиш?

 Де Оформити спадок в Києві

Тема: Продаж будинку

Повідомлення:
Доброго дня Нотаріус Оформити спадщину!
У нас така ситуация: мій чоловік розлучений З першого жінкою З якою ма ють дитину и при розлученні суд присудив проживання дитини з Тотом така, як вона Пішла з дому и залиша дитину сама. Вона НЕ цікавиться его життям и не допомагає з часу розлучення. Зараз чоловік мій хоче хоче продати будинок, Який Будували коли ще БУВ одружений З першого жінкою. У тому будинку ніхто НЕ БУВ прописаний навіть чоловік, но іі імя є на паперах. Чи нужно буде ее підпис при продажі будинку?
Дуже Вам вдячна!

Тема: Спадщина

Повідомлення:
Привіт, мій чоловік сидить в СІЗО Нотаріус Оформити спадщину. нам потрібно подати док-ти на спадщину, але у нього стаття з конфіскацією майна, як нам бути?

Тема: захист прав споживача

Оформити спадок Дарниця

Повідомлення:
Привіт, підкажіть будь ласка в серпні забронювали путівку до Єгипту на 8.01.2018 рік по 15.01, оплатили. вчора подзвонили з турагенства і сказали що на це число скасували чартерний рейс. Нам запропонували інші числа але пізніше на 10.01 нас ці дати не влаштовують ми хотіли на 7.01.18. Але на ці дати вони не хочуть за тією ціною що ми бронювали а хочуть що б ми доплатілі.КАК НАМ БУТИ В ЦІЙ СИТУАЦІЇ, ЧОМУ МИ ПОВИННІ ДОПЛАЧУВАТИ?

Тема: Вступ у спадок.

Повідомлення:
Добридень! У липні цього року помер мій свекор. Свекруха звернулася до нотаріуса за роз’ясненнями з питання вступу в спадщину. У свекрухи і свекра троє дітей. Згідно із законом всі вони, як я розумію, є спадкоємцями першої черги разом зі свекрухою. Мій чоловік не проживав з померлим. Він живе в іншій країні. На спадок претендувати не буде. До нотаріуса не звертався, чи не заявлявся Нотаріус Оформити спадщину.

Чи можна в такому випадку обійтися без його офіційної відмови від спадщини? Чи вступить свекруха без такого його відмови в спадок? Родичі наполягають на такому нотаріально завіреному відмову. Але у нас немає можливості звернутися до нотаріуса і переслати такий документ поштою або передати інакше. Дякуємо!

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *