Нотаріус заява на виїзд дитини

Нотаріус заява на виїзд дитини,за годдон,згода батьків на виїзд,доручення на дитину,довіренність,дозвіл батька, матері,на навчання, на відпочинок,самостійноНотаріус заява на виїзд дитини

нотаріус заява на виїзд дитини

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

 

ема: Продаж будинку
Повідомлення:
Добрий вечір Нотаріус заява на виїзд дитини! Підкажіть в такому питанні. ми хочемо продати будинок, будинок оформлений на чоловіка. але він знаходиться в іншому місті і приїхати не може. Чи можна оформити довіреність на мене (дружину) без моєї присутності у нотаріуса? Дякуємо.
Так, довіреність можна оформити без вашої присутності тому для оформлення довіреності потрібна присутність довірителя (Вашого чоловіка).

Нотаріус заява на виїзд дитини

Тема: Спадщина
Повідомлення:
Добрий день. Підкажіть, будь ласка Нотаріус заява на виїзд дитини. у нашій сім’ї склалася така ситуація. Мої батьки не перебувають все життя в шлюбі і мій батько, за документами, мені ніхто. Він давно склав заповіт на мене, але у нього є два сини від попереднього шлюбу. Які за їхніми словами, не претендуватимуть на спадок. А ми їм не віримо і хочемо убезпечитися.

 Став питання про те, чи не оскаржать його сини заповіт. Перебрали вже багато варіантів з дарчим і з договором довічного утримання, але все це теж доведеться доводити. Питання в наступному, чи можуть мої батьки розписатися (одружитися). і чи стане від цього мама першої (незаперечною) спадкоємицею?
P.S. Батькам по 80+ років

Добрий день, якщо батьки укладуть шлюб мама стане спадкоємицею першої черги. але так само в першу чергу успадковують і діти від першого шлюбу Вашого батька. і таким чином у батька буде три спадкоємця за законом першої черги. навіть якщо є заповіт і якщо спадкоємці не будуть оскаржувати його в суді. але на момент смерті батька будуть пенсійного віку, вони мають право претендувати на обов’язкову частку у спадщині, розгляньте варіант спадкового

НОТАРІУС Нотаріус довіренність на виїзд дитини

Від: Ерфан
Тема: арешт Нотаріус заява на виїзд дитини Повідомлення:
добрий день можна дізнатися ця машина в арешті чи ні

Тема: Продаж будинку на двох власників
Повідомлення:
Привіт Нотаріус заява на виїзд дитини! Купували з колишнім чоловіком будинок ще до вступу в шлюб на правах власності по 1/2 частині. Хочу продати будинок тепер і виручити гроші за свою частину ,. так як шлюб був розірваний і подальше спільне проживання неможливо, .але колишній чоловік цьому всіляко перешкоджає. Від шлюбу залишився дитина, ми з дитиною прописані в цьому будинку. Чи можу я без його згоди продати будинок або чи може суд постановити продати його?

Розділити будинок на дві частини дуже проблематично і практично неможливо, так як він невеликий. Що порадите? І ще питання: кадастр на землю не оформлено. і після останнього оформлення техпаспорта були зроблені прибудови та перепланування. Які документи підготувати для продажу? З цього питання Вам краще підійти на консультацію особисто, обов’язково візьміть з собою договір купівлі-продажу і технічний паспорт

Консультація спадок Київ

Тема: Держмито Нотаріус заява на виїзд дитини
Повідомлення:
добрий день, у мене таке питання звернувся до нотаріуса з питання
Переоформлення гаража, експертна оцінка гаража 13000 грн,
Він мені нарахував держмито 4000грн, сказав 1% від суми але ніс менш
4000, чи так це? Заздалегідь вдячний.

Тема: Консультація Нотаріус заява на виїзд дитини.
Повідомлення: Здравствтуйте Нотаріус заява на виїзд дитини! Підкажіть, будь ласка, по ситуації:
Чи можна оформити в Литві автомобіль на себе, розмитнення заплатити в Україні при ввезенні. приїхати на авто до Києва і поїхати назад в Литву, щоб оформленням (МРЕВ. номера і т. д.) займався інша людина. Який пакет документів для цього потрібен, якщо це можливо, і чи можна оформити документи у вас? Завчасно дякую за відповідь.

Від: Наталя Тема: Дарування частини приватизованої квартири

Повідомлення:
Квартира приватизована на 2 осіб (мати і син), ідеальні частини не виділені. Мати померла. Син-єдиний спадкоємець першої черги Нотаріус заява на виїзд дитини. У спадок вступить тільки в січня 2018.
Чи може син подарувати своє право власності на частину квартири зараз (до вступу в спадщину)? Дякуємо.
Консультація У НОТАРІУСА Київ спадок

довіреність на дитину

Тема: Дарственная ньюанси
Повідомлення:
Добрий день Нотаріус заява на виїзд дитини!
Підкажіть будь ласка в кратце хоча б процедуру оформлення і вартість оформлення дарчої. Заздалегідь вдячна!

Повідомлення:
Привіт Оксана Грігорьевна.Подскажіте як проходить купівля-продаж власного будинку. будинок приватизований хотілося б розуміти після того як я куплю будинок. приватизація залишається або потрібно заново приватизувати. Хотілося б розуміти скільки бере нотаріус за угоду купівля-продаж так як всі витрати я беру на себе. Заздалегідь дякую.

Тема: покупка квартири
Повідомлення:
Добрий день заява на виїзд дитини. при покупці квартири яка перейшла за заповітом чи потрібен нотаріально завірений відмова чоловіка. (Дружина продає кв. Вони в шлюбі) від претензій на квартири або інших членів сім’ї сина і т.д. пройшло 3 роки з моменту вступу в спадок

доручення на дитину для виїзду за кордон

Від: Настя
Тема: Квартира на двох Нотаріус заява на виїзд дитини.
Повідомлення:
Добрий день. Скажіть будь ласка у нас з братом квартира на двох, він згоден виплатити мені мою частину. Чи можна це запевнити офіційно? І на яких умовах?

НОТАРІУС СПАДОК Київ

Тема: Спадщина
Повідомлення:
Я отримав спадок, але не буду говорити з якихось причин після цього виявив. що у мого покійного батька є ділянка землі, приватизований правда зі старим свідоцтвом. (Потрібно переоформити отримати кадастровий номер) Як я можу як спадкоємець оформити цю землю. на себе якщо основне спадок вже оформлено.Нужно доводити своє право на землю через суд
Добрий день, ви можете дооформити спадок на землю у того нотаріуса у якого оформляли інше спадок, якщо на землю є правовстановлюючі документи в суд звертатися не потрібно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *