Оформлення спадщини Київ — Лівий берег

Оформлення спадщини Київ,за законом,за заповітом,після смерті батька,тата, матері,мами,брата,батьків,оформити спадщину в Києві,в суботу,на квартиру,будинок,Оформлення спадщини Київ

оформлення спадщини Київ

 

 

 

 

Запис на безкоштовну консультацію в офісі проводиться за телефонами:

 (099) 755-9449

 (097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

Ви також можете задати своє питання нотаріусу в електронному вигляді тут. Для отримання консультації нотаріуса в терміновому порядку, рекомендуємо Вам записатися на безкоштовну консультацію в офісі. За телефонами що вказано вище.

Повідомлення:
Добрий день. Питання чи можна продати квартиру по закордонний паспортом? Якщо так, продавець виступає як нерезидентів? Різниця в податках Оформлення спадщини Київ заповіт? Якщо нерезидент (по заграну) робить довіреність на резидента України на продаж квартири. Які в цьому випадку податки? Дякуємо.

Оформлення спадщини Київ заповіт

Тема: Спадщина за законом
Повідомлення:
Доброго дня! Я хочу проконсультуватися, у мене проблеми з цивільним чоловіком. Я не можу з ним розійтися. Оформлення спадщини Київ заповіт він мене і виганяє. Я б пішла, але у нас є спільна дитина, і він мені його не віддає. Чи загрожує відібрати. А якщо і піти від нього з дитиною, він не дає спокійного життя. І я хочу поїхати з дитиною в Москву. Оформлення спадщини Київ заповіт дозволу він мені теж не дає. Як можна вивезти дитину без його відома, про консультує ласка.

Тема: продаж нерухомості або заповіт
Повідомлення:
Добрий день. Які податки сплачуватиме громадянин РФ, який має посвідку на проживання в Україні. При продажу нерухомості в Україні, яка у володінні більше 3-х років, не має спадок. Оформлення спадщини Київ заповіт протягом року доходів від продажу / обміну не було. Дякуємо.
Т

ема: довіреність
Повідомлення:
Добрий день. Хотіла у вас проконсультуватися. В 16.03.17 купили машину і оформили довіреність на мене і мого дядька. У мене є прописка, у дядька немає. Порадьте, будь ласка, що можна зробити без прописки, щоб оформити машину на мене?

У поліції кажуть, що без прописки оформити не зможуть. Може ви як нотаріус зможете допомогти Оформлення спадщини Київ заповіт? Наприклад, щоб дядько в документах відмовився від права володіння на автомобіль.Спасібо.

Нотаріус Оформлення спадщини Дарниця заповіт

Тема: Спадкування майнових авторських прав на літературні твори
Повідомлення:
Доброго дня ! Питання стосується успадкування майнових авторських прав на літературні твори мого батька. Помер він 2 роки тому.
При своєму житті у нього вийшла друком одна книга. Вона природно пройшла всі
реєстраційні процедури, має ISBN.

Але інші його літературні твори є тільки в чернетках і в електронному вигляді. Вони ніде не видані і не зареєстровані Оформлення спадщини Київ заповіт. Авторських свідоцтв немає. Яким чином я можу стати спадкоємцями за законом майнові права на ці його твори?
На вже видану книгу і на інші його ще не видані твори. Що мені необхідно подати нотаріусу для цього? Яка процедура і вартість? Дякую.

Оформлення спадщини Київ заповіт
Тема: оформлення спадщини на пай
Повідомлення:
Доброго дня! Підкажіть куди мені нужно звернути. Я маю спадщину Вже 11 років, получила від бабусі, земельну ділянку з будинком и ПАЙ. Пайом Ніколи НЕ корістувалася, тепер хочу дізнатіся чи можливо ним почату користуватись. Оформлення спадщини Київ заповіт и чи можна компенсуваті згаяні роки некорістування. Маю лишь документ на спадщину, на землю Ніякого документа немає.

Тема: спадок нерухомості
Повідомлення:
Підкажіть будь ласка, у мене додому який я купила закінчився термін генеральної довіреності. Господар старий відмовляється приїхати і продовжити її, як бути можемо ми без нього якось продовжити генеральну довіреність.

Оформлення спадщини Київ заповіт

Тема: Продаж квартири купленої на кошти материнського капіталу
Повідомлення:
Продаю квартиру вона знаходиться в заставі у банку. Частина іпотеки Оформлення спадщини Київ заповіт була погашена материнським капіталом. Чи можу я виділити частку в іншій квартирі, після погашення іпотеки?

Тема: Спадщина
Повідомлення:
Доброго дня! Наша ситуація полягає в наступному. Батьки свою приватизовану квартиру заповідали в рівних частках мама- дочки, тобто мені, батько-сина. Три роки тому мама у віці 83 року померла. Я ніяких дій по спадкоємства не робила. Батько теж мамину частку на себе не переоформляв. Взагалі ніяких дій ні з оформлення, ні по переоформленню спадщини нами не робилося. Ми думали, що мамина частка автоматично перейшла у володіння батька.

Рік тому, коли здоров’я батька перестало дозволяти йому вільно пересуватися. Ми запросили нотаріуса на будинок і тато зробив заповіт. В якому заповідає все своє майно в рівних частках сину і дочці. При цьому що це за майно конкретно не описано. Мій питання-чи не треба нам виконати будь-які дії додатково. Для виключення будь небудь непередбачених питань в разі вступу заповіту в силу? Треба було нотаріально переоформляти мамину частку на батька чи вона автоматично переходить до нього. Оформлення спадщини Київ заповіт в разі не заяви мною своїх прав на спадщину? Дякуємо. Ольга.

Оформити спадщину в Києві заповіт

Тема: оформити спадщину після смерті батьків
Повідомлення:
Добрий вечір Оформлення спадщини Київ заповіт! Підкажіть, будь ласка, я проживаю за кордоном і мені треба написати заяву про відмову від спадщини. Я знаю, що ця заява повинна підтвердити моє посольство в країні, в якій я проживаю. Питання. Може це зробити нотаріус? І друге питання. Можна за дорученням виписати людину з будинкової книги? Дякуємо)))

Тема: заповіт на квартиру київ
Повідомлення:
Добрий день. Купила обладнану кав’ярню з переуступкою арени. Купила без документів, без нотаріального угоди, просто договір на словах. Кав’ярня знаходиться в МАФі, МАФ офіційний знесенню не підлягає.
Минув час, тепер хочу продати. Продати на цих же умовах (обладнання і з переуступкою оренди по МАФу). Хочу продати офіційно, щоб покупець був спокійний. Що мені для цього треба, які документи? Скільки коштує ця угода?
Спасибі за відповідь.

Оформлення спадщини нотаріус заповіт

Тема: Заповіт оформити київ
Повідомлення:
Ми продаємо квартиру. Покупці молода пара. Чоловік знаходиться в Литві і приїде не скоро. Як йому оформити довіреність на дружину про те, що він не заперечує про придбання квартири. Йому потрібно звернеться до Українського посольства або просто до нотаріуса?

Тема: договір дарування
Повідомлення:
Добрий день Оформлення спадщини Київ заповіт. Мати хоче подарувати синові свою квартиру. Чи потрібно проводити оцінку квартири і чи потрібно гуртувати 1% державного мита? Дякуємо.

Тема: Консультація
Повідомлення:
Добрий день, цікавить який краще документ зробити на нерухомість. Від другої особи Оформлення спадщини Київ заповіт.

Тема: вступити в спадок Київ
Повідомлення:
Привіт Оформлення спадщини Дніпровський заповіт. Підкажіть будь ласка, я даю в дол гроші одного і це потрібно завірити у нотаріуса, скільки це буде коштувати?

Нотаріус Оформлення спадщини заповіт

Повідомлення:
Добрий день, у нас така проблема. Ми купили машину за договором купівлі продажу. Господар машини помер в права спадщини вступили родичі. Тепер ми не можемо поставити її на облік, вимагають оригінали. Оформлення спадщини Лівий Берег заповіт, а не ксерокопії завірені нотаріусом. Підкажіть?

Тема: Оформлення спадщини.

Повідомлення:
Добрий день. Питання у спадок. У мене 2 роки тому помер тесть. У нього залишилися дружина і рідна дочка Оформлення спадщини Київ заповіт. Є ще син, але він від попереднього шлюбу. Приблизно за пів-року до смерті він придбав авто (нове). Оформив на себе, після через хворобу на ньому не їздив практично.
Тепер авто стоїть в гаражі Спадщина Дарницький район заповіт. Син від першого шлюбу на нього претензій не висував. Питання: Хто має на авто першочергове право?

Якщо дружина свідомо відмовляється від авто на користь дочки. І які документи необхідні для переоформлення авто як спадщини? І найголовніше: Чи можна під час переоформлення їздити на такому авто (наприклад до оцінювача, нотаріуса або МРЕВ), якщо в наявності є тех-паспорт померлого власника.
Оформлення спадщини  заповіт

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *