Оформлення спадщини у приватного нотаріуса.
Оформлення спадщини у приватного нотаріуса. Кожному з нас колись доведеться зіткнутися з оформленням спадщини. Спадщина — це перехід прав та обов’язків від фізичної особи, яка померла (спадкодавця) до інших осіб (спадкоємців). (Ст.1216 ЦК України).
На сьогоднішній день існує кілька способів оформлення спадщини:
Перший, і самий прийнятний — це оформлення спадщини у приватного нотаріуса. Явними перевагами якого, є комфорт надається при оформлення спадщини. У чому, ж він проявляється? Почнемо з того, що ви можете отримати безкоштовну консультацію в офісі нотаріуса, який проводить оформлення спадщини. Після чого, за попереднім записом, (доречі, час і дату ви обираєте самі) ви відвідуєте офіс нотаріуса. При відвідування офісу нотаріуса, який здійснює оформлення спадщини, ви приносите всі наявні у Вас документи для того, що-б консультація була повною.
Зверніть увагу що документи Вам необхідно принести в оригіналах і в повному обсязі. Це правило відноситься до ситуацій коли проводиться оформлення спадщини у приватного нотаріуса так і при оформлення спадщини у державного нотаріуса. Цей захід дозволить Вам зекономити час, та швидше почати оформлення спадщини.
Другий, спосіб це оформлення спадщини у державного нотаріуса. Єдиною перевагою відвідування державного нотаріуса, що б здійснити оформлення спадщини, є ціна. Але за все в цьому житті доведеться заплатити. У даній ситуації при оформлення спадщини Вам доведеться зіткнуться з великою чергою. Якщо готові, тоді ласкаво просимо в державні нотаріальні контори.
Для тих хто там побував і здійснив оформлення спадщини наша стаття буде марною, вони вже все відчули на собі. І деякі наші клієнти, самі ділилися враженнями, що економія в кілька сотень гривень не варто такого «задоволення».
Що-б остаточно підбити підсумки дайте собі відповідь на питання: Чому ви використовуєте в своєму пересуванні таксі, власний автомобіль або маршрутне таксі, адже можна пересуватися виключно на міському транспорті, адже воно дешевше. Або навіщо наймати репетитора, якщо є підручник?
Третій спосіб, і самий на сьогоднішній день нереальний, це оформлення спадщини в сільраді. В основному це відбувається при оформлення спадщини в сільській місцевості. Ну ми не будемо говорити, що це на межі фантастики. У деяких випадках оформлення спадщини — справа не проста, навіть для досвідченого міського нотаріуса. З огляду на, те що хороші фахівці навряд чи захочуть переїхати в село, можна собі уявити рівень сільських «нотаріусів». І з якими проблемами доведеться потім зіткнутися сільським жителям, яким такі «нотаріуси» будуть оформляти спадщину. Взяти б хоча б Інтернет і доступи до реєстрів, за коштами яких на сьогоднішній день проводяться всі нотаріальні дії. Хотілося б вірити, що в кожній сільраді вже є комп’ютер підключений до Інтернету, а технічні характеристики цих комп’ютерів дозволяють безперешкодно заходити до реєстру.
Оформлення спадщини у приватного нотаріуса
Порядок оформлення спадщини. Що потрібно мати при оформленні спадщини. Порядок вступу в спадок оформлення спадкових прав, ціна, оформлення спадщини в Україні, процедура ціни.
Слід зазначити ВАЖЛИВУ деталь, що при оформлення спадщини видачею свідоцтв про право на спадщину займається той нотаріус у якого ви відкрили (завели) спадкову справу.
Вартість послуг нотаріуса при оформленні спадщини
Скільки коштує оформлення спадщини?
Необхідно вказати, що вартість послуг державного нотаріуса при оформленні спадщини не критично нижче ніж при оформлення спадщини у приватного нотаріуса. Скільки коштує оформлення спадщини? На це питання в основному вам будуть давати орієнтовні відповіді так як це буде залежати від багатьох факторів: складності самого оформлення спадщини, кількості спадкоємців, кількість свідоцтв видаються на майно тощо.
Документи для оформлення спадщини у нотаріуса
Які документи потрібні для оформлення спадщини? Що-б здійснити оформлення спадщини у приватного нотаріуса вам необхідно надати свідоцтво про смерть, довідку про причину смерті, документи, що підтверджують родинні зв’язки спадкоємців, при наявності заповіту — оригінал заповіту, документи що засвідчують особу тощо.
Терміни оформлення спадщини
Слід зазначити, що Важливо звернутися до нотаріуса і відкрити (завести) спадкову справу або ж відмовитися від прийняття спадщини протягом 6 місяців з моменту смерті особи.
Податок при оформленні спадщини
Податок при оформленні спадщини стягується згідно з чинним законодавством на дату коли a проводиться оформлення спадщини.
На головну Конкакти Безкоштовна консультація Нотаріус в суботу