Оформити спадщину нотаріус

Нотаріус Оформити спадщину,Київ,в Києві,на Позняках,Позняки,Дарницький район,Дарниця,оформлення спадщини в Дарницькому районі,відкрити спадкову справу.

Оформити спадщину нотаріус

Оформити спадщину нотаріус

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Тема: Розділ бізнесу після розлучення
Повідомлення:
Добрий день Оформити спадщину нотаріус. Підкажіть будь ласка. Я з мамою відкрила ТОВ, у неї 50% і у мене 50% прописано в статуті. Ми обидві замужем і фірма відкрита в шлюбі. Спільного майна з чоловіками у нас немає. Фірма відкрита з продажу нашої з мамою квартири (квартира продана за договором дарування а не по купівлі продажу). Чоловіки наші не вкладали гроші. Як убезпечити нашу фірму при разі розлучення? Що б у разі розлучення з чоловіками ніяка частина не переходила в їх володіння

Оформити спадщину нотаріус

Тема: Оформлення спадщи Позняки
Повідомлення:
Добрий день. Я б хотіла оформити будинок і Оформити спадщину нотаріус. Він належав чоловікові, якого вже немає в живих більше 13 років. Єдиний його спадкоємець проживає або проживав, ми точно не знаємо, в Росії. І вже 13 років не приїжджав. І на цей будинок немає ніяких документів. Підкажіть, будь ласка, що можна зробити в цій ситуації?

Оформити спадщину нотаріус
Тема: Договір Дарування
Повідомлення:
Доброго дня. Допоможіть розібратись у сітуаціі Оформити спадщину нотаріус. Я хочу подарувати будинок життя без цівільній дружіні. Будинок Належить мені и ніхто кроме мене у ньом НЕ прожівають (и не пропісані). Альо земля, на Якій ВІН знаходится Належить мені разом з сестрою відповідно мої 3/4, а ее — 1/4. У будинку такоже колись булу 1/4 частина сестри, но за домовленістю вона мені ее подарували в обмін на квартиру.

Тепер виходом, что без землі будинок подарувати Неможливо (хоча Ранее від сестри Було можливо). Кадастрові номери є, но смороду ще по старим актам. Чи можу я подарувати сам будинок, або з якихось частин землі? Або чи можу я Оформити свою часть землі без сестри? Дякую за допомогу.

Тема: Продаж квартири
Повідомлення:
Які документ нужно для продажу квартирі Який Відсоток треба Сплатити державі ??
Тема: нерухомість і Оформити спадщину нотаріус
Повідомлення:
Підкажіть як вигідніше переоформити квартиру рідній сестрі на брата, який прописаний і проживає зі своїм 5-річною дитиною в цій-же квартирі. Дякуємо. …
Тема: Втрачено свідоцтво на право власності

Оформлення спадщини Позняки

Повідомлення:
Добрий день. Існує заповіт на мене на все майно. Свідоцтва на право власності, в зв’язку зі смертю дружини, нині покійному видавали рік тому. За заповітом покійної власність залишилася мені і нині покійному. Нині померлий заповідав все мені.

Але !!! Загублено важливий документ-свідоцтво на право власності на квартиру, виписані на ім’я померлого. Це свідоцтво видавалося рік тому, як я говорила, в зв’язку зі смертю дружини, яка залишила заповіт на нині покійного чоловіка і на мене в рівних частинах.

Питання: свідоцтво видавалося державною нотаріальною конторою. Без нього я не можу вступити в права за заповітом. Як мені відновити це свідетельчтво

Де Оформити спадщину в Києві

Тема: Спадщина
Повідомлення:
Привіт Оформити спадщину нотаріус. Довгий час не могли переписати квартиру після смерті господаря, 8 років, скільки буде коштувати переоформлення квартири на іншу людину? Які документи потрібні? І скільки займе за часом?
Тема: Будинок

Повідомлення:
Доброго дня, я маю до Вас питання з приводу ннрухомості. Моя бабуся хоче на мене переписати будинок та замельну ділянку. Що мені для цього нужно и як самє це проході? Та мені нужно щоб Це не можливо Було оскаржіті.
Я знаю что це нужно делать (прийом — передачу) в нотаріуса. Скільки це зараз коштує Оформити спадщину нотаріус?

Тема: Спадщина
Повідомлення:
Добрий день. Підкажіть будь ласка по нашій ситуації, що склалася. Мама померла в 2013р, ми з сестрою з’явилися в період 6 місяців до державного нотаріуса для прийняття спадщини. Нотаріус сказав, що ми за фактом спадкоємці, так як прописані в одній квартирі з мамою на момент смерті і заяву писати не треба. Я зробила витяг на вступ спадщини. Як я зрозуміла я вступаю в спадщину за витягів, сестра по факту.
Треба

Оформити спадщину нотаріус

Ми успадковуємо дві квартири, однокімнатну і трикімнатну. Сестра категорично відмовляється ділити спадщину, на цьому тлі у нас постійні конфлікти. Сестра вважає, що трикімнатна квартира її, так як вона жила в ній з мамою, а однокімнатна моя так як в ній я жила з 20 років.
Документи на трикімнатну квартиру у неї і вона їх не дає. Спадщина ми ще не прийняли. У мене є ксерокопії документів на трикімнатну квартиру. Чи можу я прийняти спадщину без сестри і без оригіналів документ на трикімнатну квартиру ?!

Оформлення спадщини на Позняках

Тема: Розділ житлоплощі
Повідомлення:
Привіт Оформити спадщину нотаріус! Мій чоловік і його батьки брали участь в приватизації 3-х кімнатній квартіри.Его мати умерла.У нас з чоловіком є ​​спільна дитина і є ще його син від першого брака.Теперь його батько хоче виділити частку цього першого онука. Яка це може бути частка? Дякуємо.

Тема: Спадщина
Повідомлення:
Добрий день, скажіть як дізнатися чи треба платити податок за спадок, племіннику за заповітом?
Якщо так, то як нас про це інформують, і в які терміни після отримання свідоцтва про право спадщини?
Заздалегідь дякую.
Тема: про спадщину
Повідомлення:

Добрий день Оформити спадщину нотаріус!
Ситуація така, опишу в схемі
дідусь (який оформив усю спадщину на себе, він недавно помер, заповіт написати не встиг) є рідна дочка рідний син (він помер перед дідусем, я з цим сином в розлученні і у нас спільна дитина) Дружина дідуся померла раніше сина, син нічого не оформляв, всім оформленням займався дідусь.
Таке питання, які можливі частки в спадщині рідної дочки і рідний внучки?Оформити спадщину нотаріус

Тема: Успадкування майна
Повідомлення:
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, 7лістопада минуло півроку после смерти мамі.Мі живемо в квартирі де мама, я (мені 32 роки) и брат (30років)

Де Оформити спадщину нотаріус

Тема: Шлюбний договір
Повідомлення:
Доброго дня. Незабаром одружена, та хочу укласті з дружиною Щось на зразок шлюбно договором. З цього приводу є кілька вопросам:
1. Если наш «Шлюбний» договір назваті например договір про взаємо повагу та матеріальні цінності — то чи треба буде его завіряті Нотаріально?
2.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *