Нотаріус реєстрація юридичних осіб

Нотаріус реєстрація юридичних осіб,тов,ооо,фоп,банківські картки із зразками підписів,завірити,засвідчення справжності підпису на банківських картках.Нотаріус реєстрація юридичних осіб

Нотаріус реєстрація юридичних осіб

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Від: Наталя Тема: Дарування частини приватизованої квартири
повідомлення:
Добрий день. У мене до вас запитання: порадьте, ніж це черевовато і як краще вчинити, щоб було добре для всіх і ні кого не образити. Маємо наступне: в процесі — йде оформлення спадщини. Спадщина йде на Двох людей (2 брата) + треба «відокремиться» від рідні батька. Це все йде в процесі. Питання в Наступному: якщо один з братів вирішить виїхати з країни, на Довго, чим і як це обернеться в загальному і для кожного з братів? Як «розійтися мирно», щоб не було образливо ні Тому — ні Цьому, щоб Все залишилися задоволені?

Заздалегідь — величезна Дякую.
Тема: спадок
Повідомлення:
Добрий день Нотаріус реєстрація юридичних осіб.подскажіте ласка, скільки мені на сьогоднішній день обійдеться переоформлення спадщини від бабусі я внучка на себе, спасибі

Нотаріус реєстрація юридичних осіб

Тема: Довіреність
Повідомлення:
Добрий день. Підкажіть будь ласка. Якщо подавати в суд на видачу довіреності на вивезення дитини, то чоловіка викликають до суду? І на скільки дається такий документ? спасибі за відповідь

Тема: Спадщина
Повідомлення:
Вийшов новий закон про Відміну спадщини. Як зрозуміті вірно цею закон тепер треба сделать купівлю продажів нерухомого майна, або ж вікупіті в держави своє ж майно в якому проживаю з народження незрозуміло что нас чека после того як власник помре (старенький дід) підскажіть будь-ласка до цього БУВ документ заповіт від діда и приватизація на Нерухоме майно.

Тема: продаж нерухомості
Повідомлення:
Доброго времени суток в грудні 2015 року одержав у спадок будинок від батьків.
Хочу продати Нотаріус реєстрація юридичних осіб.возьмут чи з мене 5% податок на дохід?
або тільки держмито?

Нотаріус реєстрація ФОП СПД

Тема:
Повідомлення:
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи потрібно мені дозвіл від батьків на поїздку в ОАЕ з колективом на гастролі, якщо мені 17 років?
Тема: Заява угоду

Повідомлення:
Добрий день . Підкажіть, як правильно оформити заяву угоду на виїзд дитини за кордон у супроводі матері від себе. Потрібно на подачу документів у візовий центр.
Так візові центри вимагають такі заяви, можете під’їхати до нас в офіс, ми Вам оформимо.
Для оформлення заяви необхідні паспорт, ідентифікаційний код того з батьків хто дає згоду і свідоцтво про народження дитини.
 

Тема: Продаж будинку дружину
Повідомлення:
Я, хочу оформити приватний будинок на дружину, у мене генеральна довіреність від власника будинку. Чи зможу я це зробити Нотаріус реєстрація юридичних осіб?
нотаріус Київ

Нотаріус Зареєструвати ТОВ Київ

Чи зможете, якщо в довіреності достатньо повноважень Нотаріус реєстрація юридичних осіб. Ви можете під’їхати до нас на консультацію, обов’язково візьміть з собою довіреність і документи на будинок, нотаріус вивчить документи і скаже

ема: Купівля квартири в паростки
Повідомлення:
Добрий вечір Нотаріус реєстрація юридичних осіб! ми вирішили купити квартиру і нам запропонували це зробити в рострочка так як всієї суми у нас немає і першу половину грошей ми хочемо завірити в нотаріуса, підкажіть будь ласка як нам це все зробити правильно ??? і за раніше спасибі.

Тема: Оплата податків при купівлі-продажу земельної ділянки.
Повідомлення:
Доброго дня Нотаріус реєстрація юридичних осіб. Я хочу купити земельну ділянку під забудову. Ось і питання: хто має доповідна податки, держмито при підпісанні договору: продавець чи покупець, чи Вже як ми домовимося?

Тема: продаж квартири
Повідомлення:
добрий день, підкажіть я власник квартири і хочу її продати, в квартирі прописані 4человека (з них 2дорослих мати і я і 2несовершенолетніх моя дитина і сестра). мама з сестрою поїхала в іншу країну на РВП. ходила фахівцям мені сказали я можу продати квартиру при подачі документів їх положенні в суд щоб їх виписали або покупець сам подає в суд на виписку людей з квартири. як правильно вирішити цю проблему і чи можу я продати квартиру без дозволу і прісуцтвіі мами

нотаріус реєстрація ооо Київ

Тема: Дарування
Повідомлення:
Мені батько подарував будинок Нотаріус реєстрація юридичних осіб. 10 років тому, там ніхто не живе, чи можу я відмовитися на користь батька, і скільки будуть коштувати документи з оформлення? Заздалегідь дякую.

Тема: Довіреність для виписки з квартири
Повідомлення:
Добрий день Нотаріус реєстрація юридичних осіб!
СИТУАЦІЯ:
— бабуся хоче оформити субсидії;
— в квартирі прописана мама;
— маму треба виписати з квартири, щоб субсидії були максимальні для бабусі;
— мама проживає в іншій країні, немає можливості приїхати і особисто виписатися.
ПИТАННЯ: чи є можливість виписати маму без її особистої присутності?
З мамою є зв’язок. Вона може відправити будь-який документ, що підтверджує її згоду на виписку. З нею можна поговорити по вайбер, щоб переконатися, що все робиться з її дозволу і т.д.
Спасибі Нотаріус реєстрація юридичних осіб!

Тема: Спадщина
Повідомлення:
Добридень! Така ситуація. Мій батько жив у цивільному шлюбі з жінкою. Батько помер давно (10 років тому), я підтримувала стосунки з цією жінкою. Зараз вона померла. Заповіту немає. Прямий спадкоємець її дочка за кордоном і вона хоче відмовитися від спадщини на мою користь. Я маю право на спадщину, якщо дочка відмовиться в мою користь?

реєстрація юридичних осіб Київ

Тема: Спадщина
Повідомлення:
Здраствуйте. Скажіть чи можу я відмовитися від спадщини або конкретно від її частини (припустимо земельної ділянки) на користь своєї дочки і як це зробити.
Повідомлення:
Добрий вечір я громадянин таджикистан шлюбі в Україні у мене є місце проживання времено але я хочу здавать на постійні у мене всередині паспорт в Таджикистані але собою є ксерокопія але натарус НЕ загорніть

Нотаріус реєстрація юридичних осіб
Тема: вступ в спадок
Повідомлення:
Чи можу я подати заяву про вступ у спадок в м Бориспіль, якщо успадковані будинок знаходиться в Черкаській обл, притому я є єдиним прямим спадкоємцем. Дякуємо.

Тема: Дарственная
Повідомлення:
Добрий час доби Нотаріус реєстрація юридичних осіб!
Підкажіть будь ласка які потрібні документи для оформлення дарчої моєму синові. (Бабуся хоче свою частину приватизованої квартири подарувати моєму неповнолітньому синові. Він теж учасник приватизації. Вона хоче що б у нього

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *