Як оформити довіреність у нотаріуса?

Як оформити довіреність у нотаріуса?

    доверенность на авто, доверенность на авто киев, нотариус доверенность на авто, доверенность на авто дарницкий район, доверенность на авто днепровский район, доверенность на авто позняки, доверенность на авто в субботу, генеральная доверенность на авто, доверенность на авто Осокорки, доверенность на авто Харьковское шоссе, оформить доверенность на авто киев, оформить доверенность на авто в киеве, довіреність київ, нотаріус довіреність київ, оформити довіреність київ, оформлення довіренності київ,Одною з найбільш популярних нотаріальних дій в нашому житті є довіреність. Як оформити довіреність у нотаріуса? Погодьтеся наскільки це зручно, наприклад, Вам необхідно зібрати документи для проведення будь-яких юридичних заходів, але ви дуже зайнята людина, але при цьому у вас є відповідний кандидат для цього, який все за Вас зробить. Здавалося б, що «справа в капелюсі», але як всі державні або недержавні установи зрозуміють, що ви уповноважили саме цю особа і вона є правомочною здійснювати від Вашого ім’я якісь дії. І тут на допомогу приходить такий документ як довіреність на представлення інтересів.

         Перед тим як, як відповісти на питання: як оформити довіреність у нотаріуса? Давайте розберемося що таке довіреність?

              Довіреність — документ, який укладається в письмовій формі, визначає повноваження представляти або діяти від імені іншої особи в правовідносинах перед третіми особами. Сторона, яка видає довіреність, називається довірителем, а сторона, уповноважена на вчинення певних юридично значимих дій, — повірений.

             Як оформити довіреність у нотаріуса в Києві? Для цього Вам необхідно вибрати нотаріуса у якого ви будете оформляти довіреність. У Києві ви можете звернутися за адресою: м Київ, Харківське Шосе 170 кв. 254 — нотаріус Київ, ми завжди будемо раді бачити Вас у себе, тим більше що консультації за попереднім записом в офісі, абсолютно безкоштовні.

        Для оформлення довіреності обов’язково необхідна особиста присутність довірителя, який видає довіреність, його паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків, наявність інформації про повіреної особи, або документи (копії документів), що посвідчують таку особа (з метою уникнення помилок в П.І.Б.).

Як відбувається оформлення довіреності у нотаріуса?

            Перед вчиненням нотаріальної дії нотаріус роз’яснить особі правові наслідок видачі довіреності, щоб уникнути шкоди і можливість передоручення представником повноважень, наданих йому цією довіреністю, а також подальшого передоручення.

          Згідно ст. 245 ЦКУ Форма довіреності повинна відповідати формі, в якій відповідно до закону має вчинятися правочин.

        Довіреність, що видається в порядку передоручення, підлягає нотаріальному посвідченню, крім випадків, встановлених частиною четвертою цієї статті.

      Що потрібно для оформлення довіреності у нотаріуса? Обов’язковим реквізитом будь-якої довіреності є дата її видачі. Без неї довіреність не дійсна. Довіреність оформляється із зазначенням терміну її дії або без нього, якщо термін дії не зазначений, то довіреність буде діяти протягом одного року з моменту її оформлення та посвідчення.

оформити довіреність у нотаріуса

         Щоб уникнути суперечок про повноваження представника в довіреності краще вказувати конкретні формулювання.

              Іншим обов’язковим реквізитом, є підпис довірителя, а від імені юридичної особи ще й печатка.

        Довіреність складається у двох примірниках: один віддається довірителю для передачі довіреній, а другий залишається у нотаріуса.

          Строк дії довіреності можна не вказувати, в такому випадку вона буде дійсна рік від дати видачі. Особа яка видала довіреність може в будь-який момент її відкликати.

          Довіреність може бути оформлена тільки на вчинення правомірних дій і не може суперечити вимогам закону.

(099) 755-9449

(097) 977 9449

(093) 377 9449

(044) 360 6695

 На головну              Конкакти                 Безкоштовна консультація                      Нотаріус в суботу        РИЕЛТОР 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *